TERMINATOR8282 [DEATH] vs. Dagusia [SaS] ~ 1916.43%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TERMINATOR8282 [DEATH] vs. Dagusia [SaS] ~ 1916.43%

    Witam serdecznie , taki tam farming , nie zadne zlomowanko czy cos bo to % z moich LM a ze zapasy na planetach spore to postanowilem zaorac , normalnie nie chcialem tego nawet wstawiac , z DAGUSIA mielismy dobry kontakt , az do dzis , na zalaczonych wypowiedziach od prawie 50 -letniej kobiety spodziewalbym sie czegos innego , nie moja wina ze lezalo mi to pod nosem


    [ciach]

    nie wybredne slownictwo , wiec coz , maly farming leci na forum

    jak juz mozna sie domyslic lot dla farmingu , nie dla ST





    Dnia 07-07-2019 21:54:18 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor TERMINATOR8282 [DEATH]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.349.278
    Krążownik 47

    _________________________________________

    Obrońca Dagusia [SaS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2
    Duży transporter 2.000
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 26
    Satelita słoneczny 6.798
    Wyrzutnia rakiet 192.057
    Lekkie działo laserowe 166.282
    Ciężkie działo laserowe 49.901
    Działo Gaussa 3
    Wyrzutnia plazmy 2.676

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor TERMINATOR8282 [DEATH]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.290.253 ( -59.025 )
    Krążownik 47 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Dagusia [SaS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    82.587.198 Metalu, 44.703.484 Kryształu i 30.180.771 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 236.100.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.504.964.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 132.369.300 metalu i 59.273.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 157.471.453 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 37.881.498
    Kryształ: 44.952.384
    Deuter: 30.180.771
    agresor zyskał łącznie 113.014.653 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.161.414.198
    Kryształ: -387.143.484
    Deuter: -113.877.771
    obrońca stracił łącznie 1.662.435.453 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0









    TERMINATOR8282 [DEATH] vs. Dagusia [SaS] ~ 299.67%



    Dnia 07-07-2019 21:30:01 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor TERMINATOR8282 [DEATH]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 500.088
    _________________________________________

    Obrońca Dagusia [SaS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9
    Duży transporter 2.000
    Lekki myśliwiec 8
    Ciężki myśliwiec 1
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 1.000
    Satelita słoneczny 4.938
    Wyrzutnia rakiet 317.643
    Lekkie działo laserowe 281.034
    Ciężkie działo laserowe 54.218
    Działo Gaussa 16
    Wyrzutnia plazmy 5.836
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor TERMINATOR8282 [DEATH]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 500.017 ( -71 )
    _________________________________________

    Obrońca Dagusia [SaS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    82.587.198 Metalu, 44.668.258 Kryształu i 29.200.446 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 8.875.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.427.971.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 11.429.600 metalu i 18.537.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 156.455.902 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 89.756.798
    Kryształ: 59.655.658
    Deuter: 28.135.446
    agresor zyskał łącznie 177.547.902 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.768.980.198
    Kryształ: -608.653.258
    Deuter: -206.793.446
    obrońca stracił łącznie 2.584.426.902 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Moderator Neferet:
    W linkach screeny zawierające wulgaryzmy
  • [ciach]

    TERMI8282 napisał(a):

    z DAGUSIA mielismy dobry kontakt , az do dzis
    Dla mnie śmiesznie to zdanie wygląda. Albo się z kimś ma dobry kontakt i się go nie atakuje albo się ma obojętny lub zły kontakt i hulaj duszo. 0_o
    Drugą rzeczą której nie zrozumiem to pisanie po RW do osoby "hej szach mat zezłomowałem Cie, joł, elo elo, joooooł!". Tak to napisałabym do największego wroga, nawet w nocy bym mu wysłała smska. Ale do osoby o której się pisze "mielismy dobry kontakt"?

    No nie rozumiem i pewnie nigdy nie zrozumiem dlatego nie musi mi nikt tłumaczyć. :fsmile:

    Moderator Neferet:
    Offtop
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Dla mnie śmiesznie to zdanie wygląda. Albo się z kimś ma dobry kontakt i się go nie atakuje albo się ma obojętny lub zły kontakt i hulaj duszo.
    Drugą rzeczą której nie zrozumiem to pisanie po RW do osoby "hej szach mat zezłomowałem Cie, joł, elo elo, joooooł!". Tak to napisałabym do największego wroga, nawet w nocy bym mu wysłała smska. Ale do osoby o której się pisze "mielismy dobry kontakt"?

    No nie rozumiem i pewnie nigdy nie zrozumiem dlatego nie musi mi nikt tłumaczyć.
    Nie rozumiesz i nie zrozumiesz tego nigdy jesli cyferki beda Ci przeslanialy zdrowy rozsadek. Mnie tez wiele razy wyzywali od debili i potem blokowali na priv. Dlatego mam tak wielu wrogow. Ludzie przesyceni do szpiku kosci gra nie potrafia rozdzielic wirtuala od reala i jesli im nie idzie w grze cos co komus innemu wychodzi to sa pozniej wlasnie takie sceny, ze ktos kogos wyklnie, wyzwie itp. Spojrz chociazby na moj przyklad z pewnym osobnikiem tego forum :P ja gram na luzie i moje konto rosnie bez floty. On wiekszosc czasu urlopuje i mu nie idzie a poniewaz kiedys go atakowalem troche tak teraz wyladowuje sobie swoja zlosc.
  • DAGA Ale kto ci powiedział kiedykolwiek że jesteś moim wrogiem po prostu magazynowałas koło mnie takie ilości surowca że postanowiłem przefarmić , raz już kiedyś wpadłaś w moje recki i rozmawialiśmy później na ten temat i wiele innych Sprawialas wrażenie normalnej i poukładanej osoby , sam na początku napisałem że z czystej życzliwości i sympatii do ciebie Nie miałem zamiaru nawet tego wstawiać na forum Ale po twoich wypowiedziach po twoich bluzgach jakimi mnie uraczylas zmieniłem decyzję , poza tym w ostatnim czasie jak można było zauważyć tak małych Starc tytanów Nie wstawiam w ogóle
  • TERMI8282 napisał(a):

    sam na początku napisałem że z czystej życzliwości i sympatii do ciebie
    Dziwny przejaw życzliwości :fsmile:
    Nie można kogoś pojechać a potem z życzliwości pochwalić się tym prywatnie. Takie rzeczy robi się komuś kogo się nie lubi a nie komuś kogo się lubi. Tutaj piszesz o sympatii. O to jestem zła. Potrafiłeś mnie prosić żebym oddała Ci konto i potem takie rzeczy?
    Wstawić pewnie nie chciałeś wstawić bo to był wlot w bunkier, procent z Twojej floty. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni mój złom więc nie pisz że nie chciałeś zrobić tego dla mnie. Jestem tylko człowiekiem, nie maszyna jak co niektórzy pewnie uważają. :fsmile:

    Buziaczki.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Nie można kogoś pojechać a potem z życzliwości pochwalić się tym prywatnie. Takie rzeczy robi się komuś kogo się nie lubi a nie komuś kogo się lubi. Tutaj piszesz o sympatii. O to jestem zła. Potrafiłeś mnie prosić żebym oddała Ci konto i potem takie rzeczy?
    Wstawić pewnie nie chciałeś wstawić bo to był wlot w bunkier, procent z Twojej floty. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni mój złom więc nie pisz że nie chciałeś zrobić tego dla mnie. Jestem tylko człowiekiem, nie maszyna jak co niektórzy pewnie uważają.
    Ale placzesz :P zlamilas, zostawilas za duzo sury za zbyt kiepskim bunkrem i efektem tego jest to co widac. Wyciagnij wnioski na przyszlosc i tyle. Mnie tez nie raz strzelali i nie mam tego nikomu za zle. Popelnilem blad, ktos to wykorzystal i tyle. A malo tego, pozniej nawet probowalem z tymi flociarzami jakas akcje zrobic :D
  • dlatego jestem zdania, że żaden operator gry nie powinien grać w ogame tylko zajmować się tym czym powinien. Jestem ciekaw jakie priv dostałeś xD myślałem, że mając pewien poziom w pewnym wieku czegoś nie powinno się robić. Graty przebrania bunkrów i Cisnij dalej jak znowu sos będzie stał, tylko rozliczaj się z każdego grama sosu, bo banik 100% wleci
  • Bunny napisał(a):

    dlatego jestem zdania, że żaden operator gry nie powinien grać w ogame tylko zajmować się tym czym powinien.
    Przepraszam że się wtrącę ale z jakiej racji operatorzy gry mają być dyskryminowani? Grać może każdy, również operator, zresztą gdyby nie grał w tą grę nigdy by nim nie został.
    Coś widzę że ostatnio brak celów na moonach bo coraz częściej zdarzają się wloty w planety ze śmiesznie słabym (jak na to uni) zyskiem.
    Gratulował takiego wlotu nie będę bo nie ma czego.
    @ciap :gszo:
  • O widze, ze matematyk z Himalaji sie odezwal :)

    Nie znam atakujacego, co nie zmienia faktu, ze jest dalej na sporym plusie, a biorac pod uwage serwery, gdzie ludzie graja ufsa, lub sa wyludniale - kazdy zysk cieszy.

    Zadam tylko pytanie retoryczne - Czy widzieliscie sedziego grajacego zawodowo?
  • Bunny napisał(a):

    ze jest dalej na sporym plusie
    To kilkugodzinne wydobycie kopalni z mojego konta, o kosztach lotów nie wspomnę. Jak patrzysz na zyski z poziomu gracza Himalii to faktycznie może i się zdawać dużo, ale jak na Librę to ochłapy.

    Bunny napisał(a):

    Zadam tylko pytanie retoryczne - Czy widzieliscie sedziego grajacego zawodowo?
    Ogame nie jest zawodową grą tylko zabawą. Za sędziowanie w niej nam również nie płacą w przeciwieństwie do zawodowego sportu. Nie sędziujemy na serwerach na których gramy.
  • ackra napisał(a):

    To Dagusia poleciała na Termiego a nie odwrotnie? Ja nie pisałem o zysku Dagusi tylko Termiego, który ma znacznie więcej punktów ode mnie.
    Moj blad. Ale nie zmienia to faktu, ze Termii praktycznie nie ma eko zadnego wiec nadrabia flota i ten zysk prawie 300kk to nie jest tak malo. Tyle to my przez caly dzien musimy czekac z wydobycia, prawda? Albo ja po idlakach caly dzien musze przycisnac.
  • WItam
    Fajne starcie podoba mi się bo wniosło sporo zamieszania na forum ,a nie tylko graty i szo .
    TERMINATOR napisałeś ,że miałeś dobry kontakt z CIAP vel DAGUSIA ,namieszałeś trochę tym stwierdzeniem .Ludziów z którymi ma się dobry kontakt raczej się nie atakuje ,a tym bardziej nie farmi.
    CIAP posłałaś jakieś brzydkie słówka w kierunku atakiera ,które zostały tu zacytowane i szybko usunięte przez operatora .Spodziewałbym się od osoby myślę dorosłej jakieś krótkie przeprosiny w stylu sorki poniosło mnie zła ja zła , a dopiero potem uderzać w dyskusję.Tym bardziej ,że jesteś przedstawicielka teamu.
    [ciach]
    Pozdrawiam ja:)

    Moderator Neferet:
    Offtop