[ OBÓZ TR ] giker & YeahBunny & Gonzo & Szutruk-Nahhunte vs. [ OBÓZ OPOZYCJI ] Lord_Bejitta i Cpr-oddam [I-VvV] & rolnikszukacelu [TIME] & Thrawn i Raven [SUICIDE] & Astrida i ChytraBabAzRadomia vel SpartanikusTTG i CZEKO tubka [TTG] ~ 392486.65%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przystał czas na majstra, przez którego do tego doszło.

    OPOWIADANIE

    Budzę się rano 9.07.2019, godzina 6:11, telefon w ręke, log na ogame, patrze nie ma obu księżycy/księżyców w układzie, myślę "o ten chu*ek Sanchez :D vel Gikerov ; ) " , wbijam szybko 2:397 - ani Giker, ani Szutruk nie mają akty na moonie, potem 2:414, u Gonza cisza, myślę, kliknę zawróć stacjonuj i po problemie, ale w głowie było "Hmmm... a może być tak w końcu dać sobie spokój + niech tracą czas na klikanie co 5 sekund przez 4? godziny ! + sprawdzenie czy dadzą radę wyklikać". Leże w tym łóżku, sprawdzam pocztę firmową, tu jakiś transport wyjechał, tu patrze jest Giker. No to jazda, sprawdzam dex, po 2 min kolejny skan, dex znika, zabawa się rozpoczęła. Wbitka na discord, wiadomość do chłopaków 1/2 na urlopie wakacyjnym, ktoś tam fs do 24, ktoś tam coś tam. 7:00 wyjazd do firmy i od tego momentu do 15 w sumie za dużo się nie udzielałem, chłopaki sami ogarnęli. Miało być 9 flot, ale dwóch pacjentów, którzy jakby polecieli to myślę ,że było by dużo ciekawie, bo byłaby obrona pod GSy, które zrobiły robotę ! Po pracy przyszedł czas na składanie mojego ukochanego CLS <3 , wbitka do domu o 18:30 i zaczęły się jaja na discordzie. Atmosfera nie do opisania, każdy tylko czekał aż [ciach]. Gdybym ogarnął trochę wcześniej magazyny, antymaterię itd, to chłopaki za dużo by nie zebrali (wiadomo pierwsza salwa recków z pewnością), pominę fakt, że jeden majster przestrzelił recki ( pozdro Domin, zdrówka ! ).

    Po akcji zaczęła się kolejna akcja, co zrobić i jak zwieźć 7?9? kkk metalu. Panowie próbowali niesamowicie klikać recki ,ustawiać flotę, latać planeta- moon, czekać na błąd z GSami, niestety.... po ostatecznym wlocie zezłomowali mi 1 OW XD

    Chciałbym podziękować wszystkim biorącym udział w tej akcji. Wróciła mi wiara w ludzi, że cyferki to cyferki. Każdy spędził tutaj mnóstwo czasu, mnóstwo nerwów, ale najważniejsze , że kontakt pozostaje !
    Do każdego z Was odezwałem się na priv, tam jest wszystko co chciałem Wam przekazać :) !

    Panowie z TR - świetna robota, ale jak już napisałem, gdyby mi zależało, nadal byście polowali na mnie, Sparte, Ravena, czy na kogo mielibyście ochotę. Fakt faktem, uni bardzo dziwne, ale każdy kto gra od początku wie, że od samego początku trzymaliście się małym, ale silnym składem. Tej przewagi nie było opcji nadrobić, Wy 4 floty, nikt Was nie robił solo, ale Wy już każdego. Każdy moonkill, lot, zbieranie PZ musiało się liczyć z odwetem, a gra w ciągłym strachu to już nie przyjemność.

    @abecaduo napisałeś mi na priv
    "Szutruk-Nahhunte09.07.2019 18:25:47
    kiedy cofacie? xd"
    , odpowiedź:
    "Lord_Bejitta09.07.2019 18:38:36
    Nigdy :p"

    Słów na wiatr nie rzucam ^ ^


    Pozdrawiam wszystkich, którzy nadal klikają. Pamiętajcie Panowie, można się nie lubić, wyzywać, podpuszczać, kraść PZ, latać po satkach ( @Bunny xd) , ale jesteśmy rodakami, używamy tego samego języka, więc po prostu się szanujmy.

    Ku chwale TTG !

    Szymon.
  • ja to w sumie pogratuluje decyzji o końcu gry bo sama akcja prosta jak budowa cepa i skilla tu nie ma za dużego :D fajnie że się w końcu starliście, szkoda że beze mnie.

    pozdrawiam chlopaki :) jednych i drugich mimo wszystko. kto konczy to udanych wakacji i widzimy sie na zime
    Miarą sukcesu jest to, jak wielu masz wrogów
  • Gratulacje starcia, pokazaliście wszystkim, że liczy się dla Was zabawa a nie tylko cyfry. Pomimo, iż na forum czasami dawaliście sobie do pieca, miło czytało się wasze posty i riposty. :thumbsup:

    Niejednokrotnie każdy z Was pokazał w stekach jakimi graczami jesteście, to jaja macie ze stali, że dotrwaliście w tych lotach do końca. Szacun dla Was.
    Miałem okazję kilka razy rozmawiać YeahBunny nawet podczas polowania za Alkoholikiem, to całkiem spoko gość z niego.

    Dzięki wielkie za sporo spędzonych pogawędek na disco dla @SpartanikusTTG, stary podziw, nie spotkałem jeszcze tak upartego człowieka w tą grę od U29. Wszystkim, którzy postanowili odpocząć co cyferek, wszystkiego dobre, a tym którzy pozostali długich lotów ;P ;>
  • no Pany... niezla jadka :quasi:
    zwykle sie nie wpisuje tylko obserwuje wasze poczynania ale tu naprawde zdrowo siadlo. pozdro dla obu stron akcji, ostatni raz takie manewry widzialem jak mnie terror z longaba bronili na Eri, bylo 3/7 i agresorzy ustapili ale tutaj przewaga byla miazga. pozdrawiam z emeryturki, moze kiedys cos jeszcze klikne :)
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • Piękny procent, graty dla agresorów jak i obrońców ;)


    Zbrójcie się i widzimy się w październiku/listopadzie na unifusion! :P

    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST
  • To już nie moje podwórko, ale siedziałem tu trochę, znam was, no i takie ST aż należy skomentować ;) (a teraz uwolniłem się od nałogu, to mogę nieoficjalnie ;) )


    Panowie z TR zdominowali Uni bez wątpienia ;) gratuluję z tego miejsca. Pozdrawiam również opozycyjne sojusze (największy chyba TTG?) ;)

    Znakomity procent, świetny styl, cieszę się, że obyło się bez gównoburzy ;)
  • Pora na mnie :D
    Na poczatek gratulacje dla Gikera i Rosola,minimalne dla Zajaca :D sam przyznal,ze tylko na wklejke polecial :D
    Kiedys znalem kilku obroncow,bylem pewien,ze jak dostana GONGA XD to bedzie pisane,ze i tak juz mieli konczyc itp.
    Bronili bo mysleli,ze obsracie zbroje ]:-D
    Zawsze piszczeli,ze push,ze oszustwo,ze konto kupione.
    Sami dyskretnie zlomowali konta bylych sojusznikow i bylo ok :D nie wspomne o KUPOWANIU kont,bo oczywiscie ich zdaniem to nasze wymysly ;) Teraz wielce zluzowana guma w majtach i gratulija,.Pisze tylko o tych asach flociarzach,ktorych znam z innych uni,czesci obroncow nie znam,wiec nie wypowiadam sie na ich temat :D

    Do Pana zacytowanego:
    Cale uni niutulone w zalu :D z powodu Twojego odejscia :D :D SZKODA :D :D Tak to pewnie atakerzy na banie by zakonczyli przygode z Fenrir :D Tyle w temacie,jeszcze raz gratuluje,oczywiscie tylko ATAKU :D

    silver88 napisał(a):

    To już nie moje podwórko, ale siedziałem tu trochę, znam was, no i takie ST aż należy skomentować ;) (a teraz uwolniłem się od nałogu, to mogę nieoficjalnie ;) )


    Panowie z TR zdominowali Uni bez wątpienia ;) gratuluję z tego miejsca. Pozdrawiam również opozycyjne sojusze (największy chyba TTG?) ;)

    Znakomity procent, świetny styl, cieszę się, że obyło się bez gównoburzy ;)
  • Piękna sprawa. Podobne boom miało być kiedyś u Sparty, ale nie siadło i szkoda, bo szybciej bym olał grę. :E Gratulacje wszystkim, agresorom za akcję, wlot i jednak zysk, obrońcom za obronę, dostarczenie emocji i podjęcie słusznej decyzji. Ktoś tam wspominał o omedze - obstawiam, że szybko tam wlecą GSy :D

    Wszystkim gratuluję starcia, to uni było tak paskudnie jadowite, a na koniec wszyscy jednak jakoś mają miłe wspomnienia - w tym ja. ;) Grającym dalej SzO, odchodzącym - graty decyzji. :D Generalnie piękne [ciach] (panie moderator proszę usunąć, ale dla mnie to jedyne słowo wyrażające w pełni skalę starcia), potężne floty. Długo się mieliło starcie? Kiedyś miałem laga ze 20s :D
    Blaze of Glory!
  • Byla chwila laga, ale doslownie tylko chwila xd
    nie to co kiedys na mihu, kiedy to serwer sie zbugowal xd starcie sie pojawilo ze 3h pozniej i zlom tez z takim opoznieniem, wszystkie recki wracaly na pusto, a floty utknely w prozni xd

    bylo milo i przyjemnie, to juz wytrwajcie bez tych gownoburz do konca xd