podział zysku ACS Obrony

  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • podział zysku ACS Obrony

    Witam mam taki problem, a mianowicie nie mogę znaleźć kalkulatora Podziału ACS, tylko chodzi mi o ten co obliczał procent Flot biorących udział, gdyż wykonałem sojuszową obronę gdzie flota obroncy stanowiła okolo 1/8 siły mojej floty i jako gracz Silniejszy chce wiedziec ile surowcow musze odeslac obroncy aby nie bylo to uznane za Push, bo polowa zysku bedzie bardzo krzywdzaca dla mnie a tylko taki kalkulator znalazlem na forum.

    ps. czy wystarczy że postawie w trash simie nasze floty i podziele zyski wg wyliczonego wspolczynnika?
    ps2. jak sie ma kwestia DOKu u obroncy odejmuje sie go od strat czy to poza rozliczeniem bonus obroncy? :P
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D
  • aha znalazlem na starej wersji jest :P a proporcje flot moge wziac z trash sima stawiajac wszystko co bralo udzial ode mnie i od sojuszniczki na przeciw siebie i ten wspolczynnik bedzie odpowiedni do tego zeby pushu nie bylo? bo cala akcja moja hehe ale i tak zaokraglac bede w gore dla slabszej punktowo :P

    Wg Sima nasze floty są w stosunku 6.24 do 1 a 86% zysku do 14% daje 6.14 czyli 6/7 do 1/7 zaokraglajac może być? (oczywiscie zlom z kazdego start wiadomo poza zyskiem odsylam)
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CerVezA ().

  • Policzylem, tamtym, zaokraglilem w gore (na korzysc nizszego w statach) i minelo juz dosc sporo czasu takze sadze ze wszystko zgodnie z zasadami sie odbylo w kwestii przelicznikow skoro nie dostalem zadnego upomnienia od GO ani nic z tych rzeczy.
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D
  • CerVezA napisał(a):

    Policzylem, tamtym, zaokraglilem w gore (na korzysc nizszego w statach) i minelo juz dosc sporo czasu takze sadze ze wszystko zgodnie z zasadami sie odbylo w kwestii przelicznikow skoro nie dostalem zadnego upomnienia od GO ani nic z tych rzeczy.
    Zeby dostac upomnienie od GO to ktos by chyba musial cos zglosic, jakiegos ticketa puscic. Tak moim skromnym zdaniem.

    Wg mnie najlepiej zysk z ACS dzielic w ten sposob, ze oddajesz sure na odbudowe straconej floty slabszemu graczowi plus 50% zysku jaki wyciagneliscie z ACSa. I raczej nikt nie powinien sie czepiac, ze cos zakombinowane, oszukane itp.
  • Elkanen napisał(a):

    Wg mnie najlepiej zysk z ACS dzielic w ten sposob, ze oddajesz sure na odbudowe straconej floty slabszemu graczowi plus 50% zysku jaki wyciagneliscie z ACSa. I raczej nikt nie powinien sie czepiac, ze cos zakombinowane, oszukane itp.
    No chyba żartujesz całą akcje zapnanowałem ja! 86% mocy połączonych flot było moje to jakie 50/50 to by było rażąco niesprawiedliwe dla mnie juz o dexie spalonym na podstawienie calej floty to juz nawet nie wspominam :P także całe szczęście że jest ten arkusz procentowy bo by takie akcje nie mialy sensu jakby "przynęta" zgarniała tyle co pomysłodawca i wykonawca akcji :D
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D
  • Ponieważ ciap i kruszynka udzieliły odpowiedzi a dalej temat przerodził się w offtop, to czyszczę i zamykam

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.