TOP 8 ACS Wisior [P N] & Celestial General [AVALON] & ACL [NFH] & dorsz [AVALON] vs. john malkowitz 007 [ANGELS] ~ 145107.8%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 8 ACS Wisior [P N] & Celestial General [AVALON] & ACL [NFH] & dorsz [AVALON] vs. john malkowitz 007 [ANGELS] ~ 145107.8%

    Zapraszam na Kuchenne Rewolucje z udziałem Johna Makłowicza :) Miałem wrzucać do miniST, ale już nie będę zaogniał sytuacji. Może to go nauczy trochę pokory. AVALON chciał ST w TOP10 to dostał :)
    Generalnie mogło być lepiej. Wiem dokładnie jakie i gdzie błędy popełniłem, mogłem ich uniknąć. Dostałem słuszną burę od kolegów z sojuszu bo niepotrzebnie spuszowałem pewnego gracza (wszyscy wiemy o kogo chodzi). Jak popatrzeć z szerszej perspektywy to łącznie z drugim ST wychodzimy mimo wszystko na jakiś niewielki +, ale poważny niesmak pozostaje. Wierzę, że uda mi się odebrać złom z nawiązką.
    John spadł za pyskówki na forum i niepotrzebne wywyższanie się. Przepraszający kolega mam nadzieję, że też tak skończy ( i mam nadzieję, że również z mojej ręki).
    Celestial na pewno by chciał napisać coś w stylu: "Pozdrowienia standardowe dla sojuszników, buddy, znajomych. Dzięki wielkie chłopaki za fajną akcję, nawet zlamione recki przeżyjemy Teraz będzie trudniej, bo po sześciocyfrówce kolejny krok..."

    Do rzeczy:


    Dnia 23-06-2019 13:05:42 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Wisior [P N]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1
    Okręt wojenny 60.000
    Pancernik 110.000
    Krążownik 500.350
    Lekki myśliwiec 2.100.000

    _________________________________________

    Agresor Celestial General [AVALON]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    Krążownik 350.001
    Okręt wojenny 40.852
    Pancernik 204.929
    Lekki myśliwiec 1.951.133

    _________________________________________

    Agresor ACL [NFH]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 50
    _________________________________________

    Agresor dorsz [AVALON]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 69
    _________________________________________

    Obrońca john malkowitz 007 [ANGELS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 77.524
    Lekki myśliwiec 2.674.547
    Ciężki myśliwiec 1.744
    Krążownik 61.981
    Okręt wojenny 121
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 53.851
    Sonda szpiegowska 71
    Bombowiec 919
    Satelita słoneczny 580
    Niszczyciel 731
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 259.695
    Wyrzutnia rakiet 1.000
    Wyrzutnia plazmy 10

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Wisior [P N]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1 ( -0 )
    Okręt wojenny 59.977 ( -23 )
    Pancernik 109.970 ( -30 )
    Krążownik 492.929 ( -7.421 )
    Lekki myśliwiec 1.583.075 ( -516.925 )

    _________________________________________

    Agresor Celestial General [AVALON]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    Krążownik 344.433 ( -5.568 )
    Okręt wojenny 40.821 ( -31 )
    Pancernik 204.879 ( -50 )
    Lekki myśliwiec 1.469.813 ( -481.320 )

    _________________________________________

    Agresor ACL [NFH]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 20 ( -30 )
    _________________________________________

    Agresor dorsz [AVALON]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 34 ( -35 )
    _________________________________________

    Obrońca john malkowitz 007 [ANGELS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    46.508.952 Metalu, 31.424.226 Kryształu i 173.996.733 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.379.766.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 36.082.812.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 8.451.101.200 metalu i 6.059.679.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 251.929.911 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    0 Metalu i 0 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 713.265.152[b][/b]
    Kryształ: 472.860.426[b][/b]
    Deuter: 146.818.733
    agresor zyskał łącznie 1.332.944.311 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -17.917.416.952
    Kryształ: -14.087.879.226
    Deuter: -4.329.445.733
    obrońca stracił łącznie 36.334.741.911 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0


    Pozdrawiam
    Wisior

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Wisior ().

  • Graty Wisiu :) . Razem z Celestialem zrobiliście całkiem spory procent. Graty Wam jeszcze raz. Popracuj nad bilansem, lamusie :) . Jakbyście tak nie pękali ze śmiechu w trakcie, to by się dało coś więcej wycisnąć.
    Obrońcy odbudowy.

    edit. To wklejanie z api, to chyba się od Łośka uczyłeś!

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso ().

  • Dzięki za lot ;)
    Szcześciocyfrówka weszła dość szybko, chyba 4 podejście.
    Jakby nie recki to byłoby 9/10. Ale w ogóle mnie nie boli ;) ogólny bilans nie wyszedł tak źle, 1,5kkk na głowę a % i top8 są bezcenne.
    Makłowicz ładnie pogratulował na pw, więc życzę SZO i jakiegoś ST z dodatnim bilansem.



    /później może coś dopiszę jak oczy bez zapałek będą działać/
  • stracie(2) samo w sobie ładne niema co zarzucić bo % i przeciwnik padł bilans tez niczego sobie jedyne co mnie dziwi to skład agresorow Avalon tyle razy lądował w reckach PN że ciężko zliczyć A tu lecą razem.
    Od razu wyjaśnię dokładniej.
    Rozumiem;
    mieć kolegów w innym soju-idę tam gdzie koledzy.
    Mam sojusz w którym dobrze mi się gra z ludźmi których lubię i szanuję-więc nie latam z ich oprawcami.
    Ale jak widać takie czasy że liczą się cyferki A nie emocje, więc tu mnie aż korci żeby wspomnieć jak gracze z PN rzucali się na xow w starciu na yes.
    Reasumujac jak cyferki się zgadzają to nic innego nie gra roli.

    Agresorom przetopu bo ktos na uni latać musi.
    Szo John dasz radę
  • Jak by mi pokazali starcie w ciemno bez nicków i akcje z reckimi i spytali się kto robił miałbym typy :) a potem powiedzieli ze jeszcze nie ogarnął bilansu to miałbym prawie 50/50 szans na trafienie :)

    Graty tym ST zaskoczyłeś wszystkich głównie lecących z Tobą, każdy już miał swój arkusz odbudowy a tu taka niespodzianka :P


    GRATULACJE i kolejnych akcji, równie zawrotnych.





    ^BrzydaI^ napisał(a):

    stracie(2) samo w sobie ładne niema co zarzucić bo % i przeciwnik padł bilans tez niczego sobie jedyne co mnie dziwi to skład agresorow Avalon tyle razy lądował w reckach PN że ciężko zliczyć A tu lecą razem.
    Od razu wyjaśnię dokładniej.
    Rozumiem;
    mieć kolegów w innym soju-idę tam gdzie koledzy.
    Mam sojusz w którym dobrze mi się gra z ludźmi których lubię i szanuję-więc nie latam z ich oprawcami.
    Ale jak widać takie czasy że liczą się cyferki A nie emocje, więc tu mnie aż korci żeby wspomnieć jak gracze z PN rzucali się na xow w starciu na yes.
    Reasumujac jak cyferki się zgadzają to nic innego nie gra roli.

    Agresorom przetopu bo ktos na uni latać musi.
    Szo John dasz radę
    Weście Wisiora :) droga wolna, my też go nie chcemy, ale lato jest więc ..... trzeba nabijać
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Haku ().

  • Heh co prawda to prawda, John zawsze miał wiele do powiedzenia na forum ale jakoś mało z tego się udało mu zrealizować :E

    Avalon odebrało co swoje od Johna za te jego farmingi :P

    Graty :) O dziwo dobry bilans z tego wyszedł :) a zawsze ta flota taka podzielona w drobnice po każdym moonie była...

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Wisior, pamiętaj błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi
    Znając dogłębnie kulisy starcie nie pozostaje nic innego jak pogratulować,
    Nie zawsze zysk jest najważniejszy, dopieliście swego i to się liczy
    Skład flot mimo że egzotyczny, to już chyba nikogo nie dziwi.
    Przy przychylności GO, PN lata ze swoimi "Puszówkami"
    Gratuluje Panowie
  • Gratulacje dla ekipy złomującej - ten złom wielu na uni cieszy pewnie. Mnie w sumie też, bo choć nie miałem przyjemności zobaczyć statków Malko na moich orbitach, to jego "krucjata" i węszenie wszędzie spisków lekko drażniło. Miłego przetopu atakierzy - jest jeszcze jeden pyskaty z zatkanym kakao do poskładania, więc działać.
    Obrońcy gratuluję rekordu - 4 gongi w ciągu tygodnia to już musi być "miszcz". Na osłodę lizaczek - miałeś okazję przećwiczyć szybkie SzO 4 razy, więc i piąty pewnie też dasz radę jak zajdzie taka konieczność :p
  • Nie sposob by przejsc obok takiego ST obojetnie. Gratulacje Topowego starcia!!! Pomimo ze Dzony mial podzielone floty, to udalo sie Wam wykrecic bardzo ladny % Odwaliliscie kawal dobrej roboty, uciemiezeni slabsi gracze odzyja przynajmniej na jakis czas i nie beda musieli non stop odbudowywac satek, a przy okazji spelniliscie mazenie Dzonego o tym, zeby zaistniec w dziale ST. Brawo Wy!!! :brawo:
    Wartoscia gracza jest wykazanie sie w grze, a nie szczekanie na forum! Jak dotad wyszczekany Dzony na dobre zamilkl po serii zlomow jakie zaliczyl w przeciagu kilku dni. Ciekawe czy wyciagnie z tego wnioski i czegos go to nauczy. ?(
    Mamy jeszcze na uni kilku takich szczekaczy, miedy innymi tego co mu sie w kakao marzy. Zatkao go na jakis czas jak gral pod nickami panciorek, caterpillar - skonczyl tak jak Dzony. A teraz widze znowu sie za mocno rozbrykal i trzeba bedzie go znowu sprowadzic do pionu! Swoja droga, ciekawe czy Dzony wiedzial kogo ma w sojuszu ? 8o
  • No i tak to jest jak Wisior organizuje akcje :P zawsze musi coś nie wyjść :P mimo to udało się niezły zysk wyciągnąć, a to co się natrudziliście to wasze i jesteś w top 10 :) A to już nie byle co...Gratulacje przed tym gongiem John czuł się pewnie teraz już nie może tego powiedzieć :E
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Johny Johny latał po satkach jak szalony aż w końcu dostał w kalesony , gratulacje starcia dla atakierów .
    No i AVALON w akacji piękne starcie , wykonanie 1 klasa , kulisy akcji znam .
    Dorsz lamo dobrze że się znamy bo musiał bym się bać .
    Cestial , w ciebie wierzyłem od początku wiedziałem że dobry z ciebie gracz :)

    Johny powolnej odbudowy oby za dużo satek nie spadało :)

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%