Dex jesteś Wielki

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zagubiony napisał(a):

    Witam, nie czuję się zagubiony choć mój nick może........

    To co lubię najbardziej: prntscr.com/o5wvuk?

    Odpowiadam przeceniłem możliwości gracza Czubulus i jego (kolegów) Użyłem aluzji do zwrotu "nie gram dla cyferek tylko dla ludzi" odpowiadając prntscr.com/o5wyps? ("- wielkiej różnicy nie ma ")

    Screeny zdjęcie zawiera cyferki. Cyferki to liczby. Liczby w matematyce jako przedmiocie ścisłym mają znaczenie (wiem nie dla wszystkich ) Wklejasz swoje ostanie zdjęcie i piszesz: '- wielkiej różnicy nie ma " W szkole uczono mnie że 2 +2 =4 i przy tym pozostanę.
    Ciebie w szkole uczono pewno tego samego. Jednak u ciebie 2+2=5 przecież jak sam piszesz - wielkiej różnicy nie ma " (celowo użyłem prostego przykładu, wtedy łatwiej zrozumieć)?. Różnice między cyframi a liczbami znam obcyjezykpolski.pl/o-cyfrach-i-liczbach/ Czy inni znają......... W odpowiedzi na to co napisał ProSkaner użyłem skrót myślowy- w kontekście upraszczania czegoś. Uważałem że znajdą się gracze którzy chcą i mogą to zrozumieć. Ja widać dla niektórych to zbyt wiele, aczkolwiek szanuję takich ludzi. Nie mieli wpływu na swoje stworzenie.
    Nie wiem czego używasz bo na pewno nie głowy i tego co jest w środku.
    Próbujesz wszystkim wcisnąć swoją teorie. I jak widać odbiegasz od tematu jaki "dex to wielki gracz". Już pisałem może dla ciebie Jest.
    Moja Hipokryzja i wloty w ciebie obrazują kunszt i skill latania gracza dex po fuzi. Jeszcze będziesz brał w tym współudział za każdym razem kiedy najdzie mnie ochota pokazani ci jak grał dex.
    I na tym temat dexa skończony.

    Teraz herezja która głosisz.
    Jako podpórkę swoich aluzji, proroczych snów walisz jakiś blog pana Macka króla ortografii. Matematykiem to on nie jest i tyle w temacie pana Macka.
    Dla ciekawości wpisałem w google "Cyfry to liczby" jest to jedna z pierwszych stron potwierdzających ten wymysł. I co najlepsze są tam komentarze na których to ludzie tłumacza panu Maćkowi że pisze bzdury.
    Dla ciebie taka mała ciekawostka. Może to otworzy ci oczy.

    sjp.pwn.pl/slowniki/cyfra.html
    sjp.pwn.pl/szukaj/liczba.html

    Według twojej teorii cegła to cegła, ściana składa się z cegieł czyli dalej idąc twoim tokiem rozumowania ściana jest cegłą.
    Pójdźmy dalej mam 10000 "lekkich myśliwców" to dla ciebie jest jedna cyfra 1 no druga cyfra 0 no to 1 + 0 = 2 i cyk mamy dwie cyfry no w sumie jedną liczbę ? ( zasady sumowania liczb już znasz) .
    Czy ty to może widzisz to tak 1+0+0+0+0+0= 5 i to jest cyfra ? czy już liczba ? Czyli 10000 lm możemy zapisać cyfrą 2.Czy 5 ?


    Nie wiem jaką szkołę kończyłeś ale skoro edukacje metamatematyki zakończyliście na dodawaniu.
    Dobrze że na języku ojczystym nie oszczędzali. Widać pisanie fantazji lepiej ci wychodzi.

    Mnie uczono np że w zależności od założeń jakie przymniemy a może być ich n+1 to np 0 + 0 = 1 albo 1 + 1 = 0 i to są liczby nie cyfry.
    Dalsza dyskusja z tobą jest bez sensu. Niedługo będzie próbował nam wmówić że ziemia jest płaska i leży w centrum układu słonecznego podtrzymywana przez żółwie, słonie czy co tam ci jeszcze pasuje.
    I na tym koniec. Z koniem na kopniaki jeszcze nikt nie wygrał.
    Tak że możesz sobie pisać co chcesz mnie do swoich śmieci nie przekonasz.

    KNR Jedyni Nadzwyczajni Pogromcy Łoberowych Push'erów.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez czubulus. ().

  • Zagubiony, jeżeli twoja wiedza opiera się na pierwszym lepszym wyniku z google to ci serdecznie współczuje. Gdybyś się trochę bardziej wysilił to przeczytałbyś całość oraz otworzył resztę stron z google gdzie w każdej następnej znawcy zaznaczają, że cyfra to nie liczba. Ile ty masz lat? Jeżeli studiowałeś i w taki sposób pisałeś swoją pracę dyplomową to n/c. Zawsze trzeba sprawdzić daną informację u różnych źródeł. Czasem nawet w książkach są błędy a ty jako potwierdzenie dajesz randomowy link... Dla ciebie pewnie i ziemia jest płaska. Szkoda z tobą dyskutować. Żyj dalej w swoim świecie wielkiego dexa który na wezn nic nie osiągnął. Chociaż nie, w straconych punktach militarnych przez bardzo długi okres będzie top1.

    Co do wlotów czubka w ciebie, nie czaje o co ci chodzi przecież twój bóg ogame właśnie tak grał i za to go wychwalasz :quasi: czubek też chce być wielki, w dwie strony to nie działa? :quasi: jeżeli zacznie tak jak dex poświęcać więcej czasu grze niż realowi to z naszej strony przysługą będzie wysłanie go na odwyk a nie podziwianie tego co robi :)

    Cyfry to liczby, heh, na rynku pracy jesteś wymarzoną konkurencją ;) tyle razy było powtarzane, zostawcie matmę i liczenie tym co się znają, a ten dalej swoje...
    Z mojej strony dalsze udzielanie się tutaj nie ma najmniejszego sensu, twoja teoria autorze nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
    Wszystkiego dobrego.