Dlaczego nasze uni wygląda jak cmentarz?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dlaczego nasze uni wygląda jak cmentarz?

    Dlaczego na naszym Uni tak mało dzieje się na forum i to w każdym dziale. Najlepszym przykładem do naśladowania jest U68 gdzie codziennie jest duża aktywność. Czekam na wasze wypowiedzi. Nikomu się już nie chce?
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840
  • bobro napisał(a):

    Mnie akurat mocno się nie chce. Nie potrzebuję hałasu wokół siebie, dlatego pasuje mi takie uni. Miałem porzucić tę grę dwa lata temu, ale nie zrobiłem tego, bo można się raz dziennie zalogować i mimo to rozwijać. Dziękuję.
    są tego efekty ;P astro 25 :)

    Bladeripper Returns napisał(a):

    Dlaczego na naszym Uni tak mało dzieje się na forum i to w każdym dziale. Najlepszym przykładem do naśladowania jest U68 gdzie codziennie jest duża aktywność. Czekam na wasze wypowiedzi. Nikomu się już nie chce?
    nie wszyscy się afiszuja na forum, a druga sprawa to na u68 graja stare wygi po 10 lat jak nie lepiej... poczekaj zrobia sd i cos sie ruszy na chwile.


    Uni Taurus [ON]
  • Co sie dziwisz,
    jak wiekszosci sie nie chce, wszystkich cos boli, brakuje ikry itd... zwozenie surowcow jest proste, nie trzeba duzo uzywac mozgu do tego,
    Maniak forum jest po to zeby wklejac rw, to wlasnie takie szemrane postacie ktore nic nie wklejaja daja powody do zastanowien.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Nie chodzi mi o afiszowanie się, bo i nie ma czym. Chodziło mi o to że tworzymy tutaj małą społeczność a to jest gra mmo, czyli chodzi o nas ludzi siedzących przed monitorami i o to żebyśmy razem cieszyli i bawili się tą grą, nawet jeżeli jestemy po różnych stronach barykady. Czasem trzeba włożyć trochę wysiłku i docenić czyjeś chęci może dla większej ilości graczy będzie się chciało zrobić coś więcej niż klik fs klik wyloguj.
    Temat o rekordach czeka od prawie roku o ile się nie myle na prowadzącego, nikt nie jest ciekawy kto czego ma najwięcej?
    MiniST nikt nie robi ciekawych farmingów nikt nikomu nie ukradł deuteru, żeby się z tego pośmiać.
    Troche mam wrażenie że siedzicie tutaj za karę.
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840
  • Za duzo jest tutaj klikaczy, dlatego to uni nie zyje, o tyle o ile jeszcze wczesniej fajnie sie gralo przeciwko ludziom na poziomie, czyt. OGN, tak teraz to jakas defraudacja, kazdy sie boi,chroni, nie wychyla, nie daje nic na forum, jak trzeba to puszuje, jak trzeba to odswiezy.... klikacze tak maja, to jest ich profil, nie dosc ze kampi czyt. cos jak Kartofel, tutaj maly handelek szwindelek, i lecimyyyyy
    Zauwaz profil Gremlinka :) czy tez Latte :) to jest idealny przyklad, jak byc cichociemnym...
    Merlin wrocil,czas wrocic Latte do gry :)
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Z moich obserwacji wnioskuję, że ludzie po prostu mają życie poza grą. Są w stanie wygospodarować minimum czasu na grę, ale nie starcza go na nic więcej. Kiedyś grający w ogame mieli 15-25 lat, teraz ta średnia jest znacznie wyższa. Każdy ma swoje obowiązki, pracę, rodzinę itd.
    Nie wszystkich interesuje udzielanie się na forum i branie udziału w dyskusjach lub kłótniach prowadzących do nikąd.

    Grałem na 3 różnych uni, i wszędzie po około roku wszystko zwalnia. Karierowicze dostali złomy i przenieśli się na nowe uni, gdzie próbują jeszcze raz. Reszta po cichu i systematycznie robi swoje. Nie każdy lubi się chwalić wszystkim na forum - czasami gra się tylko dla siebie.

    Co do tematu z rekordami - sam taki prowadziłem i wiem, że trzeba na to poświęcić mnóstwo czasu. Niestety większość graczy nie chce brać w tym udziału, przez co ma się tylko kilku graczy w rekordach - resztę trzeba skanować.
  • Przypomina mi to jak zmieniają się czasy, kiedyś znały się całe bloki a teraz? Nie wiem o co wam chodzi z tym chwaleniem na forum ;)
    Chodzi mi bardziej o to że gramy tu nie tylko dla siebie, ale i innych. Gry mmo nie miałyby sensu bez graczy jeżeli ktoś chce grać sam to zapraszam na single player.
    Mam porównanie z tym jak wygląda gra na u68 gdzie też mam konto i klikam tylko kopalnie. Brak tu życia, radości z gry i jest to, troche smutne nie sądzicie?
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840
  • ale jak ktos hurtem leci od gory do dołu to beda i 3 strony skanow ;p a nawet czasem dubluje swoje skany po minutkach ;)

    tak jak xadib napisał każdy ma obowiazki / rodzine inne sprawy... kazdy czerpie radosc z tej gry na inny sposob. jeden klepie eko drugi farmi trzeci trzepie statki a jeszcze inny cieszy sie z badan...
    ciezko porownywac u 68 do taurusa, duzo mlodsze uni...


    Uni Taurus [ON]
  • Wydaje mi się, ze po części jest to wina parametrów Uni, Gdyby eko bylo 1x lub 2x to nawet gornik byłby bardziej skłonny do farmienia i byłoby wiecej flociarzy na Uni, co za tym idzie i forum by sie ożywiło. Oczywiście zgadzam sie z przedmówcami, nie każdy ma czas i checi na to wszystko, jeden ma żonę "siekierę" wiec gra tylko na komorce drugi pracuje jak wól a 3 ma po prostu wszystko w du.... :) Oczywiście mogę się mylić :) pozdrawiam

    Ded
  • Taurus - 304 aktywnych, U68 - 950 aktywnych, ot, dlaczego jest bardziej "żywe". Gdyby eko było x1, x2... ilu flociarzy stwierdziło, że po podniesieniu eko do x7 przetapiają flotę i grają eko.... przysłowiowego lasu rąk nie wiedzę. Eko x7 powoduje, że, raz, widać tendencję do rozbudowy eko przez flociarzy, co powoduje, że w razie złoma nie kończą gry, bo mają z czego się odbudować, dwa, górnik, który nigdy na x1 nie zbudowałby floty teraz może ją zbudować, bo stała się po prostu tania. A dlaczego nasze uni prezentuje się tak słabo w stosunku do u68? Jest nas z góra 3 razy mniej, to raz, a co ważniejsze nie ma u nas takich antagonizmów jak na 68, gdzie trzeba być agresywnym, żeby nie zostać z tyłu, plucie na siebie to codzienność, to co się tam dzieje to jest Dziki Zachód, u nas to raczej dżentelmeński Londyn.
  • Najsmiesniejsze jest to,ze taki Maniak,Gremlinek,Bobro itp. mowia o zyciu, to fakt kazdy je ma,ale nie kazdy potrafi rozroznic, dlatego mowia o zyciu rodzinie itp, a siedza po 24/h :D
    Przypadek? nie sadze :)
    Kazdy mowi,a bo uni Taurus to uni ekowe :)
    Tak jest od momentu wprowadzenia bajecznego eko x7 :)
    Wczesniej jakos ludzie pogodzili gre flota, eko itp, Nie bylo dysproporcji
    Teraz jak grzyby po deszczu ekowcy nabrali wody w usta i stali krasomowcami tego uni... Zaiste to jest :) z boku oglada sie to jak czeski film :)

    Mnisi wyszli z klasztorow! Trzeba uwazac!
    Zeby bylo ciekawiej, nadal bym jako edycje ekskluzywna czy tez specjalna
    3 najbardziej madrym osobom, tego uni czyli cos czego jeszcze nie bylo, medal bialego kruka !
    Szczegolnie ujal mnie tkst o mojej rodzinie Gremlinka i dlaczego wyjechalem za granice, on przewyzszyl wszystko, powidzialbym,ze taka taktyka i takiego psychologa to uni jeszcze nie widzialo, inteligencja fora swiata, nie wiem czy do scieniece by to nie trafilo na okladke :)_
    2 miejsce przyznalbym jednak Maniakowi, szczegolna postac , medialna mozna by rzec, odkad eko stalo sie szybsze, nabral rozpedu, jego blyskotliwe wypowiedzi sa na topie, szczegolnie na temat rozwoju uni, potrafi zaskoczyc nie tylko siebie,ale i innych, tym jak mozna wypowiadac sie, ale nie wiedziac o czym. (dalbym mu 1 miejsce,ale jednak Gremlin na ostatniej prostej zadecydowal)
    3 miesjce
    Latte,Bobro, Xadib tutaj mam watpliwosci, kazda postac ma nietypowy rodzaj rozumowania, Latte zlodziej i oszust, trzyma sie kolegow z sojuszu C E Feniks, czy tez SPZ, niewazne ze nawet ich klamie,wazne ze ma kolegow, oni go lubia, on ich nie do konca,i to jest wlasnie ten szkopul, Bobro ekonom cos w stylu Maniaka,ale z mniejszym poglosem,bo nie jest w tak "znanym sojuszu"co nie znaczy ze z mniejszym potencjalem, jego nie mozna po prostu nie skreslac, widac ze sie stara, choc do konca nie wie o czym mowi i dlatego jest idealnym kandydtaem.
    Xadib postac zagadkowa, ni z tad ni z owad zabiera glos jakby nie rozumial o czym pisze, taki rodzynek a raczej maskotka,

    Dalbym jeszcze Kayto czy Kartofla,za ofiarnosc i pokazywanie slomy,ale az tak sie nie wyszczegolnili :E
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • Uni 68 jest bardzo specyficzny serwerem. Jako gracz który trochę osób tam zna nie mam problemu z wymienieniem osób które grają na swoich kontach powyżej 10 lat. Tam graja osoby od u1 do u66. Grę zaczynałam w 2006 roku na u8, u3 i u41 i pamiętam wiele nicków z tamtego okresu co jeszcze grają. :fsmile:
    Im dłużej się gra to trudniej skończyć, większe przyzwyczajenie, mniej się przejmuje człowiek zlomami, nie mają takiego znaczenia na top dla spokojnego gracza. Często jak rozmawiam z kimś z nowego serwera pada "kończę bo spadnę w top".

    Jak pozbierać z 66 serwerów paru takich grajków jak ja to robi się taka aktywność. :)

    Buziaczki!
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik