Dr Zgon [REC] & DeeFJot [DRACARYS] vs. Tomee [AFERA] & jabol1987 [AFERA] & podglaznik [REC] ~ 7726.78% PUŁAPKA :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dr Zgon [REC] & DeeFJot [DRACARYS] vs. Tomee [AFERA] & jabol1987 [AFERA] & podglaznik [REC] ~ 7726.78% PUŁAPKA :)

    Lecieliśmy z Dr. Zgon, dziekuję za akcję w której na 5sek przed sie zawraca flote ( prawie całą ) , życzę szybkiego przetopu i samych sukcesów obrońcom. Gratulowałem na priv wszystkim 4 za ten gangbang. Jestem wolny :)




    Dnia 06-07-2019 23:30:06 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Dr Zgon [REC]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 78.685
    _________________________________________

    Agresor DeeFJot [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 27.102
    Ciężki myśliwiec 27
    Okręt wojenny 1.734
    Krążownik 4.802
    Pancernik 2.122
    Mały transporter 3.845
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Tomee [AFERA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.223
    Duży transporter 579
    Lekki myśliwiec 34.537
    Krążownik 2.934
    Okręt wojenny 2.548
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 3.007
    Sonda szpiegowska 112
    Pancernik 1.542
    _________________________________________

    Obrońca jabol1987 [AFERA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 10.063
    Ciężki myśliwiec 14
    Krążownik 130
    Okręt wojenny 3.178
    Bombowiec 29
    Pancernik 1.407
    _________________________________________

    Obrońca podglaznik [REC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 7.366
    Lekki myśliwiec 26.295
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 4.652
    Okręt wojenny 1.733
    Bombowiec 9
    Niszczyciel 1
    Pancernik 345
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Dr Zgon [REC]
    ________________________________________________

    Duży transporter 0 ( -1 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -78.685 )
    _________________________________________

    Agresor DeeFJot [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 0 ( -27.102 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -27 )
    Okręt wojenny 34 ( -1.700 )
    Krążownik 3 ( -4.799 )
    Pancernik 134 ( -1.988 )
    Mały transporter 0 ( -3.845 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Tomee [AFERA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.152 ( -3.071 )
    Duży transporter 318 ( -261 )
    Lekki myśliwiec 9.301 ( -25.236 )
    Krążownik 2.454 ( -480 )
    Okręt wojenny 2.526 ( -22 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Recykler 1.893 ( -1.114 )
    Sonda szpiegowska 5 ( -107 )
    Pancernik 1.542 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca jabol1987 [AFERA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.722 ( -7.341 )
    Ciężki myśliwiec 6 ( -8 )
    Krążownik 111 ( -19 )
    Okręt wojenny 3.155 ( -23 )
    Bombowiec 29 ( -0 )
    Pancernik 1.406 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca podglaznik [REC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.077 ( -5.289 )
    Lekki myśliwiec 7.577 ( -18.718 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -2 )
    Krążownik 3.987 ( -665 )
    Okręt wojenny 1.728 ( -5 )
    Bombowiec 9 ( -0 )
    Niszczyciel 1 ( -0 )
    Pancernik 345 ( -0 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 848.962.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 298.852.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 536.389.000 metalu i 236.288.500 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    111.972.000 Metalu i 111.972.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -445.367.000
    Kryształ: -140.233.000
    Deuter: -39.418.000
    agresor stracił łącznie 625.018.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -208.931.000
    Kryształ: -85.350.000
    Deuter: -4.571.000
    obrońca stracił łącznie 298.852.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0




  • Graty , szanuje się takie zachowania.
    Teraz jesteście w 100% na poziomie Defjuta może nawet powiedział bym że zgon LVL wyżej bo zapomniał Lmów cofnąć

    Tobie [ciach] co tam se życzysz a napewno już posluchania czasami reszty sojuszu


    Super Moderator Ruda:
    obraźliwie przekręcony nick
  • rozpierducha dobra,ale cieszy mnie najbardziej ze [ciach] w reckach :ocb:
    zawrota czy nie ale u zgona komary spadły też szybko pod gazem musztardowym,moze wyczuł podstęp i trzon floty zdołał zawrócić
    [ciach] ,widać jakim jesteś pro graczem,1 gong i do widzenia,ale dobrze ,jednej kanali mniej na tym uni :thumbup:
    obrońcom przetopu i pakowania w recki w obronie,bo widać Tomee ma czas i zapał na wabienie w sieci
    agresorom,no cóż ,pokazali swoje prawdziwe ja,czyli nic,ale może zgonek da jakiś rewanzyk,bo djfajfa to leszcz
    pozdrawiam obrońców,agresorom dobrze,bo chcieli abym ja padł XD i nawet oboje na solo próbowalisił na mnie,sio


    Super Moderator Ruda:
    obraźliwie przekręcony nick
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • Nie wiem czy ten topic bedzie usuniety czy nie to sie wpisze


    Ja w sumie sumienie mam czyste bo dostalem tylko info podstawiaj sie pod Defa wiec to zrobilem miałem tylko infoi ze wala TOmiiego na kontre i to wszystko. O Zgonie i Podglazniku dowiedzialem sie 3min przed wlotem i stwierdzilem ze skoro Def robil jak robil dlaczego nie ma pasc w szmaciarskiej akcji jak Kuba Bogu tak Bog Kubie


    Nie ma czym sie szczycic nie ma czym sie zachwycac akcja slaba - ale oliwa sprawiedliwa.

    CO do Defa - pogratulowal popisalismy, mam nadzieje ze wróci Defjut mój były sojusznik którego lubiłem :) bo po starciu pisalismy jak kiedys

    Tak jak Ci mówiłem jeżeli nie tu może polatamy gdzie inndziej SZO -a jeżeli nie to 3mam kciuki za żonkę i małego/małą żeby wszystko było ok - może i dobrze wyszło teraz najważniejszy okres przed Tobą powodzenia!
  • wiadomo nie od dziś że zawsze na wojnie była kwestia dezinformacji przeciwnika, wciąganie w pułapki czy szpiegowanie. Nie raz defjot próbował nam wcisnąć swoje pushkonto do sojuszu na szpiega, a robił to w tak idiotyczny sposób że nawet debil by się nie dal nabrać, druga sytuacja była z kontem "oddane w dobre ręce" gdzie próbował wszytskim wmówić, że kończy grę i zostawia flotę a tak na prawdę swoim (zbudowanym na pushu) koncie czekał na podstawkę. Czym to się różni?

    Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, defjot grał nieuczciwie to w nieczysty acz uczciwy sposób poległ i nie ma co płakać.
  • powiem jedno,teraz o podestał jest walka kanali zawszelką cene
    jedni oberwali,inni dymali innych,teraz sami zostali wydymani,pokazaliście jacy jesteście dla topki
    nikogo nie chwale,jedynie mimo iż tomee dla mnie to też gracz dla cyferek i robi wszystko dla złomu,to oficjalnie to powiedział
    [ciach]
    jeden drugiego jest wart,trafiła kosa na kamień,ale teraz wydmuszką został djfaja i pokazał ,że nie ma jaj na SZO
    super,cieszą mnie STeki ,tym bardziej te brudne i w tych co uczestniczą gracze tego samego pokroju
    jednym słowem syf i malaria,ale kto kim jest w takim towarzystwie przystaje i wpada w szambo
    SZO,przetopu czy tam sprawa do GO,dla mnie i tak super bo 1 dekla mniej na uni


    Super Moderator Ruda:
    obraza
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • Akcja widzę cudowna, piękna, znakomita.
    Takie sie ceni. Dosyć, że krzywa zdeczka,
    do tego zysk jak straty to slotów nie trzeba marnować na transporty.
    Mało tego, obejdzie się też bez PuszBanów
    Które mogłyby zawitać po zrealizowaniu wczesniej wspomnianego tansportu, bo komu by się chciało to zgłaszać?
    Farciki I pocztówki z Gruzji,
    A tym co nie oszczędzają na paliwie, obdarzonym w porycie, szczerze życzymy tony gruzu na orbicie.
    Tym grającym, nie dla złomu lecz dla zysku,
    życzymy setki czarnych kijów [ciach] bejsbolowych

    Super Moderator Ruda:
    pseudocenzura
  • DeeFJot napisał(a):

    Jestem wolny

    I to jest dobra puenta.

    @DeeFJot, przyznam szczerze, że nawet nie posądzałem Cię o taki chłodny spokój i wyważony komentarz do tego numeru. Szacun.
    A numer jak z obrazka, nie takie już widzieliśmy na OGame i jestem tego absolutnie pewien, że jeszcze lepsze zobaczymy, kiedy zdobyte stateczki i punkty urosną na tyle, że parcie na szkło zdusi wszelkie opory i dylematy moralne w samym zarodku.

    Powiem też, że nie życzę nikomu z uczestników szybkiej odbudowy, jakoś się tak przestrzenniej zrobiło w topce, można na spokojnie planować w mniejszym gronie, jak którego zezłomować ]:-D , choć zapewne kasa brzęczy na kontach GFu, no przecież trzeba przeklikać to i owo ;P .
    Same pozytywy z tego starcia.

    No to chłopaki, kręćcie tam dalej swoje lody, łapcie się i podkładajcie, Kriss ma kilka Ballantine's, więc w nastroju sobie popatrzymy.

    [ciach]
    "- Halo, Zgonu, lecisz?
    - No lecę.
    - Ja też, ale będzie bum!
    - Def w skowronkach.
    - No jasne, w końcu wyrwie te wibryski kotu.
    - Taaa. Jeszcze 30 s i po ptaszkach.
    - Jakie 30s, przecież 25s u mnie. O! kuźwa!!!
    - O w dupę, odpadam..."


    Super Moderator Ruda:
    komentarz do usunietego postu mniam
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen
  • Graty starcia, życzę całemu towarzystwu miłej gry i czasu upływającego w fajnej atmosferze. Nie ma co się oburzać tym jak kto się tutaj zachował. Przecież jak się siedzi po szyję w szambie, to dalej można bez problemu oddychać, a to że śmierdzi to już pro playerzy ogame udowodnili że im nie przeszkadza (wysyp starć o podobnej klasie od u68 po himalię zdaje się to potwierdzać). Starcie pierwsza klasa, szapo ba! Umiejętność cofnięcia całej floty w mniej niż 30 sekund do poćwiczenia, ale wygranych się przecież nie sądzi. Ciśnijcie!



    Powodzenia wszystkim!
  • podglaznik napisał(a):

    Viserion napisał(a):

    Winter napisał(a):

    Teraz jesteście w 100% na poziomie Defjuta może nawet powiedział bym że zgon LVL wyżej bo zapomniał Lmów cofnąć
    Nic dodać nic ująć.Przez takie zachowania jak tu, mnie bierze na obrzydzenie do tej gry ( a w zasadzie do ludzi którzy w niej uczestniczą). Najgorsze szambo!
    Ciekawe dlaczego podobnej wypowiedzi nie wystosowałeś pod krzywymi starciami swojego sojusznika? To jest gra wojenna, a na wojnie wszystkie chwyty dozwolone, zwłaszcza że to DefJot narzucił taki styl gry (złomowanie z buddy, próby wkręcenia kreta itp). Jak już napisałem - kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
    Odpowiedź jest bardzo prosta dlaczego! Bo nie macie żadnych dowodów na np. jakiegoś kreta, a to są jedynie insynuacje. Nawet jeśli mieliście jakiegoś kreta to skąd wiadomo że od DeeFJot-a ?
    Co do zezłomowania znajomego z buddy, to z wiedzy która posiadam to koledzy robili mu aktywność przez jakiś czas. Wiec mieli dobre intencje. :)
    Fakt że ja bym oddał złom z tego starcia obrońcy. Ale drugi fakt jest taki że kolega Tomee ma specyficzny charakter ( delikatnie ujęte :) i w cale mi go szkoda nie było.
    Od dawna uważam że forum jest miejscem do obrzucania się błotem!
    Również z własnego doświadczenia wiem że ludzie wymyślają różne historyjki. Gdzie jest prawda nie wiem. Nie mnie to oceniać !

    Ale tutaj jest napisane białe na czarnym i 0 domysłów. A mam wrażenie że dla paru kilo surki jesteście wstanie zrobić wszystko.

    Nie podoba Ci się styl DeeFJot-a ? Masz do tego pełne prawo. A tym zachowaniem zniżyliście się jeszcze niżej niż DeeFJoT.

    Mnie ogame nauczyło jedno. Nie daje się sprowokować na zaczepki osób którzy maja jakiś problem z własna osobą :)
  • Z tego co pamiętam nie napisałem Ci że takie starcie jest spoko, tylko że "ciężko mi się do tego ustosunkować" głównie z tej przyczyny, że na disco była debata jak uratować gracza tomee (po raz kolejny zresztą) , a potem dopiero że trzeba go walnąć bo za długo stoi i ktoś go zezlomuje. Jak się okazało lecieli już na niego inni i to oni pozbierali złom. W związku z tym że nie mam pojęcia co zrobiłby z tym złomem deefjot I czy by go odesłał i się nigdy nie dowiem, bo złom zdaje się zebrali Wasi koledzy (mam nadzieję że odesłali, ale nie wnikam, nie jestem tu stroną), to odpisałem Ci tak jak odpisałem. Po prostu zgodnie z prawdą ciężko mi było dokonać oceny w świetle tego co widziałem na discordzie. Tutaj sytuacja jest jak dla mnie trochę bardziej klarowna, dlatego życzę wszystkim powodzenia w zabawie w której już raczej sam nie mam ochoty brać udziału. Ogame pamiętam z uni cyferkowych I zdecydowanie więcej sprawiało mi radości. Teraz wracam tu z braku alternatyw, a coś muszę robić po powrocie z pracy na zmywaku w UK.
  • Viserion napisał(a):

    podglaznik napisał(a):

    Viserion napisał(a):

    Winter napisał(a):

    Teraz jesteście w 100% na poziomie Defjuta może nawet powiedział bym że zgon LVL wyżej bo zapomniał Lmów cofnąć
    Nic dodać nic ująć.Przez takie zachowania jak tu, mnie bierze na obrzydzenie do tej gry ( a w zasadzie do ludzi którzy w niej uczestniczą). Najgorsze szambo!
    Ciekawe dlaczego podobnej wypowiedzi nie wystosowałeś pod krzywymi starciami swojego sojusznika? To jest gra wojenna, a na wojnie wszystkie chwyty dozwolone, zwłaszcza że to DefJot narzucił taki styl gry (złomowanie z buddy, próby wkręcenia kreta itp). Jak już napisałem - kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
    Odpowiedź jest bardzo prosta dlaczego! Bo nie macie żadnych dowodów na np. jakiegoś kreta, a to są jedynie insynuacje. Nawet jeśli mieliście jakiegoś kreta to skąd wiadomo że od DeeFJot-a ?Co do zezłomowania znajomego z buddy, to z wiedzy która posiadam to koledzy robili mu aktywność przez jakiś czas. Wiec mieli dobre intencje. :)
    Fakt że ja bym oddał złom z tego starcia obrońcy. Ale drugi fakt jest taki że kolega Tomee ma specyficzny charakter ( delikatnie ujęte :) i w cale mi go szkoda nie było.
    Od dawna uważam że forum jest miejscem do obrzucania się błotem!
    Również z własnego doświadczenia wiem że ludzie wymyślają różne historyjki. Gdzie jest prawda nie wiem. Nie mnie to oceniać !

    Ale tutaj jest napisane białe na czarnym i 0 domysłów. A mam wrażenie że dla paru kilo surki jesteście wstanie zrobić wszystko.

    Nie podoba Ci się styl DeeFJot-a ? Masz do tego pełne prawo. A tym zachowaniem zniżyliście się jeszcze niżej niż DeeFJoT.

    Mnie ogame nauczyło jedno. Nie daje się sprowokować na zaczepki osób którzy maja jakiś problem z własna osobą :)

    Puck Puck napisał(a):

    Z tego co pamiętam nie napisałem Ci że takie starcie jest spoko, tylko że "ciężko mi się do tego ustosunkować" głównie z tej przyczyny, że na disco była debata jak uratować gracza tomee (po raz kolejny zresztą) , a potem dopiero że trzeba go walnąć bo za długo stoi i ktoś go zezlomuje. Jak się okazało lecieli już na niego inni i to oni pozbierali złom. W związku z tym że nie mam pojęcia co zrobiłby z tym złomem deefjot I czy by go odesłał i się nigdy nie dowiem, bo złom zdaje się zebrali Wasi koledzy (mam nadzieję że odesłali, ale nie wnikam, nie jestem tu stroną), to odpisałem Ci tak jak odpisałem. Po prostu zgodnie z prawdą ciężko mi było dokonać oceny w świetle tego co widziałem na discordzie. Tutaj sytuacja jest jak dla mnie trochę bardziej klarowna, dlatego życzę wszystkim powodzenia w zabawie w której już raczej sam nie mam ochoty brać udziału. Ogame pamiętam z uni cyferkowych I zdecydowanie więcej sprawiało mi radości. Teraz wracam tu z braku alternatyw, a coś muszę robić po powrocie z pracy na zmywaku w UK.


    ej jak skąd o krecie sam Defjot to napisał w poście tutaj wyżej :D że gośc od niego był podwójnym kretem :D ale wybielacie :) co do intencji było to przerabiane - gdyby wyglądało by to tak:
    - telefon ---> brak odbioru
    - wywalenie z buddy
    - lot
    -napisanie wiadomsci zaraz po locie sry stary musialem ito
    - zwrot zlomu, ba nawet jakby ktos podwalil ja bym koledze pomogl sie odbudowac bo byhm sie poczuwal
    - nie bylo by zadnego problemu - niestety tak to nie wygladalo

    oprocz lotu nie zgadza sie nic - wiec jezeli uwazacie ze taka akcja jest spoko - nie ewazne ktory to raz byl - to z wasza moralnoscia tez jest cos nie halo


    no i chcecie kolejnch dowodow ze Def gral/chcial grac nie czysto i uzywal kretow prosze bardzo:\



    ibb.co/BP2yZ1W


    a to nie jedyna osoba do której pisał

    to co potępiacie już czy nie czy nadal jak swój to może a tylko inni są be ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jabol1987 ().

  • Może to przejdzie ;)
    NO JAK ZA TO TO FAJNA ZABAWA


    Konto ODDANE W DOBRE RECE jest moje każdy o Tym wiedział ale wezmę w obronę DeeFJot choć za nim nie przepadam no ale . Konto miało być oddane ale powstało nowe uni i zawodnik stwierdził że idzie na nowe uni i go nie chce . Jako że floty coś było a podglaznik leciałeś na mnie a akurat robiłem kawę i wróciłem patrze leci flota podglaznika . PW zawracaj a ty do mnie kurde było pisać wcześniej bo recki posłałeś i dużo deu poszło . Na tym zakończyliśmy rozmowę . Po kilku dniach stwierdzam że i tak już grał nie będę to Ci napisałem flota stoi tu i tu leć ja kończę grę złomuj a ja później wbijam urlop . Planeta matka zmieniła nazwę na KONCZE a moon TU STOI FLOTA . Jako że wstaje rano około 4:30 poszedłem spać około 22:00 wszedłem zobaczyć czy już po akcji z tel patrzę leci Edek i tyle . Później wstałem w nocy i Ci pisałem że jaj sobie nie robię i floty zawrócone Bałeś się o podstawkę z tego wychodzi ale ja swój honor mam . Poszedłem spać flota jak stała tak stała i akurat ktoś poleciał . On wie i ja wiem i na tym kończymy . Jak Masz jakieś problemy to do GO albo do [ciach] wie kogo . Pozdrawiam Zły Sen wyszło jak wyszło



    EDIT FLOTA STAŁA BEZ DEU żeby nie było że jaja sobie robiłem


    Edit 2 Zły Sen mega [ciach] sojusz ja jako że mam gadane i waliłem mega spam co nie pasowało niektórym i że jestem nerwowy opuściłem soja poniosło mnie Sami WIECIE JAKI BYŁEM UCIĄŻLIWY


    JAKO ŻE MODERATor PRÓBUJE MIESZAĆ


    i Kończąc temat aż się zalogowałem na konto :
    • Oddane w dobre rece30.06.2019 13:17:25możesz zawracać
    • podglaznik30.06.2019 13:18:13wcześniej się nie dało napisać?
    • Oddane w dobre rece30.06.2019 13:18:33Kawę robiłem
    • podglaznik30.06.2019 13:19:45hehe gdybyś minute wcześniej napisał to bym 300k deu na recki oszczedził
    • Oddane w dobre rece30.06.2019 13:21:42Jak tylko wróciłem z kuchni patrze a tu czerwono to pisze łyka nawet nie zdążyłem wypić . Odbijesz sobie na pewno oby nie na mnie Pozdrawiam
    • Oddane w dobre rece01.07.2019 20:25:15Widze że twój sojusznik nie dał rady chyba przesadziłem kończę grać a chciałeś mnie trafić 1:177:6 moon flota stoi bez deu i za 24min. 11sek. 20:48:47 Czas wrócą dt mt i recki kto 1 ten lepszy bawcie się
    • Oddane w dobre rece01.07.2019 20:25:51Statki:
      Mały transporter: 154
      Duży transporter: 300
      Recykler: 500
    • podglaznik01.07.2019 20:26:43nie rozumiem, ktoś Cię walnął?
    • Oddane w dobre rece01.07.2019 20:27:41Mniejsza z tym to chyba ja chciałem być dobry i wysłałem za mocna flotę do waszego gracza
    • Oddane w dobre rece01.07.2019 20:28:07Oddane w dobre rece 01.07.2019 19:53:00
      koncze grać dasz sobie radę
      Oddane w dobre rece 01.07.2019 19:53:20
      nie wrzucaj na forum żeby przypału nie było
      Oddane w dobre rece 01.07.2019 19:54:19
      Przetapiaj na latajki powodzenia
      Oddane w dobre rece 01.07.2019 19:57:57
      Padło na ciebie miałeś najbliżej dużą flotę
      Oddane w dobre rece 01.07.2019 20:10:00
      i Bądź to dobry w takim wypadku flota zostaje bez deu na księżycu kto to pierwszy ten lepszy
    • podglaznik01.07.2019 20:29:04do kogo to?
    • Oddane w dobre rece01.07.2019 20:30:10Famek troszkę go tam poturbowałem ale nie dużo
    • Oddane w dobre rece01.07.2019 20:31:051:182:10 myślałem że ogarnie atak floty a później recków i dt i mt nie udało sie
    • Oddane w dobre rece01.07.2019 20:36:35Flotę zostawiam bez deu na matce wyczyściłem surowce 21 plazm się robi i 17 ldl kto pierwszy ten lepszy flota stoi na moonie Pozdrawiam jutro rano wrzucę urlop nazwa planety i moona zmieniona może komuś pomoże
    • Oddane w dobre rece01.07.2019 22:06:46Na 12 min przed dolotem zalogowalem się z tel patrzę leci Edek no spoko loguje się znów stwierdzam za to już a tu floty zwrócone no nic może jak się w nocy obudzę będzie po zawodach;)
    Super Moderator Ruda:
    wulgaryzm & pseudocenzura
  • @Kilof

    oczywiście nakłamałeś co niemiara.

    20min zajęło nam z Edkiem rozważanie wszystkich za i przeciw, a bralismy pod uwagę trzy możliwości.

    1. wymuszenie pushu i banik
    2. podstawka
    3. kontra

    Edek miał niestety za mało deuteru na podstawkę w ciemno na powrót przez 100układów więc ja lecieć nie mogłem a byliśmy pewni że to podpucha. Stwierdziliśmy że jeśli jakimś cudem to nie ściema to nie możemy pozwolić żeby złom trafił do dracarys więc uradziliśmy się ze jesli wlot się uda to napiszemy ticketa o interpretację gdyż byłem pewny że ich intencją było żeby kontrować mnie na powrocie.

    Wszystkie rozważania zajęły 20min i Edek wyleciał a nie jak Twierdzisz kłamczuchu o jakiejś godzinie 22. Wiadomość z 22 dostalem dopiero po jakiejś godzinie od wylotu Edka czyli już po przysłowiowej musztardzie po obiedzie. Gdy Edek wyleciał około 21 momentalnie zapalił się defiot, Edek sprawdził mu moony i stwierdził brak floty. Broniąc swojego idola tylko się pogrążasz.

    Oczywiście że mógł to być zbieg okoliczności, ale w przypadku defjota tych zbiegów okoliczności jest zbyt wiele, a jak chcesz się pushować to nie zapisuj starć na ogotcha ;)

    Na koniec nadmienie że wrzucając screena z rozmowy przyznałeś się do zostawienia floty w celu wymuszenia pushu co jest w tej grze nielegalne.

    Więcej nie będę tu odpisywał na żale hipokrytów z moralnością Kalego, dobranoc.

    BTW dzięki wszystkim za akcje było warto!
  • Jestem tu nowy i nie znam nikogo z Was, ale tak jak czytam tą całą awanturę, to cieszę się, że dostałem złoma i skończyłem grę na tym uni :)
    Raz, że graczy boli, jak ktoś wydaje pieniądze na grę. Jeden chodzi do pracy i zarabia hajs, drugi spędza 12 godzin przed ogame. Nie wiem w sumie, który typ gracza jest bardziej przykry - może właśnie ten zazdrosny i zawistny?
    Dwa, że piszecie tu o jakimś skillu, że go nie da rady kupić. Nie bardzo rozumiem gdzie tu jest potrzebny skill - chodzi o klikanie myszką, patrzenie na zegar, logowanie się co 15 minut?
    Trzy, że zanim zacząłem tu grać, przeczytałem regulamin. Akcja, taka jak ta tutaj przedstawiona, jest perłą wśród taktyk. O ile graczy nie łączyła żadna więź, to chyba nie można tu mówić o zdradzie.
    Cztery, to to, że nie rozumiem, o co chodzi w tym parciu na cyferki? ST jak ST. Ktoś kogoś pokonał, rozbił ku flotę. Wow! Gdzie nagrody?

    Ogólnie gra fajna, a problemem może właśnie jest społeczeństwo? Gryziecie się, wyjaśniacie sobie kto kiedy i do kogo napisał, jakby to było ważne :D

    Tyle ode mnie! I tak się nie znam. Gram z antymaterią bez skilla i jestem szczęśliwy :)
    Buziaki
  • @kusy napisał(a):

    Ja to teraz czekam na podobne rw z Godzillą bo jak to się mówi "przyuważ z kim fruwasz".

    Ja tam niczyim adwokatem nie jestem, ale wygląda, że przygadał kocioł garnkowi - zaplacileś haracz @Kusy za latanie, w dexie?
    8-)

    A tak ciągnąc wątek, może i coś w tym jest, @magic odegrał scenkę z @Gadzilla, krecior sprzedany i REC na śrubki niedługo po będzie... . :thumbsup:

    @Puck Puck
    To jeszcze nie koniec telenoweli...


    Bez offtopa, Zgonu lubi lmy, pewnie rzewnie płakał po ich stracie :( , takie ładne były, amerykańskie...
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kaper1 ().