Zuy sen [B-S] & Rolnik Szuka Zony [B-S] & Zapalskyy [B-S] vs. AMATOR LALEK ~ 153851.39%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ..Raven.. napisał(a):

    hehe zapalsky widze w piorka obrosles jak tag soja zmieniles :D troche flotki naklepales i widze urek sie zrobiles :) haha
    przypominam Ci ze kiedys inaczej cwierkales, zwlaszcza jak kiedys z lopem liczylismy Ci zawrotke :)
    powiedzmy ze udalo Ci sie uciec ale jak sam wiesz duzo nie brakowalo wiec troche szacunku :D
    Hehe, sytuacja się obróciła o 180 stopni i teraz masz problem? Jak wcześniej sobie zgarnąłeś do soja całą czołową topkę flot, żeby nie mieć się czego obawiać, to jakoś inaczej "ćwierkałeś". Szacunek? To działa w obie strony - nie masz go do mnie, nie zaznasz ode mnie. No a sytuacja z źle puszczoną stacją - jak kiedyś zakończy się mój los, to Ci przedstawię jak to naprawdę wyglądało - a póki co nie wiesz to nie komentuj :whistling: .

    Ps. masz problem z bashem, ale przetopienie konta lopa ze starego Yildun jakoś Ci nie przeszkadzało.
  • przeszkadza mi Twoj ton noobku :D a teraz piszesz jakies brednie :D od poczatku Yildun ekipe mialem stala ale ok :D
    byliscie slabi i tyle :) jakby nie wygladalo wiemy jak sie skonczylo i jak skonczyc moglo gdybysmy zrobili to samo co Wy :P
    i nie wiem skad wziales sobie te info ze ja przetopilem stare konto lopa :D bo ja nie mialem z tym nic wspolnego
    nie masz argumentow wiec wymyslasz jakies tanie teksty :D zal mi Cie jak sie stoczyles


  • Zapal moje konto z y poszlo na konto na ktorym utknelo i przepadlo reszta sam wiesz ze poszla do andreP ktory sobie to po fuzji wyfarmil wiec o co te spiny chcesz smialo wal tickety jak znajda 1 kontakt (przeslanie surki/zlom) to prosze o perma dla mojego konta
    Fakt moglem zrobic to jak Twoi sojusznicy czyli poczekac az odblokują oddawanie i wtedy full legal przetopic ale tak nie zrobilem
  • pvo napisał(a):

    Zapal moje konto z y poszlo na konto na ktorym utknelo i przepadlo reszta sam wiesz ze poszla do andreP ktory sobie to po fuzji wyfarmil wiec o co te spiny chcesz smialo wal tickety jak znajda 1 kontakt (przeslanie surki/zlom) to prosze o perma dla mojego konta
    Fakt moglem zrobic to jak Twoi sojusznicy czyli poczekac az odblokują oddawanie i wtedy full legal przetopic ale tak nie zrobilem
    Jestem gotów w to uwierzyć, natomiast odwołałem się do tego, bo widzę brak konsekwencji u Ravena. Jedno mu przeszkadza, inne nie, bo dotyczy kumpla ;) . Zresztą, nie mam ochoty się dalej z kimkolwiek tutaj spierać.

    Co do samego starcia - prawda jest taka, że czy w tym momencie, czy 2-3 dni później - nastąpiłoby to samo, tylko w innej (może lepszej) formie - a nie mieliśmy ochoty poświęcać osobie z tak niską kulturą osobistą więcej czasu. Amatorowi należało się za wyzwiska na priv - a woleliśmy go posłać na urlop pakując w recki, niż walić tickety za obrażanie. Jak dla mnie EOT.
  • ..Raven.. Wszystko idzie do przodu Ci którzy grę znają, rozumieją to wcześniej się tak nie bawiliśmy, ale wszystko idzie do przodu gra i umiejętności graczy, więc lagowanie też jest znane nie tylko na tym uni. Aby osiągnąć level up graczy trzeba samemu wejść level up, albo po uni fusion wielu, ale to wielu zakończy grę tym bardziej po nie przyjęciu większego % na uni z pz. Sojusznikom graty złomowanka szkoda, że nie dane mi było brać udział w docelowym złomowaniu, ale ja to już chyba pod ochroną emerytalną jestem ;).
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Robimy zlot piszta zapisujta się będzie ciekawiej :D
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.