Akcelerator [SWISTAKI] vs. ShaZam [Pol] & KRAKEN [NFZ] ~ 20644.71%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Akcelerator [SWISTAKI] vs. ShaZam [Pol] & KRAKEN [NFZ] ~ 20644.71%

    Kolejny push ! :E
    Długo się bawiliśmy w kotka i myszke na różne sposoby.
    jakiś czas temu zostawił 10k rec na którymś moonie dodam że pełnych wiec lot przez gale się opłacił :evil:

    Akcelerator 15.07.2019 08:29:39
    Gratuluję, niestety nie byłem wstanie odebrać recków więc ładnie mnie przyfarmiłeś. Oby następne spotkanie było odwrotne :) pozdrawiam
    Jak widać następne spotkanie też po właściwej stronie :popcorn:
    Agresorowi BSzO! pisał że będzie

    Kupie DEuTer !


    Dnia 17-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Akcelerator [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 9.043
    Pancernik 7.240
    Krążownik 18.874
    Lekki myśliwiec 98.850
    Mały transporter 20.000
    _________________________________________

    Obrońca ShaZam [Pol]
    ________________________________________________

    Mały transporter 8.991
    Duży transporter 3.841
    Lekki myśliwiec 37.986
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 5.067
    Okręt wojenny 5.004
    Statek kolonizacyjny 24
    Recykler 10.185
    Sonda szpiegowska 3.797
    Bombowiec 5
    Niszczyciel 21
    Gwiazda Śmierci 8
    Pancernik 165
    _________________________________________

    Obrońca KRAKEN [NFZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 203.704
    Krążownik 25.684
    Okręt wojenny 10.088
    Pancernik 20.486
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Akcelerator [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca ShaZam [Pol]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.987 ( -4.004 )
    Duży transporter 2.812 ( -1.029 )
    Lekki myśliwiec 20.650 ( -17.336 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -0 )
    Krążownik 4.708 ( -359 )
    Okręt wojenny 4.996 ( -8 )
    Statek kolonizacyjny 21 ( -3 )
    Recykler 8.494 ( -1.691 )
    Sonda szpiegowska 1.546 ( -2.251 )
    Bombowiec 5 ( -0 )
    Niszczyciel 21 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 8 ( -0 )
    Pancernik 165 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca KRAKEN [NFZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 113.437 ( -90.267 )
    Krążownik 23.939 ( -1.745 )
    Okręt wojenny 10.079 ( -9 )
    Pancernik 20.483 ( -3 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 2.180.726.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 553.876.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.388.024.800 metalu i 676.446.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.338.165.000
    Kryształ: -696.213.000
    Deuter: -146.348.000
    agresor stracił łącznie 2.180.726.000 jednostek.
    Agresor zdobył 66.577 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: 991.158.800
    Kryształ: 527.101.400
    Deuter: -7.665.000
    obrońca zyskał łącznie 1.510.595.200 jednostek.
    Obrońca zyskał 0 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
  • Nie sposób opisać w 3 słowach kulisy starcia.
    W każdym razie do Krakena szczęścia nie mam, w kotka i myszkę bawiliśmy się tam bardzo długo, loty w obie strony, pułapki, itp itd...
    Raz mi brakło 40 sekund żeby na czysto dolecieć na flotę shazama ;/
    Tym razem była sprytna pułapeczka, shazama flota zostawiona bez odświeżania a niestety przed wlotem nie dałem rady puścić z przyczyn technicznych sond, czekałem w podglądzie gali śledząc aktywki a przycięło mi grę i nie chciały się sondy wyslać... jak odświeżyłem podgląd gali brakło mi czasu i na sondy i na opóźnienie. Stwierdziłem że zaryzykuję bo u Krakena nie było żadnej aktywności na moonie obok ale okazało się że podstawka została wysłana dużo wcześniej :)
    Na domiar złego to był mój jedyny lot bez synchro recków, jak zlamić to po całości ;)
    Zgubiła mnie z jednej strony zbytnia a z drugiej za mała ostrożność. Mogłem puścić flotę od razu po zobaczeniu minutek i najprawdopodobniej by weszło.

    gratuluję!
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Akcelerator ().

  • Spokojnie, nikt nie wie za co jest ban wiec nie ma co dramatyzowac, zajmie sie tym ktos inny niz narwany adanio to sprawa sie mysle wyjasni. Pamietajmy ze nie ma co rzucac oskarzen o multi bo pozniej jeszcze trzeba bedzie przepraszać a to juz tak latwo nie przychodzi :D
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Ok masz rację - nie wiem za co jest więc nie powinienem oskarżać :) być może nie porozumienie na linii gracze-GO.
    Jeśli faktycznie pomyłkowo - zwracam honor. Swoją drogą kiedyś z pręgierzem było lepiej, tak od razu wszyscy snują miliony domysłów.
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Szo dla agresora, faktycznie może być podwójnie szkoda i lepiej za szybko nie przepraszać bo o ile nie wiadomo za co obrońca dostał bana (chociaż to nie możliwe żeby na discordzie też dostał bana, tam przecież występował pod jednym nickiem - więc wystarczy go spytać za co ten ban) to faktem jest że są jedną osobą, dowody podawał pokrak ale zapewne posty wyleciały, zawsze jednak można na priv napisać. I nie są to dowody wyssane z palca, jeśli miał u nas ktoś jeszcze wątpliwości czy ShaZam szpieguje tylko dla Krakena czy nim jest to o ironio rozwiał je.... Lucky :] .
  • Lucky Gal napisał(a):

    Spokojnie, nikt nie wie za co jest ban wiec nie ma co dramatyzowac, zajmie sie tym ktos inny niz narwany adanio to sprawa sie mysle wyjasni. Pamietajmy ze nie ma co rzucac oskarzen o multi bo pozniej jeszcze trzeba bedzie przepraszać a to juz tak latwo nie przychodzi :D

    Nie pisz juz wiecej prosze bo to co napisales tylko potwierdza przypuszczenia Pokraka :(
  • Jak znam życie pajace już z innym GO ustalili linie obrony.
    Co ty Lucky pajacu chcesz wyjaśniac? Że nie było logowan dwóch osób na konto kraken, że nie było tego samego w wykonaniu dwóch tych samych osób na shazamie? Czemu nieudolnie zamazywales blaznie nick krakena z discorda? Jak czytam takie pindolenie w twoim wykonaniu, to jestem za tym by was wszystkich wywalili z hukiem z tej gry raz na zawsze. A Tobie to najlepiej by w ogóle Neostrade zabrali. Mam nadzieję że przydziela tu GA do wysluchania waszych wyjaśnień, a ten poszuka kolejnych przewinien i pozamiata was oszuści tak, że wyć tu na forum będziecie miesiącami jak niesprawiedliwie was potraktowano. A miliony anty, które kupowaliscie nie będą parasolem ochronnym. I zapamiętaj sobie oszuscie, to że oszukujesz umiejętnie, nie znaczy że kiedyś nie trafisz na mądrzejszego od siebie po stronie teamu i przyjdzie ci pisac posty wyjaśniające, które końca mieć nie będą. Byłeś malutki, jesteś malutki a odejdziesz z tej gry zostawiając największy smród w historii ogame. Co do tego nie mam już najmniejszych wątpliwości.
  • Widzisz znow obrażasz, ciagle tylko mi ublizasz... Widze ze nerwy ci puszczaja ale w temacie w ktorym pytam o COKOLWIEK milczysz, dopiero tu parę osob sie odezwalo to nabrales skrzydel- DOWODY sa? No nie ma. Skad podejrzenia ze ban jest za multi? A nikt nie pomyslal ze moze za zle rozliczenie ACS w obronie? Ze moze poszlo zgloszenie jednak GO tego nie zauwazyl i odsylke sury uznal za push? Co w takim przypadku? Przyjdziecie przeprosic czy znow wymyslicie ze zaplacilem 1 bilion pesos na konto GA w zamian za cofke bana? Zawsze kazdy ma wiele do powiedzenia bo jestescie zawistnymi ludzikami co pierw rzucaja kamieniem a pozniej sie zastanawiaja co robia. A Ci co bronia tego pajaca pokraka to naprawde- poziom wodorosty, czytacie wogole co on pisze? Nie przeszkadza wam ta zawisc, nienawisc w grze internetowej? Nie widzicie ze koles ma nierówno pod deklem?

    Aniolek wytlumacz co potwierdza? Oskarzacie o multi a ja akurat rozmawialem z dwoma osobami z tych kont- rozdwojenie jaźni? Przestancie traktowac pokraka jak wyrocznie... Albo chociaz sprawdzajcie informacje bo wychodzicie na idiotow.

    Dlaczego zamazalem nick krakena na discordzie? Bo mam na tyle kultury w sobie ze jezeli informacja nie jest ogolno dostepna i dotyczy innej osoby to poprostu nie udostepniam, tak jak numeru telefonu czy imienia i nazwiska- myslalem ze to jest oczywista oczywistość ale nawet ukrywanie cudzych danych widze jest tu przestepstwem dla naszego uposledzonego detektywa. Wytocznie wkoncu jakiekolwiek argumenty w rozmowie bo juz mnie nudzi pisanie monologowi



    @Selene prosze dowody na priv badz tutaj.
    Jezeli kraken wyrazi zgode zescreenuje wam oba konta na discordzie (kraken, shazam) ale watoie by zabral tu glos bo nie ma do was cierpliwosci. I ja wiem za co jest ban ale po co mam to tu pisac? Poczekam az nagadacie wiecej [ciach] i wtedy wrzuce screen zamykajacy wasze wyszczekane ryjki
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • @Lucky Gal
    Odpiszę Ci wolnym czasem na priv, chciałam tylko zauważyć że nie napisałam nigdzie za co dostał bana, bo to akurat nie zmienia faktów. Ciekawe tylko dlaczego bawisz się w jego adwokata, może sam zdementowac to co zostało napisane, albo jeszcze lepiej Shazam ;). Tylko że wtedy, po połączeniu faktów wyjdzie że na forum też ma multi (atak91).

    Edit: @bocieek zamęt sieją tu Twoi kumple, a że przesadzają już z jakimiś przeprosinami, to trzeba to wyprostować

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • Nie raz nie dwa bany były niesłuszne. To że team działa jak działa i odpisuje czasem po 2tyg to niczyja wina. GO są z 1 łapanki jak ma miejsce na tym uni, ja na waszym miejscu bym nic nie rokował. Na szczęście dla Krakena ale też i innych graczy tego uni, bo nigdy nie wiadomo co kogo spotka, SGO na tym uni jest jedyna osoba z teamu która ogarnia dobrze.

    jeżeli @Migotka podtrzyma tego bana to znaczy że Kraken oszukiwał,aczkolwiek z tego co się orientuje to ban jest za handel po starciu i nie zgłoszeniu pożyczki recków ale co ja tam wiem.

    P.S. @Selene wracaj siać zamęt na 68 a nie spamujesz i wymądrzasz się na uni na którym nie grasz, chyba że grasz incognito żeby grać w spokoju, jeśli ten drugi przypadek to bardzo żałuję że nie wiedziałem wcześniej :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • [ciach]
    A co do bana za handel...
    Sam ze sobą handlowal i zrobił to tak że dostał bana? Toż to ewenement na skalę światową.
    Zapominacie gamonie o tym że za shazama podawała się osoba posługująca się tym samym nickiem na discordzie co kraken.. Stąd te zamalowywanie nicka. Bo przecież [ciach] nie pomyślał w swojej linii obrony, że zamazal dane jednego gracza, a wszystkich pozostałych nie. A tak podobno dba o anonimowość kolegów.... Ups może ktoś te kity lyknie.

    Moderator Neferet:
    Offtop i obraza

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez pokrak ().

  • @pokrak nie jestem żadnym specem, po prostu znam mechanikę gry i ogarniam. A mało który GO to potrafi.

    Były już bany z dupy, bo: obrońca był online, bo nie bał się Pan lecieć jak obrońca był online, bo niemożliwe było wyklikanie kolonizuj przy starej mechanice, bo coś tam coś tam i spotkały one ludzi którzy tą grę przeszli - i obiektywnie Migotka próbowała to wytłumaczyć teamowi że nie mają racji, dlatego szacunek.

    Weź się zapytaj Marysiowi, Lakiemu, PL1, Artkowi - komukolwiek kto ogarnia tą grę, kogo chcą za SGO na swoim Uni. Lepiej mieć surowego ale jedynego ogarniętego, któremu nie musisz tłumaczyć jak wołowi że ban jest niesłuszny bo znowu się powtórzę: bo obrońca był online, bo jak byłem top40 a walnąłem top6 to nie był push bo byłem niżej. To jest opinia z życia.

    Nie robisz starć, to co Ty możesz o tym wiedzieć :]
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Chwile ja nie napiselem ze sa przekrety. Napisalem ze to zaczyna byc dziwne ze przy okazji wiekszych zlomow trafiaja sie bany przekazywanie kont dostepy do hasel.
    Jesli ban jest za wymiane to proste pytanie Krakena nieobowiazuje regulami czy nie wie po kilku latach ze wystarczy napisac wiadomosc do GO.

    Sami przyznacie ze to tlumaczenie naciagane jak marsze rownosci, powiedzmy top 100 nie moze sie tak tlumaczyc- przepraszam moze ale ocene zostawiam publicznosci.


    Ps. Lucek odpoczywac miales od ogame - chlopie korzystaj z urlopu slonce kobiety .

    Lucek zeby nie zasmiecac nie zauwazylem ze to napisales -zreszta juz i tak sie smietnik zrobil i tu sie z Toba zgadzam nie ma sensu dyskutowac bez dowodow - tylko to wyglada wszystko dziwnie-powiedzmy dziwnie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Aniolek ().

  • Aniolek tak wogole przy jakich wiekszych zlomach pojawiaja sie bany? Jakie przekazywanie kont? Strasznie wyolbrzymiacie problem... Pojawil sie ban przy starciu w obronie na akce- gdzie tu jakies przekazanie konta czy cokolwiek innego wzbudzajacego podejrzenia? Jest to pierwszy ban a ile bylo duzych zlomow ostatnio? :) To tak jakbys raz posikal sie ze smiechu w gacie a ja powiedzial ze notorycznie w nie lejesz, czujesz roznice? Skonczmy mowic o wszystkim w liczbie mnogiej bo sami wyolbrzymiacie problem ktorego tak naprawde nie ma, jak pioruna postawili w 5 dni (flote budowana 2 miesiace czy nawet dluzej) to byla cisza, jak zagadka sie napompowal- cisza, reyven leci 24/7 na bocie- cisza. Wszedzie cisza tam gdzie oszukuja nieloty ale tam gdzie nic nie ma na zlomiarzy to z zawiści trzeba jeszcze wbic szpileczke i dopisac swoje 3 grosze. Na tym uni zadzialalo prawo "klamstwo powtorzone 1000 razy staje sie prawda" i nikt nie wie co jak gdzie i kiedy ale kazdy wie ze sie pushujemy. Kogokolwiek nie zapytam o przykład chociaz jednego starcia to nikt nie jest w stanie wymienic choc jednego. Sami robicie gnój i czepiacie sie pozniej o ten gnój. Bryk pisal sam- kepasa sie pushuje ale sie do tego przyznaje wiec honor mu za to- czujesz nonsens? I tu tez nikt problemu nie widzi ze kepasa ma kepase, almere, lord q cos tam i cos tam by sie jeszcze pewnie znalazlo. Oszukuja ci ktorzy tego potrzebuja, my nie potrzebujemy co juz chyba nieraz bylo udowodnione.

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Offtop
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Widzę, że Panowie nie potrafią sami zakończyć tej przepychanki słownej, więc ja pomogę :)
    Temat ponownie przeczyszczony, bo za bardzo odbiegacie od tematu. Poruszacie temat nicków, których nie widzę w starciu.
    Poza tym cytując regulamin:

    Toadie napisał(a):

    Wymienianie z nazwy osób które oszukują, wykorzystują błędy gry albo po prostu Cię denerwują, jest zakazane na naszym forum. Nie jest to w żaden sposób konstruktywnie i nie doprowadzi do żadnych akcji przeciwko tym osobom. Takie posty mogą być usunięte. W zamian prosimy zgłaszać takie przypadki bezpośrednio do naszego Systemu pomocy.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy