czubulus [KNR] & Dobrygracz [KNR] & ViZZioN [KNR] & El Marek [KNR] vs. Absynt [LOW] & El Charizard [BANKSTER] ~ 322494.37%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • czubulus [KNR] & Dobrygracz [KNR] & ViZZioN [KNR] & El Marek [KNR] vs. Absynt [LOW] & El Charizard [BANKSTER] ~ 322494.37%

    Siadło to siadło nie ma co drążyć tematu.
    Podziękowania dla @Absynt bez ciebie nie było by tego.
    @Farnah chciałeś stuknąć @ViZZioN a to on stuknął ciebie.



    O to Kluczowy screen który zadecydował o tym co się stało.
    [ciach]
    Pozdrawiam KNR i dostawców dex'u.



    souris napisał(a):

    chlopaki :D za wami [ciach] W OGIEN

    ViZZioN napisał(a):

    Napisz odemnie kto mieczem wojuje od miecza ginie

    Dobrygracz napisał(a):


    Absynt napisał(a):

    Pozdrawiam Anecie, Cezarego, Farmera i sojusz :D






    Dnia 03-07-2019 10:06:08 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor czubulus [KNR]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 3.051
    Lekki myśliwiec 3.412.852
    Ciężki myśliwiec 39
    Krążownik 496.034
    Okręt wojenny 326.423
    Bombowiec 35
    Niszczyciel 103.117
    Pancernik 620.964

    _________________________________________

    Agresor Dobrygracz [KNR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    Lekki myśliwiec 1.719.497
    Ciężki myśliwiec 157
    Krążownik 150.016
    Okręt wojenny 159.674
    Bombowiec 21
    Niszczyciel 9.999
    Gwiazda Śmierci 227
    Pancernik 44.545

    _________________________________________

    Agresor ViZZioN [KNR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    Lekki myśliwiec 1.826.286
    Krążownik 248.294
    Okręt wojenny 125.321
    Niszczyciel 35.000
    Pancernik 155.269

    _________________________________________

    Agresor El Marek [KNR]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.150
    Krążownik 523.448
    Okręt wojenny 348.856
    Pancernik 428.610
    Niszczyciel 57.858
    Lekki myśliwiec 4.488.554

    _________________________________________

    Obrońca Absynt [LOW]
    ________________________________________________

    Lekkie działo laserowe 1.900
    _________________________________________

    Obrońca El Charizard [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.685.598
    Ciężki myśliwiec 4.632
    Krążownik 298.102
    Okręt wojenny 155.730
    Niszczyciel 115.765
    Pancernik 33.603

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor czubulus [KNR]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 3.051 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 3.020.447 ( -392.405 )
    Ciężki myśliwiec 38 ( -1 )
    Krążownik 485.840 ( -10.194 )
    Okręt wojenny 324.585 ( -1.838 )
    Bombowiec 35 ( -0 )
    Niszczyciel 103.115 ( -2 )
    Pancernik 620.829 ( -135 )

    _________________________________________

    Agresor Dobrygracz [KNR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 1.518.939 ( -200.558 )
    Ciężki myśliwiec 144 ( -13 )
    Krążownik 146.835 ( -3.181 )
    Okręt wojenny 158.751 ( -923 )
    Bombowiec 21 ( -0 )
    Niszczyciel 9.999 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 227 ( -0 )
    Pancernik 44.536 ( -9 )

    _________________________________________

    Agresor ViZZioN [KNR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 1.613.670 ( -212.616 )
    Krążownik 242.904 ( -5.390 )
    Okręt wojenny 124.591 ( -730 )
    Niszczyciel 34.999 ( -1 )
    Pancernik 155.232 ( -37 )

    _________________________________________

    Agresor El Marek [KNR]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.150 ( -0 )
    Krążownik 512.050 ( -11.398 )
    Okręt wojenny 346.805 ( -2.051 )
    Pancernik 428.523 ( -87 )
    Niszczyciel 57.858 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 3.965.312 ( -523.242 )

    _________________________________________

    Obrońca Absynt [LOW]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca El Charizard [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.545.826.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 50.108.150.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 22.113.529.800 metalu i 10.135.906.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    6.311.431.400 Metalu i 0 Kryształu
    6.224.123.900 Metalu i 597.948.100 Kryształu
    3.411.036.000 Metalu i 3.411.036.000 Kryształu
    6.126.942.500 Metalu i 6.126.942.500 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    22.073.533.800 Metalu i 10.135.926.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 17.226.116.800
    Kryształ: 8.501.908.600
    Deuter: -64.391.000
    agresor zyskał łącznie 25.663.634.400 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -32.011.316.000
    Kryształ: -15.260.110.000
    Deuter: -2.836.724.000
    obrońca stracił łącznie 50.108.150.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0


    Super Moderator Ruda:
    Upominam za wrzucanie dużych zdjęć, czcionka została zmniejszona, a cytowanie wulgaryzmów jest zabronione zarówno w screenie jak i w wypowiedzi

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez czubulus. ().

  • No nic gratulacje akcji ladnie wam to wyszlo hmm abstyn zachowal sie jak zachowal i nie mam mu zalu... ..
    Markowi gratulacje wkoncu mnie dostales w taki a nie inny sposob
    Czubus dzieki za gre i jeden locim na dexa
    Vizowi dzieki za kilka miesiecy gry w soju i za gre na wezm wyszlo jak wyszlo
    Podziekowania sojuszowi
    Odbudowy nie bedzie moje konto poszlo do soja pozdrawiam

    Mam prozbe do 1 i 2 prosze zeby nie bylo gownoburzy o to prosze


    Super Moderator Ruda:
    posty połączono
  • jak sie zaczyna z umawaiac z człowiekiem bez honoru to tak sie kończy
    Absynt myslałam kiedys , ze jestes przyzwoity ale nie jestes , sprzedałes swoja przyzwoitośc za lizanie komus .... :)
    nie gratuluje , bo nie ma czego i nie ma komu

    Charisku jedyna Twoja wina to ufnośc , jak to było w starym polskim filmie U MNIE SŁOWO DROZSZE OD PIENIEDZY
    SZO Słoneczko ,
    Bamkstery sa super :) i nie oszukują , nie zdradzaja :)

    jak to bez gówwnoburzy ??????????????
    zostawwic takie zachowanie bez słowa ?
    wystarczajao wielu takich mamy wokól siebie :( wstyd i hańba dla Was panowie



    Super Moderator Ruda:
    posty połączono
  • Cóż chari... ciągnąłeś dwie sroki za ogon jak widać do czasu. Dwulicowość popłaca tylko u smerfów/oldów Poszedłeś z "genialnym pomysłem" do "odpowiedniej" osoby za co zapłaciłeś ;) Ciekawe czy teraz tobie krystian pośle coś ze swoich puszówek na odbudowe :D
    Gratki Absynt za postawę szczerze to nikt nie spodziewał się takiego finału, w sumie nie ma się czego czepiać, sam chari napisał że to gra strategiczna i wszystkie chwyty dozwolone :E :E Oj chari chari, sam na siebie bata ukręciłeś.

    halszka napisał(a):

    jak sie zaczyna z umawaiac z człowiekiem bez honoru to tak sie kończy
    Absynt myslałam kiedys , ze jestes przyzwoity ale nie jestes
    Bamkstery sa super :) i nie oszukują , nie zdradzaja :)
    Jaja sobie robisz co nie? Chari w tak żałosny sposób chciał vizza na mine wbić a ty piszesz że to absynt jest bez honoru? O_O O_O O_O O_O O_O Ty czytasz co ty w ogóle piszesz? :E albo przeczytałaś chociaż jak się to wszystko zaczęło? :quasi:
    Pozdro KNR
  • Czyli jakbym to ja wyladowal w recach wtedy by wszystko bylo cacy? Charisek sobie uknuł ze yoda ma mnie wystawic kiedy absynt bedzie na niego lecial.. ale co tam wszyscy wiedza lepiej Absynt nikomu dupy nie lize dalej chce zebysmy po sobie latali i tak z pewnoscia bedzie bez odbioru ;)
  • Screen wycięty z kontekstu, bo należałoby dodać, że Yoda się na to nie zgodził.

    Tylko jedno pytanie:
    Absynt po prawej, czujesz się zwycięzcą ?

    A co do rw, już takie przeżyłem, włącznie z przeróbką podglądu, także norma w dzisiejszym ogame. Może dlatego gra w nią z 200 osób...
    Polska nie może być krajem normalnym,
    bo normalni ludzie są tu mniejszością.

    u25 się działo ;)
  • Z Każdym minusem tego starcia nasze ego rośnie.



    Widać co poniektórzy mają klapki na oczach i nie widzą że to Hary jest inicjatorem tego starcia.
    Jak by on pacną vizirka to by było ok i cacy a tak jest fee i brzydko.

    @janko13
    Od niedzieli poszczaliśmy absyntowi


    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czubulus. ().

  • [ciach] to pełno :)
    na zdrowie
    niestety zawiodła mnie taka postawa , latałam z wrogami i nigdy nie było takich sytuacji , było zaufanie :) tak mnie nauczono :) ale widze, ze to za trudne jest dla osób z wezn , szkoda, bo to uniwersum mi bardzo odpowiadało
    JESZCZE JEDNO , TO CO PISZE TO MOJE OSOBISTE ZDANIE, O ZŁOMIE CHARISKA DOWIEDZIAŁAM SIE PARE MINUT TEMU , NIE ZNAM JESZCZE ZDANIA MOICH SOJUSZNIKÓW , ALE MOJE JUZ ZNACIE WSZYSCY .

    Pozdrawiam serdecznie Smery , które moze wtopiły pare flot ale sa cudownymi ludźmi , pozdrawiam moich Banksterów, którzy sa fantastycznymi ludźmi :)

    wam do wzrostu ego nie jest potrzebne rw, wam to rosnie bo słońce świeci, bo deszcz pada..... samouwielbienie czy inne pieroństwo :) nawet nie wiem jak to nazwać


    Super Moderator Ruda:
    pseudocenzura i doubleposting są na Forum zabronione.
  • Każdy ma swoją moralność, honor i gra jak uważa, ja osobiście wolałbym skasować konto i nie grać w ogóle, niż postąpić w taki sposób. Nie chodzi już nawet o to kto na kim i dlaczego. Wstyd.
    Mógłbym tu napisać wiele, ale uszczypnę się i pozostawię tylko to.
    :thumbdown:
  • Szkoda Chari, chciałeś pokombinować to przekombinowali Ciebie niestety... No cóż taka gra nic na to nie poradzisz, spoko z Ciebie gościu i fajnie sie z Toba grało, szkoda ze SzO nie bedzie, ale odpoczniesz to pewnie wrócisz, Miejmy nadzieję ,że do zobaczenia gdzieś w Galaktyce!!!

    Pozdrawiam!!!
  • Dawno RW na forum i wpisy pod nimi pobiły rekordy tandety niczym w prasie pantoflowej.
    Obojętnie co by nie wyszło z KNR strony robi się burza i to pełna G.
    Gratuluję Chłopaki starcia. Cel uświęca środki,liczy się pomysł i realizacja. Niekażdego stać na obmyślenie strategii a co dopiero na jej realizację i tu zaczyna się wielkie larum tych co nic nie mogą zdziałać.

    • W miłości, na wojnie i w korkach lotniczych wszystkie chwyty są dozwolone Bethany Campbell
  • Wpiszę się tutaj , RW niczym uderzenie linijką po łapach przez nauczyciela w szkole ,że tak nie wolno .

    Wymaga komentarza ?
    Wymaga!
    @jank013 spoko nie zgodziłem się to fakt - vizzek o tym już wie także nie ma co mieszać i dyskutować na ten temat.

    Ciekawi mnie sytuacja a tak naprawdę relacja : absynt <--> chari , bo to oni musieli się dogadywać co do akcji to jeden zawierzył drugiemu ...

    Od razu przywołuje największego wędkarza forum Wezn do tablicy @Dobrygracz

    Let's begin ! :
  • @Krolowa_Chaosu napisała: "Cel uświęca środki,liczy się pomysł i realizacja. " To obrazuje obliczę KNR dla cyferek zrobią wszystko ( @Dobrygracz napisał: "Gratki Absynt za postawę " O_O ). Jak widać z wypowiedzi graczy KNR Absynt to ich bohater. Ja powiem krótko obojętnie kto wylądowałby w reckach (np. ViZZioN) to Absynt jest moim antybohaterem a kto z takim graczem współpracuje to......... :thumbdown:
    To jest ta subtelna różnica miedzy nami. :D
    Pozdrawiam grających z zasadami (cyferki to nie wszystko ;) ).
  • Cokolwiek napisze, to i tak będę najbardziej winny w tym RW i nikomu nie życzę, by w ten sposób padł. Najgorszy bait jaki może być.

    Moje relacje z Charim były można to nazwać impulsywne: pomysł Chariego, marne szanse na wykonanie, ale się zgadzałem i w pewnym stopniu zbudował na tym zaufanie do mnie.

    Akceptowałem jego taktyczki i tłumaczenia, że wszystkie chwyty dozwolone i że to gra strategiczna, ale wkońcu się skumulowało i jeszcze dosłyszałen od wronek, że na mnie też poluje, więc wymyśliłem plan, który zaskakująco łatwiutko wyszedł.

    Co do lizanka, to akurat tutaj żadnych nie było z mojej strony i kazałem żadnego ultimatum mi nie dawać - niech latają jak latali i pewnie w KNR reckach się pojawie, tak jak zawsze u mnie to bywa co jakies 3-4 mieziące :P

    Akcja.... szybkie info do Vizza, tłumaczenie dlaczego w ten sposób chce postąpić i potem zbieranie chętnych, którzy i tak myśleli, że to za ciula Pana nie wyjdzie, ale wyszło jak wyszło. Charis i tak mega długo się trzymał :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Absynt ().

  • @Zagubiony aha czyli Hary nie gra dla cyferek? Wez pod uwage ze sciagnal urlop będąc w górach;) po co? Ano wlasnie.. ;) jak wymieniasz tych zlych wymien wszystkich i skoncz biadolić te smuty ;) chcesz zaplecze akcji? Roluj do gory pod starciem Czubek fajny screen umiescil;) nie gramy dla cyferek,ale skoro ktos chce mnie nie fair uwalic i mi to pokazuje czarno na bialym to niestety wtedy znizam sie do poziomu oponenta ;)
  • Ech a wy dalej sfoje to tylko zabawa i gra strategiczna to ze ja flote stracilem zycie plakac nie mam zamiaru grac tez bo mi sie odechcialo.... To ze viza byla szykowana pulapka to moj pomysl by ale abstyn zagral na 2 frontu lepszy zarobek ma z mojej floty niz jego bo bot jego to malu sury farmi z idlakow.... Bawcie sie dalej w to co robicie ja juz mam spokoj z tym... Aaa pro ja nie w gorach u sciagalen jak nie wiesz...
  • @ViZZioN tutaj masz odpowiedź: @Krolowa_Chaosu napisała: "Cel uświęca środki,liczy się pomysł i realizacja. " To obrazuje obliczę KNR dla cyferek zrobią wszystko ( @Dobrygracz napisał: "Gratki Absynt za postawę " ). Jak widać z wypowiedzi graczy KNR Absynt to ich bohater. Ja powiem krótko obojętnie kto wylądowałby w reckach (np. ViZZioN) to Absynt jest moim antybohaterem a kto z takim graczem współpracuje to.........
    To jest ta subtelna różnica miedzy nami.
    Pozdrawiam grających z zasadami (cyferki to nie wszystko ).

    Z mojej wypowiedzi nie wynika, że Hary to mój bohater. :( Jeszcze raz podkreślę bez akceptacji takich "metod" gry przez Absynta żadnego ST by nie było :(
    Jak widać są gracze prntscr.com/o9zwkt, którzy takich "metod" nie pochwalają. ;)

    Prościej nie potrafię,przepraszam.
  • Banda hipokrytów sie wypowiada, którzy sami chcieli chairego w reckach ogladac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz , jak złapany we własne sidła, to źle ?

    nic tylko nauczka, przywrócenie do pionu, nie umie grac, zawsze był mi zadrą w oku, za chamstwo, dwulicowosc, proby zrobienia MNIE i moich sojuszników w podobny sposób, razem z Krystianem - tym z OLDÓW !! nadażyła sie okazja, dzieki Abs ;)

    Bartłomieju, Kamilu, Krzysiu - PRZEOGROMNE DZIEKI !!!!!