czubulus [KNR] vs. Smutna Dominika [KOP] ~ 1327.8%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • czubulus [KNR] vs. Smutna Dominika [KOP] ~ 1327.8%

    Siadło to siadło nie ma co drążyć tematu.
    Pozdrawiam KNR i dostawców dex'u.



    Dnia 26-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor czubulus [KNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 40.000
    _________________________________________

    Obrońca Smutna Dominika [KOP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.000
    Duży transporter 4.000
    Lekki myśliwiec 2.950
    Krążownik 445
    Okręt wojenny 1.503
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1.076
    Sonda szpiegowska 289
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 360
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor czubulus [KNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 39.949 ( -51 )
    _________________________________________

    Obrońca Smutna Dominika [KOP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    18.189.177 Metalu, 16.841.505 Kryształu i 18.900.468 Deuteru
    47.628.434 Metalu, 8.420.752 Kryształu i 9.450.234 Deuteru
    23.814.217 Metalu, 4.210.376 Kryształu i 4.725.117 Deuteru
    11.907.108 Metalu, 2.105.188 Kryształu i 2.362.558 Deuteru
    5.953.554 Metalu, 1.052.594 Kryształu i 1.181.279 Deuteru
    2.976.777 Metalu, 526.297 Kryształu i 590.640 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.335.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 227.182.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 83.691.000 metalu i 49.089.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 180.836.275 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    80.475.000 Metalu i 52.329.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 189.414.267
    Kryształ: 83.445.712
    Deuter: 36.445.296
    agresor zyskał łącznie 309.305.275 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -248.424.267
    Kryształ: -112.931.712
    Deuter: -46.662.296
    obrońca stracił łącznie 408.018.275 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

  • No właśnie czubulus, konto było tyle na urlopie, schodzi z u i nagle ty je trafiasz, może byś to jakoś wytłumaczył hę? Celi ci brakuje że musisz konta skupować jak chari albo krystian? Dzwon i od razu urlop, no nie spodziewałem się tego po tobie, masz natychmiast zaprzestać tego procederu bo inaczej zostaniesz wykluczony z naszego ogejmowego społeczeństwa!!! Trzeci pusz się dzisiaj nie udał co? zapomniało się floty podnieść, oj zawiodłem się zawiodłem...
  • @Farnah
    Pochwali się swoim starciem na wopiście bo to chyba kolejne twoje spore solo, boisz się ze wyjdzie że wykorzystałeś bug w grze jak floty same wracały.

    Masz farta że wopista to jakis nie ogar bo już byś dano bana miał tylko jak sam poszkodowany ticket może wysmarować.

    SGO napisał(a):

    w takiej sytuacji to gracz poszkodowany może się zgłosić. Pan jest osobą postronną.
    I tyle w temacie.

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

  • ViZZioN napisał(a):

    @Darth_Yoda wydaje mi sie ze w Leonie Zawodowcu chciales grać główną role czy sie myle?
    Hehe tak troche kolega Vizzion zapomniał chyba że w/w filmie grał Jean Reno,

    natomiast główne skrzypce po za Leonem Vizzion grałeś już szybciej na koncie Szewczyk_oddam ^^ ale co my tam wiemy :)

    Gratuluje Czubulus, słaby push ale licze że kolejny będzie owocniejszy ^^ top na eko ;)
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • @angelsin widze ze wiesz wiecej odemnie XD zapytaj Paza kto sie opiekowal tym kontem
    Dostalem passy do tego konta owszem,nawet grama dexu nie wyciagnalem konto bylo ciagle na urlopie ;) potem ktos chcial wrocic do gry i dostal konto szewczyka moze jakies dowody najpierw a nie sluchanie tego "pierdolenia" co ktos w soju napisze ;)
  • Widzę wy jednak to tak na serio bierzecie :E Jak to jest że dawkowiec, ściąga urlop, rozbija się o wuja I TU JEST WSZYSTKO OK, jeszcze mnie skanowaliście z tego konta w czas powrotu mojej floty jak leciałem na któregoś z was ( zapewne sprawdzić czy poleciałem na 100% czy nie, mądre w chusteczkę) wujo ucieka na urlop a dawkowiec już drugi tydzień po moim tickecie odpoczywa przekreślony? XDD wielcy detektywi od siedmiu boleści. To co chari odwalił na wopiscie to nie będę nawet komentował, niemiecki support dostanie cynk, prędzej czy później ta sura wróci na planetę GO ale wróci :)
    Mieć taki ból dupy bo ktoś to trafił a nie wy, żenada.

    "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?"

    Skończcie robić śmietnik w kolejnym starciu i dajcie sobie siana bo zrobiło się to już po prostu nudne.
    Pozdro.
  • Lares, ale ja absolutnie nic nie zarzucam Czubulusowi, bo przy jego statusie miał by się brudzić pushem na takich drobniakach ^^?? bezsensu by to było.

    Vizzion dużo gada , dużo wytyka a sam święty nie jest. Z resztą wielu się tu zarzeka bo niby nie ma dowodów a swoje wie. i Takie to od co się granie zrobiło... wiem ale nie powiem, bo nikt za rękę mnie nie złapał - a co nie ejst zabronione jest dozwolone.
    Ja tylko sugestywnie odniosłem się do wypowiedzi Vizziona i jak widzę trafnie... co do Pazia, jak doszedłem do soja coś tam liznąłem wiedzy o tym czy tamtym... jak ktoś ma czas i chęć na takie ceregiele to fajnie. Podziwiam...

    Natomiast wracając do Ciebie kolego bezczelny graczu ^^ to Ty szczekasz i sapiesz na każdego, niczym ratlerek zapuszkowany w kojcu z kagańcem na pyszczku. Do każdego fikasz, każdego zwymyślasz - broniąc popleczników jak Zawisza, co by nie zbrukać dobrego imienia KNR, tylko po co skoro jak co do czego w indywidualnych rozmowach każdy do tego czy tamtego się przyznał. Masz jakiś profit z tego publicznego ustosunkowania? Może ego Ci rośnie? Zluzuj majty kolego bo naprawde zachowujesz się delikatnie rzecz biorąc niedorzecznie - po czym Ty wywołując 90% gównobórz na forum zarzucasz innym ich wywołanie.

    Natomiast nawiązując do starcia Chariska, tego dnia działy się cuda w grze i osobiście sądzę że z racji tego iż min 3 floty padły w czasie blokady ataków powinien nastąpić backup w tym wypadku...

    Dodadam tylko że absurdem jest dla mnie fakt, że bana wyłapał Czubulus na forum, w momencie gdy Ty - Lares użyłeś tylu zwrotów porównywalnych do epitetów względem innych żę to Tobie banik by się należał - i to nie raz.
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez angelsin ().

  • Hmm czlowiek wykozystal bledy w grze lorens fakt polecialem i wykorzystalem bledy w grze i co z zwiazku z tym.... Mialem farta ze trafilem w luke przed blokada i szybka reakcje i ryzyko ze zawruci mi flote ale doleciala ale ciebie dupa scicska ze mi sie udalo a nie tobie.... Fakt wtedy padly 3 floty ale ich wogole nie pokazalo i piszcie ile wlezie tickow jak tylko tak potraficie grac.... Kiedy wchodzisz na swoje pusz konta?? Widzisz jak by nie tradzik bys nic nie ugral a teraz pajacuj ile wlezie poczekam az ktos ciebie z soja zezlomuje :D
  • @angelsin poki co to Ty sie wtracasz w moja rozmowe i yodka wypominajac jakies dziwne konta ktorych nawet sam nie pamietam ale dzieki ze przypomniales ;) zapytaj Pazia ile dni szukalem passow do szewczyka bo nawet sam nie pamietalem XD musialem cala historie facebooka zobaczyc zeby to znalezc a Ty mi z takimi rzeczami wyskakujesz :D
    Ogarnijcie dupe ludzie serio... bo mnie juz to w sumie zaczyna bawic XD
  • @Farnah
    Były błędy w grze wszyscy o tym wiem skasowałeś 3 floty + surka na pewno tez była. Na MMO wszystko widać jak na dłoni.
    Nie wiem po co to ukrywałeś. Może myślałeś ze to nie wyjdzie.
    Tylko co z tego jak AGO napisała co napisała.
    A dwie twojej ofiary dostały bana chyba już stałego a wopista pewnie skargi nie napisze.
    Szkoda że nie wstawiłeś tych wlotów było by co czytać.

    @angelsin
    Też uważam ze mój ban jest nie adekwatny do przewinień.

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

  • Farnah napisał(a):

    Hmm czlowiek wykozystal bledy w grze lorens fakt polecialem i wykorzystalem bledy w grze i co z zwiazku z tym.... Mialem farta ze trafilem w luke przed blokada i szybka reakcje i ryzyko ze zawruci mi flote ale doleciala ale ciebie dupa scicska ze mi sie udalo a nie tobie.... Fakt wtedy padly 3 floty ale ich wogole nie pokazalo i piszcie ile wlezie tickow jak tylko tak potraficie grac.... Kiedy wchodzisz na swoje pusz konta?? Widzisz jak by nie tradzik bys nic nie ugral a teraz pajacuj ile wlezie poczekam az ktos ciebie z soja zezlomuje :D
    Ty tak na serio czy jesteś po prostu głupi?
    6. Bugusing/ Skrypty
    Celowe wykorzystywanie błędów w grze jak również ich nie zgłaszanie jest surowo zabronione.


    Nie, nie miałeś żadnego farta, normalnie zostałaby włączona blokada ataków a następnie wylądowałyby floty. A że to był błąd i dopiero po kwadransie się ogarnęli to miałeś lukę aby to wykorzystać. Nie pomyślałeś że nikogo wtedy nie walnęliśmy bo nie jesteśmy debilami i nie będziemy lecieć skoro to wina serwera? XDDDD co za typ :E :E gdyby mnie dupa ściskała to po pierwsze, leciałbym z tobą, po drugie nie urlopowałbym się miesiącami ale co ktoś twojego pokroju może o tym wiedzieć :E
    Wtedy jaki będziesz miał ból dupy że surka jest u czubka/marka a nie u ciebie

    Farnah napisał(a):

    i piszcie ile wlezie tickow jak tylko tak potraficie grac....
    :E :E :E Jesteś gościu NIEPOWAŻNY, łamiesz regulamin i nam wytykasz, że TYLKO POTRAFIMY ZGŁASZAĆ? :E :E :E Skąd ty się urwałeś?
    Jak mi wyślesz passy i hasło to wejdę na te SWOJE puszówki bo widać wiesz więcej ode mnie, ba gdybyś miał coś więcej z matmy niż 2 to byś sobie policzył moje czy ogólnie nasze przyrosty, bo ciągle aby ojej oni to sie puszują z 200 kont ALE SZKODA ZE PO PUNKTACH TEGO NIE WIDAĆ
    Zastanawia mnie jedno, ciekawe co ty byś zrobił jakby tobie tak flota spadła przez buga, masz beke z ticketów czyli jesteś kimś pokroju "jp100%" ale jak się tobie coś dzieje to pierwszy dzwonisz na 112 :E A i miałem zapytać nauczyłeś się już opóźniać ?? Vizz jak jak nam o tym powiedział po przyjściu do KNR... no ubaw był przedni :E
    I na koniec nick miałem w grze Lares, dex miał problemy z długimi wyrazami i nigdy poprawnie Montezuma nie potrafił napisać widać u ciebie jest podobnie, może najwyższa pora wrócić do podstawówki i nadrobić braki? ^^ Daj sobie już siana bo z każdym kolejnym wpisem się bardziej poniżasz. Jeszcze się chwalisz że bugi wykorzystujesz, masz tupet.

    @angelsin używanie zwrotów dzban czy bakłażan nie jest wulgarne. Czubek za bardzo się rozpędził, możliwe że nie czytałeś jego wszystkich postów bo szybko zostały usunięte ;)