Kultura osobista graczy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kultura osobista graczy

    Ciekawi mnie, czy system zgłaszania prywatnych wiadomości od kogoś na grze działa w jakikolwiek sposób. Na u1 jak dawno temu grałem, za najmniejszy wulg nawet w wiadomości do sojuszu, który był zgłoszony wyjeżdżał ban na kilka dni bez urlopu, a za groźby odnoszące się do życia perm.

    Z rok temu na Cosmo trafiłem na jakiegoś Janusza co nie dość, że pisał jakieś brednie to jeszcze sapal do mnie i prosił o adres, żeby mógł wpaść (Chyba obesral gacie bo nie przyjechal). Reakcja teamu? Brak. Oddzielny ticket do supportu? Nic, tylko komentarz, że do tego służy system zgłaszania wiadomości.

    Wczoraj wieczorem wysłałem kontre na Cpra, w momencie wysłania jej, zacząłem dostawać dość niesmaczne wiadomości - z innego randomowego konta - takie odżywki to ja miałem w gimbazie do ziomków z klasy.

    Tutaj wklejam niektóre teksty:

    [ciach]


    Ciekawi mnie co ktoś musi napisać, żeby dostać bana na grze i dlaczego moderatorzy na boardzie mają problem nawet o wykropkowane wulgaryzmy, bo trochę tego nie ogarniam tego systemu. Może mnie ktoś oświecić?

    @Ruda @ciap @Z A N Y @silver88

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wulgarny tekst.
  • Ciś tych ludków w teamie bo się definitywnie lenią w tym temacie. to jest kpina. ile wiadomości ja na fenrir zgłosiłem, podobnych, i dużo gorszych ( UNI_FERIN, sami wiecie kiedy. ) i kompletnie 0 reakcji. A Ty jak byś kogoś tak zwyzywał to pewnie operator dla samego funu rozwalenia Twojej floty by Ci dał bana. W dupach się tam komuś przewraca od samego faktu posiadania panelu.

    :popcorn: :popcorn: :popcorn:

    Moderator kruszynka:
    Wulg zastąpiony łagodniejszym odpowiednikiem. Upominam
    Miarą sukcesu jest to, jak wielu masz wrogów
  • Każda wiadomość pomiędzy graczami może zostać zgłoszona przyciskiem "zgłoś" jeżeli wg osoby, która ją przeczytała łamie ona Zasady Gry. Wulgarne/obraźliwe wiadomości zgłaszane w ten sposób rozpatrywane są wyłącznie przez Administratorów Gry.
    Administrator Gry każdą zgłoszoną wiadomośc rozpatruje i jeżeli gracz złamie te zasady zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje. O wymiarze (rodzaju) i długości kary decyduje Administrator Gry.


    Temat zamykam.


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3