Ingolf

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cześć.
    Już od jakiegoś czasu kusiło mnie, aby założyć tu prezentację :thumbup:
    Mam na imię Damian, ćwierćwiecze od dość dawna mam za sobą.
    Jestem po kierunku Biologia Ogólna, obecnie pracuję.
    Uwielbiam jazdę na rowerze, oraz dobry film. Relaksuje się spacerując.

    Chcesz mnie bardziej poznać? - zadaj pytania 8o


    Młody Emeryt :>
  • Migotka napisał(a):

    czesc! będę pierwsza! cieszysz się? :D Hej, nie wiesz nawet, jak bardzo :D

    ulubione danie? gyros, fasolka, gołąbki
    jakie miałeś przezwisko w szkole? :D tak myślę, że chyba nie miałem XD
    lubisz horrory? pewnie, ale nie lubię sam ich oglądać
    jak rowerek to czy lubisz wyprawy górskie? ;> Nie miałem okazji (może kiedyś xd), ale śmigam po lasach, parkach i rezerwatach.
    ulubiona bajka? Hmm, chyba nie będę oryginalny: smerfy i gumisie. Dawno ich nie widziałem :D
    jaką muzyke preferujesz? Ostatnio ciągle: OneRepublic, Seeb - Rich Love.

    jeszcze tu wróce! Mam taką nadzieję :P


    Młody Emeryt :>
  • Hejka! o/

    Skąd się tu wziąłeś? :D
    Nie uważasz, że 1 gra GF to już za dużo do ogrania? :D A co dopiero 2! :D
    I pytanko, które mi ostatnio przyszło na myśl...
    Z jakim zwierzęciem się utożsamiasz? :D
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Zaqes napisał(a):

    Hejka! o/ Hej ;)

    Skąd się tu wziąłeś? :D Dobre pytanie xD Grałem w 2015 roku i w tym samym czasie założyłem konto na forum, a po czasie przestałem. Ostatnio naszła mnie ochota na powrót no i jestem ^^
    Nie uważasz, że 1 gra GF to już za dużo do ogrania? :D A co dopiero 2! :D Masz dużo czasu to śmiało możesz próbować :D
    I pytanko, które mi ostatnio przyszło na myśl...
    Z jakim zwierzęciem się utożsamiasz? :D Z Wilkiem oczywiście xD


    Młody Emeryt :>
  • ackra napisał(a):

    skąd ten avek? To wokalista, nie miałem pomysłu na avka więc wybrałem ten :)
    Jaki masz nick na Lirze? Aha .. nie chce by odwiedziły mnie Twoje sondy XD
    Jakie lody najbardziej lubisz(o smak mi chodzi)? Śmietankowe, truskawkowe, bakaliowe.
    Kiedy zacząłeś przygodę z Ogame? Zacząłem w 2015 roku, troszkę późno ...
    o czym byś najbardziej marzył jakbyś mógł żyć wiecznie? O wiecznym zdrowiu :)


    Młody Emeryt :>
  • Aha .. nie chce by odwiedziły mnie Twoje sondy Gram eko i nie skanuję zbyt często innych graczy.
    Z czego jesteś dzisiaj najbardziej zadowolony?
    Jaki jest Twój ulubiony napój na upały?
    Jaki masz nick na Librze?
    Jak najchętniej spędzasz wolny czas w takie upały?
    Gdzie wyjeżdżasz przeważnie na wakacje?
    Co Ci się najbardziej w życiu udało?
    Jakie zwierzaczki najbardziej lubisz i dlaczego?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ackra ().

  • ackra napisał(a):

    Aha .. nie chce by odwiedziły mnie Twoje sondy Gram eko i nie skanuję zbyt często innych graczy. Jasne, jasne :d
    Z czego jesteś dzisiaj najbardziej zadowolony? Udało mi się zrealizować swoje plany (może nie wszystkie) i mam nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku.
    Jaki jest Twój ulubiony napój na upały? Zimne soki, a wieczorem dobre piwko.
    Jaki masz nick na Librze? Bojeee się napisać :<
    Jak najchętniej spędzasz wolny czas w takie upały? Unikam upałów, ale czasami nie mam wyjścia i słońce mnie dopadnie :d nad wodę jeszcze nie jeżdżę. Można powiedzieć, że pije zimne trunki pod drzewkami ;P Przyjdzie czas, aby się opalić.
    Gdzie wyjeżdżasz przeważnie na wakacje? Zazwyczaj są to Polskie zakątki. W tym roku chciałem pojechać gdzieś dalej, ale ... miałem i mam spore wydatki (troszkę niezapowiedziane) więc nie wiem, gdzie mi się uda wyjechać w tym roku.
    Co Ci się najbardziej w życiu udało? Nie mam żony, nie mam dzieci :d myślę, że wszystkie egzaminy w szkole i te na prawo jazdy. Każdego dnia wstaje z łóżka, jestem zdrowy - to też powód do dumy :D
    Jakie zwierzaczki najbardziej lubisz i dlaczego? Rybki, ponieważ posiadam akwarium od dzieciństwa. Kilka razy chciałem zwiększyć swoją "hodowlę", ale z powodu małej przeprowadzki musiałem z tego planu zrezygnować. Obecnie posiadam jedno, dość spore akwarium z żyworódkami. Ryby są bardzo spokojne - to chyba główny powód, dlaczego je uwielbiam ;P


    Młody Emeryt :>
  • Hej :)
    Jakie samopoczucie w ostatni dzień wakacji?
    W jakie gry oprócz ogame grasz?
    Czy lubisz chodzić do kina czy raczej w domu filmy oglądasz?
    Kawa czarna czy z mlekiem?
    Jak rozładowujesz nerwy jeśli ktoś/coś Cię wkurzy?
    Wolisz wódkę, whisky, piwo, wino czy inny alkohol?
    Kto Cię namówił do rozpoczęcia gry w Ogame?
    Wolisz mroźną zimę czy gorące lato?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ackra ().

  • ackra napisał(a):

    Hej :) Hej :P
    Jakie samopoczucie w ostatni dzień wakacji? Chyba w ostatnim czasie się nie zmieniło mimo, że nigdzie nie wyjechałem odpocząć :<
    W jakie gry oprócz ogame grasz? Wiedźmin 3
    Czy lubisz chodzić do kina czy raczej w domu filmy oglądasz? W ostatnim czasie oglądam w domu, w kinie bywam sporadycznie.
    Kawa czarna czy z mlekiem? Czarna.
    Jak rozładowujesz nerwy jeśli ktoś/coś Cię wkurzy? Wychodzę na łono natury powdychać świeżego powietrza. Przyroda dobrze mi robi .. :d
    Wolisz wódkę, whisky, piwo, wino czy inny alkohol? Zimnym piwkiem nie pogardzę :D
    Kto Cię namówił do rozpoczęcia gry w Ogame? Na początku chyba Dagusia, później kolega, z którym obecnie nie mam większego kontaktu.
    Wolisz mroźną zimę czy gorące lato? Mroźną zimę :)


    Młody Emeryt :>