wilku_u68 [3 X] vs. glonojad ~ 5602.85%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wilku_u68 [3 X] vs. glonojad ~ 5602.85%


    Dnia 18-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor wilku_u68 [3 X]
    ________________________________________________

    Pancernik 55.555
    _________________________________________

    Obrońca glonojad
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.919
    Duży transporter 114.015
    Krążownik 2
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 262
    Bombowiec 2
    Niszczyciel 7
    Gwiazda Śmierci 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor wilku_u68 [3 X]
    ________________________________________________

    Pancernik 55.517 ( -38 )
    _________________________________________

    Obrońca glonojad
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    24.297.940 Metalu, 24.297.940 Kryształu i 24.297.941 Deuteru
    583.770.562 Metalu, 132.870.147 Kryształu i 1.034.670.978 Deuteru
    292.103.895 Metalu, 66.435.073 Kryształu i 517.772.719 Deuteru
    146.270.562 Metalu, 33.217.537 Kryształu i 259.323.588 Deuteru
    72.916.666 Metalu, 16.608.768 Kryształu i 129.224.566 Deuteru
    36.458.333 Metalu, 8.304.384 Kryształu i 64.612.283 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 3.230.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.399.725.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 280.503.200 metalu i 279.781.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.467.453.882 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.435.181.158
    Kryształ: 559.995.449
    Deuter: 2.029.332.075
    agresor zyskał łącznie 4.024.508.682 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.855.935.958
    Kryształ: -979.667.849
    Deuter: -2.031.575.075
    obrońca stracił łącznie 4.867.178.882 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0





  • FAJNIE że jeszcze tu zagladasz od czasu do czasu Kamilu:) piękne tankowanie !
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • i cyk jest na przepalanie :E

    Gratki, jeszcze kilka takich to nie będziesz wiedział co z dexem zrobić xD

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Znow poprzez nieudolność administracji, chcą cofnąć mi to co przetopilem, mimo że wysłałem atak przed blokada ataków, skoro doleciał to sory co ja mam do tego. Zostałem już raz oszukany w związku z st na graczu Malik, jeśli teraz cofna to już na serio pożegnam się definitywnie z u68, jedyne czego żałuję to że dorobiłem tych patałachów kupując anty, chciałem przenieść 2 kolonie, cóż poczekam co wyniknie z tej sytuacji, ale raczej wiem co więc żegnam i kij wam w oko :)
  • Komsekwencje powinien ponosić nieudol, który doprowadził do wprowadzenia blokady. My, gracze wkładamy czas, zdrowie i pieniądze w grę, a ktoś, kto dostaje pieniądze za swoją pracę, nie potrafi wykonać jej właściwie.. co z kolei skutkuje stratami po naszej stronie.. W "normalnym" świecie to kończy się inaczej.

    Ahhh.. przecież to OGame i administracja jest prawem i osądem ostatecznym i w d..pie ma graczy - mają grać, płacić i się słuchać.
  • To nie pierwszy raz jak mi kazali zwracać, kiedyś było podobnie odwoływałem się i nic to nie dalo, bana nie dostałem a swoje odjęli. Wkurza mnie takie zachowanie :wrr: Polowałem na ten dex, nawet moona ściągałem niestety bezskutecznie, teraz wysłałem atak i ciach blokada, ale atak doleciał i wyskoczyli mi z jakimś backupem.
  • ładny farming, co to sytuacji o jakiej piszesz, to jeśli faktycznie tak jest to bardzo dziwne zachowanie teamu. Wg. mnie obrońcy powinni zwrócić co stracił, lecz bez karania agresora.
    jak feniks z popiołów znów odradzam się na nowo


    marcik jest moją osobistą różową kaczuszką do kąpieli :)
  • proponuje zapoznać się z regulaminem mówi jasno że nie można wykorzystywać błędów gry A nawrócenie fsow było błędem ze strony suportu więc próba wykorzystania tej sytuacji podchodzi pod łamanie regulaminu Wilku już tyle razy konczyles że powrót nie bd taki ciężki ten nałóg to zło
  • Masz rację Gruby, jednak jeżeli odejma to nie będę się już w to bawił, to już nie te czasy ze się chce i lata na co popadnie, jak sam mówisz ta gra to zło, siedzę sobie na wczasach i zaglądam na forum i do gry :uhuh: Co do starcia leciałem na podstawie obliczen i obserwacji, bo polowałem na ten dex po wylocie była blokada, Demon leciał i zawrócili mu ataki ja dolecialem do końca i tyle, nie uważam że zrobiłem coś niezgodnego z regulaminem :) ale co ja tam wiem, idę wypoczywać ;)
  • z jednej strony skoro wykorzystano blad gry, no a wiemy co sie tamtego dnia z lobby dzialo, no to team ma racje aby zwrocic surowce.
    z drugiej strony, skoro obserwowales goscia tyle i sie udalo to trafic.... jeszcze z takim zyskiem to rozumiem frustracje, pewnie tez bym tak zareagował. ciezko znalezc rozwiazanie satysfakcjonujace dla obu stron, moze gdyby team oddal obroncy surke, a tobie pozwolil zostawic to co masz :D

    Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
    Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
  • A skąd wiesz że wykorzystał błąd gry. Skoro atak miał policzony to równie dobrze mogło go nie być przy kompie - bo miał sraczkę, przeglądarka mogła nie wyświetlić obrazka z blokada - bo cache był przepełniony, bo miał lag na radiówce / GSM czy cokolwiek.
    To skrypt i znów osoba odpowiedzialna za jego prawidłowe uruchomienie nie wywiązała się.

    Jak chodzi o obóz przeciwny to potraficie wydać opinie, ale nie potraficie działać jako społeczność - tak administracja pomiata poniektorymi.
  • To nie pierwszy i pewnie nie ostatni przykład gdy trochę dyma sie flociarzy przez niekompetencje albo błedy teamu.
    Przykład Wilka to nic, niektórzy muszą odsyłać surke po bo zdjęciu blokady wyskanowali cel - zezłomowali go a obrońca wnioskował że nie miał czasu sie zalogować bo robił długiego efesa. :D :D :D

    DNO 8o


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • No słabe to bo leciałem na podstawie obserwacji, glonojad dostał backup a mi odejma i mało to coś więcej za jak to Art okteslil fatygę, nie będę wklejał na forum w soju widzą co napisał. Dla mnie dno, wiec jak pisałem niech odejmują, ja zacznę korzystać z lata, nie tak jak teraz nad wodą co chwile w telefonie czy aby nikt nie leci :lool: .