Przyklejony Szukasz sojuszu? Dopisz się tutaj!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Szukasz sojuszu? Dopisz się tutaj!

      Szukasz sojuszu? Wpisz się właśnie w tym temacie! Dla ułatwienia osób rekrutujących wypełnij następujący schemat:


      Nick:
      Liczba punktów:
      Jaki sojusz mnie interesuje?
      (opis czego mniej-więcej szukasz)
      Kontakt:
      Inne:
      Aktualność propozycji:
      (w przypadku wygaśnięcia oferty,piszemy Nieaktualne)



      Nie dla:
      - Reklam sojuszy

      Tak dla:
      - składanie oferty rekrutacji na pw danego użytkownika


      Pokaż spoiler

      Kod źródłowy

      1. [color=#ffff00]Nick:[/color]
      2. [color=#ffff00]Liczba punktów:[/color]
      3. [color=#ffff00]Jaki sojusz mnie interesuje?[/color] (opis czego mniej-więcej szukasz)
      4. [color=#ffff00]Kontakt:[/color]
      5. [color=#ffff99]Inne:[/color]
      6. [color=#ffff99]Aktualność propozycji:[/color] (w przypadku wygaśnięcia oferty,piszemy [color=#ff0000]Nieaktualne[/color])




      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Witam serdecznie.

      Powracając po latach szukam ekipy, która na wstępie wprowadzi mnie w nowości a po krótkim instruktarzu będzie zgraną kompanią z którą za jakiś czas będzie można zarwać nie jedną noc polując na jakąś flotę. Idąc z duchem czasu jeśli macie Discorda to jak najbardziej na plus (tak - emeryt po trzydziestce też wie co to discord)

      Podbijamy wszechświat i dobrze się przy tym bawimy?

      Nick: Tezur
      Się wyklepie :)
    • Witam, szukam solidnego sojuszu, najlepiej nie masówka, a sklejka kilku doświadczonych ludzi. Komunikacja na discordzie bardzo wskazana.
      Ja obecnie 434 lokata, stale idzie do góry, póki co floty brak, ale są plany po do pompowaniu eko. Emeryt ogame, mój start datuje na grudzień 2005, w 2018 roku wróciłem po prawie 9 letniej przerwie od gry. Nick taki sam na serwerze, proszę pisać pw, jeśli ktoś chciałby mnie przygarnąć. Liczę sobie 28lat jeśli kogoś to interesuje, pozdrawiam!