Kto sie poci na letnim serwie :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Człowiek spocony ale nie od temperatury tylko ze względu na sąsiada który ma chcicę na darmowe surowce (i cały czas czerwony podgląd) :P
    A serio to taki powrót z prehistorii.Nie sądziłem że po tylu latach jeszcze będę grał ale nałóg powrócił. :)

    Porównują to co kiedyś działo się po starcie uni to teraz straszna posucha na forum...


    UNI 2: OFF
    UNI 30: OFF
    UNI 35: OFF
    UNI Indus: ON

    Dinozaury nie umarły to raz, one nadal są wśród nas...
  • xfenix napisał(a):

    Człowiek spocony ale nie od temperatury tylko ze względu na sąsiada który ma chcicę na darmowe surowce (i cały czas czerwony podgląd) :P
    A serio to taki powrót z prehistorii.Nie sądziłem że po tylu latach jeszcze będę grał ale nałóg powrócił. :)

    Porównują to co kiedyś działo się po starcie uni to teraz straszna posucha na forum...
    Ciekawe kto jest tym niedobrym sasiadem :). Ja tam zawsze lubialem na forum troche spamu a teraz to jak na stypie
  • Nie zlicze ile to już lat bez stateczków. A jednak i ja postanowiłem wrócić. Niestety na forum nie jestem w stanie odkopać swojego starego konta ale wierzę że dam się tu poznać na nowo.

    Czy tu dalej się siedzi ekipą po kilka tygodni aby upolować tą jedną, wypatrzoną flotę? Siedzi się nocami sprawdzając czy gość przypadkiem się nie obudził?
    Się wyklepie :)
  • Tezur napisał(a):

    Nie zlicze ile to już lat bez stateczków. A jednak i ja postanowiłem wrócić. Niestety na forum nie jestem w stanie odkopać swojego starego konta ale wierzę że dam się tu poznać na nowo.

    Czy tu dalej się siedzi ekipą po kilka tygodni aby upolować tą jedną, wypatrzoną flotę? Siedzi się nocami sprawdzając czy gość przypadkiem się nie obudził?
    Duzo sie pozmienialo, czy na plus czy na minus ocenisz sam po paru tygodniach. Napewno spore znaczenie ma antymateria i to ile wydajesz na gre ( zepsulo cala rozgrywke ). Co do ekipy to zalezy jaka znajdziesz są dalej stare mordeczki co tkwią w nalogu od kilkunastu lat. Co do forum iles lat temu pokasowali stare i nieaktywne konta ( moje tez przepadlo ). Pozdrawiam i powodzenia na serwie
  • Kilka tygodni szybko zleci jeśli podstawa tej rozgrywki została taka sama.

    Widzę jakieś automatyczne ucieczki i inne bajery ale po cichu liczę, że bez inwestycji w PLN można w dalszym ciągu zajść wysoko dobrze się przy tym bawiąc. Oby tak było a jeśli będzie to równoznaczne z tym że będzie ciężej - tym lepiej ;)
    Się wyklepie :)
  • Witajcie,
    po kilkuletniej przerwie zaczynam ponownie przygode z Ogame.

    Zauwazylem ze jest wiele nowych rzeczy, miedzy innymi interfejs znajomi.
    Ogame to przede wszystkim dobra ekipa i luzne tematy wokol gry, jesli ktos bedzie mial ochote w przyszlosci cos porobic wspolnie to jestem otwarty na propozycje.