Lobby nie działa!

• Poka_Bydlaka wrote:

Wypłakaliście blokadę ataków do 22,gratulacje.

Ohh, czyli jest jeszcze gorzej niż myśleliśmy... To nie jest wypłakana blokada, to znaczy że fukup jest głębszy niż się spodziewali na początku -,-

Ja rozumiem, wpadki i błędy zdarzają się wszędzie, ale solidną firmę poznaje się właśnie po tym, jak z tymi problemami sobie radzi i jak je komunikuje... A tym czasem GF nie raczyło nawet poinformować graczy o wprowadzaniu tak 'impactful' zmiany.
      Wiele rozumiem, ale Panie i Panowie z GF, traktujmy się poważnie - z bieżącym podejściem już prawie wymarłe Ogame sczeźnie do końca.
      "Indeed" - Teal'c
    • KissOfTheDragoon wrote:

Marshal Pollux wrote:

Informacja na forum została podana zaledwie 24h przed zaplanowanymi pracami.
      poprawka. informacja znikla bodajrze godz przed zakonczeniem prac, zapewne z racji tego ze gdy tam zagladalem bylo -30 lapek xd
      Post dalej jest pod tym linkiem
      board.pl.ogame.gameforge.com/i…%C4%99-kontami-Gameforge/
      Ale to nie zmienia faktu że to informacja tylko na forum zaledwie 24h wcześniej
      Jakoś mi się wierzyć nie chce że pomysł wprowadzenia zmian zrodził się zaledwie 24h przed planowanymi pracami.
      Inną kwestią jest to że informacja powinna być przekazana za pośrednictwem wiadomości systemowych ogame.
    • w ogole wlaczmy blokade na stałe albo chociaz na rok i patrzmy jak eko rosnie bo po co grac, gra juz dziala a przerwy bylo ledwo 3 godziny a blokada jeszcze na 19 godzin to bez sensu totalnie, jeszcze ta 22 byla w miare do przełknięcia, ale teraz to juz przesada naprawde...
      Come Back po roku przerwy:
      Uni Kassiopeia top100 OFF
      Uni Quantum top 15 OFF
      Uni Xalynth top 70 OFF
      Uni Quaoar top 40 OFF
      152 ST

Uni Aquarius ON
    • CerVezA wrote:

w ogole wlaczmy blokade na stałe albo chociaz na rok i patrzmy jak eko rosnie bo po co grac, gra juz dziala a przerwy bylo ledwo 3 godziny a blokada jeszcze na 19 godzin to bez sensu totalnie, jeszcze ta 22 byla w miare do przełknięcia, ale teraz to juz przesada naprawde...
      Każdy ma czas w innym momencie. Załóżmy, że ktoś miał czas się zalogować i ogarnąć fs tylko w trakcie zmian lobby i potem idzie do pracy do 22 to blokada ataków do 20 równała by się ze złomem.
      Dobrze, że jest blokada, coś się pospawa na spokojnie :D
    • Nie mogę połączyć kont, bo nie pamiętam hasła. Opcja przypomnienia hasła przenosi na główną, niemiecką stronę gameforge, na której nie ma opcji przywróć/zresetuj hasło.

Edit. Za trzecim razem wskoczyło, że jednak dobre hasło :) Brawo programiści...

Co do blokady to dobra robota, wszyscy się wyśpią.
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry:
    • Jak zawsze w przypadku zmian zero informacji, organizacyjny chaos.
      Aczkolwiek banery o anty, promocjach i duperelach to wiszą, brawo go, brawo cały team :thumbup:

Odnośnie blokady ataków to nie zdziwię się jeśli jeszcze to przedłużą.
      Natomiast jeśli blokujecie możliwość zdobywania surowców przez flociarzy to wyłączcie również produkcje kopalni, a kolejny raz zyskują ekonomi.

u25 [Boss] OFF
      uFidis [SoA] OFF
      Uriel [zboczki] OFF
      Xan OFF
    • Dzień Dobry , mam wielki problem i nie wiem jak mam go rozwiązać ... gdyż przez wasze prace dzisiaj wylogowało mnie z komputera w sensie login i haslo które miałem zapisane. coś zrobiliście że trzeba było się dzisiaj pierwszy raz zalogować od nowa od początku tej uni ... a mam taki problem że niestety nie pamiętam ani jakiego miałem maila ani hasła do tego maila , z sojuszu wiem że ataki są przerwane do 10 rano.. jest szansa żebym w jakiś sposób odzyskał to moje zapisane hasło i email??????
    • Używasz/masz w innej grze konto Gameforge? Konto Gameforge jest tworzone tylko wtedy, jeżeli w systemie zostanie użyty e-mail, który jeszcze nigdy nie był powiązany z platformą Gameforge.
      Skoro wywaliło Ci zapamiętane dane i nie pamiętasz e-maila możesz go przypomnieć pod warunkiem, że podasz nick z gry i hasło do konta, ale piszesz ...., że go też nie pamiętasz. [lobby.ogame.gameforge.com/pl_PL/ ---> LOGIN ---> (Przypomnij adres e-mail)].
      Przeszukaj swoje skrzynki e-mailowe i zobacz, czy nie masz wiadomości od "Gameforge". W tych wiadomościach zazwyczaj wysyłane były dane dostępowe do konta.
    • stary yi wrote:

Dzień Dobry , mam wielki problem i nie wiem jak mam go rozwiązać ... gdyż przez wasze prace dzisiaj wylogowało mnie z komputera w sensie login i haslo które miałem zapisane. coś zrobiliście że trzeba było się dzisiaj pierwszy raz zalogować od nowa od początku tej uni ... a mam taki problem że niestety nie pamiętam ani jakiego miałem maila ani hasła do tego maila , z sojuszu wiem że ataki są przerwane do 10 rano.. jest szansa żebym w jakiś sposób odzyskał to moje zapisane hasło i email??????
      kolego , ja musiałem na "piechotę" wpisywać hasło do konta, warto sobie gdzieś zapisać na kartce-właśnie też miałem taki problem jak ty.
      KGH NEKKAR
    • ciap wrote:

SUNSHINEuniNEKKAR wrote:

kolego , ja musiałem na "piechotę" wpisywać hasło do konta, warto sobie gdzieś zapisać na kartce-właśnie też miałem taki problem jak ty.
      Nie trzeba, hasła zapisane są w ustawieniach przeglądarki :)

SUNSHINEuniNEKKAR wrote:

Blokada działa ale falanga też,hehe-dobre co nie?
      Blokada jest na ataki i szpieguj
      ciap mozesz odezwac się na priv bo masz pełna skrzynke :P gdzie to znajde w przeglądarce?
    • Jaja sobie robicie i tyle...trzeba było odrazu zrobic blokade do 10...po kilku godz prób dostałem dostep do konta..zrobilem zawrotke Fs kilka h później niż planowałem,,a tu nagle z godz 22 zrobila sie blokada na godz 10 dnia jutrzejszego...gdybym wiedział to wczesniej to nie zawracam floty i spokojnie sobie ona dolatuje..nie musze jej pilnowac..rano wstaje i jest wszystko z planem..a tak to muszę czekać kilka godzin dłużej na flotę żeby coś pograć...jedyny minus tej gry to nie pushe, multikonta itd... a taki ze gdyby płacili wam normalne pensje to byście sobie bardziej szanowali "stanowiska"....
    • stary yi wrote:

ciap mozesz odezwac się na priv bo masz pełna skrzynke gdzie to znajde w przeglądarce?
      Mały limit :(
      ToDo: skasować PW.

Zależy jaką przeglądarkę masz ale większość ma jakieś "zachowane dane do logowania". Mi też dziś to zachowane logowanie nie łapało się po aktualizacji :)
    • pit wrote:

wszystki nie dogodzisz. Najpierw płacz ze blokada za krótko teraz placz że blokada za długo. Nie no ludzie ogarnijcie sie.
      jak ktos kiedys pewien medrzec powiedzial: lepiej poczekac za flota niz zalogowac sie po zlomie xd

Drake wrote:

Natomiast jeśli blokujecie możliwość zdobywania surowców przez flociarzy to wyłączcie również produkcje kopalni, a kolejny raz zyskują ekonomi.
      pitolisz pan jakbys mial kopalnie na zerowym poziomie... skoncz plakac o te kilka kk surki... godzina na idlakach i odrobisz

SUNSHINEuniNEKKAR wrote:

Blokada działa ale falanga też,hehe-dobre co nie?
      i co ci z tej falangi jak do rana 95% flot zdarzy wrocic i ludzie na spokojnie je sobie odbiora... chociaz pomarzyc nie zaszkodzi;p
      No Sacrifice, No Victory...

Punish and Enslave
    • Witam u mnie jest ten sam problem co u innych z tym że mnie przeżuca na jakies inne konto juz od trzech dni nie moge sie zalogować na swoje konto pisałem do supportu ale leja na mnie co tu sie wogóle wyprawia
      Nie kłóć się z głupim bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem. Pozdrawiam lodowego.
    • Nie no po co? Skoro nikomu nie działa :E
      Ups... Przecież nie działa tylko lobby... Kto zalogowany na konto, ten śmiało może lecieć na stojącą flotę, bo obrońca się nie może zalogować :E

GJ GF :lool:

FINEZJA1 wrote:

zablokwoane do 20, a co z eventem :/

Tak jakby..... BO!!:

Art wrote:

Szanowni Gracze,

z powodu pilnych prac technicznych dotyczących fizycznego serwera, dwa Universa będą niedostępne przez ok. 45 minut oraz otrzymają blokadę ataków do godziny 20:00:

pl159 Galatea

pl160 Himalia

Za utrudnienia przepraszamy

Wasz Zespół OGame
      A na pozostałych niech się BIJO! a co! :E

'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

S. King
    • Może i każdy ma problem z ponownym zalogowaniem się, ale jak ktoś był zalogowany na konto i go nie wylogowało to nie ma żadnego problemu, żeby komuś trafić flotę, bo obrońca nie mogł się zalogować, ale agresor już był na koncie i tegoż problemu nie ma.
      mnie np nie wyrzuciło z żadnej uni i co?:D
      Nic tylko skanować i lecieć :)

'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

S. King