gremlinek [SPZ] vs. dziki nastolatek [N C] ~ 26837.16% TOP 5 SOLO!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • gremlinek [SPZ] vs. dziki nastolatek [N C] ~ 26837.16% TOP 5 SOLO!



    Tak jak Dziki pisałeś do maniaka w jednym z postów o wyższości, tak teraz historia cyklu "to pokazałeś tą wyższość". Tak jak pisałeś do mnie "nie będę Was uczył jak się acsy robić" tak teraz pozostaje powiedzieć - masz racje bo podstawa to pilnowanie własnej floty.

    No i zapomniałbym "Lecisz dalej" jednak już nie gąskami.


    Dzięki Kartofel:)



    Dnia 23-06-2019 XX:XX:XX następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor gremlinek [SPZ]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 95.000
    _________________________________________

    Obrońca dziki nastolatek [N C]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 887
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor gremlinek [SPZ]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 86.248 ( -8.752 )
    _________________________________________

    Obrońca dziki nastolatek [N C]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    103.698.284 Metalu, 39.791.735 Kryształu i 16.194.307 Deuteru
    25.924.571 Metalu, 9.947.934 Kryształu i 4.048.577 Deuteru
    6.481.143 Metalu, 2.486.983 Kryształu i 1.012.144 Deuteru
    1.620.285 Metalu, 621.746 Kryształu i 253.036 Deuteru
    405.072 Metalu, 155.436 Kryształu i 63.259 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.094.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.870.000.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.488.036.000 metalu i 1.195.680.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 212.704.512 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.488.036.000 Metalu i 1.195.710.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.101.045.355
    Kryształ: 811.114.434
    Deuter: -109.708.677
    agresor zyskał łącznie 1.802.451.112 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.573.129.355
    Kryształ: -3.601.003.834
    Deuter: -908.571.323
    obrońca stracił łącznie 9.082.704.512 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    P.S. Liczę, że prowokacyjny tekst został humorystycznie odebrany :)
  • Chwala... chwala slabosci nad wyzszoscia!
    Niestety Gremlinek musze Cie zmartwic, nie pisalem o swojej wyzszosci, jako Ja!
    ale bardziej o slabosci i ignorancji intelektualnej...Was w kilku osobowej grupie...slaba druzyna...
    Nie ma co porownywac jakiejs dobrej akcji od zwyklego lenistwa... cieszcie sie... ja wracam sobie do urlopowania....
    Nawet bym powiedzial,ze to koncowka.... to co mialem osiagnac to osiagnalem,ale dawno nie widzialem takich cieplych kluchow na ogame, jak sojusz C E, Fenix i SPZ czy kto tam jeszcze nalezy do tego marnego teamu.
    Teamu ekowcow... i to jest wlasnie kwintesencja ekox7... Chcieliscie to macie.... flotowcow juz nie ma na tym uni

    Piosenke macie na koniec




    Ja natomiast wracam do swoich treningow... zycze uni Taurus owocnych lotow. i Powodzenia!
    Czołem!


    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Cóż, nawet i "najlepszemu" wtopa zdarzyć się może... :E

    Wprawdzie żaden ze mnie lotnik, ale mogę napisać, że poza paroma bsfami i jedną kulawą podstawką nic wielkiego na forum nie oglądałem, więc szkoda, że gracz z takim potencjałem planuje emeryturę po pierwszym klapsie, jakiego wyłapał... :(

    Przetapiaj gremlinku, bo zasłużyłeś na surkę z tego starcia :D
  • Zauważyłem, że większość graczy z sojuszu NC jak dostanie zloma to nie potrafi kulturalnie złożyć gratulacji i grać dalej. Tylko robi gówno burze, przepraszam za wyrażenie.

    Gratuluje Gremlinkowi akcji, ładny zysk.
    A Tobie dziki szybkiej odbudowy to nie, bo piszesz że kończysz grę.
    To powodzenia i przejdź do porządku dziennego z tym zlomem.
  • Panowie przestańcie sie przekomarzać :D zachowanie godne przedszkola. był lot jest złom i tyle. prawdziwego faceta mozna poznać po tym jak sie zachowuje nie po zwyciestwie ale po porażce. Panowie Angelo i Gremlinek niech wygra lepszy :D Obydwaj macie sporo ST i niezłe wyniki, po co psuć cała reszte. prawda jest taka że każdy może sie potknąć i mieć chwile słabości kwestia jak sie zachowa. Angelo pogratulował i chwała mu za to. a co do kupna anty to ktoś kiedyś powiedział ze jak by pieniadze grały w piłke to emiraty arabskie były by mistrzami swiata. i tak samo jest z w ogame to nie pieniadze graja, to gracz kieruje wszystkim tak samo jest z lataniem można być top 1 floty ale nie potrafić jej używać. PAnowie niech o waszych umiejętnościach nie mówią słowa tylko czyny:D
  • oj del sie rozpisywałes

    heh cos odemniem bo tak czytam i czytam a nie chce byc dłuzny

    ogolnie gram od,,, moze z 15 lat z przerwami początki u 7 ale jesli cofnoc sie do uni 24 jak zaczynalem flotowo to podobnie robiłem ale nie na forum, angelo masz racje co do gry psycho itp, bo duze grono osob poprzez czytanie twoich zachęt robi to co chcesz:Dkazdy jak i w fs farmieniu i lataniu popełnia błedy wiec trzeba wykorzystac wszystko,zmiany nikow a moze ktos sie zalapie,teksty na forum a moze ktos pomysli utrzec mu nosa, itd i sami stwarzzają sytuacje do zlomowaniaa,i 90% innych mozliwosc, ale nie zgodze sie z tym ze poza nc niema flociarzy poprostu nie kazdy ma taki zapał do gry np ja kiedys aktywny na innych uni a teraz? z sentymentu poprostu lubie to czasem st pyknoc itp mjakos lubie ogolnie nasza społecznosc graczy ogame. co do ataku jeszcze raz gratki i szo

    ale ogolnie kazdy w ogame jest jaki jest i szacunek dla kazdego nie jako gracza ale jako człowieka mysle ze sie na;lezy
  • No i jak tu nie pogratulowac skoro moja wyrocznia sie spelnia: PAMIETAJ!!! NADEJDZIE CZAS GDZIE EKONOMOWIE BEDA PAKOWAC W RECKI "WIELKICH" FLOCIARZY , a dopiero co pisalem ze czasy nc minely. Oczywiscie mozna pisac ze dziki to nie nc ale zapach pozostal. Co do sojuszy ktore wymieniles jakie sa na twojej czarnej liscie to zmien dane bo fenix to nie feniks. Zawsze mozesz napisac do GO zazalenie jakim prawem zrobiono fuzje twojej uni ze slabszymi i oni maja jeszcze czelnosc isc w ptk w gore a na dodatek atakowac cie. Wiec w skrocie gratulacje dla gremlina dla ciebie kubel zimnej wody. Goraco jest wiec ci sie przyda. Wlacz urlop odpoczmij ze dwa lata i wroc jak bedziesz pelnoletni
  • Franki idealnie trafil w sedno,za to mu brawa, jako jedyny odgadl na czym polega polowanie... i jakich trzeba uzywac srodkow by zlomowac :)
    Blef, aktorstwo to podstawy
    Czasem trzeba zrobic z siebie gamonia,by cos wiekszego zlomowac....ale co tam, ten kto mnie zna ten wie jakim jestem czlowiekiem,...ten kto wierzy,we wszystko co mu sie napisze to tworzy kolejne historie,okazuje slabosc...i o to mi chodzi.
    Naiwniakow nie brakuje...widac to golym okiem... mozecie mnie nie lubic,ale jednak racje musicie przyznac i sie pogodzic...
    Bez urazy....ja wycieczek nie robie personalnych...bo to nie w moim stylu...tylko pisze prawde ;)....
    a co do boskiego wiatru czy jak mu tam... nie osadzaj jednej jaskolki,bo ona sama wiosny nie czyni...
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Fajnie starcie. Gratuluję agresorowi, o obrońcy życzę SzO.

    Szkoda tylko, że na tych słowach trzeba wypowiedź zakończyć - bo oboje to starcie spieprzyliście swoimi wypowiedziami.
    Żałosne? Tak - to chyba trafne słowo tutaj. :dno:
  • Temat zamykam do jutra, może trochę wam opadną emocje. Jeśli jutro ponownie zaczniecie dramę, to temat zostanie zamknięty na stałe.
    Jeśli chcecie się poprzekomarzać to polecam wiadomości prywatne. Prowokowanie, czyli flame, jest również nagradzane na forum :)
    Zawsze po zwróceniu mi uwagi sprawdzam jeszcze raz czy na pewno czegoś za dużo nie usunęłam, tak samo zrobiłam tym razem. Przejrzałam jeszcze raz wcześniej usunięte posty oraz te "pociachane" i wszystkie w mojej opinii były nieregulaminowe. Zamiast dyskutować o starciu to napinacie się między sobą i obrażacie. Ktoś z was wspomniał o kulturze, gdyby ty posty je zawierały to może byłabym skłonna ich nie usuwać. Po przeczytaniu tych postów mam wrażenie że znalazłam się w Dyskusjach "Gracz XXX jest zły i niedobry!", a nie w Starciach Tytanów.
    Jeśli uważacie, że któryś post powinnam przywrócić bo był na temat starcia, to możecie złożyć na mnie skargę i wtedy sprawa zostanie przeanalizowana.

    EDIT: Temat otwieram.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • O to mi chodzilo , by sprawdzic poziom przeciwnikow, jak widac nie sa najwyzszych lotow, nie panuja nad emocjami, nie wiedza jak atakuja, a na koncu okazuje sie,ze obrazaja rodziine. Juz nie moowiac o pushach, zlodziejstwiie itd.
    Gratulacje dla agresora ofc
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!