THE_END [PACZKA] & silent [PACZKA] vs. pl1 [IRA] ~ 172541.08%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No i ja coś wstawię :D Skoro wstawia starcie wypada je jakoś skomentować :)

    Mianowicie Pytanie do administracji tej jakże przekupionej gierki gdzie wałeczki są jeden po drugim.
    Jakim Cudem konto z 4 flotą na Quantum znika z gry a administracja tego nie widzi ? Mam na myśli konto Legiona99, KTÓRE MIAŁEM JA ALE SPRZEDAŁEM graczowi silent. Jakiś czas później loguję się do gry i ów konta z flotą na top 5 nie ma hahahahha. Gdzie jest surka z owej floty ? U slienta ! Administracja gry nie widzi w logach co dzieje się z złomowanym kontem i gdzie trafiają surowce ? Dlaczego gracz który praktycznie nie gra nagle ma przyrosty kilkumilionowe w pkt ? Nikt tego z administracji nie widzi czy nie chce. Droga administracjo zajrzyjcie w logi z przed roku zobaczcie kiedy konto zostało złomowane i gdzie trafiały surowce z tej floty , bo dla mnie chwalenie się starciem za obrazki które zrobiło sie na pushu jest słabe wręcz żenujące na dokładkę wstawiam screena z przelewu są pokasowane niektóre rzeczy ale osoba która kupiła konto odemnie będzie może miała jaja by się przyznać :) Na dokładkę powiem że po 31 maja 2018 na koncie zostało zmienione hasło mail i zaczęły dziać sie dziwne rzeczy na nim , ale to administracja może sprawdzić po logach prawda ?

    Link do screena z przelewu: [ciach]

    Starcia nie gratuluje o te obrazki nie zostały że tak powiem postawione w sposób legalny :D Czekam na odpowiedz od Administracji gry !

    Administrator Forum Toadie:
    Screen z danymi osobowymi usuwam
    Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vendetta ().

  • na wstępie gratz chłopaczki takiej tam kontry

    Vendetta napisał(a):

    No i ja coś wstawię :D Skoro wstawia starcie wypada je jakoś skomentować :)

    Mianowicie Pytanie do administracji tej jakże przekupionej gierki gdzie wałeczki są jeden po drugim.
    Jakim Cudem konto z 4 flotą na Quantum znika z gry a administracja tego nie widzi ? Mam na myśli konto Legiona99, KTÓRE MIAŁEM JA ALE SPRZEDAŁEM graczowi silent. Jakiś czas później loguję się do gry i ów konta z flotą na top 5 nie ma hahahahha. Gdzie jest surka z owej floty ? U slienta ! Administracja gry nie widzi w logach co dzieje się z złomowanym kontem i gdzie trafiają surowce ? Dlaczego gracz który praktycznie nie gra nagle ma przyrosty kilkumilionowe w pkt ? Nikt tego z administracji nie widzi czy nie chce. Droga administracjo zajrzyjcie w logi z przed roku zobaczcie kiedy konto zostało złomowane i gdzie trafiały surowce z tej floty , bo dla mnie chwalenie się starciem za obrazki które zrobiło sie na pushu jest słabe wręcz żenujące na dokładkę wstawiam screena z przelewu są pokasowane niektóre rzeczy ale osoba która kupiła konto odemnie będzie może miała jaja by się przyznać :) Na dokładkę powiem że po 31 maja 2018 na koncie zostało zmienione hasło mail i zaczęły dziać sie dziwne rzeczy na nim , ale to administracja może sprawdzić po logach prawda ?

    Link do screena z przelewu: [ciach]


    Starcia nie gratuluje o te obrazki nie zostały że tak powiem postawione w sposób legalny :D Czekam na odpowiedz od Administracji gry !
    a ty mistrzu sprzedając konto postąpiłeś legalnie? jesli nie to powinieneś zamknąć japę.
    następna sprawa to to jeśli Silent by zechciał i złożyłby pozew do sądu ( tylko 70pln) to ładnie byś beknał :D a za co to chyba wiesz
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • @NaZz pewnie nie wie bo coz sie spodziewac po gosciu tego pokroju.
    Najuczciwszy i wogole naj naj gosc wstawia jakies linki z przelawami. Ty vendetta a skad ty miales to konto bo przecież legion/myst nie dali ci go za darmo, a skąd miałeś konto o nicku madziam(moje) i dlaczego wyladowalo za pushe/multi na permie, a jak już tak screenami rzucasz to wziął byś wrzucił screena z przelewem jak kupowałes surowce od plka bo sam nie byles w stanie nic nafarmic, nie badz taki samolubny, wstaw screena po ile ta sura latala z jego konta na twoje.

    Kolejny krysztal pisze cos o jakis kontach a sam ma tyle za uszami ze ksiazke mozna napisac