Wytrawny gracz, czy drogi BOT?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Moze ktoś z go w końcu by się zainteresował tym tematem a nie zamiataja temat i nic z tym nie robią a banują za nadmierny atak na kogoś... Czy inne pierdoły. Sam też się spotkałem prawie na każdym uni z botami. Jak nie 24/7 aktywki to flota się podrywa kiedy nigdzie aktywem nie było przy ataku sondami. Śmiech na sali.
  • Oni po prostu tyle siedzą przed komputerem!!! Nie mają im jak udowodnić, że to zautomatyzowane działanie!!!
    10 kont na jednym ip to po prostu duza rodzina!!!

    iks de
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Moze prosciej byloby zrobic liste tych ze gagatkow na boardzie. A wychwycenie tego jest mozliwe bo kazdy bot ingeruje w silnik gry.. tak samo bylo z gra seafight gdzie boty zalaly caly pierwszy polski serwer potem 40% kont dostalo permanentnego bana jak znalezli na nich sposob..
    LEO - JaramBlanty(END)
    Orion - JaramBlanty(END)


    BALDUR - (DORADO,INDUS)

  • No jak ludzie beda dalej siedziec i tylko burczec ze boty sa be to sie nic nie zmieni.. Musialby sie znalesc ktos charyzmatyczny kto wezmie pociagnie za soba ''tlum'' zrobia duzy raban
    LEO - JaramBlanty(END)
    Orion - JaramBlanty(END)


    BALDUR - (DORADO,INDUS)

  • Problem jest tego typu, że bot zachowuje się na zasadzie nagranego macro. W zależności co chcesz osiągnąć i jakie ustawienia masz włączone odpowiednie macro się włącza co jest nie do wychwycenia z poziomu panelu GO chyba, że gość farmi i wysyła ekspedycje 24/7.
    Z tego co się orientuje na różnych serwerach (w tym i na polskim) przynajmniej jeden ban za bota został już rozdany ale bardziej przez nadludzką aktywność aniżeli faktyczne wykrycie bota z poziomu technicznego.
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Po wypowiedziach wnioskuje,że panowie pracują w supporcie google.
    Ten tak zwany bot to nic innego jak zwykły skrypt który jest niewidoczny dla operatora gry,gdyż ma przypisane funkcje normalnego użytkownika który hipotetycznie może klikać 24h.
    Tzn,że działa bezpośrednio na przeglądarkę użytkownika nie zostawiając żadnych niepokojących logów dlatego jest niewykrywalny dla GO którzy jak pewnie niektórzy wiedzą są wolontariuszami bez odpowiedniego zaplecza.
    Plus taki,że jak każdy średnio zaawansowany skrypt jest wadliwy.
    Wielu"topowych" graczy już się o tym przekonało ( pozdrawiam Dyzme).
    Wszystko to jak wiadomo jest żydowskim spiskiem - z tym nie wygrasz.
    Mama mówiła, że lesbijki jedzą kartony i liżą dywany.
  • Witam,

    Temat jest pomysł listy został zaproponowany, proponuje więc abyśmy ją pomału tworzyli.
    Każdy z graczy, któremu zostanie zarzucone granie na botach powinien mieć prawo do wyjaśnień, jakoby każdy z nas potrzebuje różną ilość snu .

    Ciągnąc temat chciałbym wyjaśnień od gracza:

    Gracz: "DCP" z sojuszu "Ekonomy", koordynaty większości planet "8:24:..."

    Powód: Obserwuje Cię od ponad 3 tygodni. Skanuje o różnych porach dnia i nocy. Podczas nieobecności proszę kogoś innego, aby sprawdzał czy aktywność dalej ma miejsce. Podsumowując ... gościu ponad 21 dni, nieustannie palą ci się * przy każdej planecie i moonie (chodź na moonie od "święta" zapalą się czasem minuty). Nie jest to możliwe abyś od 21 dni nieustannie miał możliwość do zrobienia czegoś takiego, po prostu ludzki organizm by Ci na to nie pozwolił.

    Link do gracza DCP został wysłany w prywatnej wiadomości na OGame. Proszę mi wyjaśnić jak to robisz.


    Pozdrawiam serdecznie

    yoda
    K




    "May the Force be with you."
  • Ooo w sumie ciekawy temat.
    Gracz spiochulec. 2:329:x W sumie jedno st na nim zrobiłem.

    Farmi nieustannie idlakow od jakichś 7 dni. 24/7.
    W momencie ataku na niego z misją szpieguj ciągle wysyłane były sondy i farming na idlakow. Na pewno coś nie halo. Ale zgłaszać mi się nie chce.

    Odpowiedzi dostaje się od GO na zasadzie kopiuj wklej i nic nie wiesz :(
  • yoda_u20 napisał(a):

    Powód: Obserwuje Cię od ponad 3 tygodni. Skanuje o różnych porach dnia i nocy. Podczas nieobecności proszę kogoś innego, aby sprawdzał czy aktywność dalej ma miejsce. Podsumowując ... gościu ponad 21 dni, nieustannie palą ci się * przy każdej planecie i moonie (chodź na moonie od "święta" zapalą się czasem minuty). Nie jest to możliwe abyś od 21 dni nieustannie miał możliwość do zrobienia czegoś takiego, po prostu ludzki organizm by Ci na to nie pozwolił.

    Link do gracza DCP został wysłany w prywatnej wiadomości na OGame. Proszę mi wyjaśnić jak to robisz.


    Pozdrawiam serdecznie

    yoda
    K
    A mnie zastanawia, jak bardzo musi się pushować gość, który w ciągu miesiąca z TOP 700 znajduje się w TOP 30. yoda wyjaśnisz mi to? A może wyjaśnisz mi to, jak to jest jest, że Ty ciągle jesteś na koncie. W dzień jesteś, bo gadamy gdy mnie skanujesz, a w nocy non stop skany. Nie sypiasz i jesteś na koncie 24/24? Zasiadanie? Czy też może korzystasz z botów?

    Zanim komuś coś zarzucisz - spójrz w lusterko
  • Boże płaczcie dalej, a i tak żadnego bota nie udowodnicie ani nikt nie bedzie musial sie tlumaczyc czemu pali sie 24h na dobe, sa sposoby aby moony sie losowo paliły podczas nieobecnosci gracza i nie potrzeba do tego botow ani zadnych badziewi, wystarczy pomyśleć sam codziennie pale moona po 16-20+ godzin mimo że online jestem gora 10, da sie to zrobic bez bota i jest to bardzo proste ale trzeba miec mozg zeby na to wpaść,

    ps. a co to za wyczyn z top 700 do top 30 w miesiac? ja na 1,5 rocznym uni w cos okolo 5-6 msc top7 i 50kk pkt zrobilem wystarczy aktywna gra i troche farta :d
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D