Ekspedycje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ekspedycje

      Witam, chciałbym poruszyć temat ekspedycji i porozmawiać o dalszym rozwoju w tym kierunku.

      Myślałem o zrobieniu następnych "poziomów" względem gracza top1. Wiele osób mówi, że ekspedycje są nieopłacalne i faktycznie sam zauważam, że lepiej jest wydać te 4-5 ruchów flot by polecieć na farmy. Troszkę inaczej jest, gdy dla gracza liczy się każdy punkt antymaterii, chociaż tych osób jest chyba garstka. Może więcej osób zainteresuje się, gdy nagrody staną się lepsze. Wiadomo, że antymateria nie zostanie zwiększona :thumbsup:

      Wyższe progi nagród zmieniały się co do tej pory co 25kk pkt.

      1.
      O następnych myślałem, by zmieniały się na 150kk lub 200kk pkt gracza top1. W tym maksymalna ilość pkt ekspedycji wyniosłaby 30k
      2. O kolejnym już 300kk (jeśli poprzedni to 150kk) i 400kk (jeśli poprzedni to 200kk). W tym maksymalna ilość pkt ekspedycji wyniosłaby 35k

      Osobiście jestem fanem ekspedycji i wysyłam jak często się da, ale mam nadzieje, że dla topowych graczy, to też będzie powód do powrotu do ekspedycji. Co do nagród to ciężko mi opisać progi, może ktoś inny? : data-verified= ">

      <3
      board.pl.ogame.gameforge.com/i…dycje-kompletny-poradnik/