pl1 [IRA] vs. mlody [LEGION_2] ~ 593357.15%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pl1 [IRA] vs. mlody [LEGION_2] ~ 593357.15%

    Witam

    Rw dla Brunci : *
    Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych .





    Dnia 29-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor pl1 [IRA]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 2.797.944
    Pancernik 1.105.789
    _________________________________________

    Obrońca mlody [LEGION_2]
    ________________________________________________

    Mały transporter 583.820
    Duży transporter 6.000
    Lekki myśliwiec 2.873.322
    Ciężki myśliwiec 247
    Krążownik 380.000
    Okręt wojenny 199.800
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 300.001
    Sonda szpiegowska 798
    Bombowiec 63
    Niszczyciel 200.000
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 230.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor pl1 [IRA]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 2.715.619 ( -82.325 )
    Pancernik 1.094.929 ( -10.860 )
    _________________________________________

    Obrońca mlody [LEGION_2]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    29.765.621 Metalu, 15.431.091 Kryształu i 88.922.824 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.862.600.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 86.877.564.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 36.648.278.100 metalu i 22.687.436.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 134.119.536 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 32.647.618.721
    Kryształ: 21.033.592.891
    Deuter: -73.977.176
    agresor zyskał łącznie 53.607.234.436 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -48.354.023.621
    Kryształ: -30.756.780.091
    Deuter: -7.900.879.824
    obrońca stracił łącznie 87.011.683.536 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    Marys znowu CI sie cos pomieszalo tu masz :TOP1 WORLD SOLO
  • Z racji tego, że starcie dotyczy mojej osoby to trochę przedstawię jak wyglądały kulisy.
    Whyski już od jakiegoś czasu jest w moim układzie i po wielu próbach ataku chyba straciła cierpliwość na normalne zezłomowanie mojej floty.
    PL1 wczoraj zaparkował swojego monna tam gdzie miałem główną flotę wysłał atak w układzie. Pierwszy oczywiście nie doleciał bo wbrew pozorom pilnuje swojej floty. Zapewne frustracja sięgnęła zenitu, poszedł kolejny atak i zostały wykorzystane błędy w grze. Zostałem zasypany skanami które uniemożliwiły mi podniesienie floty przez 45 sekund. Za takie akcje chyba jest kasacja jak dobrze kojarzę.
    Nie ma ciśnienia na tą grę ale tu jest wiadomość dla wszystkich graczy, że każdy może spaść. Jeżeli gracze nie dostaną kasacji to moim skromnym zdaniem gra w tą grę nie ma sensu. Brak egzekwowania zasad niszczy wszystko. Czekamy co powie operator gry na takie zachowanie.
    Poszło zgłoszenie odnośnie wykorzystania błędów w grze jak i spamu który miał spowodować wyczyszczenie pozostałych moonów.

    Teraz się okaże czy gracze chcieli dostać kasację czy czują się tak mocni bo płacą PLNy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tomkik ().

  • Pokaż spoiler

    tomkik napisał(a):

    Z racji tego, że starcie dotyczy mojej osoby to trochę przedstawię jak wyglądały kulisy.
    Whyski już od jakiegoś czasu jest w moim układzie i po wielu próbach ataku chyba straciła cierpliwość na normalne zezłomowanie mojej floty.
    PL1 wczoraj zaparkował swojego monna tam gdzie miałem główną flotę wysłał atak w układzie. Pierwszy oczywiście nie doleciał bo wbrew pozorom pilnuje swojej floty. Zapewne frustracja sięgnęła zenitu, poszedł kolejny atak i zostały wykorzystane błędy w grze. Zostałem zasypany skanami które uniemożliwiły mi podniesienie floty przez 45 sekund. Za takie akcje chyba jest kasacja jak dobrze kojarzę.
    Nie ma ciśnienia na tą grę ale tu jest wiadomość dla wszystkich graczy, że każdy może spaść. Jeżeli gracze nie dostaną kasacji to moim skromnym zdaniem gra w tą grę nie ma sensu. Brak egzekwowania zasad niszczy wszystko. Czekamy co powie operator gry na takie zachowanie.
    Poszło zgłoszenie odnośnie wykorzystania błędów w grze jak i spamu który miał spowodować wyczyszczenie pozostałych moonów.

    Teraz się okaże czy gracze chcieli dostać kasację czy czują się tak mocni bo płacą PLNy.


    Ojej to już inaczej zlomowac nie umiecie tylko trzeba lagowac. Coz innego można bylo sie spodziewać po takich graczach. Kolejny pokaz siły i umiejętności jak omijac zasady gry naszych kryształków :D
  • Z zasady nie komentuję starć pla bo oczywiście żadne nie jest legalne i w ogóle słabe technicznie te starcia są i takie tam, ale tutaj to akurat agresor nie jest winny niczego. Wykorzystał po prostu indolencję teamu, który pozwala na ewidentne wykorzystanie błędu gry mimo już chyba 20 takich akcji na ogejmie. Lot w układzie na Q pancami i ow trwa koło 4 minut i lagowanie przez tak krótki czas nie jest dużym problemem. Problem się pojawia u obrońcy, który nie ma szans na reakcję mimo że nie popełnił żadnego błędu i sobie pilnował konta tak jak trzeba. No, ale jak widać dla teamu problem nie istnieje mimo że w teorii każda flota może zostać tak spakowana. Tutaj nawet nie trzeba niczego w samym kodzie gry zmieniać, wystarczy zakazać skanów lub ataków w odstępie mniejszym niż powiedzmy 6 sek. pod groźbą kary taką jak za skan 6 sek. przed atakiem i sprawa by była załatwiona. Z tym, ze to by trzeba było hmmm no własnie, nie wiem jak społeczność graczy ma wpłynąć na team.
    Gz zysku i SzO dla obrońcy.
  • Team nic nie zrobi, miałem niedawno podobną sytuacje ale jednak udało sie uciec. Przez 6min dostawałem skany co półtorej sekundy, SGO stwierdził że nie było to łamanie regulaminu i nie będzie mi nic tłumaczyć bo nie ma takiego obowiązku xD

    Nie pierwszy raz pl1 błyszczy w ten czy inny sposób.
  • Bad.Whisky napisał(a):


    szpic napisał(a):

    Trochę wstyd wrzucać raport zrobiony w taki sposób no ale czego się spodziewać innego po pl1 ;)
    tzn? w jaki sposób :E czcionka ci sie nie podoba? kolor czcionek ?

    what's wrong with you :E

    Bad.Whisky napisał(a):

    właśnie nie wiem, dlatego pytam
    @Bad.Whisky Młody opisał sytuację, może się ustosunkujesz do niej. Graczom wyżej właśnie o to chodzi. Czekamy na odpowiedź ;)

    tomkik napisał(a):

    Z racji tego, że starcie dotyczy mojej osoby to trochę przedstawię jak wyglądały kulisy.
    Whyski już od jakiegoś czasu jest w moim układzie i po wielu próbach ataku chyba straciła cierpliwość na normalne zezłomowanie mojej floty.
    PL1 wczoraj zaparkował swojego monna tam gdzie miałem główną flotę wysłał atak w układzie. Pierwszy oczywiście nie doleciał bo wbrew pozorom pilnuje swojej floty. Zapewne frustracja sięgnęła zenitu, poszedł kolejny atak i zostały wykorzystane błędy w grze. Zostałem zasypany skanami które uniemożliwiły mi podniesienie floty przez 45 sekund. Za takie akcje chyba jest kasacja jak dobrze kojarzę.
    Nie ma ciśnienia na tą grę ale tu jest wiadomość dla wszystkich graczy, że każdy może spaść. Jeżeli gracze nie dostaną kasacji to moim skromnym zdaniem gra w tą grę nie ma sensu. Brak egzekwowania zasad niszczy wszystko. Czekamy co powie operator gry na takie zachowanie.
    Poszło zgłoszenie odnośnie wykorzystania błędów w grze jak i spamu który miał spowodować wyczyszczenie pozostałych moonów.

    Teraz się okaże czy gracze chcieli dostać kasację czy czują się tak mocni bo płacą PLNy.
    @Art i inni operatorzy mam nadzieję, że czytacie ten wątek i należycie ukarzecie graczy biorących udział w tej haniebnej potyczce. Oby ta kara była przykładem i przestrogą dla innych tego typu oszustów. Jeśli dobrze rozumiem, za taką zagrywkę powinien być dłuuugi ban albo kasacja kont?
  • Safar napisał(a):

    Team nic nie zrobi, miałem niedawno podobną sytuacje ale jednak udało sie uciec. Przez 6min dostawałem skany co półtorej sekundy, SGO stwierdził że nie było to łamanie regulaminu i nie będzie mi nic tłumaczyć bo nie ma takiego obowiązku XD

    Nie pierwszy raz pl1 błyszczy w ten czy inny sposób.

    Sm3ki napisał(a):

    Szkoda floty bo ładna była, ale niestety tylko tak się można czegoś dorobić na machlojkach itp. To jest problem na każdym uni wieeele flot tak polegało

    Czyli oficjalne stanowisko teamu jest takie, że to jest legalna zagrywka i można ją stosować aż do 6 sekundy przed starciem?
  • Siadło to siadło nie ma co wnikać.

    Safar napisał(a):

    Team nic nie zrobi, miałem niedawno podobną sytuacje ale jednak udało sie uciec. Przez 6min dostawałem skany co półtorej sekundy, SGO stwierdził że nie było to łamanie regulaminu i nie będzie mi nic tłumaczyć bo nie ma takiego obowiązku XD

    Nie pierwszy raz pl1 błyszczy w ten czy inny sposób.
    Chyba nie do końca ogarniasz co się działo.
    Dostawałeś skany nie po to abyś nie mógł podnieś floty tylko po to abyś nie zauważył lecącego ataku.
    Widzisz w twoim przypadku i twoich popleczniczków SGO też nie widzi łamania regulaminu.
    Dalsza dyskusja nie ma sensu. A jak masz i twoi push koledzy mają ochotę to zapraszam na did wezn.

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czubulus. ().

  • Skany miałem co 1 sekundę do samego starcia. Miałem już flotę ustawioną do wysyłki i przez 45 sekund od dolotu klikałem wyślij. Oczywiście przez wysyłanie skanów nie chciało mi wysłać floty. Atak widziałem i jeżeli w grze byłaby możliwość podniesienia floty nawet podczas intensywnego skanowania to nie ma nic przeciwko skanowaniu ale tu nie ma takiej możliwości.
  • @czubulus. bardzo dobrze ogarniam, wiem że nie dostalem w konkretne miejsce skanów ale nie mniej jest to próba gry na granicy regulaminu.

    Brałem pod uwagę dwie opcje właśnie próba spamu i druga jako próba kamuflażu, obie nie maja jasnego zapisu w regulaminie :)

    Nie będziemy na obcym uni, w obcym st bagna. O nic innego nie chodziło mi jak pokazanie nie udolności Temu i konieczność zmiany regulaminu.

    Trzymaj sie :)
  • przydałaby się mała zmiana kodu.. po skanie, na tą samą planetę/księżyc można wysłać kolejny skan dopiero po otworzeniu wiadomości z raportem szpiegowskim - wtedy nie dałoby się tak zarzucać skanami innego gracza. Ewentualnie jak z teleportem, po skanie na dane kordy system odlicza 10 sekund i dopiero można wysłać kolejne sondy...
  • tomkik napisał(a):

    Skany miałem co 1 sekundę do samego starcia. Miałem już flotę ustawioną do wysyłki i przez 45 sekund od dolotu klikałem wyślij. Oczywiście przez wysyłanie skanów nie chciało mi wysłać floty. Atak widziałem i jeżeli w grze byłaby możliwość podniesienia floty nawet podczas intensywnego skanowania to nie ma nic przeciwko skanowaniu ale tu nie ma takiej możliwości.
    a TP nie dzialal?
  • Bunny napisał(a):

    tomkik napisał(a):

    Skany miałem co 1 sekundę do samego starcia. Miałem już flotę ustawioną do wysyłki i przez 45 sekund od dolotu klikałem wyślij. Oczywiście przez wysyłanie skanów nie chciało mi wysłać floty. Atak widziałem i jeżeli w grze byłaby możliwość podniesienia floty nawet podczas intensywnego skanowania to nie ma nic przeciwko skanowaniu ale tu nie ma takiej możliwości.
    a TP nie dzialal?
    zostawiłbyś surowce siedząc na koncie i mając 45 sekund na ucieczkę? czy jednak próbował? Młody bardzo długo budował flotę, współczuje mu, ze stracił ja w taki sposób - nie z jego winy.. Mam nadzieje, że teamt zrobi porządek z takimi zagrywkami.
  • @Safar
    No widzisz sam jaki to był spam zwykłe skanowanie było i tyle, zachodziło prawdopodobieństwo zrobienie mnie na tzw: Lustro

    "Co nie jest zabronione jest dozwolone" i tak funkcjonuje świat.

    A co do team tam tez są ludzie i nikt nie jest nie omylny.

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

  • nie podniósl bys. Nie ma takiej opcji. Po prostu po skanie jak dojdzie do rw to strona przeladowuje. Po przeladowaniu moment jest nastepny skan i kolejne przeladowanie. Nie klikniesz w telepa. W gale klikniesz ale to tylko recki wyslesz na pz i to w porywach. W sumie jest jedna opcja, ale to nie w takim czasie i nie na takim speedzie. To jest ewidentne wykorzystywanie bledu gry. Kazdy to wie oprocz GO i SGO. Nazwal bym ich ciołkami, ale zaraz wyhacze bana za obraze, także nie nazwę. Pisz ticketa.