Amatorski SaD na Fenrir

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • RelentlessOne napisał(a):

    urlop zapialem ;)

    zreszta Twoi koledzy po reckach lataja to szkoda mi robic czegos poki co :P
    Sporo juz gram w te cyferki, ale odbiegajac od tematu 3:196. Idealny uklad do fsa na stacje/zawrocona stacje. Za kazdym razem kiedy bylem na uni, gdzie inni mieli przewage flotowa FSowalem na stacje lub zawrocona stacje i probowalem zapchac uklad, zeby nikt z lotki nie mogl zdjac kuli. Bez znaczenia czy mialem DT puste, czy mialem cos floty. Zbieraj, czy kolonizuj mozna walic tylko i w momencie, kiedy ma sie obstawe, lub jeszcze nie ma grawitonow na uni. Rozumiem lot i sciaganie kuli dla zyski 2kk, ale nie na ponad 1.6kkk. Masz fajne konto z bardzo dobrym rozmieszczeniem, zapelnionym usem + eko ponad 150kk. Zyc i nie umierac i cisnac te cyferki, ale... Ale trzeba sie pozbyc bledow takich jak ten z ST

    Mam nadzieje, ze jednak troche wiecej osob sie zapisze, bo robic SaD dla 10 osob, z czego 5 to TR, Wronek i Zbawca to troche malo.
  • Capitan Cupid napisał(a):

    myślę że więcej ludzi nie będzie .. Zawsze 2 drużyny można zrobić.. Szkoda pomysłu aby na planach się skończyło
    A co z Koko? Morleszem? Nowym wlascicielem starego konta Relentlessa? Szkoda, ze z TIME nikt sie nie zapisuje. Guzik sie zastanawia jeszcze, Kurt ma spora flote, Qdark, pare osob z ZAKONU lata jeszcze MOSSAD. Wydaje misie bardziej, ze to "strajk" zeby TR nie widzialo flot, albo nie robilo walkow i nie zlomowalo na powrocie czy tez nie wystawialo flot. Jeszcze kilka dni zostalo, moze sie cos zmieni :)
  • Nowy wlasciciel bedzie za przelomie miesiaca zdejmowal urlop z tego co wiem, wiec czasowo nie wstrzeli sie...

    Nie dziwi mnie tez chowanie flot. Malo kto Wam ufa i chce wspolnie latac jak wykosiliscie prawie całe Uni...
    Ale no zycze dobrej zabawy i powodzenia!! ;)
    You write Your own story, so write it well. ..
  • RelentlessOne napisał(a):

    Nowy wlasciciel bedzie za przelomie miesiaca zdejmowal urlop z tego co wiem, wiec czasowo nie wstrzeli sie...

    Nie dziwi mnie tez chowanie flot. Malo kto Wam ufa i chce wspolnie latac jak wykosiliscie prawie całe Uni...
    Ale no zycze dobrej zabawy i powodzenia!! ;)

    Nie dziwi Cie chowanie flot? Przeciez my wiemy co kazdy ma za flote, jaka to tajemnica? Czy zezlomowalisy kogos, kto z nami trzyma? Czy zezlomowalismy jakiegos dostawce paliwa? Za kzdym razem jak jest akcja dodaje do buddy, a pozniej pisze, ze kasacja buddy + dalej latamy po sobie. Czy za kazdym razem jak chcemy kogos upolowac mamy wysylac podanie ze zdjeciem okreslajace w jakim przedziale czasowym chcemy komus kule sciagnac, albo farmic? Zobaczcie inne uni, gdzie topka rucha wszystkich jak chce na walkach. Well ale nie TR takie zle i niedobre.

    Wychodze z ciekawa inicjatywa, zeby troche razem pograc, polatac przez miecha, zagwarantowac, ze osoby z grupy nie beda na siebie lataly, ale nie T R beee, bo wylapales zloma po raz kolejny jak cienias. Chcesz cos udowodnic? Zapisz sie do projektu, namow inne osoby. Nie? To placz dalej, ze ktos po raz kolejny Cie trafil.
  • a ile floty zdaze postawic w dobę Kroliku? :) zeby sie zapisac :) bo urlop moge zdjac w niedziele...

    Ja oczywiscie kontynuuje gre, szanuje Twoja inicjatywe ;) Szkoda ze nie udalo mi sie w ten miesiac latania wbic, chcialem polatac ale no coz - w dobe to odbiore dok i dostawie moze z 500-1000 pancow.. Nie o takie floty chyba Ci chodzi w projekcie
    You write Your own story, so write it well. ..
  • RelentlessOne napisał(a):

    a ile floty zdaze postawic w dobę Kroliku? :) zeby sie zapisac :) bo urlop moge zdjac w niedziele...

    Ja oczywiscie kontynuuje gre, szanuje Twoja inicjatywe ;) Szkoda ze nie udalo mi sie w ten miesiac latania wbic, chcialem polatac ale no coz - w dobe to odbiore dok i dostawie moze z 500-1000 pancow.. Nie o takie floty chyba Ci chodzi w projekcie
    Chodzi o zabawe i rozruszanie uni. Nawet jak ktos bedzie sie chcial zglosic z 1k pancami i ochota na latanie to why not?
  • Ludziska co jest z Wami???
    Po co Wam te zasrane konta skoro nic na nich nie robicie poza ciułaniem jakiś głupich cyferek. Idea tego typu projektów służy temu, aby rozruszać nieco grę na umierających uni, a tylko takie już zostają. Charakter tej gry i antymateria spowodowały, że ogame już nigdy nie będzie takie jak kiedyś. Przedtem liczyły sie tylko umiejętności i czas jaki poswięcało się na grę. Teraz po starcie każdego nowego uni liczy się tylko ile kto wyda na anty. Uni otwierane są co 2 miechy tylko dlatego, że tyle po otwarciu żyją. Potem zostają na nich niedobitki takie jak my. Niby koło 500 graczy, ale doskonale wiemy jak to wyglada w praktyce. Z tego co podałem ponad połowa to oczywiście czyjeś pushowki, moonowki, gsowki czy bajtowki. Możemy popaść w marazm i czekać na fuzje ze coś ruszy. Ale wiecie ze 3/4 tego nie doczeka. Mozemy wszyscy przetopić flo i zabrać sie za eko, ale wtedy znika urok tej gry po ogej polega na lataniu. Ja tez mam gowno nie flotę, też mam mało czasu, też juz nawet miewam chęci odejść od ogame, ale dopóki gram to staram sie grać. Nie wegetowac. Nie głupio Wam, że nawet taka lama jak ja, którą nie raz okresliliscie mianem pushowki ma na tyle jajek zeby spróbować cos polatać, a Wy niby tacy wielcy proflociarze podkulacie ogonki i jedynie jak co niektórzy potraficie zlomowac albo kupione, ale dostane konta?
  • Dobra, z racji tego, ze dostalem dwa PW, zebym przedluzyl zapisy - tak Robie.

    OFICJALNIE:

    ZAPISY TRWAJA DO SRODY - 24.07 DO GODZINY 23.59. DRUZYNY BEDA PODANE W CZWARTEK WIECZOREM A START PRZYPADA NA PIATEK 26.07 GODZINA 00.01. ZAKONCZENIE SaD - 23.08
  • przypominam, że zapisy są do dzisiaj do 23.59. Jeżeli ktoś się nie zapisał, to śmiało :) na ten moment jest 18 osób zapisanych, proponuję w tym momencie 4 teamy. 2x5 i 2x4 osoby. 3x6 moim zdaniem to trochę duzo plus fajnie by było, jakby każdy z tr był w innym teamie - większe szanse dla każdego.