BAN

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam. Dostałem bana za multikonto z kontem ktorego nie mam... Brat wrócił ze szwecji i zamieszkal u mnie, mieszka od tygodnia, ma mieszkac jeszcze 2, ale do rzeczy. Miał "noobskie" konto i gral u mnie i ten fakt od rtazu zglosilem zgloszeniem wspolnej gry, nie bylo miedzy nami kontaktow flotowych, nie byl w sojuszu wiec tez nei zaden kret itd, dostal jednak ciut lepsze konto po znajomym wiec tamto wrzucil na urlop i zaczal grac na nowym i znow zostala zgloszona wspolna gra z moim kontem i tym nowym, bez starego bo je porzucil i wiecej na nie nie logowal co jest pewne- na 100% nie logowal na stare konto. Dostalismy bana za multikonto, na moim pisze 1/3, na brata 2/3 a na trzecie wciaz nie lgowalismy ale podejrzewam ze na nim dostane ta sama informacje z tym ze 3/3.

    Pytanie brzmi czy blokada jest sluszna? gram w to od 2010roku i nigdy nie bylem banowany ani na forum ani w grze (pomijam epizod pierwszego roku gry gdzie dostalem bana za wulgi w sojuszu na 1 dzien bez urlopu- 9 lat temu) wiec nie znam sie do konca na tym ale wlasnie 9 lat temu przy sytuacji dosc podobnej gdy zapytalem ticketem gdzie sie odwoluje wspolna gre na co operator odpowiedzial ze poprostu nie wchodzenie na konto jest rownoznaczne z odwolaniem takiego zgloszenia. Jezeli GF trzyma tickety sprzed lat to z pewnoscia jestem w stanie udopwodnic to wklejajac tu screena bo maila z pewnoscia bym znalazl zeby zalogowac sie na stare konto support. A pytam bo wydaje mi sie ze powodem bana nie jest fakt wspolnej gry a nie zgloszenie poprostu tego trzeciego w tickecie ale skoro tak jest to po co mialbym zglaszac konto na ktorym nie gram/y nie lohguje/my sie od i nie zamierzamy tego robic. Licze na szybka odpowiedz bo szkoda mi czasu na czekanie na IRCu na GO a omija mnie promocja na badanka. Pozdrawiam
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Ale ja tu nie zamierzam rozstrzygać bana a jedynie zapytac tych co wiedza jak to wyglada od strony "prawnej". Ban zostal mi nalozony podczas handlu gdzie ja wyslalem surowce a w zamian nie dostalem bo ludzie byli na fs i mieli odeslac pozniej, jest duza szansa ze juz zaplaty za surowce nie dostane i w afekcie napisalem ticketa z pytaniem za co ban bo po blokadzie pisalo jedynie ze mam napisac do GO wiec klikanlem w link i zapytalem, pozniej na ircu ludzie kazali mi opisac moja wersje zdarzen i gdy chcialem to zrobic to z jakiegos powodu nie moge wybrac opcji "gra" a jedynie forum i platnosc wiec GO mi odpowie ze za multi co juz wiem bo nagle na koncie pojawila sie ta informacja, ja odpisze i tak sobie dni beda mijac a jest duza szansa ze ban mi sie nie nalezal. Nie podaje tu uniwersum, nie podaje nazw kont, nie podaje nicku GO ktory nalozyl bana. Chce jedynie czysto hipotetycznie wiedziec czy mam o co walczyc czy moje zachowanie (nie odwolanie wspolnej gry czy jak to nazwac) bylo bledem czy nie., Jezeli jest obowiazek robienia tego typu manewrow to trudno- czlowiek sie uczy cale zycie, szkoda tylko xr omija mnie promocja na badania bo akurat mialem bardzo wazne badanie do wrzucenia na turborecki
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Lucky Gal napisał(a):

    Chce jedynie czysto hipotetycznie wiedziec czy mam o co walczyc czy moje zachowanie (nie odwolanie wspolnej gry czy jak to nazwac) bylo bledem czy nie
    Nie istnieją hipotetyczne sytuacje przy nadawaniu blokad, każda sytuacja jest indywidualna. Zgłoszenia wspólnej gry nie ma potrzeby odwoływać bo takie zgłoszenie chroni jedynie od bana za multi. Nie ma żadnych ograniczeń co do współpracy między takimi kontami jeśli nie naruszają one zasad gry.

    Lucky Gal napisał(a):

    Ban zostal mi nalozony podczas handlu gdzie ja wyslalem surowce a w zamian nie dostalem bo ludzie byli na fs i mieli odeslac pozniej,
    W takiej sytuacji należy ticketem poprosić o przedłużenie terminu zakończenia handlu przed upływem 72 godzin od transportu surowców.
  • ackra napisał(a):

    Lucky Gal napisał(a):

    Chce jedynie czysto hipotetycznie wiedziec czy mam o co walczyc czy moje zachowanie (nie odwolanie wspolnej gry czy jak to nazwac) bylo bledem czy nie
    Nie istnieją hipotetyczne sytuacje przy nadawaniu blokad, każda sytuacja jest indywidualna. Zgłoszenia wspólnej gry nie ma potrzeby odwoływać bo takie zgłoszenie chroni jedynie od bana za multi. Nie ma żadnych ograniczeń co do współpracy między takimi kontami jeśli nie naruszają one zasad gry.

    Lucky Gal napisał(a):

    Ban zostal mi nalozony podczas handlu gdzie ja wyslalem surowce a w zamian nie dostalem bo ludzie byli na fs i mieli odeslac pozniej,
    W takiej sytuacji należy ticketem poprosić o przedłużenie terminu zakończenia handlu przed upływem 72 godzin od transportu surowców.
    watpie zeby ktos trzymalk dla mnie 100kk deuteru przez tydzien, na uni na ktorym gram jest to ilosc OGROMNA i za moja zaplate ktos mocno poszybuje w statystykach, byl nizej wiec moge mu "naskoczyc" :) a jak sprzeda to drugi raz to dopiero bedzie przyroscik :)
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD