Dex jesteś Wielki

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dex jesteś Wielki

    Pewno zapytacie, za co?

    Odpowiadam:

    wrzuc.se/i/5d00a391af5dd

    Dla malkontentów to pewno niewiele, ale jeśli z ust gracza wszechmogącego padają takie słowa : dex, boli mnie pupa, że uciekłeś , miała to być prosta misja... ale 3 dni nie spać prawie wcale ?

    Dlaczego wszechmocny odpowiadam:

    wrzuc.se/i/5d00a5f14fed4

    wrzuc.se/i/5d00a6bac128d

    wrzuc.se/i/5d00a76b5f0b7

    Dla KNRi gracza Kotpali El Marek to gracz, który robi, co chcę, kiedy chce i z kim chce.

    To może teraz krótka konfrontacja faktów, są tacy, którzy często się na nie powołują myląc je z własną wyobraźnią. Dla wyjaśnienia z faktami się nie dyskutuje, mogą mieć dla danej osoby pozytywne lub negatywne skutki.

    Dex jest dla mnie LEGENDĄ TOP1 Oberona w każdej kategorii do wszystkiego doszedł w sposób uczciwy ( fakty brak bana) Jest osobą koleżeńska pomocną w potrzebie ( fakty moja opinia mam do tego prawo) Zdominował Oberona dzięki swojemu zaangażowaniu i wytrwałość. Odszedł Oberon a Dex stał się LEGENDĄ za życia. ( fakty czy ktoś inny Oberonie miał takie osiągnięcia). Dla malkontentów, bo tacy są serwer wybiera sobie gracz i ma to, na co się zdecydował ( dla malkontentów napiszę to też fakt).

    El Marek to mit, obserwuję jego wypowiedzi i pozwolę sobie uzasadnić moją opinie na jego temat, jako gracza:

    • Dobry nauczyciel nie wytka uczniom, co od niego uzyskali, tylko dostaje podziękowania od uczniów za to, co dla nich zrobił (mnie niczego nie nauczyłeś). Dla mnie to samo zachwyt.
    • Twoja wielkość gracza wszechmogącego oparta jest na opiniach graczy KNR i gracza Kotpali (jego umiejętność widziałem na Antaresie board.pl.ogame.gameforge.com/i…light=kotpali#post8144785) Wiem każdy popełnia błędy ja też board.pl.ogame.gameforge.com/i…agubiony-SMERFY-64409-35/ J. Jestem tylko człowiekiem, który popełnia błędy, w odróżnieniu od innych nie kreuję rzeczywistości (fakt moja osoba jest jej składową).
    • Uczciwość ?Twoje bany same o tym mówią (ban to fakt) Chwalisz się swoimi umiejętnościami. Tak dobry gracz powinien umieć liczyć do 6 ;) Takie umiejętności posiadają uczniowie szkoły podstawowej (głośno myślę). Nie podejrzewam Ciebie o brak umiejętności liczenia do 6 . Postawię tezę atakujesz 7 raz, bo to się Tobie opłaca. Moje pytanie brzmi czy WARTO łamać zasady dla posiadania większej ilości cyferek? Takiej nauki od Ciebie też nie potrzebuję. Dex jest WIELKI, bo robi, co WARTO a El Marek to, co się opłaca (masz czelność innym zarzucać brak uczciwości fakt) Piętnaście lat temu dla takiej osoby był ban bez urlopu STAWIAŁ DO PIONU;) (czasem warto powspominać).
    • Twoją wielkość obalił DEX ( wszechmocność też) Zapytasz jak? Już odpowiadam. Dex napisał wrzuc.se/i/5d010686ad9f2 Widać ma jaja, żeby napisać jak było (fakt pisze o tym w czym uczestniczył) Mała dygresja można pisać o tym co się wie ;)W KNR są tacy którzy mają dużą wyobraźnię i uważają że wiemy to czego nie wiemy. ;)wrzuc.se/i/5d01061db6fa0 Co do wyobraźni tej bujnej są tacy w KNR którym potrafi ona zakryć pamięć do tego stopnia że zapomina co pisał wcześniej. Kto ma wiedzieć ten wie o kogo chodzi rozmowa była na pw dlatego nie zamieszczam dowodu.Do sedna sam przyznałeś boli mnie pupa (może jednak ucierpiała wszechmocność). Jednak DEX nie jest lamą ;) (dowód napisałeś „ że uciekłeś”)Widzisz to co proste może kogoś przerosnąć (dowód napisałeś „miała to być prosta misja”) Można grać uczciwie tylko wtedy trzeba nie spać 3 dni tak jak zrobił DEX (dowód napisałeś „ ale 3 dni nie spać prawie wcale?”) Odpowiem za niego wiem potrafi widziałem jak gra. TĄ AKCJĄ DEX POKAZAŁ JAKI TO GRACZ, cała akcja ukazała że jesteś postacią drugoplanową. El Marku rozumiem że nie spałeś przez te 3 dni ponieważ masz taką wiedzę? Teraz ja puszczę wodze fantazji. Jest możliwość że nie spałeś czas stracony efektu zero. Koledzy nie spali mieli dyżury efektów zero. Wszyscy spaliście i wiecie że Dex nie spał informacja przyszła z góry od przyjaciela. Takie możliwości i ZERO efektów. To dobitnie wskazuje jak w każdym przypadku masz(macie) tyły, a miało być tak prosto. ;)





    To co napisałem opiera się na faktach i analizie tego co napisałeś El Marku (dotyczy czasu którego byłem świadkiem) nie miało na celu obrażenia Ciebie. Nie napisałem o Twoich wcześniejszych osiągnięciach bo ich nie znam. Jeśli przez to uważasz że moja opinia nie jest obiektywna chętnie wysłucham co masz do powiedzenia. Przecież w tym dziale odbywają się dyskusje i tutaj warto rozwiewać swoje wątpliwości. Uprzejmie proszę wszystkich zabierających głos do stosowania się do zasad dotyczących tego forum.Świat należy zmieniać zaczynając od siebie, dlatego uważam że warto stosować zasadę: nie czyń drugiemu tego co to niemiłe. Dyskusja to merytoryczne spieranie się na argumenty i nawet jeśli żadna że stron dyskusji nie przekona przeciwnej do swoich racji to można różnić się pięknie. Pięknie- to przeciwieństwo pomówień, obrażania, odczłowieczenia, poniżania. Nie róbmy z tego forum rynsztoku. Wiem są wyjątki jak w każdej społeczności, dlatego takie jednostki się izoluje dla dobra innych. Tutaj oczekuję na siłę argumentów a nie na argument siły. Nie wszyscy wychowali się na ulicy a ich żywiołem nie jest tarzanie się rynsztoku. Chaos nam tu nie jest potrzebny. ;) Na zakończenie jeszcze jedno pytanie dotyczące uczciwości El Marku. wrzuc.se/i/5d016227025bb Staram się grać uczciwie trochę czasu upłynęło na paru kontach grałem/gram bana nie miałem nie tworzyłem tez dokumentacji która ma świadczyć o mojej uczciwości bo po co. Prawda broni się sama . O czym pisze Dobrygracz i dlaczego on. To mnie bardzo intryguje wiec kolejny raz puszczam wodze fantazji. Proszą napisz jak było wiesz najlepiej. Jedna wersja może być taka zrobiłeś zdjęcie poleciłeś koledze wystaw w dziale wojny. Druga kolega zapytał zrobiłeś jakieś zdjęcia z tego ataku, jeśli tak to daj zabawie się w adwokata i wstawię na forum.Trzecia zdjęcia zrobił ktoś kto niekoniecznie jest Tobą ale grał na twoim koncie potem poprosił Dobregogracza o wstawienie na forum. Czwarta możliwość może być taka zdjęcie zrobił Dobrygracz bo grał na Twoim koncie, obawiał się reakcji wrzuc.se/i/5d0166d647a50. Tutaj zastanawiająca jest szybkość reakcji Dobrgogracza Od wpisu Farnah 13.49 do postu Dobregogracza 14.03 upłynęło 14min.

    Czyli jeden z Was siedział na forum (miał przeczucie) i czekał kiedy napisze Farnah. Jak wszyscy gracze siedział i się nudził. Patrzył na forum wojny (nawet floty nie doglądał bo po co)

    Zobaczył i szybkie telefony pytanie kto do kogo 14 min i sprawa załatwiona ( wiem u was gorąca linia sztywne łącze ;) ) Do tego ktoś wcześniej zrobił zdjęcia. Na forum umieścić RW też nie miałeś czasu, ale od czego są koledzy. Przypadek?.... Nie sądzę. Twój szybki urlop zmęczenie obserwacją Dexa, oczekiwanie na bana. Proszę napisz jak było nie wiem, do czego moja wyobraźnia jest zdolna. Zdrowy rozsadek podpowiada czwartą możliwość. Farnah uderzył w stół nożyce (Dobrygracz) się odezwały.



    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
  • to że dex jest "wielki" jest Twoim subiektywnym zdaniem. Wychwalasz go pod niebiosa - masz do tego prawo :)
    na oberonie był top1 i co z tego? jak widać na screenie poniżej od 24.10.2018 do 15.06.2019 nie wykazał się za bardzo :)

    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ProSkaner. ().

  • Milo mi niezmiernie że jestem na tyle wartosciowy, iż poświęciłeś aż tyle czasu na analizę moje osoby... Dyskusja, oczywiście jestem na tak... Przeczytaj mój post w pożegnalnym temacie dexa, nie obraziłem go , wręcz przeciwnie , mam do niego wielki szacunek... Jednak w twoim temacie porownujesz dwie skrajności : Dexa do El Marka.... No nie oszukujmy się , to są dwie totalnie różne postaci... Odniose się do całego twojego posta, ale jak będę w domu, teraz plazuje nad polskim morzem, nie mogę linków otworzyć na telefonie (nie wiem czemu) ;) na tę chwilę pozdrawiam , i nawet mam cały dzień by pomyśleć co ci odpisać ;) z szacunku do twojego posta chce się odwdzieczyc tym samym, poświęcę troszkę czasu ;)
  • Jak chcesz to ci mogę wkleić całą rozmowę z tamtego dnia ale pewnie będzie zaraz że od początku tego tematu siedziałem i bawiłem się paintem żeby to ładnie wyglądało.
    W skrócie, chari poleciał bo marek miał minuty(tak mi się wydaje albo liczył że są sztuczne akty) ale odświeżył w robocie i jakoś dał sobie rade. Stwierdził że idzie na urlop bo nie ma czasu na tak częste odświeżanie. Ot cała filozofia no ale jak chcecie... to wam powklejam ;) a dlaczego wtedy ja odpisałem? Marek na fonie, czubek w robocie tyle co ogarnął starcie a tylko ja normalnie dostępny przy kompie :)

    Co do dexa bo o nim jest temat: Nie, Nie, Nie i jeszcze raz Nie.
    Jak wkleisz zdjęcia z innego hostingu to odpowiedź rozwinę bo mi i paru osobom się nie otwierają tak jak cała strona wrzuc se a nie mam pojęcia co na nich widnieje.
  • Witam, miało być drogi ProSkanerze. Będzie ProSkanerze zawiodłeś moją nadzieje pokładaną w twoją uczciwość, dlaczego odpowiadam:

    Zamieściłeś post a w nim statystki gyazo.com/44fc473107e0e6089e058e687b40e827 pomyślałem niedopatrzenie, brak staranności. Dex nie grał na obecnym koncie Wojaka do dzisiaj, miałem pisać o sprostowanie (przecież każdy ma prawo do błędu). Zasiadam do pisania a tu niemiła dla mnie niespodzianka. Poprawiłeś statystyki na prnt.sc/o264hc. Na takie które nie są prawdziwe a jedynie bardziej pasują do tezy że Dex jest nieudacznikiem (wiem takiego słowa nikt z was nie użył, jednak taki obraz Dexa tworzycie).

    ProSkanerze dla mnie to nie błąd co zrobiłeś, to jawna manipulacja mająca na celu przedstawienie Gracza Dex w złym świetle. To świadczy o poziomie jaki reprezentujesz. Jeśli masz jaja to przeproś i zamieść informację prawdziwą dotyczącą czym się Dex wykazał grając na obecnym koncie Wojak. Na przyszłość swoje posty opieraj na faktach a nie manipulacji. Podzielam twoje stanowisko, że moja opinia o Dexie jest subiektywna ;).

    Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.

    Święta racja czubulus Dex dokładnie pokazał to na Oberonie. Z takimi faktami nie podyskutujesz ;) nie znajdziesz argumentów. A teraz wykażę u ciebie brak logicznego myślenia:

    Masz wiedzę, że Dex wrócił co zamierza tego nie wiem. Fakty są takie, że przygody z Wezn nie zakończył. Ostanie słowo Dexa o którym wiem to jest informacja, która podzielił się z nami El Marek. Analizę tej informacji znajdziesz w moim wcześniejszym poście. El Marek stwierdził :” dex, boli mnie pupa, że uciekłeś , miała to być prosta misja... .”

    To jest fakt czubulus z tym się nie dyskutuje, to się przyjmuje do wiadomości. Mając to na uwadze że Dex gra to przesłanie „Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna” jest chyba nieaktualne. Wszystko w rękach Dexa

    Po ostatniej próbie złapania Dexa na zasypianiu przed komputerm przez El Marka jednego boli pupa a drugi się śmieje. Stosując to samą miarę do Dexa i El Marka to widać jak KOŃCZY się ostatnia. rywalizacja obu graczy ;).

    Wiem dla ciebie liczą się cyferki i skill nie ma znaczenia jak to osiągniesz. Dla mnie wartościowy gracz to taki który gra z zasadami nie dla cyferek. Cyferki przychodzą do niego same. Grasz w ogame sporo, a ograniczasz się do gry flotą bo tam jest twój żywioł. Jesteś flociarzem i dostrzegasz tylko takie osiągnięcia. Brałeś pod uwagę że są gracze którzy mają ograniczony czas na grę. Oni wybierają eko , bo łatwiej jest to ogarnąć czasowo. Robią zwózkę kiedy chcą . Flotowiec czeka na okazję czyli błąd przeciwnika Sam wiesz że z tym czekaniem jest różnie ;) W moim przypadku przerasta to moje możliwości czasowe . Podnosisz farmienie jako argument świadczący o słabości Dexa. Ja też farmę nie uważam że przynosi mi to ujmę. Pewne jest że nie narusza to zasad gry. W takim razie w czym ty widzisz problem? Farmię tyle na ile czas pozwala. Podnosisz argument że Dex farmii dniami i nocami iliderków. Dla mnie to świadczy o jego zaangażowaniu w grę , poświęca masę czasu ale robi to UCZCIWIE. Dla mnie to jest ważne UCZCIWOŚĆ a potem cyferki.Widzisz tu jakiś problem? Jeśli czytałeś ze zrozumieniem to co pisał Dex to powinieneś wiedzieć: Dex był EKOWCEM z dużą flotą taki miał sposób na ogame. Widzisz w tym jakiś problem?


    Pozdrowienia dla El Marka miłego wypoczynku. Wszystkich przepraszam za problemy techniczne ze stroną wrzuć se.
  • @ProSkaner "Gratuluję" posiadania moralności Kalego. Potrafisz od innych oczekiwać wysokich standardów, tylko nie od siebie. Jeśli lubisz, cenisz w życiu wysokie standardy najpierw je sam stosuj a potem oczekuj od innych.
    prntscr.com/o2fnr7
    prntscr.com/o2fnw3
    prntscr.com/o2fo15
    Teraz przemawiając twoimi ustami: To teraz chari (winno być ProSaner) ładnie przepros o nie rób sobie wstydu

    Pozdrawiam graczy z zasadami dla innych duży -
  • O co Ci chodzi powiedz człowieku?
    rozumiem, że w poprzednim poście gdzie sprostowałem screena zabraklo jednego magicznego słowa :)
    otóż przepraszam, nie chciałem nikogo wprowadzić z błąd, a tym bardziej manipulować faktami odnośnie LEGENDY oberona tj. gracza o nicku DEX
    faktem jest jednak, że według wykresu od fuzji do posta w DiD punkty flot mają bilans -60kk, gdzie w pierwszej wersji ten bilans wynosił -99,5kk - różnica spora, jednak nie zmienia to również faktu, że nie ma się czym szczycić i jak na LEGENDE to nieco słabe zakończenie :E
    To wszystko z mojej strony, w dalszych rozmowach nie zamierzam brać udziału.
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • @ProSkaner Pytasz : ' O co Ci chodzi powiedz człowieku?"
    Opowiadam: O prawdę. Ks. Tischner dzielił prawdę na 3 i ja podzielę żeby łatwiej było zrozumieć (nazewnictwo moje). Wyróżnię całą prawdę z którą się nie dyskutuje. Półprawdę zawierającą argument prawdziwy, odnoszący się się do innego miejsca czasu osoby zdarzenia. Wyjaśnię na twoim przykładzie. Zamieściłeś post prntscr.com/o2j3gk i gyazo.com/44fc473107e0e6089e058e687b40e827 następnie zmieniony został na prnt.sc/o264hc.
    Screeny to argumenty w dyskusji. Nie wyrażają one twojej subiektywnej opinii, lecz maja ja potwierdzać. Tylko zapomniałeś dodać że screeny dotyczyły konta Wojaka (pisząc o Dexie) Dex faktycznie założył temat na forum 18.04.2019. (kiedy odszedł, wie tylko Dex). Kiedy zobaczyłem post uznałem że brak mu rzetelności. Po korekcie uznałem że to jest manipulacja. Manipulacja to forma wywierania wpływu na osobę lub grupę w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora. ... Manipulować można treścią i sposobem przekazywania informacji. Twoje screeny (argumenty) nie odnosiły się do stanu faktycznego (fakt Dex nie grał na obecnym koncie Wojaka do 15.06.2019) Oczywiście że screen jest prawdziwy i dane tam podane też. Tylko one odnoszą się do konta Wojak . Gówno prawda to zaprzeczenie prawdy czyli kłamstwo. Screeny zdjęcie zawiera cyferki. Cyferki to liczby. Liczby w matematyce jako przedmiocie ścisłym mają znaczenie (wiem nie dla wszystkich ;) ) Wklejasz swoje ostanie zdjęcie i piszesz: '- wielkiej różnicy nie ma " W szkole uczono mnie że 2 +2 =4 i przy tym pozostanę.
    Ciebie w szkole uczono pewno tego samego. Jednak u ciebie 2+2=5 przecież jak sam piszesz - wielkiej różnicy nie ma " (celowo użyłem prostego przykładu, wtedy łatwiej zrozumieć) Podsumowując argument, który użyłeś stracił swoje walory. Co do magicznych słów ja znam abrakadabra. Nie jestem magikiem nie używam ;) . Przepraszam już tak bo jako człowiek popełniam błędy. Czas nauczył mnie pokory, wiedza którą posiadam uświadomiła mi ile jeszcze nie wiem. Są ludzie którzy jak nie wiedzą co pisać to piszą co wiedzą. Ja osobiście uważam, że jeśli temat mnie przerasta to lepiej słuchać. To przynosi więcej korzyści. Starałem się to ująć możliwie prosto. Jeśli moja wypowiedź nie odpowiedziała na twoje pytanie. To mam 2 rozwiązania pierwsze to słuchać. Jeśli dalej chcesz pisać to proponuję założyć temat: Konkurs na dyletanta ogame.
  • Dziękuję Ci serdecznie za wytłumaczenie.
    Efekt końcowy jest taki, że przeprosiłem, poprawiłem i ostatni wykres jest SAMĄ PRAWDĄ - przedstawia sytuacje na koncie w danym zakresie czasowym (przyjęty zakres czasowy jest ogólnie dostępny, nie wnikałem w szczegóły kiedy Dex skończył grać, przyjąłem datę posta).
    Więc o ile wcześniej takie półprawdy i manipulacje mogły mieć miejsce, tak ostatni wykres odzwierciedla to co się działo z pkt flot u tego gracza - więc jest prawdziwy. Jeżeli się z nim nie zgadzasz Twój problem, ja nie mam zamiaru Cie przekonywać.
    W swojej nieco przydługiej dygresji zapomniałeś o jednej z 3 prawd, co można uznać chyba za swego rodzaju manipulacje? :quasi:
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Nie zapomniałem to jest to:Gówno prawda to zaprzeczenie prawdy czyli kłamstwo. Screeny zdjęcie zawiera cyferki. Cyferki to liczby. Liczby w matematyce jako przedmiocie ścisłym mają znaczenie (wiem nie dla wszystkich ) Wklejasz swoje ostanie zdjęcie i piszesz: '- wielkiej różnicy nie ma " W szkole uczono mnie że 2 +2 =4 i przy tym pozostanę.
    Ciebie w szkole uczono pewno tego samego. Jednak u ciebie 2+2=5 przecież jak sam piszesz - wielkiej różnicy nie ma " (celowo użyłem prostego przykładu, wtedy łatwiej zrozumieć) Podsumowując argument, który użyłeś stracił swoje walory.
    W myślach nie czytam, może to pomogło ;) .
  • No w końcu mam chwilkę usiąść przed laptopem :) pogoda przepiękna, morze słone i zimne, dupeczki chodzą i szczują :D w niedziele spełniłem jedno ze swoich małych marzeń, grono najbliżych znajomych dumne :D
    wracając do sprawy, Zagubiony, cześć, Marek jestem ;) taki chłopczyk, który popada w samozachwyt przy kazdej towrzyszacej ku temu okazji, tego u mnie nie zmienisz ;) temat taki jak Twój tylko podnosi moje EGO, i tak juz mocno połechtane :D

    na agrumenty z Tobą nie wygram, nie umiem pisac, nigdy nie umiałem ;) pieknie piszesz, miło się to czyta ;)

    gram w tą gre łądnych pare lat, bany owszem, dostawałem, za bash, szczególy kazdego bana mogłbym tłumaczyc, tylko po co ?

    Chwalisz Dexa, i słusznie.... Ja równiez go podziwiam, pisalem to nie raz i nie dwa....

    Tylko mam zastrzezenie do Twojego porównania, juz pisalem o tym w poprzednim poście...

    El Marek vs Dex

    dwie skrajności, tak na prawde powinienem czuć się obrażony xDD

    złomiarz, logistyk, obserwator, matematyk, odważny, pomysłowy, skillowy, polegający na przeczuciu, znający mechanikę gry, czasami mściwy i pamiętliwy, nie liczący strat, nie kopiący głębokich kopalni, badania mam nizsze niż niektóre idlaki.... Ogame w moim odczuciu stworzono by latać, robię to, dobrze, wychodzi mi to...

    do

    ekonom, który BUDUJE KONTO.... nic wiecej nie dodam, bo to co robi dex, robi fenomenalnie i z wielkim zaagazowaniem, ale na tym jego rola sie kończy.... i tu nasuwa się pytanie: gramy? udajemy, że gramy? czy budujemy konto ?

    zrobienie astro 27 lev czy budowanie kryształu 13x 40 lev nigdy nie obije sie tak grubym echem jak zrobienie ponad pół miliona %, szczegolnie jak wpada do wojny ;)



    jeszcze jednej rzeczy mógłbym się przyczepić - łapiesz za słówka w prowokacyjnych rozmowach... mimo że nie moge otworzyc screenow, pamietam tą rozmowę z natalką aka dexem....


    • natalka10.06.2019 07:35:13Nie szkoda ci gsow? Tak, flota juz wycofana. I tak, było widac, ze polecisz na niszczenie. Tylko po co?
    • El Marek10.06.2019 07:39:22a niech ci bateria w telefonie padnie.... ;P
    • natalka10.06.2019 07:39:59Nie padnie. Powodzenia.
    • El Marek10.06.2019 07:41:00Serio ? :( Nie chcecie się bawić...
    • natalka10.06.2019 07:44:16A jakie to ma znaczenie. Jak pisano - fs zawrocony, wiec i tak nic nie zobaczysz. I mozna isc do pracy w spokoju.
    • natalka10.06.2019 08:23:32Ile fal padlo? 3?
    • El Marek10.06.2019 08:25:23A jakie to ma znaczenie ? Xd
    • natalka10.06.2019 08:29:31Moon i tele kosztuje ok 10kk. Wiec taniej niz fala gsow.
    • El Marek10.06.2019 08:40:16Heh.. może i tak... Nigdy dla cyferek nie grałem ;)
    • natalka10.06.2019 08:42:43Dlatego olalem podstawki. Bo po co ...
    • natalka10.06.2019 08:44:36A flota na 1gali dzis nawet przez chwile nie byla ... Niepotrzebnie tam leciales. W 5 gali byla, ale i tak zawrocona.
    • natalka10.06.2019 13:25:52Paliwa masz za duzo?
    • El Marek10.06.2019 13:26:22Trochę mam
    • natalka10.06.2019 13:28:49Jak sam widzisz uzywasz niedozwolonego oprogramowania. Ale luz, przeciez nie bede czekal do ostatniej sekundy z ucieczka
    • El Marek10.06.2019 13:30:05??? Mocne wnioski ...
    • natalka10.06.2019 13:34:1135 skanow naby laga wywolac - na jednego moona - tak, to jest uzywanie niedozwolonego oprogramowania.
    • El Marek10.06.2019 13:47:35Nie... To jest bugusing i tylko w przypadku gdy skany wpadają w określonej godzinie ... Odnośnik do zasad gry jest na dole...
    • natalka10.06.2019 13:50:09Nie o okreslonej godzinie, tylko w okreslonym celu. Czyli wywolanie lagu. A to, ze uzywasz do tego dodatkowych skryptow (bo uzywasz) to akurat jest zakazane ;)
    • El Marek10.06.2019 14:16:51Używam tego co jest dozwolone... Każdy może... Antigame ... Naucz się bo być może wykorzystujesz tylko 5 procent możliwości...

    • natalka10.06.2019 07:35:13Nie szkoda ci gsow? Tak, flota juz wycofana. I tak, było widac, ze polecisz na niszczenie. Tylko po co?
    • El Marek10.06.2019 07:39:22a niech ci bateria w telefonie padnie.... ;P
    • natalka10.06.2019 07:39:59Nie padnie. Powodzenia.
    • El Marek10.06.2019 07:41:00Serio ? :( Nie chcecie się bawić...
    • natalka10.06.2019 07:44:16A jakie to ma znaczenie. Jak pisano - fs zawrocony, wiec i tak nic nie zobaczysz. I mozna isc do pracy w spokoju.
    • natalka10.06.2019 08:23:32Ile fal padlo? 3?
    • El Marek10.06.2019 08:25:23A jakie to ma znaczenie ? Xd
    • natalka10.06.2019 08:29:31Moon i tele kosztuje ok 10kk. Wiec taniej niz fala gsow.
    • El Marek10.06.2019 08:40:16Heh.. może i tak... Nigdy dla cyferek nie grałem ;)
    • natalka10.06.2019 08:42:43Dlatego olalem podstawki. Bo po co ...
    • natalka10.06.2019 08:44:36A flota na 1gali dzis nawet przez chwile nie byla ... Niepotrzebnie tam leciales. W 5 gali byla, ale i tak zawrocona.
    • natalka10.06.2019 13:25:52Paliwa masz za duzo?
    • El Marek10.06.2019 13:26:22Trochę mam
    • natalka10.06.2019 13:28:49Jak sam widzisz uzywasz niedozwolonego oprogramowania. Ale luz, przeciez nie bede czekal do ostatniej sekundy z ucieczka
    • El Marek10.06.2019 13:30:05??? Mocne wnioski ...
    • natalka10.06.2019 13:34:1135 skanow naby laga wywolac - na jednego moona - tak, to jest uzywanie niedozwolonego oprogramowania.
    • El Marek10.06.2019 13:47:35Nie... To jest bugusing i tylko w przypadku gdy skany wpadają w określonej godzinie ... Odnośnik do zasad gry jest na dole...
    • natalka10.06.2019 13:50:09Nie o okreslonej godzinie, tylko w okreslonym celu. Czyli wywolanie lagu. A to, ze uzywasz do tego dodatkowych skryptow (bo uzywasz) to akurat jest zakazane ;)
    • El Marek10.06.2019 14:16:51Używam tego co jest dozwolone... Każdy może... Antigame ... Naucz się bo być może wykorzystujesz tylko 5 procent możliwości...




    usunęła mi sie juz ta rozmowa z "dupą" .... niestety.... ale przeliczać koszty powstania nowego moona do spadających gwiazd ?
    no to prostujmy... NIGDY nie wiesz ile cię bedzie kosztował moon, bo NIGDY nie wiesz za którą próbą powstanie.... ;p ;p ;p
  • @El Marku Dziękuję za dyskusję. Zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak w piaskownicy (forum DiD) Już tłumaczę, zabrałeś do piaskownicy wiaderko (przedstawiłeś się) ja zabrałem łopatkę (znasz mój nick). Strzeliłeś focha pisząc "Marek, jestem, drugi raz się przedstawiam..." na tym dyskusję kończąc. Jak już wspominałem nasza piaskownica to DiD. Nie my tu ustalamy zasady tylko operatorzy. El Marku chciałeś się przedstawić to Twój wybór, ja nie jestem nieznajomym. Znasz mnie jestem Zagubiony. Dyskusja (Dyskusja (od łac. discussio 'roztrząsanie') – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób.) to dobrowolna wymiana poglądów. Ja mogę rozmawiać z każdym, dam przykład dosadny żeby łatwiej było zrozumieć. Mogę dyskutować z mordercą (dla mnie to też człowiek, który dopuścił się.......) Możemy rozmawiać jak człowiek z człowiekiem pod warunkiem, że nie będzie oczekiwał z mojej strony zabicia innego człowieka (po to żeby mu dorównać) ;) . Dlaczego się nie przedstawię bo mam takie zasady. Cenię sobie prywatność co bynajmniej nie narusza zasad tego działu. Przedstawienie się tutaj byłoby sprzeczne z moimi zasadami i nieuczciwe wobec Graczy z mojego sojuszu z którymi gram sporo czasu. Dlaczego? Odpowiadam oni mnie znają jako Zagubionego. Akceptują mnie takim jaki jestem. El Marku nie uważam Ciebie za kogoś lepszego ani gorszego od sojuszników. Tą samą miarę (zasady) stosuje do wszystkich :) .
    Piszesz do mnie : "jeszcze jednej rzeczy mógłbym się przyczepić - łapiesz za słówka w prowokacyjnych rozmowach..." O_O Każdy ma prawo do wyrażania opinie. Fajnie jest jeśli za taką opinią idą argumenty (fakty). Wtedy nie są to dla mnie puste słowa i jest do czego się odnieść :( .
    Piszesz: "temat taki jak Twój tylko podnosi moje EGO, i tak juz mocno połechtane ". Nie o to mi chodziło a jedynie o dyskusję z Tobą jako El Markiem ( w grze jesteś mi znany jako El Marek ;) ). Dlaczego Ty? Odpowiem przewrotnie dlaczego nie gracz Czubulus.
    Jest to Top 1 fot dla tych którzy cenią sobie cyferki to jest ich idol, szczególnie odnosi się to do grona wiernych klakierów. Ja oceniam gracza za całokształt i tu już nie jest dla mnie top1 jeśli jest to w innej kategorii. ;)
    Uzasadniam:
    Piszesz do mnie : "jeszcze jednej rzeczy mógłbym się przyczepić - łapiesz za słówka w prowokacyjnych rozmowach..." . To nie piszę to do mnie piszą. Dowód proszę; " czubulus 17.06.2019 08:15:52"Cyfry to liczby"Sam na to wpadłeś ?Zagubiony 17.06.2019 08:16:30Miałem sen ;)czubulus 17.06.2019 08:17:59Proroczy. Musisz to zagadnienie poruszyć na wstępie do matematykiZagubiony 17.06.2019 08:22:58Tak poza tym to wszystko w porządku ?czubulus 17.06.2019 08:24:25U mnie w najlepszym. Ale u ciebie chyba nie do końca.Zagubiony 17.06.2019 08:27:18W wolnych chwilach proponuję poczytać o kulturze osobistej. Nie mam czasu dyskusje z tobą. W twoim sojuszu jest pewno wielu, którzy chętnie ten temat z tobą omówią.czubulus 17.06.2019 08:30:11Żądasz kultury osobistej zachowaj ją sam. Nie wiem jak można gloryfikować osobę która poświęcą własne zdrowie dla "Cyfry to Liczby"Zagubiony 17.06.2019 08:31:37Widać twój rozum tego nie ogarnia.czubulus 17.06.2019 08:34:02Jak widać nie ogarnie "Cyfry to Liczby" Trzeba mieć tęgi umysł aby ogarnąć taką fantazje. No ale jak smoki ogarniacie to nie ma się co dziwić.Zagubiony 17.06.2019 08:41:18Ja nie pomogę, proponuje porozmawiaj ze specjalistą.Nie piszę tego żeby ciebie urazić, to jest wyraz mojej troski o twoje zdrowie. Tam podzielisz się swoimi problemami.Pozdrawiam, bez odbioru.czubulus 17.06.2019 08:46:28A ja nie mam problemów tym bardziej z matematyką.Dla tego pytam bo może nie wiem skąd taki wniosek ze "cyfry to liczby" jakiś dowód jak byś przedstawił. Było by mi naprawdę miło liznąć tej ekstrawagancji matematycznej."
    Ja jedynie odpowiadam El Marku :) . Teraz odniosę się do tego co reprezentuje gracz Czubulus. Fantazyjna twórczość doskonale oddaje z jakim graczem mamy do czynienia. Troll "– autor obraźliwych postów, zawierających ataki personalne; prowokator, pyskacz, cham, ktoś kto wywołuje kłótnie na forum czy grupie dyskusyjnej. Ktoś, kto zajmuje się trollowaniem. To jest własnie nasz top 1 flot dla mnie Wielki troll. Argumenty można znaleźć w w/w rozmowie.
    Tutaj mamy board.pl.ogame.gameforge.com/i…%85cy-si%C4%99-Krystiano/ wszystkie cechy trolla . Było więcej operator forum zadziałał dlatego, pełniej twórczości nie zobaczycie. ;) Kolejnym faktem jest otrzymanie przez naszego "bochatera" bana. Fajnie że operator forum zadziałał późno niż wcale. Tylko jakoś nie przekonują mnie wypowiedzi administratorów gry, że jest to spowodowane sezonem urlopowym. Gram tutaj bo chcę, jednocześnie akceptuję zasady gry i funkcjonowania forum. Dlatego oczekuję przez administratorów wypełnienia swoich obowiązków w celu nie dopuszczania do obrażania innych graczy. Należy to czynić w sposób skuteczny, samo usuwanie wpisów obraźliwych jest niewystarczające. Obrażanie miało miejsce, a troll zamieszcza kolejne wiadomość. :(
    Mój sposób na trolla jest prosty nie odpowiadać (ignorować). Dlaczego? Sprowadzi do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem. :) Wykonać to można w prosty sposób w grze trolla można dodać do graczy ignorowanych, na forum zgłoszenie do operatora (w oczekiwaniu na stanowcze decyzje).
    Dla Zagubionego El Marku gracz troll to żaden bohater nawet jeśli jest top 1 flot. Dlaczego wybrałem Ciebie bo fakty za tym przemawiają: http: //prntscr.com/o49nrt wymienił je gracz Czubulus w części dotyczących osiągnięć El Marka. Dal mnie nie ma znaczenia kto te fakty podnosi. Ja mogę tylko pod nimi się podpisać i pogratulować. Z faktami nie dyskutuję. :)
    Dziękuję za opinie jaka wyraziłeś na temat Dexa :thumbsup: . Nie łapie za słówka odpowiadam: "El Marek vs Dex

    dwie skrajności, tak na prawde powinienem czuć się obrażony xDD"
    Dla mnie fakty są takie bez podstaw ekonomii i badań flociarz nie istniej ;) odwrotnie już TAK :) . Dex to taki zawodnik Triathlonu w ogame. Fakty są tu mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…r=115919.dat&univers=_149 Grał na obecnym koncie gracza Wojak, kiedy odszedł z konta nie wiem. Przypuszczenie (informacja od gracza Wojak) graniczące z pewnością , którą powinien potwierdzić Dex to 08.05.2019.
    Data symboliczna Dzień Zwycięstwa (każdy dopowie co chce ;) ) Powtórzę to jeszcze raz Dex to ekowiec z dużą flotą. Floty używał do farmingu to był jego sposób na grę. Faktem jest flotę stracił przez swoje błędy, nie zmienił sposobu gry pomimo zmiany unii. Zestawianie jego osiągnięć w grze flotą (ekowiec) kontra El Marek (flociarz) jest chybione. Ja zestawiłem klasyfikację końcową pkt. ponieważ to odzwierciedla osiągnięcia Dexa jako gracza wszechstronnego (popełniającego błędy, przecież to człowiek) VS osiągnięcia El Marka skupiającego się na grze flotą (czego nie kwestionuję). Tym miłym akcentem dla Dexa kończę dyskusję z El Markiem. DEX JESTEŚ WIELKI pomimo swoich ułomności. Zapraszam do dyskusji.
  • @ProSkaner. a Ty nigdy nie wtopiłeś ?

    Każdy wtopił bądź dopiero wtopi...

    Dex popełnił błąd jeden nie wyciągnął wniosków, ale to że stało sie tak a nie inaczej nie zaprzecza jego umiejętnością czy też osiągnięciom. Nie wiele spotkasz kont w ten sposób rozbudowanych, zdominował wszystkich w każdej kategorii - a chyba to główny cel w tej grze. Spędził sporo czasu nad grą i nad kontem, a czas po fuzji to był zły czas dla niego przyszło wypalenie i zrezygnowanie które Wam jako sojuszowi udało się wykorzystać. Pewny jestem że gdyby do fuzji doszło jeszcze przed tym jak ja zrobiłem sobie przerwę, czas w którym OLD jako sojusz kwitło, czas kiedy dexowi sie chciało i pilnował sie to w zyciu byście go nie złapali, na pewno nie w taki sposób jak to zrobiliście.

    Co do zdania @Zagubiony'ego, ma do tego pełne prawo. Zagubiony gracz w 100% czysty, nie naciąga regulaminu, nie kombinuje z kontami (moonówki, paliwówki, gsówki itp), nigdy nie wydał złotówki na ta grę, nie kupił anty ani nic. Dex jako gracz jest z tej samej pułki/ligi. Chwała im za postawę, tylko podziwiać takich graczy i "ze świeczką ich szukać".

    Pozdrawiam
  • Sam sobie zaprzeczasz, pytałeś czy nie wtopilem - wtopilem nie raz, powinieneś równie dobrze wiedzieć że każdy kiedyś wtapia i teksty typu "to w zyciu byście go nie złapali" są po prostu śmieszne.

    Wtopilem ale nigdy nie w takim stylu jak dex przez te kilka miesięcy, co potwierdza fakt rozpadu OLD, przecież gdyby było wszystko git sojusz by się nie rozpadł
    Macie prawo wychwalac dexa pod niebiosa, gdybac co by było gdyby itd jednak rzeczywistość jest inna, wasza sprawa czy się z nią pogodzicie czy nie
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Ale my jesteśmy pogodzeni, gdzie jest napisane że jest inaczej ? OLD sie rozpadło bo co ? Bo dexa złomowaliście ? Zgrało sie w czasie i dolało oliwy do ognia, ale nie był to ten powód.

    A że nigdy byście nie złapali to chodzi mi ze nie w ten sposób, że na stojaka jak dex zasypiał a jak już to raz i wniosek by był wyciągnięty a błąd szybko naprawiony.
  • dex jest najlepszy, zrobił najlepsze konto, był naszym niepobitym top 1... miał największą flotę, najlepsze eko, najwyzsze badania....

    nie wydał ani złotówki ? nie zgodze sie, przenosiny szły za przenosianami, aż miło....

    i tak szczerze mamy wszyscy rację....

    duzo osiągnął - mało umiejąc....
  • Witam, nie czepiam się słówek : "duzo osiągnął - mało umiejąc...." Jeśli przyjmiemy za pewnik to co napisałeś El Marku że Dex osiągnął to wszystko bez umiejętności. Jedynie jako farmer latał po idlakach. Miał to co miał (osiągnięcia). To Twoja wiedza tego nie zrównoważyła ;) Pomyślcie co będzie jak Dex przyswoi sobie zasady mechaniki gry :)

    Pozdrawiam głównie Dexa wiedząc tak niewiele, osiągnął tak dużo :thumbsup: .
  • Czy umiał mało ? Nie wydaje mi sie... umiał więcej niż większość klikaczy (kolejkowanie też znał, na oberonie kolejkowaliśmy ale co tutaj sie stało ? Nie wiem) baaa stwierdzę że miał większą wiedzę niż nie jeden gracz nawet KNR wożące sie na Twoich barkach @souris, wszyscy wiedza że numerem jeden, takim samcem alfa i przywódcą jesteś Ty, cały mózg sojuszu. Natomiast Ty jako gracz który wyznawał by zasady @dexPL'a niczym byś się nie wyróżniał, nie ładując kasy, nie mając kont do pomocy :E nie używając tego czy tamtego :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Safar ().

  • Witam wszystkich, szczególnie El Marka. To co mi w życiu wychodzi najlepiej :
    "wiesz czym jeszcze rózni sie EL Marek od Dexa ?

    El Marek gra dla ludzi...."
    Fajnie że grasz dla ludzi sojusz do tego zobowiązuje ;) . O Dexie mogę powiedzieć to samo dzielił się wiedzą, pożyczył surkę (nie mylić z pompowaniem), zrobił próby moonowe, potrafił zezłomować cześć swojej floty żeby surką wesprzeć gracza niżej w top (pompowanie) On nie nie tylko grał dla innych, ale myślał też o innych. :thumbsup: .
    Pozdrowienia dla wszystkich. :)
  • Zagubiony napisał(a):

    Cyferki to liczby.
    Gdzieś się zagubiłeś u podstaw matematyki.
    Ale jak sam stwierdziłeś na pw miałeś proroczy sen.

    Zagubiony napisał(a):

    Witam, nie czepiam się słówek : "duzo osiągnął - mało umiejąc...." Jeśli przyjmiemy za pewnik to co napisałeś El Marku że Dex osiągnął to wszystko bez umiejętności.
    Ja też się słówek nie czepiam. A mógł bym.

    Zagubiony napisał(a):

    Pomyślcie co będzie jak Dex przyswoi sobie zasady mechaniki gry

    Safar napisał(a):

    Czy umiał mało ? Nie wydaje mi sie... umiał więcej niż większość klikaczy (kolejkowanie też znał, na oberonie kolejkowaliśmy ale co tutaj sie stało ? Nie wiem) baaa stwierdzę że miał większą wiedzę niż nie jeden gracz nawet KNR wożące sie na Twoich barkach @souris, wszyscy wiedza że numerem jeden, takim samcem alfa i przywódcą jesteś Ty, cały mózg sojuszu. Natomiast Ty jako gracz który wyznawał by zasady @dexPL'a niczym byś się nie wyróżniał, nie ładując kasy, nie mając kont do pomocy :E nie używając tego czy tamtego :)

    Skoro dex posiadał wiedzę o grze i chętnie się z wami dzielił i zawsze dawał wam dobre rady.
    To dla czego wy jako zacni gracze z Łoberona "Kolejkowanie" nazywaliście bugiem.
    Nie oszukujmy się dex jedynie do czego ma umiejętności to do farmienia szarych i długiego pozbawiani swojego organizmu snu.
    Oranie bunkrów gs za bardzo po fuzji na dobre mi nie wyszło.

    A ty @Safar co pokazałeś na tym uni ? logowanie się co 2h w nocy i uciekanie przed nami.
    I tak Mareczek jest mózgiem i przywódca alfa w naszym sojuszu i wszyscy chętnie się go słuchamy bo ma wiedzę i umiejętności.

    Nie ma co porównywać Marusia do dexa bo to jak byście porównywali człowieka do robota jakim jest dex.

    A jak tobie @Zagubiony pokażę jak grał top łan. I będę jak on wlatywał w twoje planety nie koniecznie dla zysku.

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czubulus. ().

  • Nie czaje ogólnie sensu tego tematu. "dex był wielki na oberonie" ludzie tu jest WEZN, dziesiąta liga awansowała do 5 i już nie jest tak kolorowo. Jeszcze gdybyście mieli mniejsze floty od nas to idzie jakoś zrozumieć "porażkę" ale ponad 2x większa przewaga i zostać tak wypunktowanym??! :quasi:

    Na oberonie dex był "wielkim graczem" ale co z tego? Trafił topór na kamień :E

    Safar napisał(a):

    Czy umiał mało ? Nie wydaje mi sie... umiał więcej niż większość klikaczy (kolejkowanie też znał, na oberonie kolejkowaliśmy ale co tutaj sie stało ? Nie wiem) baaa stwierdzę że miał większą wiedzę niż nie jeden gracz nawet KNR wożące sie na Twoich barkach @souris, wszyscy wiedza że numerem jeden, takim samcem alfa i przywódcą jesteś Ty, cały mózg sojuszu. Natomiast Ty jako gracz który wyznawał by zasady @dexPL'a niczym byś się nie wyróżniał, nie ładując kasy, nie mając kont do pomocy :E nie używając tego czy tamtego :)
    Tak tak tak.... tak dobrze znaliście kolejkowanie że pod starciem na jadelite zostaliśmy zwyzywani od cziterów i nikt od was nie wiedział co się stało

    Marek nie jest naszym liderem, u nas nie ma lidera. Owszem "rozstawiał pionki" przy większości akcji nie zaprzeczamy tego z tym że u nas jest więcej niż jedna osoba która potrafi liczyć, opóźniać w czas itd. ;) np kontra w dexa, marek tylko dostał zapke ale nam to na rękę jak sądzicie że u nas tylko jedna osoba coś potrafi ;)

    @souris wszyscy znają twoje mutli ale z sojusznikami to się nie podzieliłeś ||

    Zagubiony napisał(a):

    Dex był EKOWCEM z dużą flotą taki miał sposób na ogame. Widzisz w tym jakiś problem?
    Ta, gdyby ten surowiec wpakował w kopalnie, sojusz więcej by na tym zyskał. Robienie statków na zasadzie "nie mam prawa jazdy ale kupie sobie ferrari żeby na nie w każdej chwili popatrzeć" w ogame sie nie sprawdza. Jedyne kto zyskał to wrogowie... bezsens.

    Tak na koniec przecież dex sam się przyznał do tego że brał udział w puszu, połowicznie ale brał, pusz to pusz więc wynoszenie go na piedestał nie ma sensu, chyba macie jakieś braki w informacjach... albo sami nie wiecie z kim gracie...

    Z dexem jest jak ze smokami, krążą legendy, że coś potrafi i niestety nie widać nigdzie żadnego potwierdzenia natomiast Marek pokazuje teorie w praktyce
    Udanej dyskusji, temat dla mnie bezsensowny ma się nijak do rzeczywistości. (i linki dalej nie działają)

    @Zagubiony gdyby na stronie jakieś uczelni widniał napis " cyfra wolnych miejsc na kierunku matematyka: 37 " uwierz mi, żaden szanujący się doktor, profesor by tam nie wykładał ;)
    Pozdro.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dobrygracz ().

  • Temat był założony po to by podyskutować nie tylko o Waszych czystych zagraniach, i przedstawieniu faktycznie jaki był dex... a Wy jako gracze, rywale bez szacunku non stop mieszacie go z błotem, moim zdaniem i nie tylko moim część Waszych teorii sa wyssane(nie wiem z czego i nie chce wiedzieć)

    Co sie stało z tym kolejkowaniem nie chce wie wypowiadać bo nie wiem, nie było mnie i jest to dla mnie nie zrozumiałe to fakt.
    Dex miał i ma wiedze jednak brakowało mu tej żyłki do latania, podejmowania ryzyka. To był ekonom z dużym zapleczem militarnym i tyle...

    @czubulus. a czy ja w ogóle kiedyś coś osiągnąłem ? Czy sie przechwalałem co to nie ja itp ? Odpowiem: NIE
    Loguje co 2h bo mam problemy z pęcherzem :E to zakazane jest ? Uciekam ? A co biedaku nie stać Ci na przenosiny ? :E

    @czubulus. masz racje nie ma porównywać Marka i dexa, są to dwie różne osobowości, dwa różne style a przede wszystkim różne podejścia i sumienia.

    Pozdrawiam

    Ps. Osobie powyżej nie odpowiadam/odpisuje nie chce tu robić szamba w czym się owy gracz specjalizuje
    Ps.2. Ty w sumie @czubulus. też robisz szambo ale mam nadzieje że to w przypływie emocji, jednak realnie mam nadzieje że masz więcej wyczucia i potrafisz zachować twarz.
  • @Safar
    To nie ja tu dokonałem analizy matematyczno - porównawczej do KNR i Marusia.
    Ogólnie my jako wasi przeciwnicy po kilku miesiącach gry z dex'em mamy odmienne zdanie na jego temat i tyle nic tego nie zmieni.
    Gdyby nie jego wywyższanie, głupie wloty w satelity zaraz po fuzji aby pokazać nam rywalom miejsce szeregu mieli byśmy do niego więcej szacunku a tak jest jak jest.
    A tak powiedz sam o czym to świadczy gdy top łan wlatuje ci co noc w satelity w ramach jakiegoś tam odwetu czy pokazania kto tu rządzi.
    Dla mnie wygląda to na reperowanie sobie ego i udowodnienie sam nie wiem czego.
    A straszenie farmerów aby zostawili mu idlaki w spokoju w układach to już było mało śmieszne a nawet żałośnie.
    Dodam od siebie tyle że podziwami go za jedno, za czas jaki on był w stanie poświecić na ta grę.
    Tyle z mojego podsumowania gry z dex'em

    Dla was był kimś więcej i niech tak zostanie.
    Nie wiem po co "Liczby to cyfry" ciągnie ten temat może lubi dużo pisać, jak to mówią "lać wodę".

    P.s. Współczuje problemów z pęcherzem. Może na anty nie warto wydać a na lekarza już tak. ; data-verified= ">
    Masz racje jestem impulsywny i czasami mnie ponosi.
    Ale tratuje to jako naszą narodową wadę do której potrafię się przyznać ba czasami jak jest ku temu powód przeproszę.

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez czubulus. ().

  • Witam, nie czuję się zagubiony choć mój nick może........

    To co lubię najbardziej: prntscr.com/o5wvuk?

    Odpowiadam przeceniłem możliwości gracza Czubulus i jego (kolegów) Użyłem aluzji do zwrotu "nie gram dla cyferek tylko dla ludzi" odpowiadając prntscr.com/o5wyps? ("- wielkiej różnicy nie ma ")

    Screeny zdjęcie zawiera cyferki. Cyferki to liczby. Liczby w matematyce jako przedmiocie ścisłym mają znaczenie (wiem nie dla wszystkich ;) ) Wklejasz swoje ostanie zdjęcie i piszesz: '- wielkiej różnicy nie ma " W szkole uczono mnie że 2 +2 =4 i przy tym pozostanę.
    Ciebie w szkole uczono pewno tego samego. Jednak u ciebie 2+2=5 przecież jak sam piszesz - wielkiej różnicy nie ma " (celowo użyłem prostego przykładu, wtedy łatwiej zrozumieć)?. Różnice między cyframi a liczbami znam obcyjezykpolski.pl/o-cyfrach-i-liczbach/ Czy inni znają......... W odpowiedzi na to co napisał ProSkaner użyłem skrót myślowy- w kontekście upraszczania czegoś. Uważałem że znajdą się gracze którzy chcą i mogą to zrozumieć. Ja widać dla niektórych to zbyt wiele, aczkolwiek szanuję takich ludzi. Nie mieli wpływu na swoje stworzenie.

    @Dobrygracz prntscr.com/o5x82d


    W/w odpowiedź odnosi się też: "@Zagubiony gdyby na stronie jakieś uczelni widniał napis " cyfra wolnych miejsc na kierunku matematyka: 37 " uwierz mi, żaden szanujący się doktor, profesor by tam nie wykładał ;) ?Pozdro.??"

    Cóż mogę odpowiedzieć, widzisz to co chcesz zobaczyć. W waszej grupie to chyba norma :D

    Czubulus pisze?: "A jak tobie @Zagubiony pokażę jak grał top łan. I będę jak on wlatywał w twoje planety nie koniecznie dla zysku.?"

    Możliwości naszego Top 1 są mi znane: prntscr.com/o379b6, prntscr.com/o37i95 prntscr.com/o37imd, prntscr.com/o37iwa.
    Raport zbioru z PZ na [5:42:4]. 18.06.2019 06:53:30
    Od: Flota
    (97) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 3.589.000. Na polu zniszczeń [5:42:4] znajduje się 2.569.200 jednostek metalu i 1.018.600 jednostek kryształu. Flota odzyskała 2.569.200 jednostek metalu i 1.018.600 jednostek kryształu.

    Jak widać Top 1 flot pokazał swój skill znajomości mechaniki gry......... to wszystko u niego jest cnotą u Dexa przywarą. Czubulus jesteś: "Hipokryta to termin, który wywodzi się z języka greckiego, w którym "hypokrisis" znaczy "udawanie". Na udawaniu właśnie hipokryzja jest zbudowana. U hipokryty występuje bowiem rozbieżność między zasadami moralnymi, które głosi, a ich przestrzeganiem we własnym życiu."
    Inny dowód: A ty @Safar co pokazałeś na tym uni ? logowanie się co 2h w nocy i uciekanie przed nami. (przywara) Czubulus obserwuje konto Safara wie kiedy się loguje (cnota) .Brawo Ty.

    Na zakończenie ciesze się że udało się wymienić poglądami jak sobie życzyłem (Dyskusja to merytoryczne spieranie się na argumenty i nawet jeśli żadna ze stron dyskusji nie przekona przeciwnej do swoich racji to można różnić się pięknie. Pięknie- to przeciwieństwo pomówień, obrażania, odczłowieczenia, poniżania. Nie róbmy z tego forum rynsztoku) Każdy wyraził swoja opinię subiektywną ot przykład takiej opinii:
    Czubulus napisał "I tak Mareczek jest mózgiem i przywódca alfa w naszym sojuszu i wszyscy chętnie się go słuchamy bo ma wiedzę i umiejętności."
    Dobrygracz napisał "Marek nie jest naszym liderem, u nas nie ma lidera. Owszem "rozstawiał pionki" przy większości akcji nie zaprzeczamy tego z tym że u nas jest więcej niż jedna osoba która potrafi liczyć, opóźniać w czas itd. np kontra w dexa, marek tylko dostał zapke ale nam to na rękę jak sądzicie że u nas tylko jedna osoba coś potrafi "

    Pozdrawiam. :)


    Moderator mntek:
    usunięto niekoniecznie poprawne określenie innych dyskutantów