Shop

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Witam,

      piszę z zapytaniem czy nie dało by rady wprowadzić jakiegoś ułatwienia kupując dopalacze w shopie?
      Bo np. klikanie 25 razy na każda kopalnie co daje 75 dopalaczy na jedną planetę i mnożąc na 14 planet jest to strasznie uciążliwe.

      Ktoś powie, co z tego klikniesz tylko 1050 razy myszką i masz spokój na pół roku, ale jednak trochę czasu trzeba poświęcić na klikanie..
      # u68 - top16
      offline

      # uQuasar - top5
      offline
    • Byłoby to ułatwieniem i GF mogłoby nad tym pomyśleć, wydajesz pieniądze po to by coś sobie ułatwić/ulepszyć, a nie bezsensownie klikać. To samo tyczy się dopalaczy z import/eksport gdy masz odpowiednią liczbę możesz uruchomić je w tym samym czasie na kilku planetach.
      40 x ST - 274247.86%

      :top1: SOLO - 20927.25%

      :top1: ACS - 114710.17%

      Życzeń na ogame 3840
    • nie wiem czy było to poruszane bo prawie nie zerkam na forum, ale pomyślałem żeby napisać bo rzeczywiście jest to uciążliwe, myślę że to nie jest jakieś ciężkie do stworzenia, na pewno by ułatwiło to graczowi, a GF na tym nic nie straci tylko zyska, bo powiem szczerze ja sam już się zmuszam do klikania po 75x na planetę i mi się dalej nie chce, a jak bym miał taką opcję to z góry bym zarzucił na rok i mam spokój w moim przypadku.

      gdzieś to można popchnąć dalej i poprosić o opinię kogoś wyżej?

      kolejnym pomysłem moim było wprowadzenie uniwersum bez antymaterii, ale nawet nie proponuję tego, oczywiście np. wiązało by się to z opłatą miesięczna za granie na takim serwerze 50 czy tam 100 zł miesięcznie, i GF by stratne nie było, ale chyba jednak z antymaterii więcej zyskują a najwięcej na starcie dlatego serwery są często otwierane :)
      # u68 - top16
      offline

      # uQuasar - top5
      offline