pl1 [IRA] vs. mlody [LEGION_2] ~ 593357.15%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Fenrir jakoś ja backupa nie dostałem i pozbawiono mnie w ten sposób 80kkk zysku :)

    Całym sercem jestem z obrońcą, ale musicie pojąć to, że... To nie jest błąd. To jest specjalnie zaprojektowany mechanizm zapobiegania występowania błędu . Jakiego? Ano takich, które 3/4 z was nie pamięta, bo za krótko gra w tę grę :)
    1. Walki odbytej z Przestrzenią Kosmiczną
    2. Ucieczki w tej samej sekundzie co RW
    3. Dublowania floty przy RW

    Zrozumcie, że wszystko zadziałało tu poprawnie. To nie skan blokuje możliwość wysłania floty, a powstałe w jego wyniku RW. Gra musi sprawdzić, jak wygląda stan floty po RW, a wiedząc, że najkrótsza możliwa akcja w OGame trwa 1s, otrzymujemy czas wstrzymania lotów.

    Także ten - zagranie bardzo nie fair, wiadro końskiego moczu na pla, ale chociaż dowiedzcie się, o czym piszecie. O poprawnie działająym mechanizmie gry. Inną sprawą jest to, czy to działanie jest pożądane przez graczy.
  • haha dobra beka
    jakis osiol dostal zloma i placza
    niezla ilosc pomyj zostala tu wylana na tego pela
    zylka pekla haha ze uczciwie zrobione starcie chcecie podciagnac pod pusz
    zalosne albo kasacje konta? hahaha coz za pomys :)
    za co niby ? a kto widzial wypowiedz drugiej strony?
    mamy tu tylko wypowiedz pokrzywdzonego ktory twierdzi
    ze zagranie bylo ponizej pasa .
    ale czy to prawda?
    a wy wszyscy lyklliscie to jak mlody pelikan rybe .
    odkad ogladam forum tyle nowych nikow na quantumie nie widzialem
    czekam na dalszy ciag dyskusji ,napewno rozbawicie mnie do lez jak wstane moje tygryski

    a i pro tip sadze ze ani pl ani whisky nie chce sie tu odzywac z jednego prostego powodu
    bo po prostu nie zamierzaja rzucac perel przed swinie
    nawet ludzie z obcego uni tu przyszli ponarzekac
    to na team
    to na agresorow to na obroncow , moze to pora zeby zmienic ogame?
    na o motyla noga wtopilem moze powiem ze mi sie nie udalo i dadza mi bakapa?
    moze ich jakos oszukam ?a noz sie uda . noz widelec
    zadko kiedy sie wpisuje ale tu naprawde musze taka ilosc hejtu ktora zostala tu wylana jest
    kosmiczna nawet w realiach mainkrafta i diablo w ktore gram.

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za obraze.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez cerm3r ().

  • cerm3r napisał(a):

    haha dobra beka
    jakis osiol dostal zloma i placza
    niezla ilosc pomyj zostala tu wylana na tego pela
    zylka pekla haha ze uczciwie zrobione starcie chcecie podciagnac pod pusz
    zalosne albo kasacje konta? hahaha coz za pomys :)
    za co niby ? a kto widzial wypowiedz drugiej strony?
    mamy tu tylko wypowiedz pokrzywdzonego ktory twierdzi
    ze zagranie bylo ponizej pasa .
    ale czy to prawda?
    a wy wszyscy lyklliscie to jak mlody pelikan rybe .
    odkad ogladam forum tyle nowych nikow na quantumie nie widzialem
    czekam na dalszy ciag dyskusji ,napewno rozbawicie mnie do lez jak wstane moje tygryski

    a i pro tip sadze ze ani pl ani whisky nie chce sie tu odzywac z jednego prostego powodu
    bo po prostu nie zamierzaja rzucac perel przed swinie , tyle w temacie : )
    A ty łyknołeś jak młody pelikan rybę w uczciwość wszystkich graczy. Gratuluje :) Jasne, nie odzywają się agresorzy z rw bo znają fakty tej sytuacji najlepiej, a godziny mijają. Twierdzisz że sa nieaktywni ? Zabawne...
  • przy takich skanach nikt by nie uciekl
    faktycznie ewidentny ban się należy dla obydwu Panów bo przeciez wiadomo ze o zbiegu okolicznosci nie mozemy tu mowic skoro atakujacy i skanujacy sie znaja
    teraz bardziej interesujace jest czy administracja zareaguje i ukaze ich w jakis widowiskowy sposob czy da zielone swiatlo do wykorzystywania tego blegu w grze
    U59 - top20 off
    U65 - top4 off
    Mizar - top80 off
    Zagadra - top40 off
  • nie liczylbym na jego przeprosiny przeciez wczoraj pisal ze on wie wiecej niz inni komentujacy bo dostal dane prosto od atakujacego i fakt sam pl nie skanowal na 6 sekund przed rw ale nie dodal dalszej czesci historii ze jego kolega za to spamowal skanami uniemożliwiając ucieczke. obronca przeciez pisal jasno ze mial juz wszystko przygotowane do ucieczki ale klikanie w "wyslij flote" nic nie dawalo przez skany

    Torquemada napisał(a):

    Pytanie - czemu stoi po stronie pl1? - moze dlatego ze ma wiecej danych od innych tu obecnych? Skad te dane? Moze od atakujacego? jakie dane? moze screeny?
    U59 - top20 off
    U65 - top4 off
    Mizar - top80 off
    Zagadra - top40 off
  • hola hola przyjaciele
    czy tylko ja widze co jest w tym skrinie zamieszonym przez jak mniemam obronce?
    czy tylko ja widze tam zupelnie inne koordynaty? niz koordydynaty wlotu?
    ze tak powiem o co chodzi?
    co to za niespojnosc?
    ja tu widze ze atak jest na 1 419 a skan jest na 6 gali? o so chosi?
    co ma piernik do wiatraka ?
  • cerm3r napisał(a):

    hola hola przyjaciele
    czy tylko ja widze co jest w tym skrinie zamieszonym przez jak mniemam obronce?
    czy tylko ja widze tam zupelnie inne koordynaty? niz koordydynaty wlotu?
    ze tak powiem o co chodzi?
    co to za niespojnosc?
    ja tu widze ze atak jest na 1 419 a skan jest na 6 gali? o so chosi?
    co ma piernik do wiatraka ?
    Celowa zagrywka aby uniknac bana? Zeby nie skojarzyli/stwierdzili, ze jedno konto pomaga drugiemu? Wywolane tym sposobem zamulenie u obroncy i niemozliwosc podniesienia floty?

    Tyle u Ciebie pytan a tak malo odpowiedzi?

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za obraze.
  • cerm3r napisał(a):

    hola hola przyjaciele
    czy tylko ja widze co jest w tym skrinie zamieszonym przez jak mniemam obronce?
    czy tylko ja widze tam zupelnie inne koordynaty? niz koordydynaty wlotu?
    ze tak powiem o co chodzi?
    co to za niespojnosc?
    ja tu widze ze atak jest na 1 419 a skan jest na 6 gali? o so chosi?
    co ma piernik do wiatraka ?
    Dokładnie tak jest ostatni skan na tego moon co był atak był 9 sekund przed dolotem i był zrobiony przez PL1.
    Kolejne były na inne kordy ale w jakiś sposób też to blokowało wysłanie floty.
    Nigdzie nie pisałem, że skany były na tego samego moona. Pisałem, że skanami zablokowali mi możliwość podniesienia floty. Czyli tak informacyjnie skany na innego moona też powodują blokadę podniesienia floty.
  • dalej nie rozumiem co ma wspolnego jakis inny skan
    z atakiem? dlaczego nie uciekles od razu tylko czekales?
    na co ty wogole czekales tommik? na paczuszke z antymateria?
    ja uwazam ze obronca jest sam sobie winien i pewnie bylo tak ze odszedl sobie od kompa
    na te 15 minut i dostal zloma.

    poprawka
    mysle ze sobie poszedles od komputera na te wiecej niz 15 minut i teraz wylewasz swoja frustracje i zale na agresorow , a tak naprawde to wina lezy tylko po twojej stronie i teraz probojesz wmowic innym ludziom jak to cie spakowano jak ta paczuszke z antymateria .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez cerm3r ().

  • tomkik napisał(a):

    cerm3r napisał(a):

    hola hola przyjaciele
    czy tylko ja widze co jest w tym skrinie zamieszonym przez jak mniemam obronce?
    czy tylko ja widze tam zupelnie inne koordynaty? niz koordydynaty wlotu?
    ze tak powiem o co chodzi?
    co to za niespojnosc?
    ja tu widze ze atak jest na 1 419 a skan jest na 6 gali? o so chosi?
    co ma piernik do wiatraka ?
    Dokładnie tak jest ostatni skan na tego moon co był atak był 9 sekund przed dolotem i był zrobiony przez PL1.Kolejne były na inne kordy ale w jakiś sposób też to blokowało wysłanie floty.
    Nigdzie nie pisałem, że skany były na tego samego moona. Pisałem, że skanami zablokowali mi możliwość podniesienia floty. Czyli tak informacyjnie skany na innego moona też powodują blokadę podniesienia floty.
    I tyle w tym temacie.
    9 to nie 6 i bushingu nie było.



    Raporty generowały się z innej lokacji :)

    Tak że płaczki na kolan i przepraszać.

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

  • Miałem na to 4 minuty z hakiem, na Q trochę szybciej wszystko działa. Akurat wysyłałem farmingi, zakończyłem została mi 1 minuta i tak na spokojnie chciałem podnieść flotę. Minuta to mnóstwo czasu. Nigdzie nie jest napisane, że jak widzę atak to od razu mam uciekać bo agresor ( znajomi agresora ) ma prawo zablokować wysłanie floty. Tak jak ktoś już tu napisał gra dla mnie nie działała bo nie mogłem wysłać floty. W takim przypadku albo automat powinien blokować starcie by nie dochodziło do RW.
  • Do wszystkich wyżej, bugusing był wystarczy przeczytać regulamin czego atakier z przydupasem nie zrobił albo zrobił a że ma znajomości z jakimś GO to się tym nie przejmuje.

    Art napisał(a):

    Bugusing przy użyciu sond szpiegowskich
    Na 6 sekund (lub mniej) przed atakiem (dolotem floty) zakazujemy jakichkolwiek działań ze strony agresora bądź obrońcy a także wszystkich innych osób, które mogą doprowadzić do lagów, bugu z nierozstrzygniętą walką lub uniemożliwienia ucieczki obrońcy.
    JAKICHKOLWIEK DZIAŁAŃ!!! nie można skanować NICZEGO!! Gdyby łiskacz nie chciał zablokować obrońcy to po co by skanował mu planete? Ludzie, tu nie ma się nad czym zastanawiać, wszystko jest jasne i klarowne. Świadome, chamskie wykorzystanie buga. Dla mnie nic tylko kasacja.
    Temat już dawno skończony.
    @pl1 @Bad.Whisky - ŻENADA ROKU! Bez pozdrowień.
  • mówiłem od początku że starcie jest zrobione prawidłowo.

    Obrońca chciał być sprytniejszy i pewnie bardziej wkurzyć PL że podniósł w ostatniej chwili, a tu zonk, albo nawet dostał gonga bo nie przypilnował.

    Graty Adam.


    @Yossar nie podpowiadaj tłumowi, i tak za dużo już pisałeś i wyjaśniałeś w wcześniejszych wiadomościach :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • @czubulus. i ten drugi nowicjusz gdzie w zasadach jest napisane ze nie mozna skanowac tylko tych kordow na ktore sie leci? Mi sie wydaje ze jest napisane ze jakiejkolwiek aktywnosci....
    Widac ze niektorym trzeba obrazki wstawiac zeby instrukcja obslugi zrozumiec i to tez czasami nie pomaga...

    Bociek juz nie przesadzaj z tym.

    Prawda jest taka ze parka znowu zrobila lewe rw gdzie omija zasady bo nie jest napisane ze nie tylko na te kordy ktore sie leci a na wszystko co nalezy do obroncy.
  • przyjacielu , czy ja to dobrze zrozumialem?
    puszczales farmingi gdy widziales na siebie atak? no sory ale tego to juz kompletnie nie rozumiem. wolales sfarmic idlera na 1kk zysku niz uciec flota ktora byla napewno wiecej warta niz te ataki?
    a pisales moze do atakujacego? zeby zawrocil? ja zawsze tak robie i czesto zawracaja .
    pozatym cos tu nie gra , jak mogles wysylas farminigi jak niby miales zablokowane podniesienie floty ? to wysylanie farmingow to juz nie podnoszenie floty?
    moze masz bota do farmingow?

    poprawka:
    a jak ustosunkujecie sie do takiej sytuacji
    gracz lecial na mnie i skanowal na 1,2 3 sekundy przed i nawet po rw na te same kordy
    tiket zostal wyslany a blokady ow gracz jak nie ma tak nie ma ? i co na to powiecie?
    a tu widze zupelnie inny skan od innego gracza na inne kordy. o co chosi .
    widze rowniez wielki zal po stracie obroncy oraz wielkie oburzenie spolecznosci quantum .
    oraz wielki atak na agresorow , naprawde musicie ich nielubic i musieli wam zajsc za skore .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez cerm3r ().

  • Ciekawi mnie jedno jak nasz bog i wladca zareaguje na kolejna flote sprzatnieta w ten sposob? Zeby zmienic interpretacje handlu trzeba bylo czekac ponad rok.

    Gonzo napisał(a):

    cerm3r napisał(a):

    pozatym cos tu nie gra , jak mogles wysylas farminigi jak niby miales zablokowane podniesienie floty ? to wysylanie farmingow to juz nie podnoszenie floty?

    moze masz bota do farmingow?
    a może brakło slotów? xDDDD
    O jest przydupas patoli ktory pisze swoje historie. A co to ma do rzeczy czy mial zagrzany telep czy nie mial slotow?? Jak probowal wyslac flote to nie bylo komunikatu brak slotow tylko nie mozesz wyslac floty bo wlasnie bierze udzial w walce....
  • Nad sprawą się z pewnością pochylimy.
    Wg mnie nie jest fair prowadzenie działań utrudniających podniesienia floty obrońcy w przypadku przeprowadzania głównego ataku. Działania ten nawet prowadzone na inne planety/księżyce mają tylko jeden cel - utrudnienie reakcji obrońcy. A przecież nie o to tu chodzi.

    Dlatego też jeśli podejmiemy decyzję pozytywną dla obrońcy, skutki tego starcia zostaną wycofane. Tu informacja dla atakującego, aby nie rozpędzał się z wydawaniem surowców, które będzie musiał zwrócić.

    Co do samej istoty problemu. Osobiście jestem w stanie pokryć wszelkie straty tym graczom, którzy w dokładny sposób udokumentują podobny przypadek - chodzi mi o pokazanie w jaki sposób owy 'lag' wygląda. Musicie pamiętać, że Lag jest sprawą subiektywną - my nie widzimy Waszych prób podniesienia floty dlatego też chciałbym mieć taki przypadek udokumentowany, abym mógł zasygnalizować problem wyżej.
  • cerm3r napisał(a):

    przyjacielu , czy ja to dobrze zrozumialem?
    puszczales farmingi gdy widziales na siebie atak? no sory ale tego to juz kompletnie nie rozumiem. wolales sfarmic idlera na 1kk zysku niz uciec flota ktora byla napewno wiecej warta niz te ataki?
    a pisales moze do atakujacego? zeby zawrocil? ja zawsze tak robie i czesto zawracaja .
    pozatym cos tu nie gra , jak mogles wysylas farminigi jak niby miales zablokowane podniesienie floty ? to wysylanie farmingow to juz nie podnoszenie floty?
    moze masz bota do farmingow?
    Jeszcze raz bo widzę, że ciężko się nam porozumieć. Pisałem na samym początku w objaśnieniu starcia, że przez 45 sekund nie mogłem podnieść floty.
    Co robiłem w momencie jak ktoś wysłał atak to inna sprawa. Można równie dobrze powiedzieć, że jak ktoś mnie przeskanuje i zobaczy główną flotę to już mam uciekać ? Nie mam czas na ucieczkę do samego starcia. Rozumiem, że Ty podnosisz flotę jak tylko skanu zobaczysz ?

    Nie ma co dyskutować jak operator stwierdzi, że starcie jest ok pogratuluję, jak stwierdzi inaczej to dalej będę sobie klikał.
    Jeżeli takie działanie jest działaniem ok to z chęcią się przyczynię by ktoś inny spakował PL1 mogę się poświęcić i klikać 15 minut skany. Dodatkowo zapisze się na kartach historii jako pomocnik przy największym starciu. Każda opcja jest kusząca.
  • Art napisał(a):

    Nad sprawą się z pewnością pochylimy.
    Wg mnie nie jest fair prowadzenie działań utrudniających podniesienia floty obrońcy w przypadku przeprowadzania głównego ataku. Działania ten nawet prowadzone na inne planety/księżyce mają tylko jeden cel - utrudnienie reakcji obrońcy. A przecież nie o to tu chodzi.

    Dlatego też jeśli podejmiemy decyzję pozytywną dla obrońcy, skutki tego starcia zostaną wycofane. Tu informacja dla atakującego, aby nie rozpędzał się z wydawaniem surowców, które będzie musiał zwrócić.

    Co do samej istoty problemu. Osobiście jestem w stanie pokryć wszelkie straty tym graczom, którzy w dokładny sposób udokumentują podobny przypadek - chodzi mi o pokazanie w jaki sposób owy 'lag' wygląda. Musicie pamiętać, że Lag jest sprawą subiektywną - my nie widzimy Waszych prób podniesienia floty dlatego też chciałbym mieć taki przypadek udokumentowany, abym mógł zasygnalizować problem wyżej.
    A to chcesz zebym zawsze i nie tylko ja ale kazdy kto gra, nagrywal pulpit i w razie jakis nieprawidlowosci przesylal Ci film z tego co mialo miejsce??
  • Art napisał(a):

    Nad sprawą się z pewnością pochylimy.
    Wg mnie nie jest fair prowadzenie działań utrudniających podniesienia floty obrońcy w przypadku przeprowadzania głównego ataku. Działania ten nawet prowadzone na inne planety/księżyce mają tylko jeden cel - utrudnienie reakcji obrońcy. A przecież nie o to tu chodzi.

    Dlatego też jeśli podejmiemy decyzję pozytywną dla obrońcy, skutki tego starcia zostaną wycofane. Tu informacja dla atakującego, aby nie rozpędzał się z wydawaniem surowców, które będzie musiał zwrócić.

    Co do samej istoty problemu. Osobiście jestem w stanie pokryć wszelkie straty tym graczom, którzy w dokładny sposób udokumentują podobny przypadek - chodzi mi o pokazanie w jaki sposób owy 'lag' wygląda. Musicie pamiętać, że Lag jest sprawą subiektywną - my nie widzimy Waszych prób podniesienia floty dlatego też chciałbym mieć taki przypadek udokumentowany, abym mógł zasygnalizować problem wyżej.


    Ale jak ma to wyglądać? :> przecież tu jest słowo na słowo, nikt mu nie kazał telepać się szybciej czy podnieść flotę, trzeba sprawdzić wszystko, bo mógł nie ogarnąć co jest wielce prawdopodobne 8-)

    Właśnie końcowa część twojej wypowiedzi @Art - rozumiem że na przyszłość nagrywamy próby? :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%