Top2 Solo podglaznik [REC] vs. Kobra [Whisky] ~ 5182.44%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top2 Solo podglaznik [REC] vs. Kobra [Whisky] ~ 5182.44%

    Lot jak się okazało kamikadze, tym razem nie na aktywce. Trochę się zastanawiałem czy lecieć i suma sumarum obronca zalogował się 30 sekund po starciu. Antymaterii był zapas więc złom zebrał obrońca, miał na to z 17min więc w zupełności wystarczająco :) taka gra i nie ma co płakać za to satysfakcja z ubicia dużej floty spora no i top2 solo jest :)


    Dnia 22-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor podglaznik [REC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 11.983
    Lekki myśliwiec 65.226
    Krążownik 7.870
    Okręt wojenny 2.315
    Pancernik 1.038
    _________________________________________

    Obrońca Kobra [Whisky]
    ________________________________________________

    Mały transporter 7.349
    Duży transporter 1.000
    Lekki myśliwiec 39.995
    Ciężki myśliwiec 69
    Krążownik 6.145
    Okręt wojenny 1.083
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 5.109
    Sonda szpiegowska 3.370
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor podglaznik [REC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.199 ( -7.784 )
    Lekki myśliwiec 22.391 ( -42.835 )
    Krążownik 7.149 ( -721 )
    Okręt wojenny 2.310 ( -5 )
    Pancernik 1.038 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Kobra [Whisky]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 2.662.389 Kryształu i 9.519.392 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 223.685.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 540.623.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 365.785.000 metalu i 152.458.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 12.181.781 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -158.718.000
    Kryształ: -60.862.611
    Deuter: 8.077.392
    agresor stracił łącznie 211.503.219 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 1.953.000
    Kryształ: -4.476.789
    Deuter: -32.037.392
    obrońca stracił łącznie 34.561.181 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
  • Powiem tak,
    Lubię jak spadają floty a spadają ostatnio bardzo często mimo małego zagęszczenia,
    szkoda Podgłaźnik tych Lmów, szkoda mimo wszystko też Kobry bo spoko chłop się wydaje,
    mimo wszystko obaj pozostajecie w grze to jest jedyny plus :)
    Quantum x5 - Top 2/2 END (BOSS, newLK, DobrySen)
    Eridanus x5 - Top 5/2 END (Klinika, ZŁY SEN)
    Himalia x5 Top 1/1 END (REC,EVIL)
  • Gratuluję Szefie :) cieszę się że to akurat ty mi spusciles kubeł zimnej wody na głowę! Szacuneczek się należy. To jest gra to są prawdziwe emocje a nie jakieś puszowanie się po kątach :) SzO dla mnie i dla Ciebie :E bawimy się dalej, starty są niewielkie szybko odrobimy to nie ulega wątpliwości :) chociaż moja żona aż krzyknęła że szczęścia i mojej odbudowy by nie chciała :p pozdro
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • Mówiłem podglaznik zebys na Kobre poleciał :D

    Prorocze słowa :D
    Osiągnięcia OGAME(PL):
    U-17 top300 [OFF]
    U-65 top120 [OFF]
    U-DRACO top316 [OFF]
    U-ELEKTRA top59 [OFF]
    U-HYDRA top29 [OFF]
    U-IO top98 [OFF]
    U-KASSIOPEIA top85 [OFF]
    U-ORION top 170 [ON]
    U-PEGASUS top 120 [OFF]
    U-QUANTUM top 126 [OFF]
    U-Europa TOP [OFF]
    U-Umbra TOP 42 [ON[
    Aktualizacja: 06.02.2021 8:00
  • Kobrowski napisał(a):

    chociaż moja żona aż krzyknęła że szczęścia
    ...to już wiem dlaczego nie zdążyłeś fs'a odebrać..., ale przynajmniej złom zabezpieczony XD


    Kobrowski napisał(a):

    i mojej odbudowy by nie chciała
    ...a może by chciała, zakładając, że przed każdym złomem, aż krzyczy ze szczęścia ;P

    Graty zezłomowania, bo szczęście kobiecie przynosi, i zbiórki, i zdrowego podejścia do gry, chociąż podglaznik 200kk w plecy, to troszku pewnie odczułeś.
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen
  • Co wy z tym anty :) na dobrą sprawę mogłem w ogóle jej nie użyć:

    a) nanity lvl5 pod moonem
    b) garść boosterow przygotowana na tego typu akcje (dobrze się wcześniej zabezpieczyć)

    Tu bardziej uratowało mnie anulowanie 28lvl kopalni kryształu która właśnie miałem zapiętą. Poszło jak burza :) gdyby nie to było by gorzej. Wbrew pozorom anty dużo nie poszło. Tyle co na handlarza co by dex szybko przeklikac :E chociaż wróć... antyrecek jakoś faktycznie brzmi lepiej :E

    A tak na serio to najbardziej w tym starciu szkoda mi tych 3k sond szpiegowskich których już pewnie nigdy nie odbuduje :)

    Pozdrówki dla wszystkich! :) bawimy się dalej!
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kobrowski ().

  • Kobrowski napisał(a):

    Co wy z tym anty :) na dobrą sprawę mogłem w ogóle jej nie użyć:

    a) nanity lvl5 pod moonem
    b) garść boosterow przygotowana na tego typu akcje (dobrze się wcześniej zabezpieczyć)

    Tu bardziej uratowało mnie anulowanie 28lvl kopalni kryształu która właśnie miałem zapiętą. Poszło jak burza :) gdyby nie to było by gorzej. Wbrew pozorom anty dużo nie poszło. Tyle co na handlarza co by dex szybko przeklikac :E chociaż wróć... antyrecek jakoś faktycznie brzmi lepiej :E

    A tak na serio to najbardziej w tym starciu szkoda mi tych 3k sond szpiegowskich których już pewnie nigdy nie odbuduje :)

    Pozdrówki dla wszystkich! :) bawimy się dalej!
    Na to wyglada chodz sam napisales ze uzyles :)


    [ciach]
    jeszcze raz graty i mojego spokoju przez jakis czas bynajmniej :)

    odbudowy dla obu


    Super Moderator Ruda:
    komentarz do usuniętego postu mniam
  • Po pierwsze obronca nie wyszedl na mniejszy minus a wrecz na plus (dok 10%) co jest juz calkiem kpina, ale prawda- liczy sie kto ile ma strat w wygenerowanym rw wiec rw jak najbardziej dla agresora.

    Po drugie to jak czytam "dobrze mu tak latal na aktach" to mnie mdli ze takie nie chce powiedziec debile to powiem niemądrzy ludzie jeszcze w to graja- 50% rw wchodzi na aktach a jak juz odpalone to co szkodzi doleciec? Ilesz to bylo sytuacji ze obronca z telefonu napisal "jestem" i schowal telefon do kieszeni?

    Po3 la de fiut jestes chwastem ogame, najgorszym typem gracza ale widzialem ze skumales sie z tymi antyciołkami pseudo lotnikami wiec jak to sie mowi nieszczescia chodza parami :D najgorsze jest to ze zrobiliscie w tej grze 3 typ gry, mamy eko, flote i pushera, "pushowac sie trzeba umiec" to jest dopiero zalosne. No ale jak farma ma sie utrzymac w top? A no tylko tak :D
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Lona P. napisał(a):

    wspanialy RW na zakonczenie dnia, przyjemnie sie czytalo mimo ze kobra zachowal sie chamsko i [ciach] zlom, mogl tylko swoj nakrasc ale nie... pazerny, pewnie z Radomia. Mam szczera nadzieje ze sie nieodbuduje i zakonczy kariere, w koncu rodzina najwazniejsz chlopie! Gaznikowi nalezny szacunek i laczenie w bulu i nadzeji z powodu poniesionych strat i niesportowego zachowania oponenta. SZO, LCD, CRT, DVD.
    Abstrahujac od main topicu - defjut* pokazal klase poraz kolejny. To prawdziwe szczescie ze mamy cie na tym uni. Myslales moze o eutanazji?

    * - se wybrales jakis zagramaniczny nick to sie nie dziw ze ci spolszczamy:D
    ehhh... Ciężko wyprowadzić mnie z równowagi więc daruj sobie ProElo graczu :) Napisałeś 4 posty na boardzie kryjesz się pod nickiem niezwiązanym z tym w grze i myślisz że świecisz :E łącze się z tobą jak to napisałeś w "bulu" z powodu braków w ortografii :) jak masz jakieś kohones to odezwij się na PW w grze... ale pewnie nie masz :)
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • Powiem, że generalnie akcja to udana i ciekawa. Oczywiście jak wszędzie musiał się pojawić ShitStorm, ale to już przyzwyczajony jestem. Niemniej jednak przewinął się w złomowaniach temat wytykania ortografii. Hmm No dobra.... ale jak by to powiedzieć... kohones to się chyba jakoś tak inaczej pisze. Stosujmy zatem prawidłowo słowa, których znaczenie rozumiemy, bądź nie.....

    SzO wszystkim tam życzę, bo latanie to wielka rzecz....
  • Lucky Gal napisał(a):

    Po pierwsze obronca nie wyszedl na mniejszy minus a wrecz na plus (dok 10%) co jest juz calkiem kpina,
    @Lucky Gal, nie uwzględniając przeliczników w dexie, to wychodzi na tyle, czyli nie na + ale z deka minus, choć wiadomo, po czyjej stronie gros strat.

    Zatem jakiś tam rewanż na RECu za skontrowane recki lekarskim skalpelem odebrany z jakąś tam nawiązką na kremiku zgodnie z regulaminem gry.

    @kaper napisał(a):

    .....
    Czyli, przy naszej konfiguracji serwa na 4 poziomie doku, mamy 15% z 30% floty, która nie trafiła na Pz, czyli:

    0.15*0.30*540,623kk = 0.045*540,623 = 24,328kk

    przepraszam za wcześniejszą pomyłkę,

    Pz=518,243kk + Pw=24,328 = 542,562

    542,6 - 540,6 - 12.2 = -10,2 kk w plecy, nie mówiąc o dexie z 70% pzta

    Tak k'woli jasności.

    P.S. Jak matematikusy znajdą błąd, to poprawić proszę ;)
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kaper1 ().

  • Nie mozna nazwac rewanżem wykorzystanie pay2win do odebrania agresorowi jego naleznosci. Nie potepiam bo gra na to pozwala jednak nie nazywajmy tego rewanżem bo to godzi w kodeks flociarza :)

    Ps. Zeby byla jasnosc- jak dostalem bombe na galatea (top2solo) od joke to nie zbieralem a odswiezylem 8s po wlocie a zapewniam ze anty bylo pod dostatkiem, wiec nie jestem hipokryta- to tak zeby uprzedzic madralinskich
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • a mi się bardo podoba starcie,bo dwie mocniejsze floty od mojej,daja sobie po klapsie :thumbsup:
    tak trzymajcie,bijcie się o stołki,a ja spokojnie zdominuje te uni na spiocha :sleeping: i bez wysiłku
    jednemu i drugiemu wolnej odbudowy,coby mniej skanów było i spokojne sny
    czekam nadal na podobne starcia,takie bede punktował polubieniem :thumbup:
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • Lucky Gal napisał(a):

    Nie mozna nazwac rewanżem wykorzystanie pay2win do odebrania agresorowi jego naleznosci.

    Primo:

    kaper1 napisał(a):

    Zatem jakiś tam rewanż na RECu za skontrowane recki lekarskim skalpelem

    Secundo:

    kaper1 napisał(a):

    Święta zasada OGame - złom na orbicie jest bezpański, dopóki nie znajdzie się w czyiś reckach. Zarówno przed, jak i potem, są na to sposoby zaradcze.

    Amen
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen
  • Pudel pewne rzeczy trzeba brac z przymrużeniem oka. Teraz kodeks (zasady w wolnym tłumaczeniu) masz w dupie a jak wystawili fiuta to plakaliscie o zasady turbo hipokryci tfu

    Kaper mowie ze nie potępiam, nie wiem po co dajesz cytaty wlasnych slow jak bylbys jakas wyrocznia... Zlom jest bezpański fakt ale moim zdaniem co zawsze zaznaczam MOIM zdaniem nie nalezy w tak bezczelny spokob sie samemu zbierac, poprostu graczowi na poziomie nie przystoi- dal dupy to niech poniesie konsekwencje a nie "odkupi" swoj blad, ale to juz lezy w kazdego kwestii indywidualnej. Gdyby pozbieral ogarniety (juz tlumacze- zauwazyl, mial blisko, zebral) sojusznik to nie byloby tematu ale zbieranie swojego bledu za PLNy jest żałosne i to tylko moje zdanie ktore wyrazam w odpowiednim miejscu czyli na forum. Ja sie nie zbieram i juz, gra na to pozwala to chwala tym ktorzy ja utrzymuja aby reszta mogla grac za free. I tak jak juz wczesniej wspominalem zrobil to zgodnie z zasadami gry wiec nie mozna go za to potępiać, pokazalby poprostu klase odbudowywujac sie sam. Tyle
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Się dzieję :) Podglaznikowi gratulacje ustrzelenia % bo robi wrażenie, na tym unii. Chociaż tu % latają dużo większe :) Obrońcy szacun bo nie dość, że już odbudowany to jeszcze chyba przypakował :D.

    To co bawicie się dalej Panowie ? (specjalnie nie użyłem słowa bawimy, co by mnie Wasze skany omijały ) :E
  • Lucky Gal napisał(a):

    Zlom jest bezpański fakt ale moim zdaniem co zawsze zaznaczam MOIM zdaniem nie nalezy w tak bezczelny spokob sie samemu zbierac, poprostu graczowi na poziomie nie przystoi- dal dupy to niech poniesie konsekwencje a nie "odkupi" swoj blad
    @Lucky Gal, przyznasz trochę, że te "w tak bezczelny sposób", to brzmi trochę zabawnie..., zaś przytaczam własne cytaty, bo przecież zjadłem wszystkie rozumy i jestem wyrocznią, justvroum tak twierdził, a co nie mogę?

    Ponadto, Kobra wynajął mnie na adwokata i słono płaci :D

    Kobra użył anty na wymianę u handlarza na dex, wystawił recki cofając budynek i wykorzystując zgromadzone na czarną godzinę przyspieszacze stoczni, rozumiem, że w takim przypadku nadal masz przeciwko wyzbieraniu po sobie złomu z czystego "nie przystoi". Bo zapewne nie korzystasz z handlarza i boosterów, nie cofasz budynków, czy badań, ot jak matka natura stworzyła OGame, gołe i wesołe, tak pogrywasz. Ok, Twoje prawo, ale daj inny też pograć wg ogólnie przyjętych zasad, pomimo tego, że sam sobie narzuciłeś takie ascetyczne zasady.

    Latasz, więc doskonale wiesz, że każdy lot bez synchro recków jest lotem podwyższonego ryzyka, że delikwent, czy, jak to nazwałeś, "ogarnięty sojusznik" zbierze złom. To, że Kobra, przyznał się, iż skorzystał częściowo również z anty, to chwała mu, bo mógłby przecież ściemniać i powiedzieć, że tylko i wyłącznie za pomocą przyspieszaczy, cofniętej budowy a handlarza znalazł na ekspie. I tyle, zero byłoby wtedy "...zbierania swojego błędu za PLNy".

    I moim zdaniem nie widzę tutaj bezczelności. Lot podglaznika na kamikadze, bo znał bilans starcia i wiedział czym grozi obsuwa, a być może na wyczucie, że ma mało czas, bo jeszcze chwila i Kobra się lognie i rzeczywiście się lognął 30s po starciu, czyli jakieś 40s później puszczona flotka, dłuższa chwila wahania, dłuższe sprawdzenie akt na reszcie dorobku Kobry, lub inna przyczyna, i nie byłoby żadnego starcia, zatem jaka tutaj zasługa podglaznika i jakie tutaj "danie dupy" Kobry. Podglaznik wstrzelił się skanem, znał ryzyko lotu i się z tym pogodził, więc skąd innych żale, przecież to nie Wasz nawet złom, stateczki, czy anty, nie mówiąc już o tym, że to nie Wasz stek.

    Teraz pewnie każdy wie, że Kobra ascetą nie jest i korzysta z przyspieszaczy oraz cofa budynki. To też jakiś rodzaj strategii z góry informować potencjalnych atakierów, co im grozi. Pewnie handlarza znajdzie na ekspie i nie użyje anty, więc Panie i Panowie róbcie synchro recków jak lecicie na Kobrę, bo może być obsuwa w końcowym rozrachunku ;)

    Na pocieszenie podglaznik chodziaż przytulił trochę dexu, zawsze to coś, jak paliwko się z lotu zwraca.

    Pozdrawiam Wszystkich.
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen
  • Tak juz kazdy wie jak wygladaja "przyspieszacze na czarna godzine"... Nie ma co wchodzic z tym w dyskusje. Albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem albo tak w zaparte bronisz sojusznika ze nie dostrzegasz ze napisalem ze sam korzystam z anty ale wyzbieranie sie to kiczowata akcja. Wyobraz sobie ile ogame traci na tym ze ludzie nie maja na tyle samozaprcia zeby sie odbudowac ze klikaja za kase recki, obrony itd. Eliminuje to loty na aktach, eliminuje wyliczenia, ba sciaganie moonow tez, bo zaraz znajdzie sie ktoś kto wpakuje 2k pln i przeklika 100k ldl nawet bez sury... Kobra nie dal dupy tutaj? No dal tyle ze plny go wyratowaly z opresji, nie odebral czy tam nieupilnowal floty i odkupil swoj blad, jezeli bledu by nie bylo to flota by nie padla- proste? A no proste chyba ze teraz takie taktyki macie ze dajecie sie pakowac po czym zbieracie zlom to winszuje strategii, albo nie grasz flota albo kolejny raz powiesz kazda pierdole byle stanac w obronie sojusznika bo kto robi synchro recy? Flota leci 30min rece 1h 30min, niemal kazdy BFS loguje sie do 30-50min po powrocie floty wiec te gadanie o robieniu synchro wyglada conajmniej smiesznie bo 80% starc w ogame by nie powstawalo, pewnie podglaznik mial z tylu glowy ze kobra moze cos podebrac ale jezeli lecial na akcie napewno nie bral pod uwage ze magiczne recki zbiora wszystko a nie np polowe czy jakas tam mniejsza część. Nie wazne czyje jest starcie itd to jest forum i sluzy do dyskusji, rozumiem ze jezeli ktos nie wychwala Twoich pod niebiosa to juz nie przystoi sie wypowiadac. Nie dojdziemy do porozumienia bo nigdy nie przyznasz ze ktos od Ciebie zachowal sie nie wporzadku, jedyne co pozostaje to zyczyc Wam takiego obroncy gdzie poświęcacie czas na obserwacje, wbijacie sie miedzy akty a on klik klik i wychodzicie na gruby minus. Wszystko zgodnie z regulaminem tak jak zawracanie floty przed dolotem- niby mozna ale niesmak pozostaje. Porozmawiamy w tamecie kiedy bedziecie ofiarami takiego zagrania bo tutaj do porozumienia niestety nie dojdziemy, co sie nie powie to zawsze znajdzie sie jakas absurdalna odpowiedz, biorac pod uwage wszelkie mozliwosci to najleoiej wogole floty nie ruszac bo jeszcze ktos lognie i mimo Twojego synchro kliknie 20k pc za anty i jeszcze Cie skontruje, wtedy tez powiesz ze nie jest ascetą i zeby pogodzic sie z takim stanem rzeczy.
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Lucky Gal napisał(a):

    bo zaraz znajdzie sie ktoś kto wpakuje 2k pln i przeklika 100k ldl nawet bez sury... Kobra nie dal dupy tutaj? No dal tyle ze plny go wyratowaly z opresji, nie odebral czy tam nieupilnowal floty i odkupil swoj blad, jezeli bledu by nie bylo to flota by nie padla- proste?
    Lucky - szanuje twój kodeks flociarza i poglądy.
    Szanuje twój wybiórczy sposób korzystania z anty zakładam że też masz na niego swój kodeks :)
    Szanuje twoją złotą zasadę - dostajesz złoma nie wypada ci tknać PZ (choć gram na ogame od ponad 7 lat i pierwszy raz o tym słyszę - zawsze to ja ja byłem agresorem i nie raz było tak że obrońca wyzbierał się w znączej części nie raz w 100% co oczywiście było wliczone w ryzyko i z czym się liczyłem). Masz zasadę że nie tykasz PZ / nie zbierasz po sobie - brawo piękna sprawa - agresorzy muszą być wniebowzięci bo wiedzą że latają na pewniaka że złom po wlocie nie zniknie.
    Szanuje że dalej idziesz w zaparte że PLNy uratowały mnie z opresji - może jako wykwalifikowany ekspert i strateg podasz jeszcze konkretna kwotę :) Robisz ze mnie patałacha któremu gra już przysłoniła klapki na oczach i wypracowana pozycja - sukces czy porażka zależy wyłącznie od anty co lekko mnie drażni.

    podsumuje - nie mam sobie nic do zarzucenia ani nie uważam żebym zrobił coś niezgodnego z regulaminem albo żebym zachował się w jakiś sposób nie w porządku. I urwijcie już panowie tą jałową i bezsensowną dyskusje :E
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • @Lucky Gal
    nie chciałem pisać tego wprost, ale skoro wyzwaleś do tablicy, to czemu nie.

    Primo, opisałem fakty, wierz lub nie, Twoja sprawa. O roli adwokata, to żart, bo po co się spinać. :)

    Secundo, cieszy mnie to, że jednak korzystasz z anty i ascetą nie jesteś.

    Tercio, przyznaję, że może i statystycznie taki wysoki procent, to ST na BFSach lub nie odebranych FSach, ale skoro pzyznajesz wprost, że nie robisz synchro, to bardzo się Cieszę, gdyż każdy Twój potencjalny cel ma szansę utrzeć Ci nosa, szczególnie wtedy, jak z bilansu wychodzą Twoje znaczne straty, czyścioszki nie wchodzą w rachubę.

    Qarto, wszystkie dostępne funkcje Ogame niczego nie eliminują, urozmaicają tę grę, ba nawet śmiem twierdzić, że jej pomagają z tego też powodu, że w życiu różnie bywa, zdarzenia losowe albo człek nie siedzi dużo patrząc w obrazki i ma choć nikłą szansę wyjść z tego obronną ręką. Skoro używasz anty, rozumiesz to, więc po co narzekasz? Każdy, kto nie robi synchro reców w locie na BFSa może zostać potencjalną lamą, dać obrazowo dupy, podglaznik sam napisał, że się z tym liczy i większość to rozumie i chwali nieagresywną postawę obu.

    Quinto, wszystkim takim akcjom można skutecznie przeciwdziałać ale trzeba wtedy liczyć się z mniejszą ilością skutecznych wlotów. I tyle.

    Sexto, moim zdaniem, i będę to uparcie powtarzał, Ogame jest zabijane przez hejt, trollowanie i brak chęci dzielenia się wiedzą. Dlaczego tak sądzę, ponieważ to wspólnie zaplanowane akcje, z wyjasnionymi szczegółami w Sojuszach wiążą ludzi, dają im satysfakcję, podnoszą ich morale i motywują do jeszcze lepszych, bardziej finezyjnych zagrywek. Mam nadzieję, że nie grasz sam, zupełnie sam z pustą listą buddy, bo przecież chyba każdy lubi dzielić się radością i smutkiem z kimś. Nawet tego obrazem jest dział ST, pomimo wylewanej tutaj czasami gnojówki i nie mówię, że należy sobie słodzić do bólu, o nie, mizianie nawzajem po jąderkach zostawiam innym do sypialni, jak lubią. Można napisać z pazurem i bez obrażania innych, emocjonalnie jak najbardziej.

    Septo, Pace Napinacze (ładnie się rymuje, prawda?)
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen