[T R] czyli Makaveli, YeahBunny i Szutruk-Nahhunte & Wronek vs. Ilusioon ~ 21498.17%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [T R] czyli Makaveli, YeahBunny i Szutruk-Nahhunte & Wronek vs. Ilusioon ~ 21498.17%


    T R

    Dzień dobry. Padla jedna z wielu flot z tej drugiej strony. O tyle cieszy, ze obronca lubil sobie posapac na forum po tym jak go giker z kubanem (rip @dziadek barezi :E ) spakowali. Teraz drugie konto w reckach. Jak tak mozna, nazywac biednego @wronek6 puszówką, a potem bezczelnie robic fsy w jego ukladzie? Wronek sie bardzo rozgniewal i poprosil kolegow o pomoc.

    Chyba kazdy z nas chcial spakowac ilusioona, fajnie ze siadlo. Oby sie odbudowywal, to moze jeszcze raz pyknie. Albo dajcie mu jakies inne, to znow zablysnie obroną pancami XD

    Recki pozyczyl nam @..Raven.., ale nie mogl ich odebrac. Szczegoly w tym temacie :D

    Lamuski z T R gra z wami to mordęga ale i jakas tam przyjemnosc. Masochistyczna, ale przyjemnosc :D
    @wronek6 Tobie rowniez podziekowania i pozdrowionka, robisz robote jak malo kto 8)
    @mismalinowy lamusie



    Aaa, od siebie dodam ilusioon, ze jestes lepszym puszkontem niz Wronek! I to po stokroc! XD


    Dnia 23-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Makaveli [T R]
    ________________________________________________


    Duży transporter 1
    Mały transporter 90.000
    Okręt wojenny 10.000
    Pancernik 75.000

    _________________________________________


    Agresor YeahBunny [T R]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 1
    Mały transporter 60.000
    Niszczyciel 10.000

    _________________________________________


    Agresor Wronek
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 97.128
    Mały transporter 21.400
    Okręt wojenny 4.575
    Pancernik 470
    Krążownik 43.216

    _________________________________________


    Agresor Szutruk-Nahhunte [T R]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________


    Obrońca Ilusioon
    ________________________________________________


    Mały transporter 25.000
    Duży transporter 5.064
    Lekki myśliwiec 100.000
    Ciężki myśliwiec 327
    Krążownik 16.809
    Okręt wojenny 3.101
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 30.001
    Sonda szpiegowska 15.613
    Bombowiec 50
    Satelita słoneczny 630
    Niszczyciel 50
    Gwiazda Śmierci 18
    Pancernik 12.000
    Wyrzutnia rakiet 3.268
    Lekkie działo laserowe 823
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Makaveli [T R]
    ________________________________________________


    Duży transporter 1 ( -0 )
    Mały transporter 67.743 ( -22.257 )
    Okręt wojenny 9.940 ( -60 )
    Pancernik 74.383 ( -617 )

    _________________________________________


    Agresor YeahBunny [T R]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    Mały transporter 45.260 ( -14.740 )
    Niszczyciel 9.898 ( -102 )

    _________________________________________


    Agresor Wronek
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 72.995 ( -24.133 )
    Mały transporter 16.096 ( -5.304 )
    Okręt wojenny 4.532 ( -43 )
    Pancernik 464 ( -6 )
    Krążownik 42.026 ( -1.190 )

    _________________________________________


    Agresor Szutruk-Nahhunte [T R]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________


    Obrońca Ilusioon
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    518.485.961 Metalu, 165.871.041 Kryształu i 344.238.365 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 372.132.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.013.997.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.276.727.900 metalu i 873.089.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.028.595.367 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.366 km został uformowany.


    Złom zebrany przez Ravena. Tutaj odbiór.




    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 308.239.961
    Kryształ: 17.240.041
    Deuter: 330.983.365
    agresor zyskał łącznie 656.463.367 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.139.917.461
    Kryształ: -1.264.931.541
    Deuter: -637.743.365
    obrońca stracił łącznie 4.042.592.367 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • Ten [ciach] mial juz pasc kilka dni temu, ale pancerny moon pokrzyzowal szyki. Co sie odwleklo to nie ucieklo. Krzykacz robiacy FSy na kolonizuj w usie naszej pushowki spakowany :) Mialo byc solo, ale towarzystwo i pozyczka rakow zdecydowanie podkolorowala to starcie! :)


    //obraza
    //Miikuu
  • No i pieknie siadlo :P fs w ukladzie wronka no jaja. Rownie dobrze mogl odrazu z misja atakuj do mnie przyleciec.
    Dla ravena gratki nie dosc ze zlom ukradl to jeszcze go oddal nie tracac reckow - prawie jak Robin Hood :P tyle ze zabral bogatym i oddal bogatym.

    A ten zlom i flota taka a nie inna Krolika to nie bylo tak specjalnie aby czyjes recki jeszcze uwalic ^^ ??

    Obronca lamka. Atakierom gratki


    Czyli recki jednak padly nie bylo tematu :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez guzik27 ().

  • Graty za wlot, sciagniecie odpowiedniej kulki i samo zlomowanie pierwsza klasa :D ale jak to zwykle ja znalazlem 1 blad :D
    nieumiejetnosc w zbiorkach :D nie byloby krzyku gdyby moja flotka wrocila 30 min wczesniej
    rece by poszly przez gale i nie byloby afery jednak ilusion nic sie nie pucowal ze taka akcja bedzie i flotka wrocila dopiero po 7 :P
    ja niestety nie mialem mozliwosci na roszady w zbiorce wiec na tacy mieliscie czas powrotu, jednak polecialem do konca liczac na Wasz blad :)
    tutaj gratulacje bo zostawiliscie mi tylko 2 sek wiec policzone dobrze z uwzglednieniem laga, brawo Wy :)
    zmienilem o Was zdanie na troche lepsze :)


  • i czas na mnie dorzucić kilka zdań, zawsze mnie to rozpierdzielało że gracze nie potrafią normalnie pogratulować i posty daleko odbiegają od samego STarcia- Głupie gadanie że Wronek to multi, kuźwa ludzie opanujcie się to że nie jest w TR to nie znaczy że musi być multi, w sumie jak Wy myślicie że mój Sojusz to same multi to świadczy tylko o Waszych niesamowitych zmysłach obserwacji : data-verified= "> i jak Wy tak w grze obserwujecie to nie dziwie się że jeden po drugim znajduje się w reckach TR
    Raven jest dobrym graczem co nie raz już pokazał, umie korzystać z szybkiego łącza i pewnie dobrego komputera lecz czasami nie potrafi bardziej dyplomatycznie podejść do swoich wrogów (a to też świadczy o graczu)
    jest tu też kilku hejterków i tu znowu napiszę Raven chociaż coś pokazuje tyle że nie ma z tego co widzę z kim grać i On jako jedyny może coś uszczypliwego napisać ( i nie pisze pierdół wyssanych z palca) a reszta pisząc jakieś bzdury tylko się ośmiesza bo oprócz pisania o multi Wronku, z którym niejednokrotnie na Disco rozmawiałem i który nie jednokrotnie motywuje do działania nic innego nie potrafią

    Pisanie też że ktoś ma więcej czasu od kogoś innego mnie śmieszy po pierwsze wszyscy gramy w tę grę, po drugie jeden lubi pograć w nocy a przez dzień się zajmuje innymi rozrywkami tudież pracą czy rodziną, drugi gra 24h/7 bo po prostu lubi a trzeci ma wyrąbane i zagląda na grę raz na jakiś czas - każdy się bawi jak mu pasuje i przestańcie już do tego wracać

    Graty ustrzelenia Obrońcy egzekucja była tylko zawieszona w czasie, następna nie mała flota w reckach i następne osłabienie opozycji, grono się zmniejsza i mam nadzieje że przestaniecie biadolić na Forum i też zaczniecie złomować - możecie zacząć od mojej skromnej osoby :)
    Obrońcy nowego konta co by mógł napisać przy naSTępnym RW na nim że co ma do tego jakieś jego konto sprzed kilku miesięcy :P

    pozdro Zdobywca

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Cóż mogę napisać. Po pierwsze bo wypada życzę SzO obrońcy. Pomimo że faktycznie jest jednym z najbardziej aktywnych i prowokujących forumowiczów to ogame jest tylko zwykłą grą, w której też należy umieć się jakoś zachować dlatego mimo wszystko szczerze życzę odbudowy. Po drugie chciałem podziękować ekipie TR za wspólny lot i życzyć im jeszcze wielu zaproszeń do lotu z mojej strony (bo sami są niesamowicie mało zgrani i nie za bardzo potrafią cokolwiek zagrać). A na poważnie fajny, zgrany i nie masowy to sojusz z prawdziwymi osobowościami. A rozmowy na disco jedyne w swoim rodzaju. Po trzecie jako pushówka TR życzę i sobie i pozostałym atakierom szybkiego przetopu żebym znowu miał gdzie upychać surowce. Śmieszą mnie wpisy niektórych graczy, którzy ewidentnie pomylili miejsce i niestety więcej grają na forum niż w tej właściwej grze na uni fenir. Ta Wasza droga dedukcji mnie powala ale i podnosi na duchu bo jako ta niby pushowka zrobiłem już na tym uni więcej niż połowa tych szczekaczy z "wysokiej topki". Jako pushowka mogę sie pochwalić kilkunastoletnią grą bez ani jednego bana, kontem na forum założonym w 2006 roku i tu też bez bana i ciągle pod tym samym nickiem, grą na kilkunastu uni bez skandali i afer. Może nigdy nie miałem jakiś mega osiągnięć w topce ale ja uważam za osiągnięcie nie cyferki tylko dobrą zabawę przy ogame. Niestety niektórzy nie potrafią tego zrozumieć. To, że czasami przygarnę zagubionych chłopców z TR i coś tam z nimi polatam Waszym zdaniem nie może się zdarzyć bo jak top 1-6 flot mogą polatać z lamusem z gównoflotą? Ano jak widać mogą. A Wy poza tym że komuś ciągle coś wytykacie, mając niby takie umiejętności i dystans do gry tak naprawdę jesteście obłudni bo spędzacie na grze tyle samo czasu co oni albo i więcej, ale z gorszym skutkiem. A za to już winni są zawsze inni...
  • Huwiszka napisał(a):

    Wronek z Twojego wpisu nie wynika jakbyś był chociaż TRochę zadowolony z tej akcji,
    a powinieneś przecież to Ty byłeś ważną częścią tej operacji,
    olej dedukcje dla TR liczą się tylko redukcje:)
    głowa do Góry tam też świeci Słońce:)
    Gratulacje bo ładnie krk nakręciłeś i więcej szczęścia w gsowaniu next TIME:)
    Myślę, że to nie tyle kwestia szczęścia była ile braku gs, które w większości poleciały do Ilusiona. Do Ciebie poszły resztki tak dla zabicia czasu w oczekiwaniu na "danie główne".
    I za cholerę nie mogę sie doszukać gdzie Ty w moim poprzednim wpisie dostrzegłeś smutek i zawód z akcji i lotu z TR???
    Jeżeli takie miałeś odczucia po przeczytaniu moich wypocin to muszę Cie rozczarować bo nie takie były moje intencje. Bardziej chciałem żeby to zabrzmiało tak, że nie zastanowiłbym sie nawet sekundy i poleciał jeszcze raz w tym składzie bo ktoś ich przecież musi ogarnąć i przypilnować. :P
  • gratulacje STarcia. Wronek ma dobry dystans do gry, ale łatwo to wyprowadzić z równowagi haha.

    Uni ma 1900 graczy
    Pewnie z 500 to nieaktywni i na urlopie
    Kolejne 500 bunkry i ekobunkry o które nikt się nie rozbija
    Zostaje nie wiele a jednak zawsze jakieś marudy na forum się znajdą komentujcie starcia , osiągnięcia a własne problemy wypadałoby zamknąć w pudełku a nie wylewać na forum . TR zdominowało uni, trzeba było działać a nie teraz płakać...

    Wronek nadal jesteś mi winny wspólny lot