Dzieki za gre uniGALATEA :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dzieki za gre uniGALATEA :)

    Witam wszystich ostatni raz juz :) Nie musze nikomu tlumaczyc dlatczego taka a nie inna decyzja bo NWO zrobil to za mnie wysylajac Wam priv ze niby to razem konczymy gre bla bla bla
    Co do starcia to faktycznie ladnie lupnelo, 30k % jak sie nie myle, uni mlode, 2 topowe floty wiec mam tylko nadzieje ze sie najedliscie dodajac do tego 2kkk sury ktore byly tak rozchwytywane ze 69 atakuj bylo na tego moona jeszcze po tym jak sure juz zgarneli inni :D siedzialem jakos 1h 40min obserwujac jak mnie wyfarmiacie i przed kazdym dolotem w glowie mialem "teleporotwac czy nie?" ale jednak niesmak jaki jest i jaki jeszcze jakis czas pozostanie odradzal mi ratowania dobytku co by nie zachcialo mi sie jeszcze raz, trzeci raz odbudowywac.


    Jak juz wiele razy mowilem to uni jest i bylo slabe, marne grajki oskarzaja o push kazdego kto ma wiecej od nich... smutne do jakiego poziomu upadlo ogame ale o tym rowniez napisal Wam NWO, ja rowniez z bolem patrzylem jak floty tam na Quantum ida w gore i jak teraz sa wykorzystywane zeby gnebic PLa o ktorym mozna duzo powiedziec ale napewno nie ze gra nieuczciwie.



    Gram w ogame od wielu wielu lat, od zawsze flota, od zawsze scisla topka, nidgy nie bylem karany za push, wszystkie moje blokady to 2x bash, 1x wulgi, 1x odsylka surki ale bez bana za niby ustawke (konto po sojuszniku zmenilo wlasciciela, przysnal w pierwsza noc i dla GO byla to wystawka) i 1x multi ale to juz na tym uni co tez uwazalem za niesluszne i wciaz uwazam ta blokade za krzywdzaca.
    Mozecie pisac i myslec co chcecie, ale zadne moje rw nie bylo pushem i tak jak w to nie wierzyliscie tak teraz nie mam powodu zeby nawijac makaron :)

    gralem kiedys na serwerze Quantum, tam "poznalem" NWO, na tym uni spiknelismy sie jakos przypadkowo, mial pasc widmo ale zalogowal, pozniej wspolna kasacja darka, jakies dalsze plany mniej lub bardziej odlegle byly. Gralem tu incognito, nie chcialem ujawniac pod jakim nickiem gralem wczesniej bo to byla moja pierwsza zasada ktora przyjalem podczas decyzji o powrocie do gry i pewnie gdybym powiedzial pod jakim nickiem gralem to tego zacnego RW by nie bylo.

    To ze podjelismy wspolna decyzje o koncu gry jest akurat nie prawda, decyzje te podjal NWO, nie wiem dlaczego to zrobil bo sam nazwal mnie przyjacielem, wiedzial ze stoje z flota bo sam mu napisalem ze nie robie FSow jak gdzies wychodze a on nie wiem dlaczego podjal za mnie ta decyzje, nie latalismy na siebie stad moja pewnosc ze flota bedzie wciaz stala jak wroce. Kolejny raz w tej grze osoba ktorej ufalem puscila mnie bokiem dlatego nie mam ochoty odbudowywac juz tej floty, niektórym wyda sie to glupie ze ufa sie komus "bezgranicznie" ale wlasnie dlatego nigdy nie bedziecie dobrze w to grac, nie da sie grac w pojedynke, zeby byc kozakiem w ta gre trzeba miec ekipe od ktorej nie wymagasz screenow falangi przed dolotem, ktorej mowisz o ktorej wraca FS a nie dasz rady odebrac itd bo ogame to jest gra i bledow nie wybacza a zycie jest zyciem i jest nieprzewidywalne.
    Wielu z was (ba 64 osoby) pisalo do mnie na pw ze szacun za decyzje, inni pisali ze mi kibicowali, inni powodzenia w realu, dzieki za pare milych slow i do niezobaczenia :)

    Dziekuje wszystkim ktorzy chca pomoc w odbdowie, podsylac sure itd ale tu nie chodzi o flote a o to kto ja strzelil, niszczenie komus floty nazywajac go przyjacielem nijak sie ma do siebie zwlaszcza informujac wszystkich zeby wydoili co sie da, mocno sie zawiodlem, ale bywa i tak. Udowodnilem wam na tym uni ze mozna jak sie chce, pierw z top16 na 216, pozniej z 60 na 312 az doszedlem do top4 i mialem sure na top3 (ponad 2kkk), wiec jak widac mozna tylko trzebna chciec i nie stekac ze inni maja jak stereotypowy zawistny polaczek.

    Dzieki za wspolna gre sojuszowi i paru osobom ktorym juz na pw napisalem chyba wszytko.

    Pozdrawiam Lucky
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Co tu można powiedzieć?

    Znaliśmy się dość krótko, wymieniliśmy kilkanaście/dziesiąt zdań. Wszystko z uśmiechem, na luzie.

    W dniu moich urodzin chciałem walnąc ST i pół dnia pisałem o tym na discordzie. Walnięty zostałem ja... na 700pnc ze stoczni (Maratończyk) i przez Ciebie na kilka tysięcy transów o których istnieniu zapomniałem ;p

    Był to jedyny dzień w którym zostałem zaatakowany i to 2x na tym uni.

    Jak widać, nie ma co ufać osobom z topki. Tam liczy się własna dupa i własne cyferki, a nie drugi człowiek.

    Życzę ci byś nigdy już nie wracał do tej gry bo to potrafi być niezły nałóg. Życie ma się jedno i trzeba je wykorzystać na maksa. Spełniaj marzenia, realizuj cele, bądź zdrowy i szczęśliwy ;)

    Jak w OGame padałeś, to wstawałeś silniejszy, w realu życzę tego samego ;)

    Każdy upadek niech cię tylko wzmacnia.

    Powodzenia ;)
  • Jak widać Lucky nie każdemu zwłaszcza tu, można zaufać, czego idealnym przykładem jak widać był NWO.
    Dla mnie to dosyć chamskie rozwalać kolege i podejmować za niego decyzje o zakończeniu gry, bo takie w danej chwili miał widzimisie.
    Pokazałeś wielu na tym uni i nie tylko na tym jak solidnie ze skill'em naparzać. Nie poznałem do tej pory lepszego motywatora w tej gierce jakim byłeś/jestes Ty i za to Ci szacun. :D

    Fajnie było Cię z zaszczytem poznać i klikać z tobą pod jedną banderą, lecz nawet gdybym Cię nigdy nie poznał, powiedziałbym każdemu (zresztą pewnie nie tylko ja), że byłeś tu autentycznie najlepszy i udowadniałeś to za każdym razem w zajebisty sposób.

    Niech nołlajfy i inni krzykaczo-stulejarze dalej sobie płaczą i krzyczą, głosząc jakieś debilne herezje. Nic im w życiu nie wyszło, tylko sapać się do monitorka, bo są "żadni" i tyle.
    Prędzej, czy później rzeczywistość ich zweryfikuje :E ...

    Dziękuję za Uwagę, Tobie Lucky odpoczynku w realu... zasłużyłeś z nawiązką :D
    Dzięki wielkie za fajne gadki, spoko chwile, było momentami zabawnie XD ... i może do kiedyś ... chociaż wolałbym już nigdy więcej w OG... :D Powodzenia !

    A zawistnych pozdrawiam za pomocą środkowego palca 8-) elo

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jay-eaZy ().

  • No to juz wiem dlaczego w grze nie odpisujesz, wielka szkoda ale nie bede sie juz rozpisywal tylko wkleje to co juz napisalem, jeszcze raz dzieki za kazda godzine spedzona na glupim gadaniu, jak zona wolala mnie do spania o 2 a ty napisales "niech sie ogarnie my tu knujemy" to do dzisiaj w sojuszu sie smiejemy :) zdrowka dla rodzinki skoro taka decyzje podjales

    Padł najlepszy gracz jakiego poznałem na ogame, zawsze wszystko widzial, zawsze wszystko wiedzial, koordy znal na pamiec, kto gdzie lata, jak robi fsy, bez notatek wszystko w glowie skubaniec trzymal, wystarczylo zapytac na gg wpisujac nick gracza i jezeli byl on 100 us w lewo czy prawo od jego ksiezyca to lucky wiedzial o nim wszystko. Jak pisal dzisiaj ze dark z sojuszu terefere robi fs na 2 60 to mowilem mu ze nie, ze flote widzialem na 2 100 ciagle, lucky powiedzial nie, robi fs na 1 60 i zeby mi udowodnic zdjal mu moona i co? flota wracala na kolonizuj na 1 60... dziwi mnie tylko ze nie polecial bo znal kogos od niego z sojuszu czy cos. Mistrz taktyki i jestem pewien ze gdyby nie to ze zaufal komu nie trzeba to jeszcze chwila i wybilby was co do nogi. Czuje sie zaszczycony ze sprzedawalem Ci deuterex. Pamietam jak na mnie polowales i popatrz hehe jak to sie wszystko plecie. Jezeli chcialbys zaczac na nowym uni to pisz bo chetnie zmienie serwer, moze nawet flote postawie bo juz to eko mi zbrzydlo jezeli bedziesz chcial sie podniesc to pisz, moze jak zlosc zejdzie, przeczytasz wszystkie wiadomosci od ludzi i dodadza Ci otuchy to zawsze na mnie i pewnie nie tylko na mnie mozesz liczyc. Rzadko mozna spotkac gracza w topce z takim dystansem i smiechem jakim Ty jestes i wciaz powtarzasz to swoje "spokojnie, nie nerwowo". Specjalnie dla Ciebie odnalazlem haslo do konta na forum a obiecalem sobie ze tu nie zawitam lata temu, ale obok takiej sytuacji nie mozna przejsc obojetnie. Starcia nie gratuluje, takie top1 to nie powod do dumy moim skromnym zdaniem. Wielkie SZO
  • Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam. :D Ale jednak w końcu telepnąłeś na mnie flo i straciłem liczby i obrazki. ;( hlip hlip Ale na mnie też zarobiłeś :D

    Raz się nauczyłem i to de facto na quantum (po fuzji z Eridanusem) ,że topki mają wyprane umysły i potrafią z Tobą pisać przez tygodnie, mieć Cię w buddy i przez przypadek zdarzy się im wysłać flotę na Ciebie.

    Co ludzie zapominają, to gra i rywalizacja, a więc powodzenia we wszystkim i nie przepierdol tego wolnego czasu na głupoty, jak granie w "gry" "gejmfordża". Yo!
  • Udało mi się zalogować :D

    1. Nie wkurwiaj mnie już dobrze,
    2. Nie będę się powtarzała po raz 27337831 że mam dosyć twojego pierdolenia że kończysz itp, po takim ryciu Ci od rana bani dobrze wiemy że Cię odbudujemy :D

    To tyle... :D

    Zamykam temat i proszę GO o usunięcie tego wątku bo nieaktualny :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.