pl1 [IRA] vs. mlody [LEGION_2] ~ 593357.15%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Barry napisał(a):

    Marys napisał(a):

    Dupa widzę się pali. Na ten pomysł wpadłeś przed czy po flaszce?
    Zrób gęsi będzie co kontrować :)

    Nie gratuluję.
    chyba tak jak tobie jak skanami lagowaleś razem z chemikiem miecz poranka by złomu nie mógł wiosłować,ale teraz jakie to nie dobre woqle blee , Graty pl1
    Nie widzisz roznicy pomiedzy tymi zagraniami albo jestes glupi.... zasady gry mowia ze nie wolno skanic 6sek i przed starciem, marysia starcie odbylo sie 30min wczesniej i w tym wypadku nikt niczego nie zabrania w zasadach gry, tu byly skany do samego konca na konto obroncy co uniemozliwlo podniesienie floty co jest zabronione w grze.
  • Terry napisał(a):

    Barry napisał(a):

    Marys napisał(a):

    Dupa widzę się pali. Na ten pomysł wpadłeś przed czy po flaszce?
    Zrób gęsi będzie co kontrować :)

    Nie gratuluję.
    chyba tak jak tobie jak skanami lagowaleś razem z chemikiem miecz poranka by złomu nie mógł wiosłować,ale teraz jakie to nie dobre woqle blee , Graty pl1
    Nie widzisz roznicy pomiedzy tymi zagraniami albo jestes glupi.... zasady gry mowia ze nie wolno skanic 6sek i przed starciem, marysia starcie odbylo sie 30min wczesniej i w tym wypadku nikt niczego nie zabrania w zasadach gry, tu byly skany do samego konca na konto obroncy co uniemozliwlo podniesienie floty co jest zabronione w grze.
    Naprawdę nie chce mi się kłócić widzę różnice w zagraniach Terry ale powiedz sam co to różnica w ogólnym znaczeniu slow lagowanie sondami, albo można albo nie i nie ważne jak ktoś to wykorzysta, tak starcia by nie bylo a w przypadku Marysia pratycznie zysku by nie było jak dla mnie jeden pies,bo i tu by sie nie zarobiło i tam. nie popieram ale mozna to mozna chyba z 20 - ste starcie tak zrobione na każdym juz uniwesum . bez odbioru
  • Pl jesteś faja i tyle! Na mnie też tak leciał plus ss od jego 3 przydupasow i wiernych podcieraczy czterech liter. Młody SZO jeśli będzie bo szkoda jako jeden z nielicznych a na liczę ich na palcach jednej ręki nie dałeś się trafić mi na Antreasie i zawsze była zabawa niestety mendy tego uni kryształki wręcz oczywiście są bezkarne bo płacą złotówki im wiecznego bana A Tobie backa i dalszej gry Pozdro





    ...Jeden by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać. W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
  • Fajnych macie flociarzy na tym quantum takich nie za mądrych i nie za bystrych xD Widać desperacja wzięła górę nad wszystkim :E :E :E

    Były takie sytuacje w świecie ogame, że przez bugi floty wracały do właścicieli a w tym przypadku GO czy chce czy nie MUSI wyciągnąć konsekwencje. W przeciwnym wypadku na innych uni podobne akcje niestety będą miały miejsce i co wtedy? Część graczy dostanie bana a część nie? ;) . Nie ma się co oszukiwać 7 dniowy ban będzie zwykłym napluciem w pysk nam graczom gdyż atakier wiedział co robi i wszystko dokładnie sobie zorganizował ;) jak widać nie pierwszy raz ;)

    Obrońcy udanego odpoczynku, pewnie niebawem twoje stateczki do ciebie wrócą a agresorowi i "pomocnikom" owocnych poszukiwań nowych kont :D
  • Jakie konsekwencje? Za co?

    Ale nie złamał regulaminu gry, nie zrobił nic niezgodnego z nim. Dlaczego ma za to odpowiadać? :]

    edit:

    Yossar napisał(a):

    Z zasady nie komentuję starć pla bo oczywiście żadne nie jest legalne i w ogóle słabe technicznie te starcia są i takie tam, ale tutaj to akurat agresor nie jest winny niczego. Wykorzystał po prostu indolencję teamu, który pozwala na ewidentne wykorzystanie błędu gry mimo już chyba 20 takich akcji na ogejmie. Lot w układzie na Q pancami i ow trwa koło 4 minut i lagowanie przez tak krótki czas nie jest dużym problemem. Problem się pojawia u obrońcy, który nie ma szans na reakcję mimo że nie popełnił żadnego błędu i sobie pilnował konta tak jak trzeba. No, ale jak widać dla teamu problem nie istnieje mimo że w teorii każda flota może zostać tak spakowana. Tutaj nawet nie trzeba niczego w samym kodzie gry zmieniać, wystarczy zakazać skanów lub ataków w odstępie mniejszym niż powiedzmy 6 sek. pod groźbą kary taką jak za skan 6 sek. przed atakiem i sprawa by była załatwiona. Z tym, ze to by trzeba było hmmm no własnie, nie wiem jak społeczność graczy ma wpłynąć na team.
    Gz zysku i SzO dla obrońcy.

    Yoss tu wszystko wyjaśnił :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • nic nie zrobią. Dla nich wykorzystanie błędu gry to zwykły zapis. Jest bo jest. Oczywiście jak ktos zeskanuje lub zaatakuje na 6 sek. przed atakiem to wtedy daja bugusing na dwa tygodnie bo obrońca nie ma czasu na ucieczke wlasnie przez uwaga uwaga: wykorzystanie błędu gry. Za to jak ktos laguje przez minute to juz nie jest wykorzystanie błędu gry :) . No ale logika i konsekwencja w działaniu to nie na ogame.pl. Takich akcji było już dużo i stanowisko teamu jest takie samo. Skan przed atakiem i magicznymi 6 sekundami bugusing. Bo jak sie wyrazila jedna Pani SGO "obronca mimo ze juz uciekl na moona wczesniej to mogl nie zdazyc przed atakiem", ale jak widac jak ktos wykorzystuje ten dam mechanizm przez minute czy nawet 5 minut to juz jest wporzo.
    Najgorsze że plowi musze pogratulowac % i zysku no i ogarniecia bo to lagowanie musi byc przemyslane i zgrane w czasie.
    Także gratuluje.
  • bocieek napisał(a):

    Jakie konsekwencje? Za co?

    Ale nie złamał regulaminu gry, nie zrobił nic niezgodnego z nim. Dlaczego ma za to odpowiadać? :]

    edit:
    Yoss tu wszystko wyjaśnił :)
    Panowie, ale o czym Wy piszecie. Za chwilę okaże się, że PL1 nic nie zrobił, bo przecież to zły team pozwolił na takie zagrania. Jak ktoś nie zamknie mieszkania i go okradną to też wina właściciela i złodziej jest usprawiedliwiony? PL1 świadomie użył błędu w grze, tak czy nie?


    Zasady gry:
    6. Bugusing/ Skrypty
    Celowe wykorzystywanie błędów w grze jak również ich nie zgłaszanie jest surowo zabronione.

    Równie dobrze można to podciągnąć pod spam sondami, wypowiedz Arta w FAQ zasad gry:

    Czy można utrudniać innym grę wysyłając do niego dużo niepotrzebnych wiadomości?

    Takie zachowanie jest nazywane spamem. Jest ono niedozwolone i może być ukarane przez GO. Za spam może być uznane również zbyt częste szpiegowanie danego gracza (spam raportami szpiegowskimi).

    Chyba nikt nie powie, że PL1 lecąc w układzie bał się podstawki dlatego skanował co sekundę.

    Gdyby tylko GO mieli trochę ikry i potrafili to pokazać.
    Produkcje posiadające milionowe wpływy z gier(PUBG, Fortnite i wiele innych) potrafią banować po 50 tysięcy graczy za bugussing bo wiedzą, że to się opłaca marketingowo, a na Ogame latają boty, odbywa się wykorzystywanie błędów a GO ślepi i udają że nic się nie dzieje. Nie wstyd Wam być GO i przymykać oczy na to co się dzieje? Jak Wam plują w twarz to też mówicie, że deszcz pada?


  • Team jest nieudolny bo maja regulamin narzucony z gory z ktorym nie wiedziec czemu nie mozna nic zmienic do czasu dopoki komus z teamu nie zacznie to przeszkadzac. Teraz maja jasna sytuacje, brak skana na 6s przed strzalem=brak powodow do bana. Najlepiej sprawdzic logi wg schematu i wytycznych i heja do przodu. Tylko do wysylania ankiet o konfiguracje nowych uni sie nadaja i do wymadrzania sie na temat ogame w teorii a jak przychodzi co do czego w praktyce jak na przykladzie tego rw tak ZADEN z teamowcow sie nie wypowie.
  • Ciekawe że PL pod podobnym RW na innym serwerze napisał:
    jesli wyslali szpiegi na czas przekraczajacy 6 sek - powinni dostac bana
    (...)
    niemniej jednak jesli miales synku skana w tym czasie to powinein dostac blokade ten chlopek kto skanil tyle.
    tyle z mojego doswiadczenia
    Rozumiem że w ostatnie 6s nie skanował. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • cichah2o napisał(a):

    przydałaby się mała zmiana kodu.. po skanie, na tą samą planetę/księżyc można wysłać kolejny skan dopiero po otworzeniu wiadomości z raportem szpiegowskim.
    A kiedy otworzyłeś ostatnio raport szpiegowski? Bo ja po wejściu wersji 6.0, przez jakieś dwa tygodnie. Potem już przywrócili antigame do pełni używalności i znowu nie trzeba było otwierać raportów, tak samo jak przez wiele poprzednich lat.
  • Zagubiony napisał(a):

    fakty są takie (martwy) regulamin jest dla graczy. Wytyczne dla operatorów a sołtys robi co chce.
    Dokladnie. Gdyby regulamin byl jasny i przede wszystkim nie "dziurawy" to tym samym jeszcze niejedna duza flota pewnie by latala. Nawet i flota asherla z Libry :P a tak to jest jak jest. Jesli dla kogos licza sie tylko cyferki to nie bedzie patrzyl na forumowy hejt tylko zrobi swoje korzystajac z tego na co pozwala regulamin. Jak juz wczesniej ktos pisal, co nie jest zabronione to jest dozwolone.
  • kulisy starcia bardziej interesujace niz nie jedna telenowela
    czekam jak wiekszosc na zajecie jasnego stanowiska przez administracje czy bylo to wykorzystywanie bugu czy gra zgodna z zasadami
    obroncy wielkie SzO bo rozumiem jego frustracje - sam gdybym byl online i mial 45 sekund i nic nie moglbym z tym czasem zrobic to chyba wyrzucilbym lapka przez okno
    naprawdę dziwna sytuacja...
    U59 - top20 off
    U65 - top4 off
    Mizar - top80 off
    Zagadra - top40 off
  • cichah2o napisał(a):

    ciap napisał(a):

    Rozumiem że w ostatnie 6s nie skanował. :fsmile:
    on może nie, ale jego ekipa leciała sondami aż do samego starcia...
    Dam kolejny przykład: Czy jeśli okradają bank, kilka osób rabuje, a kilka osób stoi na czatach i pilnuje to w przypadku złapania Ci pilnujący są niewinni? Oczywiście odpowiedź brzmi: NIE
    Nawet widząc skany w logach na 1-2 sekundy przed wlotem PL1 nie od samego PL1 dziecko domyśliłoby się, że te osoby puścilły skany na jego prośbę/żądanie. Skoro zrobiły to świadomie to ban dla całej paczki. Radykalnie, ale jak inaczej pokazać, że takie rzeczy nie są tolerowane? W przypadku pushu GO potrafi prześledzić że surka szła z konta A na B a później dopiero na C i jak Art wspomniał będą bany za paserstwo. Dlatego w tym przypadku również wszystkie zamieszane konta powinny dostać bana.

    Może jak zrobi się gorąco wokół tematu to GO coś zrobia, może GA lub Art pójdą po rozum do głowy i zmienią regulamin by sytuacje się nie powtarzały.


  • "Les chiens aboient la caravane passe" - mawiaja praktycy.

    Gratulacje pl1 i tak dalej. Licze ze odmieni sie sytuacja na UNI gdzie pare kont, dzieki push/dex/multi praktykom uroslo tak bardzo ze, wspolpracujac ze soba, moga Cie poskladac bez GS - to sie zmieni - wierze w to.

    Co do ST to jak zwykle wypowiadaja sie osoby ktore malo lub nic o nim nie wiedza. Bazuja na plotkach, propagandzie, manipulacji.

    Obronco vel Mlody.

    Masz pelne dane - masz wszystkie raporty - czemu wiec nie podzielisz sie z nami tymi "twardymi" danymi? Gdzie jasno bedzie widac, ze
    - skany miales co 2-3 sekudny
    - na 6 sekund przed starciem miales skany
    - ze skany pl1 byly od startu jego floty aby byl blad w grze

    Podziel sie lub zamilcz, gdyz w innym przypadku klamiesz.

    A moze bylo tak? Zobaczyles atak pl1 i przygotowales ucieczke na PZ/planete ale chciales aby STARCIE bardziej "bolalo" atakujacego i czekales do ostatnich sekund z ucieczka? i ... cos nie wyszlo?

    A moze bylo tak? Zadzwonil telefon i musiales rozmawiac, innymi slowy, miales AFK przez kilka minut?

    A moze bylo tak? cz siak?

    A moze bylo tak jak w ponizszym ST?

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…ight=Fundacja#post8626561

    Prawda jest taka ze wtopiles na locie z ukladu z lotki i tyle.

    Pozdrawiam

    T.
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española
  • tomkik napisał(a):

    W zgłoszeniu wstawiłem skriny zarówno z skanowania jak i spamowania. Dziś nie chce mi się pc włączać jutro prześlę. Jak bym dał dupy ja to nie zrobiłby szopki tylko uznał wyższość atakiera.

    to czekamy na decyzję w tej sprawie, czy posypia się bany, czy będzie jasne pozwolenie tych na górze na tego typu akcje ;)

    btw dlaczego @Bad.Whisky lub @pl1 siedzą cicho..
  • tomkik napisał(a):

    W zgłoszeniu wstawiłem skriny zarówno z skanowania jak i spamowania. Dziś nie chce mi się pc włączać jutro prześlę. Jak bym dał dupy ja to nie zrobiłby szopki tylko uznał wyższość atakiera.
    Dziekuje i czekam do jutra


    Mr.Riddler napisał(a):

    Po co zwracać uwagę na kogoś kto ewidentnie stoi po stronie pl1. Wystarczy wejśc w jego posty i sprawdzić że to ktoś kto trzyma stronę pl1 - także raczej szkoda strzępić języka. Bo zakładam, że kiedy jutro @tomkik pokaże screeny to tak samo jak kobieta pl1 zamilkła, tak i on zamilknie. Ot taki typ człowieka, że nie weźmie na klatę błędu.
    Pytanie - czemu stoi po stronie pl1? - moze dlatego ze ma wiecej danych od innych tu obecnych? Skad te dane? Moze od atakujacego? jakie dane? moze screeny?

    Prawada jest taka ze 100% wiedzy maja

    - pl1
    - obronca
    - team

    reszte konfabulacji proponuje wrzucic do kosza i czekac na rozstrzygniecie - to sie tyczy rowniez mojego postu.

    pozdrawiam rozumnych i panujacych nad emocjami, reszta jest dla mnie niebytem.

    T.
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Torquemada ().

  • Torquemada napisał(a):

    pozdrawiam rozumnych i panujacych nad emocjami, reszta jest dla mnie niebytem.
    Zaraz, przepraszam. A co maja miec do powiedzenia pl i whisky skoro nie maja 100% pewnosci co sie stanie po opracowaniu ticketa? Poczekaja wszyscy cierpliwie i tyle. Nie ma co sie wywyzszac Drogi Panie kolego kto jest bytem a kto niebytem. Teraz widac skad ta ranga bylego teamowca. Szacunku do kogokolwiek absolutny brak.
  • Proszę o opanowanie emocji i zaprzestaniu snucia rożnych teorii spiskowych. Skoro ticket został wysłany to ktoś go opracuje. Do tego czasu proszę się uspokoić i nie offtopowac w temacie wyciagajac jakieś stare brudy lub zajmując się jedynie wycieczkami osobistymi.

    Edit:
    @Truck driver może zastanów sie nad sobą. Ciągle wszędzie się wtrącasz i piszesz nie na temat. Nie wiem co Twoje wycieczki personalne do Torquemada mają wspólnego z tym tematem.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Wcześniej nie zdążyłem przeczytać trzeciej strony nim posty zostały skasowane.
    Nieważne...
    Luki w prawie bądź w zasadach wykorzystują ci ktorzy mają do tego dostęp. Tak niestety było i będzie. Macie demokracje na wskutek której otrzymujecie tylko wiadomość że uniwersum będzie o parametrach takich i takich itd. Nie wińcie za to operatorów gry że nie otrzymujecie szczegółów głosowania(ilości głosów za i przeciw itp) Nie napiszę jak jesteście traktowani bo dostałbym bana. Oni nie tworzą zasad tej gry. Są tylko operatorami wielu gier takich jak gondal, plemiona, bitefight ,itd. Są to te same osoby. Jest firma która stoi nad nimi i kontroluje wszystkie gry hazardowe...