Tu też się ogame zepsuło?!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tu też się ogame zepsuło?!

    Bry wieczór moi mili!
    Wchodzę sobie zobaczyć co się dzieje na mojej ukochanej librze a tu taki widok:



    Hola, hoola! Kogoś mi tu brakuje!

    Gdzie on jest?



    I ja się pytam, co się tu dzieje?! Dlaczego gracz z najuczciwszego i najlepszego sojuszu wisi na banie?! Niekompetencja GO?!

    Oczekuję wyjaśnień!
  • Jak to @asherl zauważył, post ze screenem rozmowy z teamem szybko trafił do czarnej dziury xD
    W skrócie: Starrk został uniewinniony, ale ze coś mu się tam wymsknęło na temat niekompetencji na wyższym poziomie i że komuś zaproponował obieranie ziemniaków zamiast dalszego piastowania pełnionej funkcji, to ten wyższy szczebel chyba się na mnie obraził i blokady nie zdjął, chociaż wszystkie jej konsekwencje zostały cofnięte mocą przełożonego przełożonych.
    No to liczymy kiedy ten post zniknie. Czas start.
  • Starrk napisał(a):

    Jak to @asherl zauważył, post ze screenem rozmowy z teamem szybko trafił do czarnej dziury XD
    W skrócie: Starrk został uniewinniony, ale ze coś mu się tam wymsknęło na temat niekompetencji na wyższym poziomie i że komuś zaproponował obieranie ziemniaków zamiast dalszego piastowania pełnionej funkcji, to ten wyższy szczebel chyba się na mnie obraził i blokady nie zdjął, chociaż wszystkie jej konsekwencje zostały cofnięte mocą przełożonego przełożonych.
    No to liczymy kiedy ten post zniknie. Czas start.
    @Ruda @Toadie ktos pierwszy !!