boty farmingowe jak to zwalczyc.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • boty farmingowe jak to zwalczyc.

    Witam, namierzylem takie konto. Juz dosyc dawno. Czesto obserwuje na fali i schemat sie powtarza. Koles w nocy do rana lata na idlaki. Na 16 slotow. Jakis wraca. Po chwili leci szpiegowanie. Potem kolejny atak i tak w kolko. Nie odpisuje. Aktywnosc ma tylko na jednej planecie z ktorej leca ataki.

    ">

    Moje pytanie. Jak takie cos tepic? Bo pomimo ,ze mam pewnosc ze to bot to nikt bana za takie cos nie da. Bo teoretycznie moglby jaki matol siedziec cala noc. Pilnowac powrot ataku na idlaka. Slac szpiegowanie. I kolejny atak... Kto lata po idlakach wie ,ze tak sie tego nie robi. Robiz szpiegowanie. Wysylasz ataki na najbardziej pelne farmy. Potem gdy jakis slot wroci to slesz atak na farmy ktore szpiegowales w 1 etapie. Albo czekasz az wroci wieksza ilosc atakow i znowu szpiegujesz. Tutaj to jest schemat zaprogramowany. Atak wraca. Nastepuje szpiegowanie i kolejny atak. I w kolko. I ciagle leci tylko 1 slot szpiegujacy. Nawet jak slotow wolnych sie zrobi wiecej...

    Te gowna boty juz tak udoskonalili ,ze i szpiegowanei mozesz ustawiac, ilosc dt ile leci, gdzie leci , godziny w ktorych leca i choo wie co jeszcze...
  • Jeżeli jest tak, jak piszesz (koleś powtarza swoje działania, pierwsze wysłanie flot jest o tej samej godzinie bądź bardzo podobnej, atakuje jak leci) to myślę, że Obsługa Gry z pewnością by mogła to zweryfikować i może da się kolesia troszkę "pohamować". Spróbuj napisać zgłoszenie na Support: ogame.support.gameforge.com/. Może wystarczy go obserwować kilka dni by dowiedzieć się, że to faktycznie oszust. Warto spróbować.
    Generalnie również wątpię w to, aby osoba siedziała przed kompem na tym koncie i samodzielnie atakowała jak leci ....


    Młody Emeryt :>
  • Spokojnie, zaraz sie tym zajme :) GO nic nie zrobia, musilaby siedziec 24h przez 3 doby zeby wogole zapytali go czy aby nie donieść mu kawki. Tak jak Rezerwa aka KRAKEN wali pol uni na multi (ZjemCie) i GO maja to w dupie- a wlasnie, ludzie... Jak nie umiecie latac to nie latajcie na ZjemCie bo rezerwa zaraz urosnie tak ze nikt go nie ruszy... Wczoraj kolejne 200kk na jakims naiwniaku przytulil, czlowiek lata po 5-10h zeby jakies zyski wyciągać a wystarczy drugie konto i czekac... Kpina z tej gry
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Black Grucha napisał(a):

    Gosciu nie masz pojecia o grze i bzdury piszesz,normal;na procedura farmienia bez wzgledu na te Twoje teorje.
    A to ze Ci nie odpisuje to widocznie przez te Twoje teorje spiskowe :)
    haha, no tak, normalne :D przez kilka h siedzenie na JEDNEJ planecie i pilnowania zeby jak wroci farming poslac sonde na szpiegowanie. I Normalnie dopiero aktywnosc na planetach zaczela sie gdy FS wrocil. Wtedy dziwnym trafem wszedzie swiecilo :D Dokladnie jak mowilem znajomemu " zobaczysz ze jak mu rano fs wroci i wstanie to zacznie mu sie aktywnosc na innych planetach". Pewnie ninja bot ogame to dla Ciebie tez kolejna spiskowa teoria ( tak, teoria, przez i, zadne j ; )

    no nie masz pojecia o grze , tu sie zgodze. I jego spadek z top 30 na top prawie 200 pomimo codziennej gry, codziennego farmienia idlakow, i grania bez floty. To tez pewnie dla Ciebie normalne oraz moja teoria spiskowa? :Dmmorpgstats
  • Lucky Gal napisał(a):

    Spokojnie, zaraz sie tym zajme :) GO nic nie zrobia, musilaby siedziec 24h przez 3 doby zeby wogole zapytali go czy aby nie donieść mu kawki. Tak jak Rezerwa aka KRAKEN wali pol uni na multi (ZjemCie) i GO maja to w dupie- a wlasnie, ludzie... Jak nie umiecie latac to nie latajcie na ZjemCie bo rezerwa zaraz urosnie tak ze nikt go nie ruszy... Wczoraj kolejne 200kk na jakims naiwniaku przytulil, czlowiek lata po 5-10h zeby jakies zyski wyciągać a wystarczy drugie konto i czekac... Kpina z tej gry
    Krakena znamy z Dorado, tam w końcu doczekał się bana za push i skończył karierę - niestety nie pozostaje nic innego jak pisanie ticketów
  • Lucky Gal napisał(a):

    Spokojnie, zaraz sie tym zajme :) GO nic nie zrobia, musilaby siedziec 24h przez 3 doby zeby wogole zapytali go czy aby nie donieść mu kawki. Tak jak Rezerwa aka KRAKEN wali pol uni na multi (ZjemCie) i GO maja to w dupie- a wlasnie, ludzie... Jak nie umiecie latac to nie latajcie na ZjemCie bo rezerwa zaraz urosnie tak ze nikt go nie ruszy... Wczoraj kolejne 200kk na jakims naiwniaku przytulil, czlowiek lata po 5-10h zeby jakies zyski wyciągać a wystarczy drugie konto i czekac... Kpina z tej gry
    no siema to siè wypowiem ;) Rezerwa i Kraken to 2 różne osoby (romeo aka The44 pozdrawia masterpusheraz Dorado ktory z tzw du... robi nie wiadomo ile pkt kilka dni kamyka ;) ) co do mojego niby multi konta GO nic nie zrobią bo na koncie ZjemCie gra kto inny poprostu siedzi i czeka na takich leszczy co polecą . dzwonił jak ktoś leciał ;)
    Pozdrawiam dobranoc , ja mam przerwe od Ogame ale lubie zajrzec co się dzieje w wolnej chwili ;)
  • Boty w OGame istnieją od początku :)
    Najpopularniejszym, działającym aż do wprowadzenia lobby (czyli de facto umarł nie tak dawno temu) i niewykrywalnym (tzn dla graczy było oczywiste, ale nasz pro Elo team nigdy nic udowodnić nie potrafi) był OGameA.utomizer. Po wprowadzeniu lobby temat botów przycichł ze względu na trudności z adaptacją już istniejących. Na ten moment wiadomo mi o jednym w pełni działającym bocie. I robi właśnie to, co jest pokazane na screenie w pierwszym poście. I nie dostaniesz za to bana, bo... Nikt Ci nie udowodni, że korzystasz z bota. Tak jak niektóre ameby tu pisały, to po prostu koleś, co tak gra i nie odpisuje bo nie chce <lol>.
    Także ten. Ta gra nigdy nie dawała banów za boty. Ba, nie wiem czy pamiętacie wielką akcję niemiaszków z banowaniem za nadludzką aktywność (co skończyło się cyrkiem i interwencją arta). DevilHand (twórca tego bota, o którym pisałem na początku) dostał listę ponad 200 zbanowanych graczy i powiedział, że na liście widzi tylko trzech użytkowników swojego programu, co oznacza, że stróże prawa strzelają na oślep. I nic się w tej kwestii nie zmieni. Nigdy.
    A jak z tym walczyć? Jeśli chcesz z tym walczyć, to... Jest to walka z wiatrakami. Pogódź się lub odejdź :/

    E: łapcie screena:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Starrk ().