kamyk_oddam [NZD] & Guderian [MammaMia] vs. p4k [BLDR] ~ 211.67%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kamyk_oddam [NZD] & Guderian [MammaMia] vs. p4k [BLDR] ~ 211.67%

    będzie gówno burza ale to nie moja wina jak dla kogoś zawrócona stacja to opowieści z archiwum boarda czy pusty tekst z poradników, miało wyjść lepiej i inaczej, wyszło tak.
    pozdrowienia dla wszystkich którzy chcą być pozdrowieni




    Dnia 28-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor kamyk_oddam [NZD]
    ________________________________________________

    Krążownik 29
    Okręt wojenny 482
    Pancernik 63
    _________________________________________

    Agresor Guderian [MammaMia]
    ________________________________________________

    Krążownik 251
    Okręt wojenny 92
    Pancernik 86
    Lekki myśliwiec 783
    Ciężki myśliwiec 119
    Mały transporter 450
    Duży transporter 144
    _________________________________________

    Obrońca p4k [BLDR]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4
    Duży transporter 203
    Lekki myśliwiec 1.560
    Ciężki myśliwiec 4
    Krążownik 42
    Okręt wojenny 160
    Recykler 214
    Sonda szpiegowska 162
    Satelita słoneczny 92
    Pancernik 35
    Wyrzutnia rakiet 100
    Lekkie działo laserowe 300
    Działo Gaussa 5
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor kamyk_oddam [NZD]
    ________________________________________________

    Krążownik 26 ( -3 )
    Okręt wojenny 479 ( -3 )
    Pancernik 63 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Guderian [MammaMia]
    ________________________________________________

    Krążownik 216 ( -35 )
    Okręt wojenny 92 ( -0 )
    Pancernik 86 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 415 ( -368 )
    Ciężki myśliwiec 76 ( -43 )
    Mały transporter 251 ( -199 )
    Duży transporter 90 ( -54 )
    _________________________________________

    Obrońca p4k [BLDR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.200.650 Metalu, 617.873 Kryształu i 212.227 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.628.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 27.874.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 14.097.300 metalu i 7.069.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.030.750 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    9.950.300 Metalu i 2.923.000 Kryształu
    4.147.000 Metalu i 4.147.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    14.097.300 Metalu i 7.070.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 12.318.950
    Kryształ: 6.114.873
    Deuter: 136.227
    agresor zyskał łącznie 18.570.050 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -19.170.650
    Kryształ: -9.428.873
    Deuter: -1.305.227
    obrońca stracił łącznie 29.904.750 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • Oczywiście że idzie wyklikać kogoś, kto leci na stacje i zawróci. Trzeba być jedynie wytrwałym BAAAAAAARDZO, mieć duuuuużo dexu i odrobinke szczęścia.

    Ile zajmuje podniesienie floty na dobrym kompie z dobrym łączem? .... 3 sekundy przy wsparciu anitigame itp ? O tyle można się pomylić :D


    Także, pozdrowionka p4k i klikaj eko :D

    Ja ledwo zacząłem na tym UNI i już skończyłem :D

    Pozdrooo
  • Dyson85 napisał(a):

    Oczywiście że idzie wyklikać kogoś, kto leci na stacje i zawróci. Trzeba być jedynie wytrwałym BAAAAAAARDZO, mieć duuuuużo dexu i odrobinke szczęścia.

    Ile zajmuje podniesienie floty na dobrym kompie z dobrym łączem? .... 3 sekundy przy wsparciu anitigame itp ? O tyle można się pomylić :D


    Także, pozdrowionka p4k i klikaj eko :D

    Ja ledwo zacząłem na tym UNI i już skończyłem :D

    Pozdrooo
    Wystarczy sekunda, kamyk dobrze o tym wie :D aaa edit, to była planeta :D

    Dobra kamyk, starczy tych himalajów już :D

    Graty Panowie, obrońcy szo !
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.
  • Że push to jeszcze bajka z zawróconym stacjonuj,ale czego się nie robi dla cyferek.
    to wycinek mojej rozmowy z p4k;

    p4k28.05.2019 23:25:01A jeszcze ja glupi, bo zle czasy liczyli, a jako, ze miala byc akcja to sam im podalem czas

    Podobno miał atakowac oddamprv,no alibi trzeba mieć ,a tu zlot surki przed starciem ,bum i podniesione dt i rece.
    Obserwacje,skany zostawiamy sobie,zgłoszone do GO,niech oni zweryfikuja czy było to legalne pushowanie się czy też wam nie wyszło.
    Nie pozdrawiam i oby troche odpocząc od was,bo jak widac poza cyframi straciliście kontakt z rzeczywistoscią.
    Obroncy SZO i kolejnego podania czasu chętnemu na łatwy zarobek,a agresorom urlopu na banie,tego życzę.
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • Nada napisał(a):

    To juz zagrube zeby uwierzyc ze to nie push, zawrocone stacjonuj na 2 tygodniowym uni liczyliscie na flote 200% do podzialu 50/50 ? Wydalbys 5 razy tyle dexu co bys zarobil na tym locie, zagleboko w kraine marzen to poszlo.
    Zwłaszcza na uni z x6 flot. 15 min lot = 900s/, 900/3 = 300, 300*5 = 1.5kk deu.

    Zresztą co ja będę się produkować dla was dwutygodniowcy. Słabe uni, nie chce mi sie dalej tu klikać, żegnam państwa było miło.

    Ja nie muszę sobie nic udowadniać, wy za to udowodniliście, że jesteście debilami.
  • Truck driver napisał(a):

    Almera napisał(a):

    Zawsze śmiech mnie zbierał jak ktoś pisał, że "wyliczył" zawrócone stacjonuj.
    Myslalem, ze jestes doswiadczonym graczem i wiesz jak takie zawrocone stacje sie liczy. Wystarczy znac czas dolotu na moona czy planete i predkosc z jaka byla puszczona flota. Reszty nie bede tlumaczyl bo za duzo sie naumiecie :P
    tu naprawde cuda z archiwum X,wystarczy znac czas dolotu na moona O_O
    i klikanie moona falanga co 3 sekundy XD ,i co widać, gówno,,,,bo od kiedy fala działa na moonie ?(
    zasady się zmieniaja,świat idzie ku lepszemu,może i to możliwe z anty,sam nie wiem,bo jej nie używam
    co prawda złapać stacje z planety na planete,lub z moona na planete,to zawrotke wyliczyć można spokojnie
    ale co ja tam wiem,skoro nawet jak to w dyskusji z Guderianem było,nie wiem jak flote cofać ;]
    a Guderian nie wie co to farming,a zrobił taka akcje,no prawdziwy cud,zapisać to w Ksiedze Rekordów Gumisia :thumbsup:
    czekajmy co powie nam GO na temat tej akcji ,zatem latamy dalej i topimy,bo to perpetum mobile
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • Śpiochowaty napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    Almera napisał(a):

    Zawsze śmiech mnie zbierał jak ktoś pisał, że "wyliczył" zawrócone stacjonuj.
    Myslalem, ze jestes doswiadczonym graczem i wiesz jak takie zawrocone stacje sie liczy. Wystarczy znac czas dolotu na moona czy planete i predkosc z jaka byla puszczona flota. Reszty nie bede tlumaczyl bo za duzo sie naumiecie :P
    tu naprawde cuda z archiwum X,wystarczy znac czas dolotu na moona O_O i klikanie moona falanga co 3 sekundy XD ,i co widać, gówno,,,,bo od kiedy fala działa na moonie ?(
    zasady się zmieniaja,świat idzie ku lepszemu,może i to możliwe z anty,sam nie wiem,bo jej nie używam
    co prawda złapać stacje z planety na planete,lub z moona na planete,to zawrotke wyliczyć można spokojnie
    ale co ja tam wiem,skoro nawet jak to w dyskusji z Guderianem było,nie wiem jak flote cofać ;]
    a Guderian nie wie co to farming,a zrobił taka akcje,no prawdziwy cud,zapisać to w Ksiedze Rekordów Gumisia :thumbsup:
    czekajmy co powie nam GO na temat tej akcji ,zatem latamy dalej i topimy,bo to perpetum mobile
    Wiedzialem, ze ktos sie czepnie :E

    mlode uni a ja sie zagalopowalem i pisalem z mysla o stacji lecacej na niszczonego moona. Moon spada i flota lecaca na moona zostaje przekierowana na planete. Ale to trzeba troche miec pojecia by zrozumiec :)
  • a p4k wycofał flote sobie ot tak dla jaj dolatujac do własnej planety?
    skoro nie było ataku,to spokojnie by siadał i puszczał kolejnego fsa

    p4k miałem w buddy i wiedziałem że był on line i nic mi nie mówił o ataku,a ja go nawet ostrzegałem aby uważał
    bo na 7 gali siedzieli razem w układzie z agresorem

    kolejna dziwna sytuacja,że nawet wyklikana zawrotka spokojnie wracajaca stacja pada
    tuż przed dnią dolatuje dużo surowców,są DT i rece,a mimo iż p4k jest na koncie nie wydaje sury,podnosi DT i recki,ale sure zostawia do zabrania agresorom,a niech maja ,skoro są najlepsi,a do tego zlomu tez nie próbował zbierać 1s po wlocie,bo i tak recki agresorów zbierały 0,1 s po rw

    pełna profeska,jak dla mnie akcja ,,kto chce ,ten ma,, ,bo przecież tu wolna amerykanka ,zasad brak
    tłumaczyć się nikt nie musi,GO pracuje na 1/8 etatu,wiec pierdołami się nie zajmuje i wsio gra

    topimy i lecimy po top 1,kto wiecej wyda tem bedzie top na wieki,proponuje robić screny,wywołać ,w ramki i na sciane,bo to istne arcydzieła
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • kamyk, wracaj na Dorado, nic tu po Tobie, takich rzeczy jak zawrócona stacja na tym uni policzyć się nie da :D

    Atakerom graty, niedowiarkom życzę 5zł na byle poradnik od flociarza top500 dowolnego uni... pozdro


    @down: porównanie złomowania (czyli tego, na czym ta gra polega) do złodziejstwa... :lool: :lool: :lool: :lool:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Limonoleum ().

  • Widze ze juz sie podzialo, ale napisze z mojej strony.
    Ogolnie zaczelo sie tak, ze Guderian napisal do mnie na PW, ze slyszal, ze mam problemy, wtedy jeszcze napisalem, ze nie wiem o co chodzi i problemow nie mam zadnych. Po czym z 10min pozniej patrze i leci oddamprv i kamyk na moja stacje. Nagle obaj Guderian i Kamyk odpalili sie - dawaj na discord, sobie mysle niech bedzie, mimo ze w robocie bylem. I zaczynaja mi pisac, ze oddamprv, to heyholetsgo i ze ukradl konto Hefiemu, mojemu znajomemu. Po czym nagle Guderian pisze, dawaj zawroc, ja Cie bede bronil. Sobie mysle okej, skoro sprawa tak wyglada, to sam utre nosa tej lamie, co konta kradnie. Rozpisali sie, ze Kamyk poleci z oddamprv, Guderian bedzie bronil ktokowiek nie poleci, nawet jesli straci flote i zaczeli mi podawac jakie im czasy wyszly. Patrze na to i nie wierze, prosy licza stacje, kazdy czas co podali nijak sie mial do rzeczywistosci. No wiec skoro Guder zapewnial, ze bedzie bronil, to wyslalem im screena z czasem. Przed samym powrotem Stacji, juz mysle lipa z akcji pisze na discord do Guderiana, ze lipa, patrze 3min pozniej, leci Kamyk i pisze na ich discordzie - jednak leci. Na co Guderian "przeciez ja tez lece, klilalismy Cie" i zaczyna mi jakimis z pupy wyrywkami z discorda dawac, gdzie z niczego nie wychodzilo, ze Guderian poleci na mnie z Kamykiem.
    Ogolnie rzecz biorac dno totalne, jak sa takimi ludzmi jak graczami, to nie zazdroszcze zycia. Brak honoru i tyle.
    Ja sam glui bylem, bo czas podalem, ale nie spodziewalem aie takiego obrotu sprawy. Zwykly smietnik nic wiecej ;)
    Mimo to zycze nak najlepiej obu z nich, coby nie bylo to tylko gra, a moze i sa normalni.
    Nawet powiem Wam, ze nie szkoda mi floty, bo chociaz wszyscy wiedza z kim graja.
    Pozdrawiam :) pewnie niedlugo konto komus oddam, bo konczyc to ja zamierzalem juz w niedziele czy poniedzialek, choc nie w tki sposob ;)
  • p4k napisał(a):

    Widze ze juz sie podzialo, ale napisze z mojej strony.
    Ogolnie zaczelo sie tak, ze Guderian napisal do mnie na PW, ze slyszal, ze mam problemy, wtedy jeszcze napisalem, ze nie wiem o co chodzi i problemow nie mam zadnych. Po czym z 10min pozniej patrze i leci oddamprv i kamyk na moja stacje. Nagle obaj Guderian i Kamyk odpalili sie - dawaj na discord, sobie mysle niech bedzie, mimo ze w robocie bylem. I zaczynaja mi pisac, ze oddamprv, to heyholetsgo i ze ukradl konto Hefiemu, mojemu znajomemu. Po czym nagle Guderian pisze, dawaj zawroc, ja Cie bede bronil. Sobie mysle okej, skoro sprawa tak wyglada, to sam utre nosa tej lamie, co konta kradnie. Rozpisali sie, ze Kamyk poleci z oddamprv, Guderian bedzie bronil ktokowiek nie poleci, nawet jesli straci flote i zaczeli mi podawac jakie im czasy wyszly. Patrze na to i nie wierze, prosy licza stacje, kazdy czas co podali nijak sie mial do rzeczywistosci. No wiec skoro Guder zapewnial, ze bedzie bronil, to wyslalem im screena z czasem. Przed samym powrotem Stacji, juz mysle lipa z akcji pisze na discord do Guderiana, ze lipa, patrze 3min pozniej, leci Kamyk i pisze na ich discordzie - jednak leci. Na co Guderian "przeciez ja tez lece, klilalismy Cie" i zaczyna mi jakimis z pupy wyrywkami z discorda dawac, gdzie z niczego nie wychodzilo, ze Guderian poleci na mnie z Kamykiem.
    Ogolnie rzecz biorac dno totalne, jak sa takimi ludzmi jak graczami, to nie zazdroszcze zycia. Brak honoru i tyle.
    Ja sam glui bylem, bo czas podalem, ale nie spodziewalem aie takiego obrotu sprawy. Zwykly smietnik nic wiecej ;)
    Mimo to zycze nak najlepiej obu z nich, coby nie bylo to tylko gra, a moze i sa normalni.
    Nawet powiem Wam, ze nie szkoda mi floty, bo chociaz wszyscy wiedza z kim graja.
    Pozdrawiam :) pewnie niedlugo konto komus oddam, bo konczyc to ja zamierzalem juz w niedziele czy poniedzialek, choc nie w tki sposob ;)
    Hahahaha, jezeli to jest prawda, to juz nizej upasc nie mozna, az sie doczekac nie moge co wspanialy gracz Kamyk ktory nas uczyl w tym temacie jak wyliczac stacjonuj zawrocone ma do powiedzienia :D jeszcze troche i temat do TVN-u by sie nadawal
  • Większość osób wypowiadających się tutaj nie ma pojęcia ani o mojej osobie ani o tym starciu, robicie z tego nie wiadomo jaką dramę podczas gdy wszędzie idzie wałek na wałku :)
    Osoby z którymi grałem i gram wiedzą, że gram czysto oraz że to starcie również jest czyste. Ba! Wie to nawet Syndrom, którego mieliśmy w wyniku błędu zezłomować - myśleliśmy, że to gość który kradnie konta @IrOnIa MaM Na DrUgIe. Okazało się, że nie więc odpuściliśmy. P4k od początku wbicia na discorda był informowany o tym jak wygląda sytuacja, albo go bronimy przez HeyHo albo go sami walimy, teraz próbuje odwrócić kota ogonem pisząc takie posty jak wyżej gdzie gość po prostu chyba nie przeczytał więcej niż 3 zdań na discordzie.
    P4k zanim jeszcze w ogóle wszedł na discorda był kliknięty moment zawrotki, wiedzieliśmy na jaki % leci więc go mieliśmy tak czy tak.
    Zainteresowani mogą prześledzić moje posty wstecz w jaki sposób piszę o pushu i jak gardzę pusherami czy innymi multikonciarzami, bardzo łatwo jest sobie wyrobić opinię na podstawie kilku słów obrońcy, którego teraz po prostu ściska ból czterech liter. Faktycznie pisałem, że go wybronie... ale przed HeyHo, widocznie reszty wiadomości albo nie doczytał albo o nich "zapomniał" ;)
    Najśmieszniejsze jest w tym wątku wypowiadanie się ludzi, których wcześniej zezłomowałem na innych uni. QDarkowi nie chciałem pomóc? Racja, nie chciałem z nim polecieć w acsie bo go zwyczajnie nie lubię, a chyba mam do tego prawo?
    Śpiochowaty też jest zabawny, mówisz że nie było ataku? Nie brałeś udziału w akcji, wiesz tyle co przekazał Ci p4k, dowiedz się u źródła czy u ludzi którzy wiedzieli jak sytuacja i cała akcja przebiegała to porozmawiamy... zapewniam Cie, że atak na planetę docelową był ;)
    A co do bana... ludzie zorientowani w temacie wiedzieli, że od kilku dni mam z nim na pieńku i nie przebieram w słowach w rozmowie z nim, dla mnie osobiście ludzie, którzy nie potrafią liczyć do 10 nie powinni być nawet blisko konsoli GO. SGO jest w trakcie analizy zgłoszenia, czy coś da? Wątpię, w końcu to ich "Bombelek". Skarga na Ackre jest w trakcie pisania, jak wrócę do domu skontaktuję się z GA.
    Łykacie jak pelikany forumowych trolli... w sumie trochę przykre ale tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że nie warto grać czysto. Wystarczy trzymać język za zębami i wypowiadać się pochlebnie nt. GO przy tym nie wrzucając starć na boarda ;)
    @p4k zarzucanie komuś braku honoru kiedy doskonale wiedziałeś jak sytuacja wygląda świadczy jedynie o Tobie,

    nie pozdrawiam.


    EDIT:
    dla zainteresowanych screeny z klikania w spoilerze :)))

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez guderianbanned ().