Lucky [NFZ] vs. Spokojny Ekonom & grigor04 [SWISTAKI] ~ 15207.51%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lucky [NFZ] vs. Spokojny Ekonom & grigor04 [SWISTAKI] ~ 15207.51%

    Kilka osob juz do mine pisalo w sprawie spadku grigora wiec juz wrzuce i napisze pare slow.
    Na ekonoma latalem wiele razy tak jak i moj sojusz latal wiec zakonczmy na tym juz spekulacje ze to moje konto jak niektórzy insynuują.

    Po tym jak piorun podstawil sie pod moje gsy lecace na planete spokojnego wyszedl pomysl zeby spakowac go ze wzgledu na ich "wspolprace". Kiedys juz wstawialem ST bodajze na kolosie jak wyslalem na niego 20k lm ktore lecialy jakos 30min, puscilem je wtedy na mniejszy % zeby odswiezyl i zdazyl to zauwazyc (lecialem na moona na ktorym nie bylo floty a jedynie dex i jakies smieci typu recki itd) po czym 24minj przed dolotem zawrocilem lm wymieniajac je na DOKŁADNIE taka sama liczbe pc i ow (aby w podgladzie sie zgadzalo) i ten sam czas co do sekundy (rowniez aby w podgladzie sie zgadzalo). No i stalo sie to co podejrzewalem- podstawil sie sam teleportujac flote pod moja flote a ja ladnie przytulilem wtedy jakos sporo jak na tamtejsdze realia uni jakos 500kk.

    Tutaj sytuacja byla podobna, zaczalem jakos z 3 moze 4 dni temu latac na spokojnego podmieniajac co rusz dofarmy na pc, raz napisal ze jest (lecialem na stojaca flote) wtedy 40k krk aby podmienic na 40k pc liczac ze piorun nie poprosi o sprawdzenie co leci, drugi raz (wczoraj) fs na pz 10% wyslalem 30k krk i 40k mt za nimi chcac podmienic dofarm na 40k pc. Kazda akcja byla dosc kosztowna (same recki z 25kk deu nie liczac floty). Wczoraj jednak sytuacja sie zmienila, widzialem ze zalogowal40min przed powrotem fsa (na pz lecial z 1h 20min) ale z 20min przed dolotem piorun wogole nie ukrywal tego ze ma flote 1 us obok- glupi raczej nie jest wiec powinien ja schowac, kilka us dalej grigor sie zapalil- skanuje a tam stoi jego flota no i pytanie czy pakowac grigora... wolalem olac grigora, zawrocic i poczekac a moze nastepnym razem uda sie skusic pioruna na podstawke.




    napisal do mnie po wszystkim sam grigor



    tu napisalem wiadomosc do samego zainteresowanego ktora pewnie grigorowi i tak pokazal




    W tarkcie lotu ktory widac ponizej gdy 10min przed wlotem flota pioruna stala na moonie sprawdzilem grigora czy aby znowu on mi sie nie wpierdziela miedzy wodke a zakaske




    niestety napisal co powyzej juz po starciu majac do mnie pretensje... pisalem dzien wczesniej zeby sie nie wcinal, ale jak juz drugi raz mialem przepalic dex to... po moim trupie... lekko liczac na 3-4 akcje spalilem jakies 100kk nie osiagajac swojego celu wiec jak juz greg nie zrozumial przekazu ze tam jest nyny no to niestety. Malo tego, jak twierdzi sam grigor prosil spokojnego o screen 5min przed wlotem ale ten mu go nie dostarczyl wiec moje pytanie dlaczego ja jestem za to obwiniany? lecac w ciemno do gracza ktorego nie znam/ malo znam lece do konca bez screena tego co leci? nie zawracam floty mimo tylu sygnalow ze cos jest nie tak?

    po pierwsze nad czym nalezalo sie tu zastanowic to dlaczego poszlo 40k mt na dofarm gdzie potrzebne bylo z 12k (akurat dziwnie podobna liczba do liczby moich pc), druga sprawa to dlaczego (tu moje lamerstwo) dofarm wpadal 1s pozniej niz pierwotnie (lag) bez napisu "atak zwiazku"? sam sie opoznil? i kluczowa sprawa- nie mam screena to nie wlatuje w wielka niewiadoma... to jak lot bez opoznienia gdzie cala okolica sie swieci. Ja tu widze tylko jedna odpowiedz ale jak zawsze lubialem grega tak tego nie napisze poprostu.

    kolejna sprawa- zarzuty ze inaczej bym go nie trafil bla bla bla i tu chcialbym przypomniec sytuacje sprzed miesiaca kiedy stal flota 10 us ode mnie na 3g, odswiezal kilka godzin co 20-25min, moglem albo wleciec po jego odswiezeniu- ryzykowne albo uzyc lotki i ubic go szybka flota lecac 9min bodajze w us a zamiast tego napisalem mu o tym ze jak ja to widze to inni tez to zaraz zauwaza bo poprostu nei zalezalo mi na pakowaniu go do wora- sam sie do niego wepchnal, mam nadzieje ze jak ochlonie po stracie szybkiej floty to polaczy fakty i nie bedzie snul teorii spiskowych pytajac mnie dlaczego nie dostal screena- nie wiem dlaczego tak samo jak nie wiem dlaczego nie zawrociles skoro go nie dostales- tyle.

    w rw dodalem zbiorke ktora wpadala 4s po pierwszym starciu pod ktore greg sie podstawial- gdzie twoje recki bym zapytal? 4 s luki od ataku a ja zebralem nawet wtopione 30k krk ktorych nie zawrocilem bo... a nie wazne


    Dnia 05-08-2019 22:42:48 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lucky [NFZ]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1
    Krążownik 30.000
    _________________________________________

    Obrońca Spokojny Ekonom
    ________________________________________________

    Duży transporter 6.579
    Recykler 17
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________

    Obrońca grigor04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Krążownik 26.600
    Okręt wojenny 5.729
    Pancernik 10.677
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lucky [NFZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Spokojny Ekonom
    ________________________________________________

    Duży transporter 3.941 ( -2.638 )
    Recykler 9 ( -8 )
    Gwiazda Śmierci 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca grigor04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Krążownik 25.709 ( -891 )
    Okręt wojenny 5.728 ( -1 )
    Pancernik 10.677 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 870.040.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 57.699.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 507.026.400 metalu i 185.718.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -600.010.000
    Kryształ: -210.020.000
    Deuter: -60.010.000
    agresor stracił łącznie 870.040.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -33.773.000
    Kryształ: -22.128.000
    Deuter: -1.798.000
    obrońca stracił łącznie 57.699.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2





    Dnia 05-08-2019 22:42:50 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lucky [NFZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 40.000
    _________________________________________

    Obrońca Spokojny Ekonom
    ________________________________________________

    Duży transporter 3.941
    Recykler 9
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________

    Obrońca grigor04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Krążownik 25.709
    Okręt wojenny 5.728
    Pancernik 10.677
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lucky [NFZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 39.153 ( -847 )
    _________________________________________

    Obrońca Spokojny Ekonom
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca grigor04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    16.157.138 Metalu, 16.157.138 Kryształu i 16.157.138 Deuteru
    28.540.879 Metalu, 7.351.106 Kryształu i 22.937.015 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 71.995.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.054.240.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 917.116.800 metalu i 603.634.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 107.300.414 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.424.143.200 Metalu i 789.363.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.443.431.217
    Kryształ: 778.991.444
    Deuter: 26.389.153
    agresor zyskał łącznie 2.248.811.814 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.165.684.017
    Kryształ: -744.171.244
    Deuter: -251.685.153
    obrońca stracił łącznie 2.161.540.414 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Hahah...jescze raz gratuluję.
    Wiedziałem że powklejasz powycinane screeny. ;) ...i napiszesz taka historyjkę. ;D

    Tak jak napisałeś poprosiłem o screeny z dofarmu a nie dostałem. Zaryzykowalem bo zaufalem człowiekowi. Jaki miałby w tym zysk oszukujac i wystawiając mnie, a nie kombinujac z Tobą? Sam musisz sobie odpowiedzieć - A reszta uni sama sobie odpowie . W sumie to prawie nic nie stracił a wszedł na urlop. Takze ciekawe po co. ;)

    Ja nie będę taki jak Ty I nie będę pokazywał screenow. ;) I nie będę jak pokrak był żeby się tutaj kłócić z Tobą.

    Wydawaj złom...
    Całe nasze uni Cię Kocha. ;)
    Jesteś najlepszy. ;)
    Pozdrawiam. ;)
  • podoba mi się :) 11/10 Laki

    Podmianka floty w artkowym stylu, poświęcenie ułamka floty w Szprycha style - także nauki ZS nie poszły na marne. Gratuluję :)

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Offtop
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Grigor wklej screeny- prosze bardzo. A jak mialem dac nie powycinane? Mialem nasze rozmowy od miesiecy tu wrzucac? Co bylo waznego a tego nie wstawilem? Tak jest to gra wojenna i nie wyciagaj z kontekstu bo napisalem ze to gra wojenna- mozemy rozmawiac, leciec gdzies razem ale jak bedzie trzeba to Cie spakuje prawda? Przespij sie i przemysl co piszesz- to TY nie zawrociles nie dostajac screena, zaplanowaliscie akcje na mnie a dzien wczesniej sprzedales mi jego czas pwrotu piszac ze zle wyklikalem pz co tez jest na screenie wyzej i dostajac od niego info ze screenem ze lece upewniles mnie ze nic tam na mnie nie czeka. Zaufal Ci a Ty mi go sprzedales. I ja jestem zly? zlozylem pol tego uni solo, Ciebie jak wiesz moglem sciagnac juz jakis czas temu wiec uwierz ze gdybym mial parcie na Ciebie to juz by Cie nie było. Za swoje bledy nie obwiniaj innych- pazernosc na sure chyba przycmila Ci oczy poprostu. A co do ofiar losu pokroju selene- stoje bez fsa co drugi dzien, ostatnio stalem 5 dni, latam w wiekszosc w ciemno bez opozniania bo jestescie slabi i boicie sie ruszyc z moona, skonczcie za swoja nieudolnosc obwiniac innych i bedzie dobrze. Opisalem wyzej juz ile bylo przeslanek ze z lotem jest cos nie tak, ale nie zwracacie na takie rzeczy jak ilosc dofarmu uwagi bo poprostu nie myslicie :) a co do tego czemu spokojny wlaczyl urlop to czemu jego nie zapytasz, wy ustalaliscie akcje, nie ustaliles z nim wczesniej ze chcesz screeny? Przed lotem? I tak jestem najlepszy- wiem o tym wiec nie musisz mi slodzic. Kiedys nie mialbym zycia na uni bo ktos zaufa

    Dzieki bocian :)


    PPi jezeli grigor myslisz ze spokojny dostanie chociaz centa z tego st- obsereuj pkt jak dzisiaj przetopie sure i bedziesz mial odpowiedz :p
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • AKCJA KONDON tak sie to nazywa , wstyd wkladac na forum no ale jak ktos jest gracze takiego pokroju no to nic dziwnego ;)
    Powiem tak bylem pewny ze cos kombinuja tylko czesto bylem ciekawy co , a to leci na niego 40k krk a to leca GSY na Planete po czym ja sie podstawiam, spada moon ! :o (zasada spadaka dziala tylko w obronie ) ;) Lucky zawraca gs w ostatniej sec moze zaskoczy flota z spadajacego moona ! ( nie nie zaskoczyla), Kolejny dzien nowe szanse =D Nastepnego dnia dostalem Takigo o Screena! =D
    cdn.discordapp.com/attachments…8310295879680/unknown.png Przez mysl na poczatku prszeszlo mi zeby cos z tym robić, chociaz na 90% bylem przekonany ze znowu cos kombinuja , Moje watpliwosci rozwiało to że przy prośbie podania kodu zasidacza nagle obronca zwatpil i zrezygnowal z moich usług tlumaczac sie ze Gregor pomoze :)
    Jak sie domyslacie RW sie nie odbyło stalem caly czas pd moonem czyzby Lucky nie mial tyle floty zeby pacnąć chociaz jednego z nas wtedy czy Wabik nie zadziałał , Jak dla mnie Temat tego UNI skonczony Mamy Swojeg TOP 1 ktory EXECELEM i uczciwa praca doszedl do swoich rezulatatow ( Był bym dumny z takiego syna ) Pozdrawiam PIORUN
  • BoSSik napisał(a):

    AKCJA KONDON tak sie to nazywa , wstyd wkladac na forum no ale jak ktos jest gracze takiego pokroju no to nic dziwnego ;)
    Powiem tak bylem pewny ze cos kombinuja tylko czesto bylem ciekawy co , a to leci na niego 40k krk a to leca GSY na Planete po czym ja sie podstawiam, spada moon ! :O (zasada spadaka dziala tylko w obronie ) ;) Lucky zawraca gs w ostatniej sec moze zaskoczy flota z spadajacego moona ! ( nie nie zaskoczyla)
    Nie masz najmniejszego pojęcia o grze.. :E

    Zasada spadaka działa tylko w obronie - to żeś z tym tekstem mnie rozbawił do łez :E

    Może zaskoczy.... - nie nie zaskoczy, z taki mwaszym poziomem ogarnięcia nie dziwota że laki śpiąc i grając na pół gwizdka was wybija jeden po drugim jak kaczki.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Piorun zjedz snicersa bo zaczynasz jakies glupoty p.... Tlumaczylem Ci juz jak dziecku wszystko, ja widzialem 5s Ty widziales 1s itd itd to ze MYSLE i sie ubezpieczam sciagajac moona 4 czy 5k przed wlotem GSami... I wlasnie dlatego ze nie rozumie ie pewnych rzeczy pakuje ewas jednego po drugim... A spadak dxiala e obronie tylko? Nie kpij prosze albo to skasuj zanim Cie wysmieja...

    Ed: musialem cos usunac zeby was nie uczyc :D
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lucky Gal ().

  • Ktoś kto siedział na spokojnym ekonomie - niezła szuja skoro pytany i proszony o konkretne sprawdzenie co leci pisał że "mt"....a na prośbę screena wysyłał wszystko tylko nie to o co był proszony ;P w sumie śmierdziało ostrym wałem, szkoda grygli że nie cofnałeś się jednak :P

    Akcja ogarnięta bardzo dobrze, podmianki floty to jedne z ciekawszych zagrań na ogamie, rzadko sie zdarzają, ale zawsze robią robotę :)
    Więc tego zarzucić nie można - dobrze bardzo ogarnięte :) zresztą lucky ogarnia,tego mu zarzucić nie można.

    Szkoda że grigor na tym wpadł - ale dostał zasłonę dymną, za bardzo chciał i wyszło jak zawsze xD coś o tym wiem xD
    Na pewno faktem jest że ktoś kto grał/zasiadał na ekonomie odwalił czarną robotę, pewnie jest z siebie mega dumny :)
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Uhuhu ale żeś się rozpisał. Chyba te cyferki dla Ciebie są ważne.
    Ale jak juz pisałem Lucky - nie będę się z Tobą kłucił. Popisze z innymi. ;) Love you.

    Piorun...ten sam screen dostałem. I potem jezzce raz. 3 razy puszczal flote na PZ mimo ze za kazdym razem byl wyliczony. xD
    Dam rade - wiem jaki mam sojusz dlatego zostanę. Nie raz mi się przytrafiło stracić flotę. Nie będę płakał. :P
  • Co wy chrzanicie skoro 2x go wyliczylem...? Rqz jak sie podstawiales i klamales mi ze nie i SPRZEDALES mi czas dolotu goscia ktorego kiales w buddy- taki honorowy jestes. A drugi raz widac powyzej- przesatn klamac greg, nie bedziesz sie klocil bo co? Bo argumentow nie masz? Taka jest prawda, wystawiles mi goscia a miales go w buddy od tygodnia jak nie dluzej i to ja jestem ten zly? Sojusz i buddy jest swiete, dla ciebie swity jest zysk, kupiles konto i nie wytrzymujesz presji topki dlatego nie zawrociles, wizja spakowania mnie przycmila ci zdrowy rozsadek i to sa fakty. Dla mnie vyferki sa wazne? Ta i dlatego rozsylam co chwile sure na odbudowe slabszym? Dlatego wysylalem sure leonidasowi ode mnie z soja znajac go 1 dzien zeby pomoc mu nas nadgonic? Dlatego wyslalem sure liskowi ktorego nie znam wcale? Dlatego chcialem odeslac sure kazikowi ktorego sprzatnalem sprzed nosa megalamusowi ale uciekl na urlop? Zastanow sie co piszesz chlopie... Wiem ze dupa boli ale bez przesady
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Pisz więcej bo ciekawie to wygląda :D
    Wytrzymuje presje - z TOP 7 zrobiłem TOP 5
    Sporo ST nawrzucałem ostatnio jakby nie było :)
    Latam po bunkrach bawię się z sojuszem.

    Ty nie masz żadnego EKO a wydajesz na loty po 35kk dexu. Skąd ten DEX bierzesz o panie? :D
    Rozsyłasz ludziom surke a nic ostatnio nie udało Ci się walnąć - skąd ją bierzesz?
    Pamiętasz że mi też załatwiłeś surke, jak dostałeś złoma?
    Puściłeś surkę z 3 innych kont, bez sojuszowych.
    Czy tak po prostu Twoi koledzy to byli i na Twój rozkaz puścili mi surowce?

    Nie będę się z Tobą kłócił bo widzę że lubisz być w centrum uwagi :D
    I lubie jak sie denerwujesz, wtedy piszesz co raz więcej.
    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Upominam za flame oraz jeśli uważasz, że ktoś łamie zasady gry to proszę to zgłosić poprzez system support.
  • zauważam pewną prawidłowość:
    Musi być stek i koniecznie z Luckiem.
    Stek powinien mieć co najmniej 2000% i więcej.
    Wtedy pojawiają się archiwa, donosy, pushe, kupione konta, gsówki, moonówki, techniki ataku i obrony i takie tam.
    Steki takie lekko ponad 600% w wykonaniu Lucka na Bóg wie kim, bliżej nie znanym - to tylko push, więc śmiało mozna pominąć - brak archiwów itd...
    Są jeszcze te takie 1000-2000% - to jeszcze do pushu dochodzi kupowanie kont, ale to tez mozna pominąć, bo genralnie Lucek jedzie wszystko raczej powyzej 2000% :)
    "Dokądkolwiek lecę, jest piekło; sam piekłem jestem"

    Solo: 3311% ACS: 6310% 83 ST
  • Selene napisał(a):

    Gratulacje procentu. I tyle. Kiedyś gracze grający w ten sposób nie mieliby życia na uni - ale to było niestety dawno...
    Teraz zbierają laury.
    Oczywiście wszystko zgodne z zasadami - tymi pisanymi.
    Obrońcy bszo.
    Kiedyś ludzie tak częściej robili i gra była o wiele ciekawsza. Teraz każdy musi mieć wszystko podane na tacy. Najlepiej żeby było po moonkilu na fali. Jak trafi się złom to 90% odpala u i czeka na nowe uni. Teraz na większości uni jest tylko kilku aktywnie grających a reszta od fs do fs albo co gorsze ufs. Mało kto już knuje, kombinuje, próbuje i podejmuje walkę. Większość gra utartymi kiedyś schematami, a powtarzalność nudzi i ogranicza.
    Przez taką postawę ogame powoli umiera. Ale lepiej winić gameforge, które staje na głowie, żeby nam tą grę urozmaicić. Bo anty, bo co chwilę nowe uni itp. Jakby nie otwierali co jakiś czas nowego uni to z takim podejściem już dawno o tej grze nikt by nie pamiętał.
    @grigor04 rozumiem twoją irytację, że dałeś się tak zrobić. Ale jak pisałem macie fajną ekipę i szybko pewnie Cię postawią na nogi. Szczerze tego Tobie życzę.
    @Lucky Gal grasz w grę według jej zasad. Tyle na ten temat. Nikt nie powinien mieć do Ciebie o to pretensji, jak się komuś taki styl gry nie podoba to przecież są inne uni na których nie grasz.
    Co do moralności tej akcji - to co ma tutaj do rzeczy moralność? Przecież jako realna osoba Grigor nic nie stracił, nie doznał żadnej realnej szkody.
    Przestańmy się ograniczać w myśl bezsensownych zasad. Ruszcie floty, zemścijcie się, spróbujcie też wykiwać Lucka. Zapominacie, że gracie przeciwko ludziom nie kontom. Niech zacznie się coś dziać.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chill ().

  • chill napisał(a):

    @grigor04 rozumiem twoją irytację, że dałeś się tak zrobić. Ale jak pisałem macie fajną ekipę i szybko pewnie Cię postawią na nogi. Szczerze tego Tobie życzę
    o to się nie bój . To już w trakcie. Świstaki to chyba najlepiej zgrany sojusz tego uni. Ostatnio przeżywamy nawałnica podań. Niestety musimy odrzucać. Mam wsparcie też od innych ludzi z uni. ;) sam cofalem badanie jedno I kopalń 8 anulowalem. To już mi da jest sporo. Sojusz coś podeślę....kilku ludzi z uni też chce pomóc , za co serdecznie dziękuję. jak dobrze pójdzie to odbuduje to w Max tydzień. Może nawet wyjdzie z tego więcej. Ale chill mój przyjacielu. Coś straciłem, mój czas poświęcony na grę. To się poniekąd liczy. Taki czas na allegro czasem jest I całkiem drogi to czas jak się okazuje. :D

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Ciachnięty komentarz do usuniętego posta
  • Napisze ostatni post tutaj i mysle ze zakonczymy tym drobnym gestem zbedna dyskusje.
    Jezeli bym chcial Cie zezlomowac w ten czy inny sposob to nie pisalbym Ci jak sam wiesz miesiac temu ze gdybym chcial juz bys nie latal ta flota i opisalem Ci dokladnie dlaczego- tyle w temacie zasadzki na Ciebie.

    Druga sprawa to "moralnosc" otóż kiedys ludzie nagminnie na siebie polowali na rozne sposoby i jednym z nich byly wystawki, moje stanowisko w sprawie takich akcji czy zawracania floty przed dolotem jest i zawsze bylo proste- nie mam z tym problemu, powtórzę- NIE MAM PROBLEMU Z ZAWROCENIEM FLOTY PRZED DOLOTEM ktokolwiek by ze mna nie lecial- jedyny wyjatek to buddy i sojusz, tylko to grono moze byc spokojne ze nigdy na nich "reki" nie podniose. Reszta ma isc do piachu- wszelkimi mozliwymi sposobami zgodnymi z regulaminem tej gry. Mozecie mi zarzucic bycie niemoralnym, chamem, prostakiem no poprostu wszystko ale nigdy nie zarzucicie mi lamania regulaminu tej gry, moony sciagam ze swojego konta co juz wielu sie przekonało, moony robie z wlasnych lm- przecież na fali widac i wymienialem sie probami z niejednym na tym uni.

    Do powyzszego dam przyklad ktory mozesz zweryfikowac w gronie swojego najlepszego na uni sojuszu- gracz Ezechiel2517 dal mi zaproszenie do buddy ktorego nie chcialem przyjac jednak czailismy sie na zagadke i przyjalem to buddy, umowa byla ze bedziemy mieli buddy na czas akcji (2h) i koniec, zapomnialem jednak te buddy usunac i następnego dnia jak na zlosc stal ponad 40min bez fs w moim us- lot 9min, zysk pokroju 1,3kkk, bylo to z miesiac temu wiec taki zastrzyk sury to nie lada gratka, mimo ze mielismy miec buddy na 2h NIE POLECIALEM NA NIEGO A DO NIEGO na podstawke w ciemno jak zobaczylem ze zapalil sie zagadka, podstawilem cala swoja flote i recki w kilku falach zebym chociaz zebral pz jezeli nie zdazylbym z flota, ezechiel zalogowal jak juz wspominalem jakos po 40min, ja juz dawno topilbym sure z niego. Byl w buddy- to go uratowalo, ktos inny wyrzucilby buddy i polecial ale nie ja bo niesmiertelna zasada buddy i sojusz jest dla mnie święta.

    Jezeli ta akcja miala na celu wystawic cie i wspolpracowalem tu z ekonomem nie mialbym interesu w mowieniu ze tak nie jest- nie ukrywam ze cos takiego kiedys moge zrobic ale powtorze to kolejny raz- pisalem ci dzien wczesniej zebys sie odwalil od ekonoma, dalem ci w glownym poscie screen z discorda jak pisalem w niedziele ze zawracam flote bo TY szykujesz sie na podstawke zamiast pioruna- piorun ma na tyle oleju w glowie zeby schowac flote udajac ze robi cos na innym moonie- Ty nie, sry ze nie podejrzewam Cie o logiczne myslenie. Skad wiedzialem ze sie nie podstawiales? Moze dlatego ze wycofalem flote OD RAZU po tym jak zobaczylem twoja flote wiec albo leciales na podstawke max 20s albo jeszcze nie zdazyles wyslac- nie wiem, leje na to, zawrocilem bo nie ty byles celem a piorun, co mialem ci powiedziec o moich planach wzgledem pioruna? A co ja jestem caritas obronca ucisnionych? Nie, ostrzeglem cie raz, sojusz namawial zebym cie pakowal ale nie chcialem spierdzielic akcji, chcialem sprobowac następnego dnia, bylem wrecz pewien ze wkoncu piorun poleci z pazernosci ale jak widac jeszcze resztki zdrowego rozsadku mu zostaly.

    Klamiesz ze latal nascie razy na pz i ja lecialem- latal na pz KAZDEGO DNIA ROBIAC ZWOZKE i wiedzialem o tym, hodowalem go wrecz spawajac tylko recki zeby piorun mi sie zmiescil bo nie wiedzialem czy wysle cala flote czy same pc czy co- ubezpieczylem sie na wypadek calej floty. Ja lecialem 2x, raz w niedziele i raz wczoraj i to sa fakty.

    Jak widzisz przyznalem ze nie mam problemu z wystawieniem kogos wiec dlaczego tu sie wypieram? Zeby bronic spokojnego? I dlatego 3 tygodnie latalem mu po planetach? Jaki mam interes w tym zeby nie wyszlo ze cie wystawil? Czy bedzie mnie bronil? Nie wiem, nie wiem czy wogole sie tu odezwie, pisal ze tak ale nie siedze w jego glowie, pytania dlaczego nie dal ci ss, dlaczego sie nie odzywa, dlaczego dal u zadawaj jemu nie mnie, ja spakowalem 2 noobow jednym strzalem- tyle ode mnie.

    Jak widzisz kiedys gralem po 6-18h dziennie bo mialem zapal, teraz nie mam, leje w to ile z ciebie wyciagnalem, zrozumialem wczoraj ze skumales sie z nim, dziwi mnie tylko dlaczego piorun skoro wiedzial ze to wystawka nie polecial bronic z toba- we 2 byscie zlozyli moje 40k pc a jezeli bylaby to wystawka to byscie sie upewnili bo chowajac floty bym nie zawrocil a jakbym zawrocil to wyszloby na jaw ze to wystawka- myslenie boli? A no boli jak widac.

    Zapytaj pioruna co sie dzialo zanim beny przejął konto po jego sojuszniku melku- melek kampil na lotce na 4g i wiedzialem o tym, mimo to polecialem 100us na niego i opoznialem przez 10min po minucie, ktos zapyta po co? A no po to bo jestem w stanie poswiecic 30kk deu zeby zyskac informacje, w czasie lotu obserwowalem cale PSL, kto sie zapala, pod jaki czas sie podstawiaja itd, gdy juz bylo wiadomo ze nie dolece na podstawke melek udawal ze zalogowal i mi napisal ze mial fart- napisalem mu wtedy ze widziałem ze kampi na lotce bo przed lotem ja znalazlem- zdziwił sie dlaczego przepalilem tyle deu na turbo itd i tu jest kwintesencja- poswiece 500kk deu zeby zobaczyc jak gracie, na jakim poziomie jest wasza gra zeby spakowac was jednego po drugim- to jest roznica miedzy nami, ja knuje, obmyslam strategie a wy latacie na bunkry i bfsy koniecznie bez lotki.

    Jak bocian wyzej napisal szkola ZS- dokladnie tak jest, jak chcesz byc najlepszy musisz uczyc sie od najlepszych a sojusz ZS byl najlepszym sojuszem przynajmniej ogame.pl jak nie ogolnie ogame i bocian byl jego członkiem, nigdy nie byli banowani za push, za multi itd a mimo to wykonczyli kazde uni x5, nie wstawiali starc zeby gracze nie mogli sie od nich uczyc- stad brak opisu w wiekszosci moich starc, po co mam was czegos uczyc? Zrobiliscie kiedys akcje z podmiana floty? Nie, i gdyby nie to st to 99% osoby by na to nie wpadlo. Ten 1% to gracze top1-3 na uni ktorzy mysla o grze a nie o lizaniu sobie 4 liter na forum bo graja zeby wygrac i ja rowniez gram zeby wygrac.

    Powiedz mi jeszcze tylko kiedy mijam sie z prawda bo twierdzisz ze zawsze jak ktos zadaje mi pytanie pod st, z tego co wiem to ja na kazde odpowiadam a na moje nikt, dlaczego? Bo jedyne co robicie to krzyczycie "push push push" bo nie rozumiecie jak cos sie stalo poprostu.

    Jezeli dalej bedziesz pisal ze nie masz parcia na cyferki to wkleje screena od zony rolnika- kojarzysz ktorego? Tego jak zapinala urlop konczac tu gre, moglbym zrobic to teraz i osmieszyc cie juz do reszty ale nie bede taki, nie mam jej zgody na wklejanie korespondencji i z szacunku do niej tego nie zrobie ale jestem pewien ze jak zapytam czy moge to z pewnością mi pozwoli.

    Faktem jest ze wystawiles mi swoje buddy a co do tego skad to wiem to niech juz spokojny wklei albo napisze mi badz tutaj ze moge wrzucic jego wiadomosci.

    Rozpisalem sie ale mysle ze juz wszystko jest jasne, jezeli zapomnialem o czyms to dopisze w edycji ale dyskutowal wiecej nie bede. Bez odbioru
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Dla mnie gra jest strategiczna, wszystko oprócz buddy i soja to metal i kryształ :)

    i tak jak Laki napisał w starych czasach to mega niesztampowa akcja bo:

    1) namówienie do lotu, te fsy na pzta, itp - wymagało dużo pracy, poświęcenia, prób - strategia :)
    2) podmianka floty - skillowe
    3) poświęcenie części floty żeby walnąć więcej - z ręką na sercu przyznać się że żaden z was na to nie wpadł :E

    dla mnie to jest finezyjnie starcie i tyle. Najlepsze jakie było na tej uni do tej pory, i pewnie już lepszego nie będzi
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Ze wzgledu na to ze grigor to moj sojusznik nie powinienem zabierac glosu w tej dyskusji ale to zrobie.
    Lucky mogl mnie spakowac kilkukrotnie bez sciagania moonow nie zrobil tego.
    Jak mialem tylko 3 moony mogl je sciagnac policzyc stacje ale nie zrobil tego.
    Jak chlopaki z nfz chcieli mnie spakowac sciagajac moony lucky powiedzial ze nie pakowac i moony zostaly.
    Zadajcie sobie pytanie czy lucky gra dla statystyk punktow dla floty sury jak wiekszosc z nas?
    Czy ktorys z nas polecialby do swojego wczesnieszego celu na zatrzymaj zeby ochronic flote bo stala 40 minut bez opieki zamiast na atakuj. Stracil ponad 10 kk dexu myslicie ze dal mi szanse na to zeby zwrocic za lot?
    Sami odpowiedzcie sobie jakim czlowiekiem jest lucky dla mnie jest czlowiekiem honoru i nie interesuje mnie czy kupowal anty czy konta na zlom liczy sie to kim jest i jak gra.
    Pozdro dla wszystkich swistakow sadze ze w duzej wiekszosci ludzi podobnego pokroju jak lucky dlatego jestem pewien ze to najlepszy soj w jakim gralem dzieki chlopaki.
    Grigorowi Szo
  • skoro juz zdazyliscie zmieszac mnie z blotem to moze i ja cos od siebie dorzuce....

    bosik to piorun jezeli dobrze patrze wiec moze pokaze wam wszystkim jak ten koles mija sie z prawda a mija sie znacznie. Gdybym jak to uwazasz knul z lukiem to dlaczego nie zostales trafiony w podstawce ktora zepsulem juz nie pamietasz? chcecie screen to macie

    cdn.discordapp.com/attachments…3782849601559/unknown.png

    cdn.discordapp.com/attachments…3916672802839/unknown.png

    cdn.discordapp.com/attachments…4066489147422/unknown.png

    cdn.discordapp.com/attachments…4226011373569/unknown.png

    jak widac na powyzszych zrzutach piorun podstawial sie pod krazowniki ale zle sie zrozumielismy bo ja myslalem ze leci pod druga fale a nie pod dwie fale i kazalem mu zawrocic myslalem ze chce zbic tylko dofarm lukiego a ja mam podniesc flote przed glowna flota. Tak nie ogarnalem macie racje ale jakbym planowal cos to pioruna zbilibysmy kilka dni wczesniej, ja chcialem tylko pomocy bo pisalem do calej topki jak lecialy gsy i kazdy mial mnie w dupie mimo ze wszystko bylo na falandze. Grigor pisal pisal mi na discordzie ze podobno bede bronil lukiego ale nie bede bo nie mam przed czym a akcje ze niszczyl mi satelity dla deuteru uwazam za zalosne, pisze tu zeby poprostu nie rozchodzily sie plotki o wystawieniu kogos bo nie zrobilem tego, chcialem wystawic lukiego piorunowi ale stracil do mnie zaufanie i chcial moje haslo czy jakis kod i nie przestraszylem sie niczego i nie zrezygnowalem a poprostu odpisujesz piorunie jakbys nie mogl a grigor napisal szybciej i konkretniej. Grigor nie klam ze nie dalem ci screenu dofarmienia bo dalem ale lecialo tam wtedy 35 tys mt i 5 tys krazownikow, wybacz ze nie siedze przed monitorem 24 godziny na dobe, zauwaz ze gram eko, mam zone i dziecko i oni tez wymagaja mojej uwagi, wiedzialem ze musze byc minute przed bo sam czekalem na to starcie ale jak napisales do mnie o screen dofarmu 5min przed dolotem to mnie nie bylo a jak wszedlem na minute przed atakiem nie cala to juz poprostu nie zdazylem odpalic programu do robienia zrzutow a to ty jestes flociarzem i znasz zagrania a nie pretensje do mnie ze nie ogarnalem i jak widzisz na zrzutach wyzej nie pierwszy raz nie ogarnalem ale dlatego gram wlasnie jako ekowiec i mogles napisac przed podstawieniem sie ze bedziesz chcial screeny wczesniej wszystkiego to bym powiedzial zonie ze nie moge odejsc teraz i juz i nie byloby problemu, zaproponowalem ci moje konto po tej wtopie bo zrobilo mi sie szkoda ze tak wyszlo ale ty wolales mnie obrazac zamiast chwile posluchac, to jest dla mnie gra i kolejna porazke biore jak porazke szkoda ze spadles przy tym ale nie zwalaj wszystkiego na mnie bo widzisz w postach w tym temacie ze kazdy normalny flociarz by zawrocil i nawet nie wyslales recyklerow a pisalem ci ze ja ich nie mam i nie mam jak szybko zrobic i przez to nie zebralismy nic a mialbys na odbudowe sporo surki a urlop wlaczylem bo spanikowalem z tego co sie podzialo i zniechecilem sie po tym jak mnie wyobrazales na diskordzie.
    Ogame to nie gra... to pasja.
  • chill napisał(a):

    Selene napisał(a):

    Gratulacje procentu. I tyle. Kiedyś gracze grający w ten sposób nie mieliby życia na uni - ale to było niestety dawno...
    Teraz zbierają laury.
    Oczywiście wszystko zgodne z zasadami - tymi pisanymi.
    Obrońcy bszo.
    Kiedyś ludzie tak częściej robili i gra była o wiele ciekawsza. Teraz każdy musi mieć wszystko podane na tacy. Najlepiej żeby było po moonkilu na fali. Jak trafi się złom to 90% odpala u i czeka na nowe uni. Teraz na większości uni jest tylko kilku aktywnie grających a reszta od fs do fs albo co gorsze ufs. Mało kto już knuje, kombinuje, próbuje i podejmuje walkę. Większość gra utartymi kiedyś schematami, a powtarzalność nudzi i ogranicza.Przez taką postawę ogame powoli umiera. Ale lepiej winić gameforge, które staje na głowie, żeby nam tą grę urozmaicić. Bo anty, bo co chwilę nowe uni itp. Jakby nie otwierali co jakiś czas nowego uni to z takim podejściem już dawno o tej grze nikt by nie pamiętał.
    @grigor04 rozumiem twoją irytację, że dałeś się tak zrobić. Ale jak pisałem macie fajną ekipę i szybko pewnie Cię postawią na nogi. Szczerze tego Tobie życzę.
    @Lucky Gal grasz w grę według jej zasad. Tyle na ten temat. Nikt nie powinien mieć do Ciebie o to pretensji, jak się komuś taki styl gry nie podoba to przecież są inne uni na których nie grasz.
    Co do moralności tej akcji - to co ma tutaj do rzeczy moralność? Przecież jako realna osoba Grigor nic nie stracił, nie doznał żadnej realnej szkody.
    Przestańmy się ograniczać w myśl bezsensownych zasad. Ruszcie floty, zemścijcie się, spróbujcie też wykiwać Lucka. Zapominacie, że gracie przeciwko ludziom nie kontom. Niech zacznie się coś dziać.
    Nie zgodzę się z twierdzeniem że kiedyś ludzie częściej tak robili, moim zdaniem to teraz właśnie jest więcej ST w takim stylu. A szkoda, bo jest też całkiem sporo akcji bez frajerskich zagrań, ale co kto lubi :).

    @chill
    wniosek z tego taki że mamy odmienne zdanie nie tylko na temat tego starcia ale i frajerskich zagrań :)

    ja również przepraszam za offtop, liczę na szybki rewanż obrońcy, jak lubi to w takim stylu oczywiście, chociaż ja lajka nie dam, mam prawo do swojej oceny :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • sorry, może się nie znam - w końcu długo nie gram - zaledwie od U3 - ale jakoś nie widzę w tym starciu niczego frajerskiego. I jest to dokładnie taka akcja, jakie wymyślali w tamtych czasach najlepsi gracze z topowych sojuszy. I powiem jeszcze, że każdy zazdrościł im pomysłów i jaj, za takie akcje.
    Przypomną może jeszcze, że zaczynałem na blue uni, potem wprowadzono pancerniki, komandorów (o jaki jazgot o to był), anty, acsy. nikt nam nie mówił jak to wykorzystać - musieliśmy uczyć się wszystkiego sami.
    ale jak wspomniałem: co ja tam wiem.
    "Dokądkolwiek lecę, jest piekło; sam piekłem jestem"

    Solo: 3311% ACS: 6310% 83 ST
  • Lucky I tak Cię kochamy.

    No i właśnie na to czekałem. Piszesz że nie wkleisz ich rozmów bo nie zrobisz tego bez ich zgody. Z krakenem jak pisałeś to wymazales jego nick bo szanujesz jego prywatność! Gdzie zgoda ode mnie na screeny Z naszych rozmów?

    Zawrocilem 15 minut przed dolotem. Ja lecę tam 14m 29s. Czyli bym Zdążył . Jak piorun się tam podstawil I zawrocil to ekonoma nie zezlomowales bo nie było pktow strat i PZ.
    Czyli zawrociles wtedy bo co? Potem ta sama akcja dzień później Ale ze mną. Nie polecialem bo zawrociles. No i trzeci dzień ta sama sytuacja. Napisałem że leciał 2 razy na PZ A nie naście!

    Nie mam problemu z taka akcja. Jak dla mnie to gratuluję I "szapo ba' - problem jest w tym że nie potrafisz tego przyznać.

    Ekonom sam pisał mi o wykombinowanie takiej akcji I upewnial się czy będę cały czas na 100% A teraz pisze że to on był zajęty żona I dziećmi? No ludzie niech ktoś mi napisze że on tego nie napisal bo nie wytrzymam. :D


    Z tych screenow od ekonoma nie wynika nic oprócz tego że Piorun zawrocil bo nie było screenow.

    Mój przyjacielu ekonomie puściłem recki...nawet nie tyle co potrzeba A 3 razy więcej. Było potrzeba 7.5k reckow. A ja puściłem 22k (Mogę udostępnić screeny jak ktoś nie wierzy)(czułem co się świeci) ...jak widać - sekundę za późno. ;D

    Aha pisząc że każdy normalny flociarz by zawrocil. Ja nie jestem normalny....my ie ryzykować I ufam ludziom. Jak jesteś top 40 na każdym uni to coś potrafisz. A jak nie zauważyłeś że dofarm zmienił mimo że o to pytałem no to proszę Cię. Tym bardziej że Ty pisałeś za tak to wykombunujesz I żebym ogarnął czas A sam nie miałeś. Jak zapytałem o screen I już nie miałeś czasu to odpisałeś że w dofarmie leci 35 mt I 5kr...30s przed. Napisałeś....nie dałeś screena....Napisałeś. dlatego nie zawrocilem.