Top 2 ACS Uhtred of Bebbanburg [DRACARYS] & DeeFJot [DRACARYS] & oddam_oddam vel Lubie_Piwo [DRACARYS] & magic [DRACARYS] vs. Edek Kisiel [REC] ~ 5956.52%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top 2 ACS Uhtred of Bebbanburg [DRACARYS] & DeeFJot [DRACARYS] & oddam_oddam vel Lubie_Piwo [DRACARYS] & magic [DRACARYS] vs. Edek Kisiel [REC] ~ 5956.52%





    Dobry dzień !


    znowu udało się zezłomować Edzia
    Akcja bez finezji BFS , lot intergala , mieliśmy buddy (dzięki Magic za udostępnienie buddy)
    Więc szybkie :

    Jeżeli chodzi o mnie to dzięki Ekipie którą stworzyliśmy i pozdrawiam tych którzy w nas nie wierzyli
    I tobie defjut za to że podzieliłes sie Edkiem jesteś naszym królem MasterCard


    Magic
    "Ciastek zobaczymy kto ma mocniejsze zęby"

    Defjut :


    Po tym starciu Pewnie cale uniwersum powie ze albo kupilem edka albo mialem go w buddy, a GO ackra bedzie skrupulatnie liczyl czy tam nie bylo zadnego pushu, nie niebylo. Wszystko Ci ACKRA JUZ MAM W TICKECIE NABAZGRANE NIC TYLKO POTWIERDZAĆ ! Swoją drogą, dzieki ackra za 3 dniowy urlop, Pozdrawiam SOJUSZ i uczestników, EDKOWI zycze czestszego budzenia sie w nocy badz wiekszej ilosci powracajacych transportow, Pozdrówki dla Bobiczka niestety był mój paź na FSie, a teraz kilka słów do JABOLA i TOMEE , teraz Wasza kolej.. Edek w ogóle nie był planowany.


    Lubie_piwo : [/b]
    Zmienisz mi nick w st na lubie piwo ?


    Dnia 02-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Uhtred of Bebbanburg [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1
    Okręt wojenny 1.184
    Pancernik 352
    Krążownik 1.943

    _________________________________________

    Agresor DeeFJot [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.589
    Pancernik 1.300
    Krążownik 4.337
    Mały transporter 1.424
    Lekki myśliwiec 18.004
    Ciężki myśliwiec 18

    _________________________________________

    Agresor oddam_oddam [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.243
    Pancernik 1.143
    Krążownik 1.465
    Lekki myśliwiec 3.637

    _________________________________________

    Agresor magic [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 688
    Pancernik 2.447
    Krążownik 1.221
    Lekki myśliwiec 15.460

    _________________________________________

    Obrońca Edek Kisiel [REC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.568
    Lekki myśliwiec 55.253
    Krążownik 9.336
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 6.668
    Sonda szpiegowska 88
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 546

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Uhtred of Bebbanburg [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 0 ( -1 )
    Okręt wojenny 1.145 ( -39 )
    Pancernik 343 ( -9 )
    Krążownik 1.471 ( -472 )

    _________________________________________

    Agresor DeeFJot [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.538 ( -51 )
    Pancernik 1.246 ( -54 )
    Krążownik 3.403 ( -934 )
    Mały transporter 185 ( -1.239 )
    Lekki myśliwiec 2.349 ( -15.655 )
    Ciężki myśliwiec 4 ( -14 )

    _________________________________________

    Agresor oddam_oddam [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.203 ( -40 )
    Pancernik 1.108 ( -35 )
    Krążownik 1.187 ( -278 )
    Lekki myśliwiec 498 ( -3.139 )

    _________________________________________

    Agresor magic [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 660 ( -28 )
    Pancernik 2.369 ( -78 )
    Krążownik 897 ( -324 )
    Lekki myśliwiec 1.903 ( -13.557 )

    _________________________________________

    Obrońca Edek Kisiel [REC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -5.568 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -55.253 )
    Krążownik 0 ( -9.336 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -2 )
    Recykler 0 ( -6.668 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -88 )
    Gwiazda Śmierci 5 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -546 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 217.176.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 680.630.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 419.204.100 metalu i 176.448.300 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    15.288.000 Metalu i 15.288.000 Kryształu
    14.000.000 Metalu i 14.000.000 Kryształu
    14.000.000 Metalu i 14.000.000 Kryształu
    101.835.000 Metalu i 101.835.000 Kryształu
    1.162.500 Metalu i 1.162.500 Kryształu
    8.292.500 Metalu i 8.292.500 Kryształu
    105.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    75.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    43.320.000 Metalu i 0 Kryształu
    37.231.300 Metalu i 31.424.700 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    415.129.300 Metalu i 186.002.700 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 262.961.300
    Kryształ: 127.650.700
    Deuter: -6.656.000
    agresor zyskał łącznie 383.956.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -446.695.000
    Kryształ: -193.717.000
    Deuter: -40.218.000
    obrońca stracił łącznie 680.630.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
  • Intergala, dobrze że nie skończyło się jak W-yutani :E Mieliście moona na falandze? No ale serio, gdybym nie siedział na koncie edka to nie wiem co by było :D Sojuszowa zrzutka się opłaciła, tylko nie sądzę że taki push drugi raz przejdzie. Gratulacje, obrońcy Szo bo do 3 razy sztuka?
  • Latał Kisiel razy kilka
    Wydając kasę na anty co chwilka
    Mądruś straszył wszystkich dookoła
    Sam zostawił flotę jak bez mózg matoła
    Teraz znów tatuś da kasę
    Znów zrobi Lmów masę
    Zaproponujcie mu teraz może pakt elegancko, nobliwie
    Może nauczy się grac noob uczciwie

    Panowie dla was wielkie gratki i szacunek bo ktoś utarł mu wreszcie nosa może to go czegoś nauczy (chociaż raczę wątpić ten typ tak ma ) Wyda następne 2 tyś zł na anty postawi znów ze 100tyś Lm i znów będzie udawał Topowego Pro gracza :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i szacunek :)
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...
  • Gratulowałem zaraz po ataku, gratuluję jeszcze raz. Na disco w trakcie przygotowań i samego lotu tłum jak na promocji karkówki w carrefourze. Oby tak zawsze.

    Edkowi ultraturbo odbudowy.

    Edit:// szanujcie kochani ludzie wszystkich, którzy wydają po kilka k PLN na grę (czy to 3 kolonie po 40 minutach gry, czy to awans z top140 flot na top1 w pół dnia, czy na inne zastosowanie kebab-materii jaka tam komuś może przyjść do głowy), bo to dzięki ich nieustannemu trudowi ten pierdolnik jeszcze zajmuje miejsce na serwerach.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Puck Puck ().

  • Miałem się tutaj nie wpisywać widząc ten hejt ale czytam te wszystkie wypociny i wyjść z podziwu nie mogę skąd w Was tyle złości, zawiści, chamstwa i kompleksów.

    Pewnie tak naprawdę fajne z Was chłopaki ale net daje Wam jakąś dziką swobodę w wyrażaniu tego, co w Was najgorsze, hamulce puszczają.

    Spójrzcie, takie ST, zezłomowany, BFS, paktował, wpychał watę w uszy, kręcił ale nawet słowa nie napisał na żadnego z Was urągającemu mu - więc zadam Wam proste pytanie: Kto tutaj ma klasę, wbrew pozorom?

    Oprócz tego wylewanie własnych żali w cudzym STeku jest niekulturalne, delikatnie mówiąc - pewnie @Ruda i tak powycina, i bardzo dobrze, ale chłopaki, zamiast obrzucać się łąjnem wróćcie na szlak i pokażcie, co potraficie w grze, bo językiem i kulturą się nie popisaliście.

    Może do części trafi przesłanie, może do drugiej nie, ale zastanówcie się wszyscy, czytają Was młodzi ludzie, którzy za kilkanaście latek będą Was wytykać palcami, urągać z Waszej niepełnosprawności wieku starczego, przelewać na Was swoje żale i niepowodzenia i własne dzieci wychowując w taki właśnie, jak nie gorszy sposób.
    Jaki teraz przykład dajecie, odbierzecie sobie w przyszłości w dwójnasób, jak nie więcej, bo przecież to, co złe, urasta do jeszcze większego znacznie łatwiej i szybciej niż sobie to wyobrażacie.

    Muza do refleksji - posłuchajcie, nie musicie ale może skorzystajcie z okazji, jak nie znacie, i przemyślcie to sobie. Nikogo tą muzą nie chciałem obrazić, lecz przestrzec, jak bardzo obrazuje nas wszystkich, no bo jak, Polak, na naszej wiosce, przecież nie da się pomiatać i do Polaka nie podskoczysz....:



    I bez offtopu: ptactwo przetrwało, ciekawe, czy REC szykuje odpowiedź, w końcu to sojusznik...

    P.S. Pamiętajcie, pokonanemu należy się szacunek, bo umniejszając jemu pomniejszacie swój triumf a nie sądzę, by to miało być głównym przesłaniem tego wlotu. Pokażcie klasę, stać Was na to, wszystkich, bez wyjątku.
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen
  • kaper1 napisał(a):



    I bez offtopu
    Wybacz że tak skróciłem twojego posta każdy wyżej może go przeczytać
    Edek nie wypowie się w starciu bo wstydzi się swojego prawdziwego nicka.
    Co do spięcia Defjut kontra reszta to nie da się tego uniknąć top 1 zawsze ma opinie puszera itd itp ite sre , dostał bana bana cofneli ale reszta nadal powie że to puszer. (MY TEŻ!) :P
    Sam niedawno pisałes że nie pisze się Historii do starć a tutaj mimo napisania takiej trochę z humorem hejtujesz .
    Ani ja ani prawdopodobnie żaden z moich sojuszników nie odgrażał się na PW tak jak Edek odgrażał się nam.
    pozdrawiam
  • Winter napisał(a):

    ....hejtujesz .
    Ani ja ani prawdopodobnie żaden z moich sojuszników nie odgrażał się na PW tak jak Edek odgrażał się nam.

    @Winter, jeżeli to co wyżej napisałem zabrzmiało jak hejt, to jest mi niezmiernie przykro, bo nie takie było moje zamierzenie. Myślałem, że opisuję stan zastany i nie chciałem nikogo obrazić ale dać szanse na przemyślenie swoich postaw i komentarzy. Może i masz rację w domyśle, że nie powinienem się mieszać i przysłowiowo olać wszystko ale za dużo tego jest i ktoś musi od czasu do czasu zwrócić na to uwagę i przy okazji oberwać - taki los, może taka karma, cytując klasyków...

    Jak Edek pisał na PW i co tam robił, też komentowałem ale czyż nie chcielibyście być ponad to i pokazać Waszą klasę? Sądzę, że stać Was na to wszystkich i każdego z osobna, bo trudno jest mi zrozumieć, że równacie w dół. Chłopaki, w każdym z Was tkwi potencjał i nie zmarnujcie tego
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen