Ładowność sond

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • @buleon - wróciłem właśnie po dłuższej przerwie na nowe uni - wydaje mi się, że było to poddane pod głosowanie w ankiecie przed startem uni, tak jak jest poddawane teraz, przed startem kolejnego? jeżeli nie, to kiepsko.
      @Starrk - zgadzam się w zupełności. pamiętam też ile osób było przeciwnych wprowadzeniu pancerników chociażby. jednak póki nie ma odgórnej zgody na te sondy to raczej jałowa dyskusja.
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • Panie RENTEK czy ja gdziekolwiek podawałem jakieś sugerowane ilości osób ,które chcą lub nie chcą.W ostatnim poście napisałem ,że spora ilość graczy nie chce ,no bo o tym świadczą zarówno wpisy na forum ,prywatne dyskusje w grze czy wcześniejsze debaty chociażby przy zmianach parametrów unii.Napiszesz ,że spora ilość graczy chciałaby takich zmian i jestem wstanie się z Tobą zgodzić,
      ale które sporo jest wieksiejsze to już sprawa dyskusyjna.
      Napisałeś,że możesz mi zaświadczyć ,że spora ilość zwolenników ładowności sond olała forum i ja Ci wierzę,co więcej mogę Ci zaświadczyć ,że spora ilość przeciwników też dawno olała forum.

      Pozdrawiam ja:)