BOTY BOTY BOTY

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • BOTY BOTY BOTY

      Witam wszytskich, temat pewnie znany i wielokrotnie wałkowany, ale chce gdzies zalozyc temat w ktorym wypowie sie szanowna administracja bo to juz przestaje byc smieszne... 50us w lewo i 50us w prawo i nie ma szans zeby nie znalesc bota, goscie farmia na potege przez 200 us nawet 24/7 i dlaczego nic sie z tym nie robi? gdzie jest @Art ? to nie jest temat sprzed 2 dni, od tygodni jak nie miesiecy ludzie skarza sie na bota, nieuchwytnego pogromce idlerów, trzymaja calymi dniami floty na planetach i mozna im ladnie mowiac naskoczyc, o ile poprzedni, automizer byl prymitywny i srednio rozgarniety szympans trafial te bocone floty tak ten poprostu ZAWSZE ucieka. Zajmujecie sie rozdawaniem banow za pierdoly, za zly podzial zyskow po ACS czy nie wyrownanie strat po probie moonowej a tu jest palacy problem ktory widac jak na dloni. Coraz bardziej wyglada to tak jak mowily jeszcze nie dawno uznawane za teorie spiskowe tezy ze jest to poprostu wytwor GF, platny bot za ktorego nie ma kary, ta firma juz niejednokrotnie pokazala ze tylko kasa kasa wiec kto wie czy nie postanowili dorobic na trupie jakim jest ogame. Jezeli jednak jest inaczej to jaki jest problem zbanowac goscia farmiacego 24h bez przerwy? sprawa z punktu widzenia samych waszych tlumaczen przy innych banach (logi bla bla bla) jest prosta jak konstrukcja cepa i nikt mi nie powie ze nie ma podstaw do blokady
      A fructibus eorum cognoscetis eos


      Darkstar napisał(a):

      Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
    • No bo nie ma podstaw do blokady, team nie jest w stanie wykryć jakie wtyczki są używane. Jak komuś udowodnisz, że nie jest nolifem i nie siedzi i nie farmi 15h na dobę? No nie udowodnisz, chyba że zatrudnisz detektywa A :E
      był już temat, wszystko zostało wysłane do niemców i co? i nic, jeden z polskich go napisał bota, zarabia na tym a podnosząc temat dostaniesz bana za push miesiąc później :P

      klik do tematu

      walka z wiatrakami, nic więcej. polecam grę bez zaglądania na forum oraz bez większych ambicji - będziesz zdrowszy
      Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
      Strzel se dagmarkę!
    • tak udowodnisz jak mi GO udowodnil ze gram na 2 kontach i dal bana za multi- logi wskazuja ze na koncie gra jedna osoba. Dlatego wlasnie chcialbym zeby @Art czy @smoki sie do tego odniesli bo info o promocjach to chyba nie ich jedyne zajecie
      A fructibus eorum cognoscetis eos


      Darkstar napisał(a):

      Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
    • całkiem prosto udowodnić, że jedna osoba gra na dwóch kontach na raz, musi być spełnione kilka warunków
      1. to samo ip
      2. podobne/takie same czasy logowań
      3. logowanie się na przemian w przeglądarkach z sąsiadem, kotem, psem czy inną kózką

      znam osoby grające na i 10 kontach na raz na jednym uni, wystarczy spełnić pewne warunki :E
      Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
      Strzel se dagmarkę!