Akrobata [SWISTAKI] vs. Oddam konto 2571%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Akrobata [SWISTAKI] vs. Oddam konto 2571%

    Witam..Kolega jak sam nazwa wskazuje chyba miał juz dosc tych statkow i nie pilnował jakos szczegolnie.. ^^ Wybralem sie no i ciach..
    Ale zeby nie bylo za nudno Zagadka i Piorun wyliczyli moje recki..Niestety a moze staty na 5 min przed dolotem cofneli.. :E I z tego miejsca chciałem podziekowac za pomoc w odstaszeniu agrsorow
    Pozdowienia dla Świstaczkow :thumbsup:



    Dnia 04-07-2019 19:22:20 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Akrobata [SWISTAKI]
    ________________________________________________


    Krążownik 8.325
    Okręt wojenny 3.012
    Pancernik 3.063
    _________________________________________


    Obrońca Oddam konto
    ________________________________________________


    Mały transporter 3.054
    Duży transporter 2.862
    Lekki myśliwiec 27.510
    Ciężki myśliwiec 169
    Krążownik 5.000
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 1.000
    Sonda szpiegowska 406
    Bombowiec 5
    Niszczyciel 2
    Pancernik 2
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Akrobata [SWISTAKI]
    ________________________________________________


    Krążownik 7.879 ( -446 )
    Okręt wojenny 3.012 ( -0 )
    Pancernik 3.063 ( -0 )
    _________________________________________


    Obrońca Oddam konto
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    7.434.971 Metalu, 2.873.238 Kryształu i 5.589.759 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 12.934.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 322.846.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 180.995.200 metalu i 77.151.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 15.897.968 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 179.510.171
    Kryształ: 76.902.438
    Deuter: 4.697.759
    agresor zyskał łącznie 261.110.368 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -224.758.971
    Kryształ: -96.190.238
    Deuter: -17.794.759
    obrońca stracił łącznie 338.743.968 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Akrobata111 ().

  • zona_rolnika napisał(a):

    Trochę smieszne jest to wstawiać... Ale w sumie był wyżej od ciebie, więc tylko on dostał bana, bo ty nie miałeś za co... w końcu od kogoś wyżej to nie push :P

    śmieszne to jest pisać takie komentarze :)
    Typowe nie mam zielonego pojęcia o niczym ale się wypowiem :D
    żadnego argumentu ale już oskarżenia rzuca na lewo i prawo.
    Będę bronił sojusznika bo wiem że starcie jest czyste, a czyje to było konto i za co dokładnie dostało bana tylko operatorzy wiedzą... i szkoda że nie informują o takich rzeczach tylko wszystko utajnione bo potem właśnie tacy szukający taniej sensacji wszystkich wytykają o pushe.
    Nie mierz innych swoją miarą :)

    pozdrawiam
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Akcelerator napisał(a):

    zona_rolnika napisał(a):

    Trochę smieszne jest to wstawiać... Ale w sumie był wyżej od ciebie, więc tylko on dostał bana, bo ty nie miałeś za co... w końcu od kogoś wyżej to nie push :P
    śmieszne to jest pisać takie komentarze :)
    Typowe nie mam zielonego pojęcia o niczym ale się wypowiem :D
    żadnego argumentu ale już oskarżenia rzuca na lewo i prawo.
    Będę bronił sojusznika bo wiem że starcie jest czyste, a czyje to było konto i za co dokładnie dostało bana tylko operatorzy wiedzą... i szkoda że nie informują o takich rzeczach tylko wszystko utajnione bo potem właśnie tacy szukający taniej sensacji wszystkich wytykają o pushe.
    Nie mierz innych swoją miarą :)

    pozdrawiam
    Na prawdę chcesz abym tu wklejała screeny, które poszły do Go i poprzez które był ban dla darka ?
    Trochę dziwny masz sposób obrony sojusznika:-)
    Jak już mówiłam, nie ma żadnego problemu bo dark był wyżej... Aczkolwiek dalej jest wyżej i problemem będzie pewnie to, że surki już się z jego konta nie prześle....
    Ale ja kiedyś pisałam, galatea jest przesiąknięta pushem. Ciężko tu grać, a te "nie mierz innych swoją miarą" to już czysta ignorancja dla mojej osoby, gdyż ja się pushem brzydziłam od zawsze i tępiłam tą praktykę od zawsze, nawet gdy chodziło o sojuszników.
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zona_rolnika ().

  • zona_rolnika napisał(a):

    Na prawdę chcesz abym tu wklejała screeny, które poszły do Go i poprzez które był ban dla darka ?Trochę dziwny masz sposób obrony sojusznika:-)
    Czemu nie, bo nie znam sprawy :)
    Bronię bo gadaliśmy, wyłapał stojącą flotę na bfsie, (zresztą sam skanowałem to konto z ciekawości trochę wcześniej ale nic nie stało), poleciał doleciał zezłomował i tyle.

    zona_rolnika napisał(a):

    Ale ja kiedyś pisałam, galatea jest przesiąknięta pushem. Ciężko tu grać, a te "nie mierz innych swoją miarą" to już czysta ignorancja dla mojej osoby, gdyż ja się pushem brzydziłam od zawsze i tępiłam tą praktykę od zawsze, nawet gdy chodziło o sojuszników.
    No jest, niestety się z tym zgadzam :(
    a napisałem tak bo o Akrobacie mógłbym powiedzieć to samo, nie na tym uni pierwszym gramy razem, a właśnie to samo zrobiłaś.
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Oddane... ale gdzie tu mowa że to akrobata je kupił? :D
    oddane jak wiele innych kont a że nowy lub jeszcze dalej stary właściciel nie przypilnował jego strata :)
    słowo przeciwko słowu więc jedni będą wierzyć jednym drudzy drugim i nikogo nie przekonamy ;)
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Tak myślałem, że nie będzie informacji takiej jak "oddałem X-owi, pa!" tylko jest to co wszyscy wiedzą, czyli że zmienił się właściciel konta, KTÓRY NIE MÓGŁ WTOPIĆ FLOTY BO PRZECIEŻ DOPIERO JE KUPIŁ/DOSTAŁ.

    Sz/p akro i traf teraz cos mniej politycznie śmierdzącego XD

    P.S. Szkoda dobrej łychy na takie śmieci :D :D :D
    u7 OFF
    Zagadra OFF
    Hyperion OFF
    Libra OFF
    Galatea ON

    Kupię DEUTER - ZA KRYSZTAŁ - KLIK
  • John Rambo napisał(a):

    Tak myślałem, że nie będzie informacji takiej jak "oddałem X-owi, pa!" tylko jest to co wszyscy wiedzą, czyli że zmienił się właściciel konta, KTÓRY NIE MÓGŁ WTOPIĆ FLOTY BO PRZECIEŻ DOPIERO JE KUPIŁ/DOSTAŁ.

    Sz/p akro i traf teraz cos mniej politycznie śmierdzącego XD

    P.S. Szkoda dobrej łychy na takie śmieci :D :D :D
    GRANTS z biedry, nie wiem co tu nazywamy dobra łychą :D
    akrobata pusherze ile zaplaciles przyznaj sie, nakryty na goracym, nie dalo sie go trafic wiec nie wymigasz sie od pushu, lecialem na niego dzien wczesniej i uciekl, gdzie jest moj kumpel pokrak gdy trzeba szkalowac pushera? :D juz dawno powinien stosik do upalenia oszusta odpalac

    ps. kurcze, faktycznie fajnie sie kogos linczuje, ide sie wpisac w innym ST bo cala masa pusherow na tym uni
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Akrobata111 napisał(a):

    za puszke Jecka.. :E jak sa tu jeszcze osoby ktore chca sprzedac mi konto top100 za cene nie przekraczajaca 15pln pisac.. ;]
    A tak na powaznie zona skontaktuj sie z goscie ktory sprzedał konto,zapytaj,wroc i przepros..
    Eee a za co mam przepraszać ? Przecież ja nic o pushu nie pisałam tak samo nie wyzywałam nikogo od pusherów. Nie miałam ku temu podstaw, jako, że konto było wyżej od Ciebie :) Czy Ty kupiłeś czy nie Ty... tego nigdy się nie dowiemy bowiem ze sprzedającym nie ma kontaktu :)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • nie no powaga. Screeny potwierdziły wszystko chłopaki. Trochę się żona skompromitowała. No co zrobić. Mam nadzieje ze to na prawdę dobra whiskey była! (Bo jestem koneserem).

    Zawsze czytałem o wszystkich I miałem to w dupie, ale jak już to zaczyna dotyczyć naszego soja to zawsze będę bronić naszych! Szczególnie ludzi z którymi na ogame się znam od lat I wiem że nigdy nam na TOPce nie zależało!!!! No moze chcieliśmy tylko jakieś fajne STeki robić I mieć fun. I tak jest do dziś. Nie przejmujemy się zlomami które dostajemy tylko odbudowa zawsze - przecież to tylko gra. :D

    Takze lecimy z tym pushem dalej!!!

    P.S. Akrobata, co to za whiskey była. xD