pl1 [IRA] vs. mlody [LEGION_2] ~ 593357.15%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Art napisał(a):

    <smiech>
    Śmiech to jest z tego, że nie dopuszczasz nawet myśli, iż Twój team może faworyzować pewnych graczy poprzez znajomości i koneksje. Masz pod sobą nie tylko projekt Ogame.pl ale i inne gry i nie jesteś w stanie wszystkiego widzieć. Dlaczego nie dopuszczasz nawet do głowy sytuacji przedstawionej przez @gardze wami
    Ja biorę taką opcję pod uwagę. Wiesz dlaczego? Lata temu gdy jeszcze istniały uni cyferkowe znałem pewnego gracza który został GO. Bodajże był to Tommy(?). Skleroza co do nicku, ale na pewno był to Tomek. W tamtych czasach komunikatorem był gg, i sporo rozmawialiśmy, byliśmy w jednym sojuszu. Reasumując mieliśmy po prostu bardzo koleżeńskie(przyjacielskie) relacje. Jeśli pamiętasz lub nie - GO Tommy został zwolniony po kilku miesiącach swojej pracy. Właśnie przez kolesiostwo bo faworyzował pewnych graczy i był pewien kwas w teamie z nim związany. Znam tą wersję z pierwszej ręki bo od niego. Zapewne pamiętasz, bo ile razy wyrzuca się GO ze stanowiska? Dlatego jestem w stanie uwierzyć, że przez 10 lat od tamtej pory zmienili się ludzie na stanowiskach - ale podejście do graczy się nie zmieniło i dalej są takie sytuację gdzie GO faworyzuje graczy. Zapewnie subtelniej niż wspomniany GO Tommy i ciężej to dostrzec, ale jestem w stanie uwierzyć że takie sytuacje mają miejsce.


  • sorro03 napisał(a):

    widzisz @Art gdybys zareagowal przy pierwszym rw zrobionym przez lagowanie atakami nie mual bys teraz takiego problemu !
    Znow za pozno zareagowane i tylko wiekszy syf i gownoburza sie z tego zrobila !
    Każdą zgłoszoną do nas sprawę rozpatrujemy. Wypowiadanie się na forum akurat w tym temacie nie podnosi sprawie rangi. Czy byłby to pl1 czy ktokolwiek inny, podchodzimy tak samo.

    Mr.Riddler napisał(a):

    Dlatego jestem w stanie uwierzyć, że przez 10 lat od tamtej pory zmienili się ludzie na stanowiskach - ale podejście do graczy się nie zmieniło i dalej są takie sytuację gdzie GO faworyzuje graczy. Zapewnie subtelniej niż wspomniany GO Tommy i ciężej to dostrzec, ale jestem w stanie uwierzyć że takie sytuacje mają miejsce.
    Nigdy nie twierdziłem, że Zespół jest krystalicznie czysty i przejrzysty. Wynika to z charakteru owej pomocy i własnego uczestnictwa w danej społeczności jako gracz. Jednak z naszej strony staramy się ograniczać wszelkie patologie na tyle, na ile możemy sobie pozwolić.
  • Mr.Riddler napisał(a):

    Śmiech to jest z tego, że nie dopuszczasz nawet myśli, iż Twój team może faworyzować pewnych graczy poprzez znajomości i koneksje. Masz pod sobą nie tylko projekt Ogame.pl ale i inne gry i nie jesteś w stanie wszystkiego widzieć. Dlaczego nie dopuszczasz nawet do głowy sytuacji przedstawionej przez @gardze wami
    I o to mi chodzi. Zarządzając wieloma dużymi projektami człowiek sugeruje się opinią swoich administratorów. Niestety historia nakładania blokad za OWK 4.2 świadczyć może o tym, że blokady są nakładane po koleżeńsku. Nie dopuszczasz takiej myśli? Może przypomnijmy sobie historyczne złomowanie za pośrednictwem Twojego GO.

    Skrajny przypadek był lata temu na Draco. Gracz Goku za pośrednictwem GO Wims zezłomował (werble)....Rudą - wtedy jeszcze nie administratora forum. Wtedy Art usilnie chciał się wszystkich przekonać, że kolejność nakładania blokad przez GO wims za push na gracza Rudą i jej push konto było całkowicie przypadkowa. Goku jak wiele osób zapewne może nie pamiętać tłumaczył się, że odświeżał w tamtym czasie widoczny pręgierz. Zobaczył bana na push koncie i wyleciał do Rudej. Skąd Goku wiedział o kolejności nakładania blokady?
    Po latach się człowiek dowiaduje, że Wims mu o tym powiedział.

    Niestety, chcesz zrobić porządek z 4.2. Zrób porządek ze swoim teamem.
  • Art napisał(a):

    Wypowiadanie się na forum akurat w tym temacie nie podnosi sprawie rangi. Czy byłby to pl1 czy ktokolwiek inny, podchodzimy tak samo
    Spoko. Minie 72h czy ile tam potrzeba na rozpatrzenie ticketa i jak sie skonczy? Tradycyjna odsylka do GO jak juz wczesniej pisales i banem na tydzien, moze dwa czy wyciagniecie moze w koncu powazniejsze i bardziej surowe konsekwencje by zapobiec kolejnym tego typu przypadkom?
  • @Art piszesz: "...... podchodzimy tak samo"
    Piszę zgłoszenie w jednym temacie, a odpowiedź otrzymuję w innym bez związku. To jest to :" podchodzimy tak samo" , lub " Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Niezwłocznie rozpoczniemy dochodzenie w sprawie zgłoszonego gracza.
    Jeśli posiadasz dodatkowe informacje lub dowody, które mogłyby pomóc nam w rozwiązaniu tej sprawy możesz nas o tym poinformować odpowiadając na tą wiadomość.
    Możemy zapewnić, że sytuacja ta nie zostanie przez nas zbagatelizowana, niemniej jednak ze względu na konieczność ochrony danych nie będziemy w stanie udzielić żadnych informacji na temat toczącego się postępowania.".

    Ja osobiście oczekuje działań skutecznych a nie pozorowanych. :(
  • Art napisał(a):

    Napisałem już, że sprawa zostanie przez nas przeanalizowana i nic więcej nie mam do dodania.
    Nadal mam wrażenie, że nie rozumiesz skali problemu jeśli używasz sformułowania 'nas' w kontekście konsekwencji (złomowania) w wyniku bugusingu. Kilka postów wyżej sugerujesz, że decyzję o backupie podejmujesz sam. Jednak aby do takiej doszło poznasz opinie członków swojej administracji.

    asherl napisał(a):

    Rozumiem, że stare sprawy o podobnej, a nawet takiej samej tematyce też?
    Zapomnij, że dostaniesz backup floty, ponieważ koleżance innej koleżanki może się ACS nie zgadzać jeszcze bardziej niż teraz. Także już można założyć, że decyzja zapadła.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez gardze wami ().

  • Pewien osobnik na Virgo zrobil podobna sytuacje na mnie. Ten osobnik rowniez gra tutaj na universum. Przed atakiem polecialo we mnie okolo 30 atakow sondami wlatujacymi co 3 sekundy. Zrobilem skriny i zglosilem to do operatorow gry. Pan operator odpisal mi ze atak sondami nie zalicza sie do normalnego ataku. Lol ? Jak dla mnie i reszty ludzi misja atak to misja atak i nie ma ze sondami czy jakby mozna bylo budynkami. Atak to atak. Tazke do wszystkich operatorow i flociarzy: Nie niszczcie gry przez oszustwa, bledy w grze i znajomosci. Gracze grajcie uczciwie a operatorzy gry wykonujcie swoja prace tak jak sie powinno.

    Pozdrawiam wszystkich uczciwych :thumbup: [mniam]

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic i obrazę.
  • Hahaha. Jechanie po obiektywizmie @Migotka jest śmieszne i niefajnym żartem ...

    Najlepszym przykładem ja, amen, szpryc, artek.. Wszyscy razem graliśmy kilka lat razem w sojuszu, znamy się prywatnie, a dostaliśmy od niej bany... Za różne rzeczy..

    Przecież to jest jedyny ogarnięty członek teamu, który dzięki swojej znajomości gry uratował wiele legendarnych flot i nieslusznych banow .. Także tym ludziom po drugiej stronie barykady...

    I raczej wiele osób cieszy się jak losowanie daje jej dane Unii... Bo jest ktoś kompetentny..

    @gardze wami nie wymyślaj bo Markus dostał backup ponieważ nie policzylo 8 innych flot które u niego stacjonowaly...

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Ostatni raz pozwole sobie odnieść się do wypowiedzi Arta.

    Art napisał(a):

    Jednak z naszej strony staramy się ograniczać wszelkie patologie na tyle, na ile możemy sobie pozwolić.
    No właśnie nie staracie się ograniczać tej patologii. Robicie to dopiero gdy szambo już wybije i afera wypłynie jak z przytoczonym przez @gardze wami GO Wimsem, czy moim znajomym GO Tommym(chociaż tutaj afery nie było-zatuszowana w zamkniętym kręgu Teamu).
    W momencie gdy jeden, drugi, trzeci gracz mówi wprost - ,,Słuchaj Art, wydaje mi się, że GO XX faworyzuje graczy" wtedy odpisujesz: ,,Nie biorę takiej opcji pod uwagę, to niemożliwe znam mój Team"
    Zdecyduj się w końcu - albo bierzesz takie sytuację pod uwagę i prześwietlasz GO(w tym przypadku podanym wyżej @Migotka , albo brniesz w zaparte że takie sytuacje nie mają miejsca) i ucinamy temat, bo ani ja ani Ty ani pozostali uczestnicy dyskusji, nie chcą tracić czasu na przepychanki słowne.
    Ode mnie tyle w tym wątku, siądź na spokojnie i przemyśl co Ci gracze piszą, bo czasami mają szerszy pogląd na sytuację niż ty bo siedzą nad tą grą godzinami dziennie. I nie każda osoba jest krystalicznie czysta. Swoje lata masz, więc powinieneś wiedzieć, że ludzie manipulują i kłamią i takie sytuacje mogą mieć miejsce w Twoim zespole.


  • Art wam zaraz odpisze :E :E <Śmiech> :E :E i tyle w temacie dajcie sobie już spokój ludzie chłop ma głowę zbyt wysoko

    Team jest obiektywny i koniec tematu jak kiedyś za żelazna kurtyna lud racji nigdy mieć nie będzie 100 głosów użytkowników nie równa się 1 teamowca, Na virgo było tak ze za to samo przewinienie jedni dostawali bana a inni nie, ktoś mi to może wytłumaczyć? Najlepiej Ty @Art dlaczego ja za bugi sondami dostałem bana a znajomy teamu upomnienie choć ja tez zrobiłem tak 1 raz w życiu? wiesz tak na chłopski rozum dlaczego jeden dostaje ostrzeżenie a drugi odrazu banowany? obaj pierwsze przewinienie

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Barry ().

  • Art napisał(a):

    Nie będę Tobie na siłę udowadniał, że nie ma tu miejsca na żadne naciski czy koneksje.

    Art napisał(a):

    Nigdy nie twierdziłem, że Zespół jest krystalicznie czysty i przejrzysty.
    Może się zdecydujesz?

    Barry napisał(a):

    Najlepiej Ty @Art dlaczego ja za bugi sondami dostałem bana a znajomy teamu upomnienie choć ja tez zrobiłem tak 1 raz w życiu? wiesz tak na chłopski rozum dlaczego jeden dostaje ostrzeżenie a drugi odrazu banowany? obaj pierwsze przewinienie

    Art napisał(a):

    <smiech>

    Art napisał(a):

    Z naszej strony staramy się ograniczać wszelkie patologie na tyle, na ile możemy sobie pozwolić.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gardze wami ().

  • ech, niektórym trzeba tłumaczyć jak w podstawówce.
    @gardze wami doskonale pamiętam sprawę z GO Wims i nie było tam żadnego przekrętu. A relacje w stylu: "Tata, a Marcin powiedział, że jego tata powiedział" mnie średnio przekonują.
    Poza tym widzę, że trzeba rozwijać pewne myśli, bo doskonale idzie Ci wyciąganie fragmentów: Zespół nigdy nie jest krystalicznie czysty i przejrzysty, bo wynika to ze specyfiki Zespołu. Wszystko opiera się w dużej mierze o zaufanie. Co do spraw związanych z backupami, nie ma miejsca na naciski czy koneksje. Czy Ci się to podoba czy nie.

    @Barry, każdą z sytuacji oceniamy z osobna. Wypracowaliśmy sobie metodę na ocenę czy faktycznie zaszły przesłanki do wykorzystania błędu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu, czy też nie. Z oczywistych względów nie będziemy tego ujawniać, decyzje o tym zapadają na najwyższym stopniu. Nie jestem fanem rozdawania kasacji kont na lewo i prawo. Dlatego zarzuty o kolesiostwo są tu chybione.

    Co do patologii, gracze zawsze widzą w Zespole kogoś, kto działa przeciwko im, a nie kogoś, kto służy pomocą. Wszystko zależy od sytuacji i własnego punktu widzenia. Jeśli mi pomaga - jest ok, jeśli pomaga mojemu wrogowi, zapewne dzięki znajomościom czy "nepotyzmowi" aczkolwiek w Zespole nie ma relacji rodzinnych :)

    Trudno jest mi czy komukolwiek z Zespołu odpierać temu podobne ataki przy z góry narzuconej tezie. "Ma być jak chce tego lud" - to tak nie działa, to nie konkurs popularności. Ktoś musi podejmować decyzje. A że zwykle w takich sporach jest strona wygrana i przegrana, to osoby takie jak @gardze wami zawsze znajdzie źródło do swoich foliarskich teorii.

    Jeżeli powyższe wyjaśnienia nie trafią do zainteresowanych, to już nic nie trafi. Bez względu na to jaka będzie decyzja: czy zgodna z wolą gawiedzi, czy też przeciwna - będą zarzuty o wspieranie przeciwników :)

    A teraz naprawdę obiecuję, nie będę tego tematu więcej komentował :)
    Jeśli nadal będą pojawiać się posty odbiegające od wątku, to po prostu zostanie on zamknięty.
  • Art napisał(a):

    ....

    @Barry, każdą z sytuacji oceniamy z osobna. Wypracowaliśmy sobie metodę na ocenę czy faktycznie zaszły przesłanki do wykorzystania błędu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu, czy też nie. Z oczywistych względów nie będziemy tego ujawniać, decyzje o tym zapadają na najwyższym stopniu. Nie jestem fanem rozdawania kasacji kont na lewo i prawo. Dlatego zarzuty o kolesiostwo są tu chybione.
    :)


    Trudno jest mi czy komukolwiek z Zespołu odpierać temu podobne ataki przy z góry narzuconej tezie. "Ma być jak chce tego lud" - to tak nie działa, to nie konkurs popularności. Ktoś musi podejmować decyzje. A że zwykle w takich sporach jest strona wygrana i przegrana, to osoby takie jak @gardze wami zawsze znajdzie źródło do swoich foliarskich teorii.


    ....

    Jeżeli powyższe wyjaśnienia nie trafią do zainteresowanych, to już nic nie trafi. Bez względu na to jaka będzie decyzja: czy zgodna z wolą gawiedzi, czy też przeciwna - będą zarzuty o wspieranie przeciwników

    A teraz naprawdę obiecuję, nie będę tego tematu więcej komentował :)
    Jeśli nadal będą pojawiać się posty odbiegające od wątku, to po prostu zostanie on zamknięty.
    Nie komentuj moze byc, zobaczymy co z tego rw bedzie i moze czas pomyslec nad nie ocenianiu kazdego rw indiwidualnie a zapisac jakies reguly ktore beda jasne dla ogolu. Bo jak tu nie dacie backupa i odsylki to moge Ci zagwarantowac ze floty w taki sposob beda spadac bardzo czesto i to nie za 60kk ptk.
  • Art napisał(a):

    Jeśli mi pomaga - jest ok, jeśli pomaga mojemu wrogowi, zapewne dzięki znajomościom czy "nepotyzmowi" aczkolwiek w Zespole nie ma relacji rodzinnych :)
    Jak na razie jedyną osobą w tym temacie, która do perfekcji opanowała pisanie zdań przeczących, aby później zmienić je na rozwiniętą formę przeczącą poprzedniemu jesteś tylko i wyłącznie Ty. Ja, nigdzie nie napisałem, że uważam że Migotka to jest zły operator Gry. Oczekiwałbym jedynie abyś uciął spekulacje na temat tego czy GO jest stronniczy, nie dlatego bo tak Ci się wydaje - lub Ty wiesz, tylko dlatego że historia banowania za OWK 4.2 świadczy o tym, że coś jest nie tak. A wiadomo jak jest z Twoim słowem dla przykładu handlowa niedziela. Skrajną bezczelnością jest natomiast insynuowanie jakoby bym chwalił Migotkę za jej pracę na Librze, a już skrajnym brakiem zrozumienia jest komentarz w kontekście którego posłużyłem się słowem 'nepotyzm'. Rozumiem Cię, @Art ja również wolałbym się nie przyznawać, że w mojej rodzinie jest wielokrotnie karany oszust. Także masz racje. Team to nie rodzina. Jakoby rozumieć słowo rodzina w kontekście gry :E

    Art napisał(a):

    A że zwykle w takich sporach jest strona wygrana i przegrana, to osoby takie jak @gardze wami zawsze znajdzie źródło do swoich foliarskich teorii.
    Jak widać po przykładzie Barrego. Głoszone foliarskie teorie sprawdziły się bez mojej sugestii już wcześniej na innych universach. Rozumiem Twoje zdenerwowanie. Ale nie powinno ono wpływać na Twoje obiektywne spojrzenie. Zgadzam się z Tobą. Naturalną rzeczą jest nie przyznawać się do błędu i udawać, że on nie istnieje.
  • Zasady powinny być dostępne dla każdego gracza. Moja akceptacja zasad obowiązujących w tej grze uprawnia mnie do rozpoczęcia gry. Poza wszelką dyskusją w mojej opinii jest to, że zasady dotyczą wszystkich uczestników gry w tym operatorów.
    Nie do przyjęcia jest cyt."Wypracowaliśmy sobie metodę na ocenę czy faktycznie zaszły przesłanki do wykorzystania błędu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu, czy też nie. Z oczywistych względów nie będziemy tego ujawniać, decyzje o tym zapadają na najwyższym stopniu."
    Jeśli wypracowano jakieś "wytyczne" to grający maja prawo je znać ( zgodność z zasadami gry oczywista). Jest to warunkiem stosowania się do nich.
    Rolą graczy jest dostosować się do zasad, operatorzy powinni to dopilnować.
    Przejrzystość zasad wystarczy. :)
  • Przyznanie racji w tym przypadku obroncy,będzie dawało podstawę do obrony w innych starciach tego typu.Trudno jest udowodnić czy rw było skutkiem laga czy nie.Jak ktoś się zagapi i nie podniesie floty będzie mógł się ubiegać o backupa.Jak będą jakieś skany przed starciem.A co po moonkilingu jak flota wraca z pz za kilkanaście godzin?Duzo osób skanuje z ciekawości przed starciem.Tez będzie podstawa do backupa.Takie indywidualne rozpatrywanie każdego starcia nic nie pomoże,bo jeden skorzysta niesłusznie a drugi straci.Problem z lagami jest już od wielu ,wielu lat.Dlatego takie starcia były ,są i będą.
  • Art napisał(a):

    sorro03 napisał(a):

    widzisz @Art gdybys zareagowal przy pierwszym rw zrobionym przez lagowanie atakami nie mual bys teraz takiego problemu !
    Znow za pozno zareagowane i tylko wiekszy syf i gownoburza sie z tego zrobila !
    Każdą zgłoszoną do nas sprawę rozpatrujemy. Wypowiadanie się na forum akurat w tym temacie nie podnosi sprawie rangi. Czy byłby to pl1 czy ktokolwiek inny, podchodzimy tak samo.
    @Art nie zrozumiales co napisalem ! Takich rw i zgloszen bylo sporo i nie bylo zadnej reakcji ze strony administracji !
    To nie jest az tak bardzo skomplikowane jezeli widac ze czy to flota stojaca czy wracajaca jest zalewana fala atakow co kilka sekund z kilku lub nawet kilkunastu kont to chyba jasne jest ze agresor przy pomocy kolegow chce wymusisc by obronca nie podniusl floty !
    Podchodzicie z osobna do kazdej sprawy ale to ten sam problem i przez spory czas niebylo stanowczej reakcji wiec coraz wiecej graczy w ten sposob kombinuje !
    A mi konkretnie chodzi ze jak byscie wyciagneli konsekwencje od razu nikt by juz tego nie probowal !

    Jakis czas temu na librze nie zrobiles nic gdy w ten sposob padla flota ktora obronca nie mogl podniesc przez kilka min, ja jakis czas temu tez zrobilem taka akcje i dostalismy bana na tydzien ale obronca stracil flote, nie popieram tego i nie odwolywalem sie nawet od bana bo byl sluszny tylko dlaczego od razu nie bylo reakcji ? Gdybys w tym starciu przed pol roku czy nawe roku wyciagnal konsekwencje zapewne ani ja ani wiele innych graczy nie probowalo by tego i nie bylo by tez tej gownoburzy ktora tutaj teraz masz !
  • @Zagubiony
    Nikt nie twierdzi że GO jest ponad prawem czy przepisy zmieniają się dla różnych osób. W cytacie Arta który przytaczasz nie ma nic skandalicznego. Zasady Gry ustala GameForge wraz z wytycznymi pracy teamu. Każda sytuacja analizowana jest zgodnie z wytycznymi a wytyczne pracy to nic innego jak 'przepis na ocenę'. Jako GO nie mogę ocenić sytuacji jak mi się podoba.

    Wytyczne pracy GO są tajne i raczej się to nie zmieni żeby gracze nie udoskonalali swoich metod. Wytyczne nie są potrzebne do gry. Wystarczy przestrzegać Zasad Gry. W razie wątpliwości można napisać ticketa i podpytać team o problematyczne punkty regulaminów.

    Tak samo jeżeli ktoś uważa że gracz złamał Zasady Gry to ma prawo to zgłosić. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Zagubiony napisał(a):

    Jeśli wypracowano jakieś "wytyczne" to grający maja prawo je znać ( zgodność z zasadami gry oczywista). Jest to warunkiem stosowania się do nich.
    Tutaj sie z Toba nie zgodze. Jesli operatorzy maja robic swoja robote skutecznie to zwykli gracze nie maja prawa wiedziec jakie maja do tego sposoby. Jesli by takie info wycieklo do wszystkich graczy to wyobraz sobie ten chaos kiedy co drugi ogarniety w miare gracz znajdzie luki w systemie i wykorzysta je na swoja korzysc. Mozna to porownac do hakowania. Ty mozesz sie nauczyc hakowania i zniszczyc/przechwycic wszystko w sieci a drugi nie bedzie na tyle madry by to ogarnac i dalej bedzie szarym ludzikiem.
  • roermond napisał(a):

    Przyznanie racji w tym przypadku obroncy,będzie dawało podstawę do obrony w innych starciach tego typu.Trudno jest udowodnić czy rw było skutkiem laga czy nie.Jak ktoś się zagapi i nie podniesie floty będzie mógł się ubiegać o backupa.Jak będą jakieś skany przed starciem.A co po moonkilingu jak flota wraca z pz za kilkanaście godzin?Duzo osób skanuje z ciekawości przed starciem.Tez będzie podstawa do backupa.Takie indywidualne rozpatrywanie każdego starcia nic nie pomoże,bo jeden skorzysta niesłusznie a drugi straci.Problem z lagami jest już od wielu ,wielu lat.Dlatego takie starcia były ,są i będą.
    Jak ktos z ciekawosci zeskanuje po moonkillu bez moonkilla, zeby zobaczyc czy ktos tam nie kisi sury czy zeby zobaczyc czy nie widac jak mechanik cwałuje geologa czy co tam chcesz zobaczyc nikt bana nie da. Widze, ze niewiele osob mialo stycznosc z lagowaniem i nie kuma jaki to jest problem. Nie wyobrazam sobie tez zeby sie cofac i wprowadzac wsteczne dzialanie prawa. Zacznijmy od tego przypadku i ustalmy zasady. I o dziwo po kilku akcjach jest jakas reakcja ze strony teamu. Git git.
  • @ciap interpretację zasad gry tworzycie Wy w oparciu o swoje wytyczne. Jeśli są zgodne z zasadami to nie mogą się wykluczać (mam takie doświadczenia). Tu mam (w tym starciu) taką a nie inną sytuację. Zasady są stałe jak się ma zachować gracz?
    Czytając coś takiego: prntscr.com/omlj0p
    Problem nie jest nowy a jasnego stanowiska Arta brak, a powinno być już wcześniej.
    Chcę grać uczciwie to jak mam ocenić to starcie i wyciągnąć wnioski dla siebie co w grze jest dozwolone a co nie. Skoro u Was wszystko stanowi tajemnicę.
  • Jak to dobrze ze ja juz wyszedlem z tego bagna :D Widze ze faremki w piorka obrosly i podskakuja wyzej tylka , ha ha ha normalnie mozna sie turlac ze smiechu . Gratki Adas ladnego wlociku top na latajki bo trzeba tych pusherow z topki popakowac w koncu . Probowalem przebrnac przez ten spam pseudograczy ale naprawde ciezko sie to czyta :D .
    Ze niby spam sondami ? Spoko, skan od Adasia na 9 sek przed wlotem wiec tutaj sprawa jest oczywista , naruszenia z jego strony nie bylo i tyle . Skan od Whysky ? Dlaczego nie? Moze nie wiedziala ze akurat tam leci , moze mieli ciche dni i nie rozmawiali ze soba i sama chciala poleciec ? Ktos z Was siedzial z nimi i zagladal przez ramie co robili ? Nie sadze wiec skonczcie z tymi domyslami . Reasumujac - jezeli pakuje kolesia w recki a inny koles - przykladowo Maryska czy Terry walnie mu skana na 2 sek przed moim wlotem . I co ? Koles odswieza sprawdza raport i wali sobie ticketa - spam sondami uniemozliwil mi podniesienie floty . I powiedzcie mi geniusze w jaki sposob to roztrzygnac ? Osobiscie nie trawie obu tych kolesi , ale to moja opinia team nic o tym nie wie , jak sam przyznal Art nie maja mozliwosci sprawdzenia czy naprawde gracz probowal podnies flote bo tego NIE POKAZUJA logi . Wiec mamy slowo agresora plus brak skanu z jego strony (czyli brak naruszenia regulaminu) oraz slowo obroncy ktorego nie moze poprzec dowodami ? Czy tylko ja widze tutaj cala mase niedomowien ?
    Skonczcie te hmhmburze .
    Gratki Adas jeszcze raz i milego przetopu , pozdrowionka z emeryturki .
    homo sum, humani nihil a me alienum puto...




    :evil: Payback :evil:
  • Truck driver napisał(a):

    @lucky666 tylko moze dodajmy do tego wszystkiego ile bylo tak naprawde skanow przez te kilkadziesiat sekund przed rw a potem sie wymadrzaj co to nie Ty :D
    Raz że on może wyrazić swoje zdanie.., bo po pierwsze przeszedł tą grę, po drugie wprowadził ją na wyższy lvl bo akcje które teraz są powszechne i robione wyszły spod jego ręki/pomysłu, po trzecie jak grał aktywnie to wszyscy albo uciekaliście albo prosiliście o nielatanie taką miał przewagę nad resztą... Był czas że mógł sobie stać bezkarnie całymi dniami :)

    @Truck driver to są fakty :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%