Lucky [NFZ] vs. eMZet87 [ATA] ~ 701.08%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lucky [NFZ] vs. eMZet87 [ATA] ~ 701.08%


    Dnia 07-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lucky [NFZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 10.000
    _________________________________________

    Obrońca eMZet87 [ATA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 7.226
    Duży transporter 686
    Lekki myśliwiec 3.427
    Okręt wojenny 198
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 990
    Sonda szpiegowska 1.126
    Bombowiec 45
    Niszczyciel 17
    Pancernik 36
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lucky [NFZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 10.000 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca eMZet87 [ATA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    5.457.991 Metalu, 2.157.846 Kryształu i 4.014.163 Deuteru
    5.321.301 Metalu, 438.923 Kryształu i 1.687.082 Deuteru
    2.660.651 Metalu, 219.462 Kryształu i 843.541 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 91.145.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 41.655.200 metalu i 28.452.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 22.800.960 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 55.095.143
    Kryształ: 31.269.031
    Deuter: 6.544.786
    agresor zyskał łącznie 92.908.960 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -65.508.943
    Kryształ: -38.382.231
    Deuter: -10.054.786
    obrońca stracił łącznie 113.945.960 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Po ostatniej akcji z NWO widzialem jak wielu graczy wspieralo Luckiego by wrocil,by sie nie poddawal bo to taki dobry gracz,taki honorowy i uczciwy :)Do tej pory czytalem jak tam pare osob w to watpilo,ale nie mialem powodu by w to wierzyc,i tak bylo do wczoraj :/Moze opisze sytuacje,loguje sie z samego rana(przed wyjsciem na rybki)Patrze a tu leci 5 flotek na niszcz,wskakuje na gale patrze a to jakis typek z ponad 600 miejsca,ktory ma tylko 3 planetki:)heh odrazu mysl ze to czyjes muti,tylko czyje???przelecialem pare ukladow i tak na 90%wiem czyje po aktywnosciach.Smieszne tez bylo ze to konto nawet nigdy mnie nie skanowalo,zreszta ciezko by mu bylo z techno na 4 poziomie:)no nic leci 5 flot po 2 gs,czekam na innym moonie,zeby telepnac swoja flote,a tu nagle na 17 min przed dolotem pojawia sie flotka Luckiego na 2 sek przed gs:)Przyznam ze mnie zamurowalo,bo nie jego podejrzewalem o prowadzenie tego multi:/Wiem wiem Jabol juz pisze ze to jego kolega prowadzi to konto i poprosil Luckiego zeby eskortowal,heh kolega Luckiego?Koles niema praktycznie zadnego ecko,zadnych aktywnosci,wiec z kad taka flota?Jabol juz zapewne pisze ze go zna i ze on duzo lata:)Tak farmi jak szalony z bojowka na 1 poziomie jaki z reszta opancerzeniem:)Panie Jabol pisal pan cos o hipokryzji,a to jak pan nazwie?Ja juz nie wierze w cudowne odbudowy Luckiego,i z tego miejsca oswiadczam ze to OSZUST!!!!
  • A słyszałeś kiedyś o gsowce? Znajomy gra z doskoku A my składamy się na gsy co w tym dziwnego? On jest gsowka dla nas na tym uni my dla niego na innym i tak sie robi mam Cie uczyc grac :) a jak caly soj sie zrzuca i przesyla surke do slabego gracza (co mozna rovvic) to co dziwnego że ma te gsy nie musi to być Multi:)
  • Kiedy napisalem ze to multi? Nie dosc ze farma, glupek to jeszcze slowa pisanego nie rozumie... Ja prowadze GSowke na Hima i co z tego? Nie moge? Szykacie jakiegoiolwiek punktu zaczepiania zeby mnie obrazac ale wciaz jie macie nic nieudaczniki :) napisales do mnie padalcu ze to moje multi, powiedzialem Ci ze zostalem do akcji zaproszony, na co Ty stwierdziles ze jak moge latac zavezpieczac gsy z czyjegos multi i jeseli to robie to jestes oszustem BO UBEZPIECZAM GSOWKE TO JESTEM OSZUSTEM pisze drukowanymi zebywcie zrozumieli pokraki i inne na co ja odpowiedzialem ze nie pytam sie nigdy nikogo skad ida gsy bo i tak sie nie przyzna bo dostalby bana piszac w grze ze z multi. Zrozumieli? Bando z ugandy
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • A co do raportow i polowan na zlodziei zlomu... Przeciez musieli by siebie nawzajem pewnie zlomowac... Wiec co ma niby tu pokazac, ze najglosniej krzyczal lapac zlodzieja, sam zlodziej ? :ocb:
    Hitem w tym krzyku jest to ze Lucky sam, turboreckami podpieprza pzty gdzie tylko moze... I on zlodziejem nie jest, bo wszystko jest w zgodzie z regulaminem. Ale jak robi to kto inny to juz zlodziejem jest jednak. Popatrz jak cienka linia dzieli zlodzieja od geniusza w tej grze. :ocb:
  • No i jednak nie macie screenow w ktorych twierdze ze to multu :p banda klamcow :p tak jak nie macie screenow ze farmie idlery na ktore leci jakas sura, nie macie nic tylko wawza wybujala wyobraznie :p

    Bez odbioru juz
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Ciemna Strona Zachrystii napisał(a):

    Ja wiem dobrze ze wy caly swoj wolny czas spedzacie na knuciu jak tylko znalesc jakas furteczke zeby tylko pare punkcikow nabic.Ja nikogo nie bede zglaszac,nie wierze w Adminow,chcialem tylko zeby wszyscy wiedzieli ze Lucky wcale nie jest taki honorowy jak go malujecie.
    akurat za Multi ban by był raz dwa tu nie ma co wierzyć więc skoro jesteś pewien zgłaszaj to najlepiej zweryfikuje kto ma rację.


    Ciemna Strona Zachrystii napisał(a):

    A wlasnie Jabol wzial bys te raporty udostepnil co to tych zlodzieji zlomu polapaliscie wszytskich po kolei,a nie tak tylko dla siebie je trzymasz :)
    część polapalismy część jest w trakcie A że grubsze ryby to trzeba się bardziej postarać. Ale na kij mam tu coś wrzucać ja nie wrzucam st nie potrzebuje poklasku w grze internetowej
  • Zreszta te starcie w cudowny sposob wywrozyla jedna osoba. Chodzacy Nostradamus z niego, nie dosc ze obstawil ze Lucky bedzie gral dalej, to ze w ciagu tygodnia Emzet dostanie zloma i od kogo by innego jak nie Lucky-ego. Jabol - na tym koncie tez gra kolega z innego uni? :ocb:
    Podobno nawet ten kolega z rozpaczy urlop zapuscil po tym jak Lucky dostal zloma... Prawda czy nieprawda?
    Moze to kolega jabola, wszak oboje chyba rocznik 87? I urlopik tez przypadkowo poszedl 30.06, ile tu dziwnych zbiegow okolicznosci na tym uni... :ocb:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez pokrak ().

  • Co do tego ze jednak nie potwierdziles ze to muti to ci przyznam racje,napisales ze konto prowadzi ktos inny a nie ze to multi kogos innego.Potrafie sie przyznac,wrocilem wczoraj pozno i zle zrozumialem.Nie zmienia to jednak mojego przekonania ze nikt inny go nie prowadzi.Nie wierze w zadne gsowki ze tobie chce sie prowadzic takie konto komus innemu itp....ale udowodnic bardzo ciezko,tym bardziej ze nie mam takiego zamiaru.
  • Mam gdzies showtima, nie interesuje mnie jak gra ktos inny, ja jak cos mam to zglaszam od razu. Wszystkim Wam sie myli, ciagle mnie obrazacie bez dowodow, bez niczego tak poprostu z dupy. Bandit tez sie wczoraj pomylil, kazdy do obrazania pierwszy, Ty chociaz przeprosiles :p
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • pokrak napisał(a):

    Ale co się odnośnie emzeta nie zgadza? Kiedy zapial urlop to można sprawdzić. Zbieżność cyferek w nickach 1987 i 87 widać gołym okiem. Gdzie tu widzisz jakiekolwiek kłamstwo czy pomyłkę? Recki też na nieswoje pz wysyłałeś. Pokaż mi gdzie niby kłamie?
    buhahahahahahaha ale Ty masz sieczke w bani chcesz mi wmówić że zbierzność cyferek stanowi podejrzenie :D:D:D jaki Ty jestes niedojebany typie co Ty palisz :D daj mi namiar - wróc już z tej holandi czy gdzie tam przegrywie na zmywaku siedzisz bo Ci nie sluzy


    idioto 1987 to mój rok urodzenia - pewnie znajda sie dziesiatki graczy w moim wieku rozumiem ze wszystkie konta sa moje?


    hahahaha |T|y pewnie z tych antyszczepionkowcow i płaskoziemców?

    Co za zjeb :D ;D oplułem monitor :D ;D