Lucky [NFZ] vs. Spokojny Ekonom & grigor04 [SWISTAKI] ~ 15207.51%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [ciach] bo mi sie juz nie chce dluzej go kompromitowac, ale dobrze ze przytoczyles akcje z zamazaniem krakena- dostalem wtedy jasno do zrozumienia ze ludzie sobie nie zycza abym wklejal ich rozmowy nawet zamazane i od tamtej pory zauwaz ze tego nie robie. Screeny ekonoma pokazuja ze piorun zawrocil bo nie bylo screenow? widzimy te same ssy?
    wezme ci podkresle zebys zrozumial [ciach]



    masz napisane dlaczego zawrocilem, lecialem wtedy na STOJACA FLOTE wiec wez zacznij czytac albo zamilcz. Na innych masz napisane ze screeny byly i wszystko bylo okey tylko noob spartyaczyl akcje bo sie nie dogadali tak jak i wy sie nie dogadaliscie a to ze odszedl od komputera na 5min czy 10 przed wlotem co to zmienia? podmienilem flote 20min przed wlotem bo tyle leca moje pc, nie zastanowiles sie dlaczego puszczam tak szybko te fale na mniejszy %? moze po to zeby nauczyc was ile lece na ten koordy bo nie macie tyle oleju w glowie zeby to policzyc. I wszedl minute przed ale nie byl najwyrazniej przygotowany na dawanie SSow bo Z NIM TEGO NIE UZGODNILES WCZESNIEJ, szukasz wymowki ciagle na to ze cos tam ktos tam ci zamotal w glowie, [ciach]

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Obraza, flame i offtop
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Lucky Gal ().

  • Ja pierdykam, wbijam sobie wieczorkiem na forum a tutaj takie dyskusje XD

    Spotkajmy się przy jakimś alkoholowym, pogadamy całym uni, o ile kobiety tak nie potrafią to chłopy zaraz sobie wszystko wyjaśnią XD
    (przepraszam jeśli są na uni jakieś Panie :P (wiem tylko o maratonczyk)
    przez forum się nie da, wszyscy się nawzajem nakręcają.

    Bo wszyscy nawzajem się już obrzucają błotem, w każdym razie już nie ogarniam kto kogo, kto wygrywa dyskusję i co się w ogóle dzieje XD
    Wrzućcie wszyscy na luz :D
    Próbujmy chociaż grać w jakiejś względnej normalności, bo od tej skali kłótni forumowych już głowa pęka XD

    Lucky, świetna akcja - gratuluję :)
    Grigor - duży pech i niedogadanie, będzie SZO i gramy dalej, świat się nie wali ;)

    Niechaj każdy gra zgodnie ze swoim sumieniem, złomuje zgodnie ze swoim sumieniem a oliwa sprawiedliwa każdego w końcu rozliczy z jego uczynków :)
    a ogame jest jaki jest, każdy wie - i lepszy już nie będzie, co najwyżej coraz gorszy ;)

    pozdrawiam wszystkich

    PS pokrak - jeszcze Ciebie brakowało :D
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea