Nowa/Stara moda na spamowanie.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • wedlug zasad z org:
      1. Nie mozna podejmowac zadnych akcji przeciw obrońcy na zadne kordy na mniej niz 6 sek do ataku. Dotyczy to kazdego konta a nie tylko agresora i obroncy - łiski skanowała co sekunde do samego ataku. Ban słuszny.
      2. Pl sam dawal screena gdzie puszczal skany co sekunde, ktore nie dawały mu żadnych nowych informacji.

      Ich celem pewnie było zasypanie skanami obroncy zeby mu mozg sie spalil. Za to, tak zwanym mimochodem, spowodowali lag u obroncy skutkujacy uniemozliwieniem podniesienia floty. Wiadomo, ze to gracze kryształy i nie chcieli go lagowac. Nie zmienia to faktu, ze regulamin z .org jasno taka sytuację określa.

      To faktycznie jest temat o ogólnych zasadach a tylko ty sie pytasz:
      "Dlaczego bany dla mojego księciunia?! I jego ksieznej?! Przeciez ona skanowala co sekunde ale tez po ataku co sekunde?!"

      Edit:
      Spodziewasz sie, ze ja ci odpowiem dlaczego regulamin na .pl nie jest tak rozszerzony jak na .org? Naprawde?
    • Widzisz
      Problem jest tego typu ze cieżko dyskutować z kimś kto nie przeczytał nawet
      tego regulaminu z org.
      Bądź jak w Twoim przypadku , przeczytał jedno zdanie wyrwane z kontekstu i mysli ze rozumie zamysł.
      No ale skoro tak twierdzisz ,kim jestem żeby Cie oceniać .
      Jak pisałem wcześniej dla mnie jasnym jest to co sie tu odbywa.
      Nie rozumiem może powodów .
      A tak z innej beczki Yossar bądz też tak dobry i odcyfruj ta część o falandze .
      Koledzy napewno docenią.
      Wiesz przetlumacz jak to tam odbierają te spamowanie falanga prosze

      • Sensor phalanx spam


      It is forbidden to negatively influence the functionality of the Sensor phalanx by sending multiple missions on the same coordinates of one player.

      As “filling” the sensorphalanx is seen by many as game tactics, the following is allowed:

      The defender is allowed to send unlimited number of own fleets.
      He is also allowed to ask two other players to fly at the defending coordinates with 40 fleets in total (both combined).
      If the defender is part of an alliance, he is allowed to ask two additional players (same alliance members) to fly at the defending coordinates with 40 fleets in total (both combined).
      In consequence, there will be a total of 80 fleets from 4 different players, plus the defender’s fleets, depending on available slots.

      To be able to use the extra 40 fleets, the defender and the other two players need to be in the same alliance for at least 72 hours prior the action.

      It is the involved parties responsibility to control the allowed limit.

      The use of this option needs to be reported to a GO via the Support System as soon as possible, latest 24 hours after the first of the 80+ fleets was sent.

      • Causing an intentional lag to a player or on the servers in any fashion will be treated as Bugusing. Using any methods to prevent a player to send, recall or slow his fleet is forbidden.
      Może patrząc na całokształt zrozumiesz?
      Chodź wątpię .

      Pozdrawiam
    • Im mniej jest napisane, tym więcej można sobie dopowiedzieć. Skoro na org nie ma takich praktyk to znaczy że u nas jest regulamin do poprawy.

      ciap napisał(a):

      Zaraz będzie hejt bla bla ale jako GO nie zajmuję się tym więc NIE MUSZE się na tym znać.


      @gardze wami
      Tam był jakiś link, wrzuciłam to w translatora i otrzymałam:

      Wykorzystywanie błędów obejmuje między innymi następujące przykłady:

      Wszelkie działania floty w kierunku obrońcy na 6 sekund przed atakiem

      Każda akcja floty ma swoje konkretne zastosowanie. Misje szpiegowskie służą do dostarczania raportów o flocie drugiego gracza, misje transportowe służą do dostarczania zasobów, wrogie misje służą do wyrządzania obrażeń obrońcy itp. Jeśli którakolwiek z tych misji jest używana w celu uniemożliwienia obrońcy ocalenia floty przez powodując opóźnienie po jego stronie, jest to uważane za wykorzystywanie błędów. Dotyczy to wszystkich planet / księżyców obrońcy, nie tylko atakowanych.

      Zasada dotyczy także innych graczy, nie tylko atakującego. Jeśli inna flota lub pojedyncze statki, które nie są w stanie zniszczyć floty, która ma zostać przechwycona, dotrą do którejkolwiek z planet / księżyców obrońcy na 6 sekund przed czasem lądowania atakującego, nadal jest to błąd w użyciu.

      Zasada 6 sekund ma zastosowanie tylko do przechwytywania latających flot, tj. Podczas atakowania floty widocznej na falangach czujników lub ślepych falangach.

      Próba wykorzystania błędu jest również karalna. Jeśli flota atakującego wyląduje do 1 minuty po flocie obrońcy, każda misja przybywająca 6 sekund przed czasem lądowania zostanie uznana za próbę wykorzystania błędu. Jeśli flota atakującego wyląduje przed obrońcami, nie będzie to traktowane jako próba użycia błędu.

      Atakując siedzące floty, możesz szpiegować w ciągu 6 sekund przed atakiem, jednak nawet wtedy masowe szpiegostwo / atak / transport nie są dozwolone.
      My mamy:
      Bugusing przy użyciu sond szpiegowskich
      Na 6 sekund (lub mniej) przed atakiem (dolotem floty) zakazujemy jakichkolwiek działań ze strony agresora bądź obrońcy a także wszystkich innych osób, które mogą doprowadzić do lagów, bugu z nierozstrzygniętą walką lub uniemożliwienia ucieczki obrońcy.
      Co oni mają takiego o tych 6 sekundach że u nich działa a u nas nie? ?(
      Bo dla mnie nie widzę tam jakiś zmian poza tym że bardziej leją wodę.
      U nas musi być napisane czarno na białym, bo polaczki tak potrafią przeinaczyć każde zdanie, że później wychodzi z tego taki o to galimatias.
      Później debilne hasełka typu "ale o so chosi" bo przecież to nie jest zabronione więc jest dozwolone.
      tylko VICIA !!!
    • cerm3r napisał(a):

      Widzisz
      Problem jest tego typu ze cieżko dyskutować z kimś kto nie przeczytał nawet
      tego regulaminu z org.
      Bądź jak w Twoim przypadku , przeczytał jedno zdanie wyrwane z kontekstu i mysli ze rozumie zamysł.
      No ale skoro tak twierdzisz ,kim jestem żeby Cie oceniać .
      Jak pisałem wcześniej dla mnie jasnym jest to co sie tu odbywa.
      Nie rozumiem może powodów .
      A tak z innej beczki Yossar bądz też tak dobry i odcyfruj ta część o falandze .
      Koledzy napewno docenią.
      Wiesz przetlumacz jak to tam odbierają te spamowanie falanga prosze

      • Sensor phalanx spam


      It is forbidden to negatively influence the functionality of the Sensor phalanx by sending multiple missions on the same coordinates of one player.

      As “filling” the sensorphalanx is seen by many as game tactics, the following is allowed:

      The defender is allowed to send unlimited number of own fleets.
      He is also allowed to ask two other players to fly at the defending coordinates with 40 fleets in total (both combined).
      If the defender is part of an alliance, he is allowed to ask two additional players (same alliance members) to fly at the defending coordinates with 40 fleets in total (both combined).
      In consequence, there will be a total of 80 fleets from 4 different players, plus the defender’s fleets, depending on available slots.

      To be able to use the extra 40 fleets, the defender and the other two players need to be in the same alliance for at least 72 hours prior the action.

      It is the involved parties responsibility to control the allowed limit.

      The use of this option needs to be reported to a GO via the Support System as soon as possible, latest 24 hours after the first of the 80+ fleets was sent.

      • Causing an intentional lag to a player or on the servers in any fashion will be treated as Bugusing. Using any methods to prevent a player to send, recall or slow his fleet is forbidden.
      Może patrząc na całokształt zrozumiesz?
      Chodź wątpię .

      Pozdrawiam
      Ale co maja do naszej sprawy przepisy dotyczace falangi? Faktycxnie jest zapis o max 80 misjach mulacych fale. 2 graczy z soja 2 spoza soja. Zrob sobie temat o falandze. Tutaj juz widzisz, ze na orgu w konkretnym przypadku pla i łiski poszly by bany wiec sie czepiasz innych rzeczy.
    • Jeżeli kogoś interesuje jak się będą takie sprawy w przyszłości kończyły to poniżej przesyłam odpowiedź od operatora:
      Witaj mlody,


      Nie przywracamy flot w przypadku naruszenia zasady 6 sekund. Tak też odbyło się w Pana sytuacji.


      Z poważaniem,
      Kasia321
      Administrator Gry


      Mam tylko nadzieję, że jeżeli złoma dostanie któryś z operatorów tez nie będzie żadnych wyjątków i konsekwentnie będą się trzymali powyższej zasady.
      Pytanie tylko na ile ban poszedł ale jak nie dłużej niż miesiąc to się opłaca lecieć.
      W sumie dobrze, że chociaż teraz każda osoba co ma flotę wie jak wygląda postępowanie, ja z taką wiedzą bym pewnie dużo wcześniej poderwał flotę albo zwiał w inny układ. Mogli by podać jeszcze na ile będą bany, to już by nam wszystko wyjaśniło i czy dodadzą takie zapisy do regulaminu.

    • tomkik napisał(a):

      Jeżeli kogoś interesuje jak się będą takie sprawy w przyszłości kończyły to poniżej przesyłam odpowiedź od operatora:
      Witaj mlody,


      Nie przywracamy flot w przypadku naruszenia zasady 6 sekund. Tak też odbyło się w Pana sytuacji.


      Z poważaniem,
      Kasia321
      Administrator Gry


      Mam tylko nadzieję, że jeżeli złoma dostanie któryś z operatorów tez nie będzie żadnych wyjątków i konsekwentnie będą się trzymali powyższej zasady.
      Pytanie tylko na ile ban poszedł ale jak nie dłużej niż miesiąc to się opłaca lecieć.
      W sumie dobrze, że chociaż teraz każda osoba co ma flotę wie jak wygląda postępowanie, ja z taką wiedzą bym pewnie dużo wcześniej poderwał flotę albo zwiał w inny układ. Mogli by podać jeszcze na ile będą bany, to już by nam wszystko wyjaśniło i czy dodadzą takie zapisy do regulaminu.

      Czyli @pl1 dostał bana za 6s i @Bad.Whisky też za 6s.

      KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

    • @Yossar Ty masz kompleks stwierdzam obiektywnie. ZS.

      W graczu @cerm3r widzisz Artka, dalej się upierasz że ban jest słuszny, a wszyscy wiemy że według zasad naszych polskich, tych ubogich - nie jest w żadnym wypadku. Może być trochę niemoralne to starcie, ale ogame to gra strategiczna a nie warcaby, także tego to kwestia indywidualna.

      Nie mówiąc ze wytłumaczenie jest ban bo ban
      The End


      uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

      uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


      uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

      Uni68 Bociek [3 X] - The End



      Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
    • bocieek napisał(a):

      @Yossar Ty masz kompleks stwierdzam obiektywnie. ZS.

      W graczu @cerm3r widzisz Artka, dalej się upierasz że ban jest słuszny, a wszyscy wiemy że według zasad naszych polskich, tych ubogich - nie jest w żadnym wypadku. Może być trochę niemoralne to starcie, ale ogame to gra strategiczna a nie warcaby, także tego to kwestia indywidualna.

      Nie mówiąc ze wytłumaczenie jest ban bo ban
      Z tym 'wszyscy' to się trochę rozpędziłes ;)
      A co do polskich zasad to chyba właśnie o to chodzi, że to kwestia interpretacji...
    • Oczywiscie, ze ban jest słuszny. I nawet nie potrzeba interpretacji. Zasada mowi wyraźnie. Źadnych akcji na mniej niz 6 sek. Wy też mieliscie z tym problem bo nawet pl pisał, że sie łiski dopytywała u GO. A z tym cermerem to jak zwykle z wami. Niby kolo pisze, ze ogarnia lepiej ode mnie a nikt nie wie gdzie gra. Niby gada z plem, ale sytuacji na q nie zna. Stad myslalem, ze to Artek. Piszesz niemoralne starcie, znaczy ze jednak lagowali specjalnie? Nie mozna zachowac troche przyzwoitosci i pisac prawde? Trzeba ściemniac, ze łiski skanila przypadkiem? Ze ciche dni?
      Ale dobrze, ze napisales. Juz temat troche przygasal więc moze @Art ustali jakie jest w koncu stanowisko na polskim ogame.

      No i edit:
      Backa nie ma, ale bany były. Zatem ST według teamu powstało w sposob niezgodny z regulaminem. A co ze złomem? Jest odsyłka? Bo patrzac racjonalnie to powinna byc. Z ciekawosci pytam a nie ze zlosliwosci.