Zasiadanie w lobby - pustka po wprowadzeniu kodu

• Zasiadanie w lobby - pustka po wprowadzeniu kodu

Kod zasiadania wygenerowany w lobby.
    Wygenerowany kod zasiadania wprowadzony w lobby (innego gracza). Efekt: Kod zaakceptowany jako poprawny (nie rzuca błędem) - nastepuje przejście do ... no właśnie - do czego? Pusto. Adres w przeglądarce się nie zmienia, tło widoczne - ale bez wyboru uni (jak wcześniej było)

prnt.sc/oenkap

Ktoś coś?
    TOP1 Wezn (po UF)

TOP2 Oberon
    TOP1 Oberon
  • kasai wrote:

Pojedynczy przypadek nie może mówić o jakimś ogólnym problemie, zważywszy, że autor tematu nawet nie odpisał na zadane pytanie i nie wiemy nic, prócz tego, co sam napisał w pierwszym poście.
    @kasai
    Na podstawie wycinka ekranu przesłanego przez dexPL i bez podania danych:
    wersji systemu operacyjnego,
    wersji przeglądarki internetowej,
    czy zainstalowane jest oprogramowanie bądź skrypty blokujące javascript np. NoScript.
    rozdzielczość ekranu,
    trudno zdiagnozować przyczynę.

Przyczyn może być kilka:
    nieaktualna przeglądarka internetowa, oprogramowanie bądź skrypty blokujące javascript np. NoScript, wyczyszczenie historii i danych przeglądania, ciasteczek.
  • Vito Andolini wrote:

kasai wrote:

Pojedynczy przypadek nie może mówić o jakimś ogólnym problemie, zważywszy, że autor tematu nawet nie odpisał na zadane pytanie i nie wiemy nic, prócz tego, co sam napisał w pierwszym poście.
    @kasaiNa podstawie wycinka ekranu przesłanego przez dexPL i bez podania danych:
    wersji systemu operacyjnego,
    wersji przeglądarki internetowej,
    czy zainstalowane jest oprogramowanie bądź skrypty blokujące javascript np. NoScript.
    rozdzielczość ekranu,
    trudno zdiagnozować przyczynę.

Przyczyn może być kilka:
    nieaktualna przeglądarka internetowa, oprogramowanie bądź skrypty blokujące javascript np. NoScript, wyczyszczenie historii i danych przeglądania, ciasteczek.
    Dlatego mówiłam, że na podstawie tych informacji co dał autor nie da się ustalić nic.
    Jestem i mnie nie ma ^^