Browar - Krystian - Puszkin - natalka = Czyli pompujący się Krystiano

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Browar - Krystian - Puszkin - natalka = Czyli pompujący się Krystiano

    Od momentu powstania tego st.

    Krystian [OLD] vs. Browar ~ 26209.21%

    Mieliśmy mieszane uczucia co do tego starcia ponieważ kilka dni wcześniej Browar proponował przekazać konto w dobre ręce za monety.
    Jak widać nie tylko my tak myśleliśmy.


    Farnah napisał(a):

    Hmm dziwne starcie nigdy nie widzialem zeby ten pan latal na pz.... A tu taki psikus, najpierw konto do oddania a potem kiedy znika oddam zlom z niby pz... Za duzo tutaj jest dziwnych sytlacji.... Ale jesli to jest uczciwe starcie jesli w co watpie... To gratulacje sie naleza i to z ladnym zyskiem :)


    Było zgłaszane do team fakt push przez @Krystian ale sojusznik GO @silver88 wytłumaczył mu jak się umiejętnie wspomóc zasobami z zakupionego konta. I kary unikną.
    Minęło trochę czasu i Krystian dostał dzwona i miał kończyć karierę.
    Ale ostatnie akcje na uni pokazały że tak nie jest.
    W dniu wczorajszym sojusznicy z Old czy obecnych Smerfów którzy byli wyżej w statystyka wysłali Krystianowi surowce na odbudowę.
    Tyle zapomogi wczoraj dostał.



    Wszystko pięknie i legalnie. Przetopili znaczną cześć floty z konta "Puszkin" obecnie "natalka" na którym siedział nikt inny jak były wspaniały top łan @dexPL



    Jak wspomniałem wszystko jest w porządku konto było wyżej w statystykach.
    Jest jeszcze konto "kasztanek' które tez zostało przetopione na surowce ale jest ono niżej od Krystiana i GO @silver88 chyba nie ma pomysłu jak pozyskać surowiec.
    Jak dla mnie jedynymi sprawiedliwymi w tej całej akcji "odbudowa" są @Safar i @radzio zgred którzy nie wysłali nic i po rozmowie na pw raczej takiego zamiaru nie mają. Brawo Panowie tak trzymać.

    Wczoraj wydarzyło się coś jeszcze co utwierdziło nas że st na Browar to było push.



    Jak widać po tych wszystkich akcjach Browar stał się Puszkinem.



    Ile kont ma jeszcze sojusz Old i @Krystian tego nie wie nikt, oprócz nich.
    Liczę na szybką odbudowę floty Krystiana i na bis z naszej strony.

    Czy mnie to boli trochę tak bo ile było podobnych numerów których nie wychwyciliśmy.
    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez czubulus ().

  • (ciach!)

    Konto natalka to stare konto puszkina, dorobił się na nim od zera. Aktualnie przeszedł na eko, nawet jeżeli siedzi tam dex to jest tylko i wyłącznie Wasz problem. Bo Dex już nie gra...

    Kont mamy jeszcze całe uni do złomowania, w tym te Wasze :)
    A surowców będzie jeszcze więcej :P

    Moderator mntek:
    zaczepki off
    "Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do Twojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
  • @Prezes91
    (ciach!) Nie interesuje mnie to.
    To że Krystian dostał surkę od wyżej też mnie za bardzo nie interesuje.
    Interesuje mnie stare konto Brower obecnie Puszkin bo to widać jak na dłoni że konto zostało kupione przez Krystiana i zezłomowane A taki był pokaz skill'a na forum.

    Po tym co pokazałeś w sobotę to szczerze wątpię abyś zrobił coś więcej na tym uni.
    (ciach!)

    Moderator mntek:
    flame wycięto
    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.
  • Czyli co, oficjalnie przyznajecie, że @Migotka jawnie wykorzystuje swój status SGO do informowania was o tym, co się na uni dzieje? Bo innej opcji nie widzę, by pojawiło się w wątku (ciach!) pt. "bo na koncie X na pewno siedzi Y". No ale Migotka jest już znana, także członkowie Teamu mają na jej temat odpowiednie zdanie.

    Co do całej reszty - ubaw po pachy. Oskarżają o push ludzie, którzy korzystają z botów, korzystają ze współdzielonych pulpitów, korzystają z programów do nagrywania i odświeżania, mają masę multikont, rzekomo wyklikują w układzie FS-a byłego sojusznika, z którym jednocześnie grają na innym uni. Szkoda, że GA ma w dupie, co się tutaj dzieje.

    Ach, oczywiście zrobiłem sobie screena posta, na wypadek, gdyby dziwnym tradycyjnym trafem pewna pani z teamu pobiegła po zielone koleżanki, bo szkalujo. XD

    Moderator mntek:
    brzydkie słówko wycięto
  • Najbardziej w tym wszystkim już nawet nie bawi mnie fakt że krystian dał za konto browara około 1k PLN trunksowi po wyjściu z soja też proponował lekką reką 500 na dzień dobry ale to że sam chciał dexa zezłomować i go wyzywał za to co odwalał ze swoim spaniem oraz zostawianiem floty a teraz dex dostaje konto i tak jak kiedyś farmi dniami i nocami surowce z szaraków dla krystiana na odbudowe XDDDDDDD :E

    krystyna zamiast już nawet siąść na starym koncie puszkina gdzie było 40kkk floty I POKAZAĆ SKILLA wolała zostać na swoim bo przecież będąc top 100 więcej surowca jest w stanie zyskać i to LEGALNIE :D na planecie tyle surowca ile konto ma pkt :E a mówiłem vizzowi po kiego grzyba ty tak siedzisz, obserwujesz, czas marnujesz, krystian wejdzie raz na tydzień i będzie miał większą flotę niż ty budowałeś swoją po dzwonie :D

    Oczywiście bez tekstów typu "piecze doopa" się nie obejdzie bo dzbany myślą że z tego powodu smutamy jak dzidzie :E
    dalej w to nie wierze CAŁE UNI się ZJEDNOCZYŁO i na tylu flociarzy nie było ANI JEDNEGO który znałby chociaż podstawy mechaniki tej gry :E alleeeeee tak tak to nas piecze doopsko :D

    Grałem w mase gier ale na takich (ciach!) nigdy nie trafiłem XD ani jako sojuszników ani tym bardziej przeciwników :D Krystyna pisałeś komuś że masz nadzieje iż byłeś godnym przeciwnikiem... cooooo? XDDDDD <lol2> <rotfl> czy jak to leciało na GG :E :E

    (ciach!)

    Dla mnie ogarnięty GO wychwyciłby nieścisłości związane z tym starciem, samo to że zmienił się nagle styl gry gracza, przenosi flote tak aby agresor miał jak najbliżej i z miejsca dostaje dzwona powinno zapalać żółtą lampe. No ale jak widać nie u każdego ;)
    Niektórzy gracze wysyłają sobie transporty miesiącami ze słabszych kont i GO tego nie widzi więc czego ja wymagam... i tak dziw że z wojakiem/ladys/brygadą coś znaleźli, hmmmm pewnie zgubiła was rutyna co? :E

    Teraz jak i tak już jest po wszystkim może powiecie kto poprosił jufcie żeby pamiętnego dnia kilka godzin po złamaniu regulaminu marek dostał bana? Może chociaż jeden się znajdzie czy wszyscy bezjajeczni? ;)

    (ciach!)



    Po kupnie konta jak widać ktoś chwilę na nim pograł, 17 marca był dzwon więc jak na takie eko progress 5kk pkt jest bardzo śmieszny, ba konto przestało się rozwijać od początku kwietnie bo zbierało surowce dla was ;) nie trzeba być wybitnie inteligentnym żeby to zauważyć no ale wiadomo... old... :E a tu masz urlopy bo będzie że konto nie może sie rozwijać jak jest na urlopie XD

    Btw kto gra z trunksem na innym uni? Kot? Wujo? XDDDDDD Wiesz że tutaj tych graczy nie ma? :E Jasne że mamy masę multi kont widać po pkt jak skaczemy w górę, nawet krystian się tak nie puszuje co my :D temat z trunksem został dawno zakończony ale taki (ciach!) ty to chyba nigdy nie zrozumie. Dlaczego nie napiszesz tego że konto miało iść do krystiana za $$? że nas męczył atakami farmiąc planety? ;) Przecież pobiegł do was z jęzorem wszystko przekazując nawet pare swoich kont do mnie przypisał które się niestety skasowały bo o nich zapomniał :E :E a teraz pieprzysz takie głupoty że ST na sojuszniku, (ciach!)
    Gdzie w regulaminie jest napisane że nie moge nagrywać przeglądarki? Ah wiem ciebie to przerasta... :E

    U was największym problemem jest to że niczego nie jesteście w stanie poprzeć dowodami, więc dzbanie możesz lać do woli :D


    Moderator mntek:
    Prowokacje i obrazy wycięto

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dobrygracz: Największemu dzbanowi wezn trzeba wszystko jak dziecku wytłumaczyć. ().

  • Czubus sam wyslalem surki na odbudowe dla krystiana wiec prosze ciebie... Ale jak wy sie puszujecie i macie wtyki u maszy i rudej to zawsze wychodzicie z ogromna reka... I wszystko wam wolno.... Widze ze knr sie wkuza ze oni przepalaja swoje stare konta dla krystiana i mu surki wysylaja hehe... Co do starcia jesli to byl push to nalezy sie ban niestety... Widze ze kazde starcie przez old/smerfow jest push ale jak knr kogos zlomuje to juz jest idealne starcie zero push.... Jedyne czyste starcia to chyba knr na old i odwrotnie reszta to wielki push na to wychodzi....
  • W ramach wyjaśnienia:
    Tak, na koncie "natalka" (czyli byłe konto puszkina) siedziałem ja. Przez ostatnie trzy dni. I tyle. Była potrzeba, aby ktoś siadł, przypilnował, bez bawienia się w zmienianie ip itp rzeczy. W końcu przygotowanie transportów trochę trwa. Wszystko na legalu - konto wyżej w rankingu przed, w czasie złomowania oraz po ostatnim transporcie.

    PS> Dupa was boli, że nie udało się złapać tych zasobów :D I dobrze, bardzo dobrze.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • ProSkaner. napisał(a):

    dexPL napisał(a):

    @czubek

    Skoro nikogo to nie obchodzi to po co piszesz o tym?

    @ProSkaner. - ciągle czekam na dowody albo przyznanie, że kłamałeś. Pokaż, że masz odrobinę godności i honoru ...
    Pokaż ty dowody popierajace to co tam wyżej pisałeś. Kojarzy mi się że ktoś takie pwkd ciebie wrzucał, ale fakt mogę się mylicLepiej Ci?
    Tak, mylisz się. Nigdy nie zaproponowałbym kasy za cokolwiek w ogame. Tym bardziej przeciwnikowi, z którym nie rozmawiam :D I zgodnie z tym co pisałem - skoro rzucasz oskarżeniami, że coś pisałem / mówiłem - to powinieneś mieć na to dowody - a jak nie to się nie wypowiadać. I tyle.

    (dodam jeszcze - nigdy dla swojego konta nawet anty nie kupilem - dla zasady - aby nie robić "Pay2Win")

    PS. Na co niby mam przedstawić dowody? Na to, że nic nie pisałeś do mnie? czy na co innego?
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • W sumie to dobrze że Krystian bedzie z nami dalej klikał mimo wszystko takiego sposobu dotacji do konta nie popieram, ale każdy orze jak może,sam przez to przechodzilem jak mi flote wyzerowano;) Czy mamy ból dupy o to? nie,absolutnie chodzi tylko i wylacznie o sprawe z browarem i sztucznym wyklikanym pztem co kazdemu z Oldow pisalem oddzielnie ;) ale wielce nie wierzyliscie... a wy ciagle przywolujecie sprawe z Trunksem zadzwoncie do niego powie jak bylo przeciez on wyspiewa wszystko..;) ja wam moge powiedziec ze to starcie bylo uczciwe bo bylem od samego początku tej akcji i znam kazdy drobny szczegół ;) ZE SPORTOWYM to tylko zwykla gierka koniec plucia jadem! :D 8)
  • Jako że staram się nie ingerować za bardzo jeśli pewne granice nie są przekraczane, to temat zostawiłem wcześniej otwarty. Wyciąłem nieco zbyt odważnych stwierdzeń i pomyślałem sobie.. niech rozmawiają, niech uni żyje..

    Ale jak widzę był to błąd. Ciężko mówić tutaj o jakimś poziomie dyskusji.. W związku z powyższym temat zamykam bez możliwości jego ponownego otwarcia.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado