NWO vs. KUPIE_DEUTER [NFZ] ~ 30416.86% TOP 1 SOLO

  • NWO vs. KUPIE_DEUTER [NFZ] ~ 30416.86% TOP 1 SOLO


    KUPIE DEUTER to nasz Lucky jesli ktos nie kojazy.

    Dnia 30-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor NWO
    ________________________________________________

    Mały transporter 39.520
    Lekki myśliwiec 319.469
    Krążownik 8.289
    Okręt wojenny 20.416
    Recykler 33.874
    Pancernik 18.917
    _________________________________________

    Obrońca KUPIE_DEUTER [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 43.590
    Duży transporter 400
    Lekki myśliwiec 200.892
    Krążownik 16.121
    Okręt wojenny 9.939
    Statek kolonizacyjny 13
    Recykler 36.218
    Sonda szpiegowska 4.887
    Niszczyciel 11
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 11.296
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor NWO
    ________________________________________________

    Mały transporter 15.700 ( -23.820 )
    Lekki myśliwiec 126.988 ( -192.481 )
    Krążownik 7.155 ( -1.134 )
    Okręt wojenny 20.325 ( -91 )
    Recykler 24.173 ( -9.701 )
    Pancernik 18.865 ( -52 )
    _________________________________________

    Obrońca KUPIE_DEUTER [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2 ( -43.588 )
    Duży transporter 4 ( -396 )
    Lekki myśliwiec 9 ( -200.883 )
    Krążownik 744 ( -15.377 )
    Okręt wojenny 3.283 ( -6.656 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -13 )
    Recykler 325 ( -35.893 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -4.887 )
    Niszczyciel 10 ( -1 )
    Gwiazda Śmierci 1 ( -0 )
    Pancernik 6.080 ( -5.216 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.082.588.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.922.895.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.052.231.200 metalu i 989.455.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.301.803.200
    Kryształ: 679.745.200
    Deuter: -22.450.000
    agresor zyskał łącznie 1.959.098.400 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.814.861.000
    Kryształ: -927.109.000
    Deuter: -180.925.000
    obrońca stracił łącznie 2.922.895.000 jednostek.


    " Witam. Lucky to moj ziomek. Widzę że na planetach ustawił sobie żę kończy grę. Postanowilem to samo zrobić. Życie jest za krótkie żeby grać w ogame. Wystarczy spojrzeć na uni Qauntum jak pushery niszczą legendę ogame pl1 mojego bardzo dobrego kolegę. Doszliśmy do skrajnej sytuacji gdzie naprawdę nie liczy się skill tylko ilość pushowek. Zawsze starałem się grać uczciwie bo ceniłem dobrą zabawę i to z kim się gra i nie patrzeć na statystki. Piszę tą wiadomość kiedy to moja flota leci na Luckyego. Tak flota kamikadze z reckami. Na monach zostawiamy sure niech wygra szybszy:D Proszę o wstawienie tego na forum jak i mojego ostateniego ST w ogame. Pozdrawiam wszystkich Amen:D "

    Ja od siebie dodam, ze nie wiem jaka dostarcza pusherom przyjemnosc wygrywania starc ze swiadomoscia, ze zdobyli nieuczciwa przewage...

    A tu jeszcze od Amen:

    walic gameforge dziękuję:)


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
  • Gratulować już nie ma co znając szczegóły które wypłynęły , Szkoda Lucky floty ale to tylko cyferki a dla fałszywego przyjaciela kulę do nogi , życzę powodzenia w Realu bo widziałem wpis w DiD , przykro się czyta takie coś tym bardziej że jak tam ująłeś Hieny się zleciały po surowce .... niech się najedzą i wypchają nimi Szo Lucky

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Buntownik ().

  • wszystko fajnie po opisie NWO wygląda jakby panowie podjęli wspólną decyzję o zakończeniu


    Tylko że to kłamstwo


    Nie wiem czy Lucek to napisze więc zrobię to za niego

    Kulisy akcji wyglądały tak że panowie znają się id 7 lat piszą gadają kumpluja na tyle że Lucek napisał że NWO ufal najbardziej z uni


    Dlatego napisał nwo że nie robi fsa bo tylko on był w stanie to poskładać (nikt nawet lucka nie skanowal)

    Co zrobił nwo? Rozbił się o kolegę który chciał grać dalej...... efekt jest taki że flota nwo sobie stoi A lucka nie ma


    Namawiamy go żeby grał dalej odbudujemy go Ale co postanowi nie wiem


    Strasznie słabe zakończenie gry Panie NWO zamiast wypierdalaj kumpla można było ustawić kasacje albo iść na urlop.....


    Lucek szo musi być szo zrobimy 2 tyg i staniesz na nogi A jak widać ludzie na ogame to kurwy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jabol1987 ().

  • Padł najlepszy gracz jakiego poznałem na ogame, zawsze wszystko widzial, zawsze wszystko wiedzial, koordy znal na pamiec, kto gdzie lata, jak robi fsy, bez notatek wszystko w glowie skubaniec trzymal, wystarczylo zapytac na gg wpisujac nick gracza i jezeli byl on 100 us w lewo czy prawo od jego ksiezyca to lucky wiedzial o nim wszystko. Jak pisal dzisiaj ze dark z sojuszu terefere robi fs na 2 60 to mowilem mu ze nie, ze flote widzialem na 2 100 ciagle, lucky powiedzial nie, robi fs na 1 60 i zeby mi udowodnic zdjal mu moona i co? flota wracala na kolonizuj na 1 60... dziwi mnie tylko ze nie polecial bo znal kogos od niego z sojuszu czy cos. Mistrz taktyki i jestem pewien ze gdyby nie to ze zaufal komu nie trzeba to jeszcze chwila i wybilby was co do nogi. Czuje sie zaszczycony ze sprzedawalem Ci deuterex. Pamietam jak na mnie polowales i popatrz hehe jak to sie wszystko plecie. Jezeli chcialbys zaczac na nowym uni to pisz bo chetnie zmienie serwer, moze nawet flote postawie bo juz to eko mi zbrzydlo :) jezeli bedziesz chcial sie podniesc to pisz, moze jak zlosc zejdzie, przeczytasz wszystkie wiadomosci od ludzi i dodadza Ci otuchy to zawsze na mnie i pewnie nie tylko na mnie mozesz liczyc. Rzadko mozna spotkac gracza w topce z takim dystansem i smiechem jakim Ty jestes i wciaz powtarzasz to swoje "spokojnie, nie nerwowo". Specjalnie dla Ciebie odnalazlem haslo do konta na forum a obiecalem sobie ze tu nie zawitam lata temu, ale obok takiej sytuacji nie mozna przejsc obojetnie. Starcia nie gratuluje, takie top1 to nie powod do dumy moim skromnym zdaniem. Wielkie SZO
  • Mówią, że każdy kiedyś padnie ale chyba każdy chciałby paść honorowo z ręki wroga a nie osoby którą ma się za przyjaciela. Mimo, że to tylko głupia gra to uważam, że powinniśmy kierować się jakimiś zasadami moralnymi a te zostały tutaj mocno nadszarpnięte. Nie znam Cię i żałuje po tym co czytam bo mimo, że dwa razy mnie trafiłeś to zawsze kilka zdań z kulturą wymieniliśmy. Kibicowałem Ci odkąd zapowiedziałeś odbudowepo ostatniej wpadce, czytałem wszystko co o Tobie pisali i obserwowałem starcia które nie ujrzały światła dziennego na forum a zostały w konwerterze zapisane. Nie zauważyłem spadku no ale ja jestem noobkiem z top400 także na moim poziomie ciągle coś się zmienia. Natknąłem się za to na pożegnanie w DiD i coś mnie podkusiło żeby sprawdzić dział Starć i niestety znalazłem to. Apel do sojuszników żeby namówili do odbudowy, bo wierzę że z małą pomocą sobie poradzisz, musisz tylko chcieć
    Ogame to nie gra... to pasja.