KONTA PUSZOWE SOJUSZU PN

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • KONTA PUSZOWE SOJUSZU PN

    Witam :)
    swego czasu jeden z graczy ujawnił konta puszowe sojuszu COMA i PN :ocb: . Fajnie się stało gdyż oszuści wylądowali na banie i każdy z nas mógł się dowiedzieć, iż jest grono nie uczciwych graczy. Mało tego wreszcie o tym dowiedziała się administracja gry i wyciągnęła konsekwencje od puszujących się graczy.

    Zakładając ten wątek mam ten sam zamiar co mój poprzednik zakładając wątek o sojuszu COMA, a mianowicie wyciągnięcie konsekwencji przez administracje gry wobec nie uczciwych graczy sojuszu PN. Dostałem info, iż nie jaki ANCYMON vel Trylion dostał Bana. Dostałem też informację, iż konto Ancymona posiadał Poziomka i tam "handlował" dexem. Dziwnym trafem konto zmieniło nazwę na trylion i dostało Bana. Następna niewiadomą są przyrosty konta Kajaka O_O Nie widziałem go w ST, więc skąd takie przyrosty ?? Handel tanim dexem skończył się z chwilą minimalnego przelicznika wprowadzonego przez administrację gry, CZY ABY WSZYSCY TEN PRZELICZNIK STOSUJĄ ?? :thumbdown: WĄTPIĘ !!!!
    Więc mam nadzieje, że pod tym tematem poznamy jeszcze inne konta puszowe sojuszu PN !! lub poznamy inne czary tego sojuszu :) dziękuję i proszę o posty

    P.S.
    proszę administracji gry aby przyjrzała się też graczowi o nicku Dorsz. On handluje z PN po zaniżonych stawkach. Dużo niższych niż mówi regulamin gry i jeszcze się tym chwali na forum !!!!! proszę link WIELKIE OTWARCIE - Dorsz Szop już w Twojej galaktyce!
  • Handel wykraczający poza określone przeliczniki na korzyść gracza silniejszego będzie traktowany jako push.
    • 3:2:1 - każda jednostka deuteru jest warta 2 jednostki kryształu lub 3 jednostki metalu. - nie obowiązuje !!!!!
    • 2,5:1,5:1 - każda jednostka deuteru jest warta 1,5 jednostki kryształu lub 2,5 jednostki metalu. - zmiana !!!!!


    Więc czytając literalnie kolega Dorsz sprzedaje surkę nie legalnie tzn. po złych przelicznikach !! Czyli powinien dostać BANA !!!!!!
  • ooo znowu się zaczyna, pędzę po popcorn




    pancior3k napisał(a):

    Następna niewiadomą są przyrosty konta Kajaka O_O Nie widziałem go w ST, więc skąd takie przyrosty ??
    Czyli jak ktoś nie wstawia ST to nie może mieć przyrostów?


    pancior3k napisał(a):



    P.S.
    proszę administracji gry aby przyjrzała się też graczowi o nicku Dorsz.

    Wyślij ticketa do Operatorów z dowodami. Post na forum nic nie da. Znów poszczekamy na siebie, jedni na drugich, wpadnie @Ruda, albo inny moderator, wyczyści temat, a potem go zamknie. I tak za kilka miesięcy powstanie dokładnie taki sam post.
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • Myślę, że każdy wie o co chodzi :) i tylko udaje niewiniątko bo sam tak robi :)
    tak masz racje wpadnie @Ruda i zamknie temat :) a wiesz dla czego ??? nie nie dlatego, że gadamy głupoty tylko dlatego, że administracja gry wie o przekrętach ale nic z tym nie robi :ocb: :ocb: :ocb:
    Bo powiedz skąd ja mogę wiedzieć że @dorsz przesyła surowce Kajakowi jak robi to księżyc vs księżyc !! Ja nie mam podglądu i nie zobaczę na fali tego wiec co mam zgłaszać ??? Administrator ma panel i to widzi i co ?? i g....no hehehe
    I w tym jest problem. Przyrosty po parę milionów i nie wiadomo skąd. Bo nawet po przeliczeniu Eko które ma, nie jest możliwością aby takie przyrosty powstały
  • pancior3k napisał(a):

    @dorsz ty skupujesz dex od kont puschowych graczy PN, a następnie ten dex sprzedajesz "handlujesz" z graczami PN po zaniżonych stawkach. Rozumiesz ?? Czy jeszcze jakoś inaczej Tobie to wytłumaczyć ??
    dziękuję, że wytłumaczyłeś mi w jaki sposób operuję :D bo nie wiedziałem
    tylko jeszcze proszę napisz w jaki sposób zrobiłem z tego 65.000.000 pkt w niecały rok :D