Shade [Sprite] & Scofield [Sprite] & Ilusioon [Sprite] vs. Odddam ~ 431435.75%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Shade [Sprite] & Scofield [Sprite] & Ilusioon [Sprite] vs. Odddam ~ 431435.75%

    #79

    Ktoś słabo zainwestował pieniądze :E :E

    Jak to często bywa konto sprzedane = konto zezłomowane.

    Dzisiejszej nocy odbył się moon killing, efekt poniżej.

    @Mad Max Ufop U21 szkoda, że Twoje konto tak skończyło. Przynajmniej uprzedziliśmy G_P :P

    Pozdrawiamy Sprite oraz Znajomych.

    #RFRSH




    Dnia 22-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Shade [Sprite]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Krążownik 200.000
    Okręt wojenny 100.000
    Lekki myśliwiec 5.000.000
    Mały transporter 500.000
    Pancernik 100.000
    _________________________________________

    Agresor Scofield [Sprite]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.517.984
    Ciężki myśliwiec 541
    Krążownik 240.781
    Okręt wojenny 24.676
    Pancernik 279.245
    _________________________________________

    Agresor Ilusioon [Sprite]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 34
    Okręt wojenny 19.742
    Pancernik 51.483
    Mały transporter 244.558
    Lekki myśliwiec 930.507
    Krążownik 112.027
    Sonda szpiegowska 1.564.174
    _________________________________________

    Obrońca Odddam
    ________________________________________________

    Mały transporter 404.161
    Duży transporter 35.066
    Lekki myśliwiec 2.880.890
    Ciężki myśliwiec 74
    Krążownik 485.989
    Okręt wojenny 31.671
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 541.883
    Sonda szpiegowska 350.823
    Bombowiec 1
    Satelita słoneczny 2.440
    Niszczyciel 8
    Gwiazda Śmierci 38
    Pancernik 103.813
    Wyrzutnia rakiet 1.000
    Lekkie działo laserowe 1.028
    Ciężkie działo laserowe 40
    Działo Gaussa 15
    Wyrzutnia plazmy 10
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Shade [Sprite]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Krążownik 195.165 ( -4.835 )
    Okręt wojenny 99.664 ( -336 )
    Lekki myśliwiec 2.954.641 ( -2.045.359 )
    Mały transporter 296.141 ( -203.859 )
    Pancernik 99.706 ( -294 )
    _________________________________________

    Agresor Scofield [Sprite]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.487.125 ( -1.030.859 )
    Ciężki myśliwiec 395 ( -146 )
    Krążownik 235.099 ( -5.682 )
    Okręt wojenny 24.610 ( -66 )
    Pancernik 278.441 ( -804 )
    _________________________________________

    Agresor Ilusioon [Sprite]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 34 ( -0 )
    Okręt wojenny 19.681 ( -61 )
    Pancernik 51.346 ( -137 )
    Mały transporter 143.632 ( -100.926 )
    Lekki myśliwiec 546.404 ( -384.103 )
    Krążownik 109.128 ( -2.899 )
    Sonda szpiegowska 688.296 ( -875.878 )
    _________________________________________

    Obrońca Odddam
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    55.826.567 Metalu, 9.725.468 Kryształu i 319.687.535 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 16.459.581.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 48.878.120.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 28.593.733.700 metalu i 14.549.841.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 385.239.570 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 22%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 17.331.946.267
    Kryształ: 9.462.957.068
    Deuter: 274.330.535
    agresor zyskał łącznie 27.069.233.870 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -29.591.045.567
    Kryształ: -15.699.982.468
    Deuter: -3.972.331.535
    obrońca stracił łącznie 49.263.359.570 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    U9 TOP 145 OFF
    u56 TOP 85 OFF [Emeryci]
    Xanthus TOP 2 ON [Sprite]
  • Gratulacje Panowie, szczerze mówiąc, to się nie spodziewałem, że tak szybko to pójdzie :> Top1 potwierdzone :)

    Złomować dalej, a kontu nieSzo :<
    <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
    <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
    <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

    Jakiego kształtu są chmury?

    "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
  • Gratulacje Panowie, szczerze mówiąc, to się również spodziewałem, że tak szybko to pójdzie Top1 potwierdzone

    Złomować dalej, a kontu nieSzo
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guderian ().

  • Gratuluję chłopaki :) Myślę, że powoli do GP możecie aplikować :)

    Lot sprzedanego konta wszystkim co miał, nie do układu z GP kosztem np. jednej planety, tylko do ula z Ilusioonem, zablokowanym w całości. Tego z pewnością nie zrobiłoby konto kupione przez GP. Ani nikogo innego.

    Lwica jest boska :)
  • Szkoda konta Mad Max, ale skoro oddałeś, to miejmy nadzieję, że nie żałujesz tej decyzji, przynajmniej nie ma już do czego wracać.

    Nie wypada nie pogratulować. Starcie mega kontrowersyjne, na pewno znajdą się osoby, które będą krzyczeć różne rzeczy, ciekawi mnie czy wśród nich, będzie ta osoba, która właśnie to konto "dostała" :P
    Tak jak rozmawiałem z ludźmi na innym uni, jesteście [ciach] sadystami, potraficie wyczaić perfekcyjnie luki w logowaniu czy też na takie perełki się zasadzić. Nic tylko pozazdrościć instynktu.

    Ps, zawsze mnie ciekawiło, co musi czuć osoba, która wyda hajs na grę, po czym przez swoją głupotę lub niedopatrzenie zaprzepaści szanse na push, bo w międzyczasie Sprajty zaczną polować : data-verified= ">

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzm
  • Jim Bean napisał(a):

    Szkoda konta Mad Max, ale skoro oddałeś, to miejmy nadzieję, że nie żałujesz tej decyzji, przynajmniej nie ma już do czego wracać.

    Nie wypada nie pogratulować. Starcie mega kontrowersyjne, na pewno znajdą się osoby, które będą krzyczeć różne rzeczy, ciekawi mnie czy wśród nich, będzie ta osoba, która właśnie to konto "dostała" :P
    Tak jak rozmawiałem z ludźmi na innym uni, jesteście [ciach] sadystami, potraficie wyczaić perfekcyjnie luki w logowaniu czy też na takie perełki się zasadzić. Nic tylko pozazdrościć instynktu.

    Ps, zawsze mnie ciekawiło, co musi czuć osoba, która wyda hajs na grę, po czym przez swoją głupotę lub niedopatrzenie zaprzepaści szanse na push, bo w międzyczasie Sprajty zaczną polować : data-verified= ">
    Myślę, że warto Sprajtów zapytać co czuli... Pewnie zadowolenie z dobrej inwestycji i świetnie wykonanej akcji. Żeby GP nie miało...bułahaha
    Jeszcze raz gratuluje. Majstersztyk akcja.
  • Na 3 to tanio konto wyszło - dobrze,że nie zapomnieliście wyjsc nim z sojuszu XD
    Profesjonaliści, tyle lat doświadczeń, nie ma opcji na fuszerkę

    gratulacje pany, a nowemu właścicielowi SzO

    ps. [ciach] pisać tickety :E

    Moderator Neferet:
    Obraza
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Jim Bean napisał(a):

    Nie wypada nie pogratulować. Starcie mega kontrowersyjne, na pewno znajdą się osoby, które będą krzyczeć różne rzeczy, ciekawi mnie czy wśród nich, będzie ta osoba, która właśnie to konto "dostała"
    Popytaj w sojuszu Sprite, może powiedzą :)

    Brakuje mi tylko posta mad maxa, który będzie ubolewał nad szybką wtopą swojego konta, bo starcie już polubił :)

    Krwawy Tapicer napisał(a):

    Na 3 to tanio konto wyszło - dobrze,że nie zapomnieliście wyjsc nim z sojuszu xd
    Profesjonaliści, tyle lat doświadczeń, nie ma opcji na fuszerkę
    Nic dodać, nic ująć.

    Krwawy Tapicer napisał(a):

    gratulacje pany, a nowemu właścicielowi SzO​
    Zacznijcie od zezłomowania doku, później z górki pójdzie :)

    Lwica jest boska :)
  • a teraz tak szczerze, macie coś wszyscy z deklem? czy lubicie po prostu trollować?

    Zobaczyliście możliwość pojechania po Sprite i od razu używacie sobie, zapominając o logice.

    @Shade i ekipa jeżeli faktycznie kupiliby to konto, to nie poszli by tak po bandzie, wystawiając się na LINCZ, KTÓRY TERAZ TU SIĘ ODBYWA.
    @buleon sam prowadziłeś bardzo mądre i kulturalne rozmowy nt przeliczników w handlu ze Shadem, więc zapewne wiesz, że chłop ma głowę na karku i ogromną wiedzę na temat tej gry..
    naprawdę uważasz, że tak by chciał zachwiać swoją reputację??

    Tylko ktoś głupi, albo aż tak zuchwały i w gorącej wodzie kąpany zrobiłby takie ustawiane RW. A wszyscy dobrze wiecie, że tutaj atakujący tacy nie są.

    Ludzie, przecież ktoś może grać na tzw oddamie miesiącami, i wpaść na "dobrze obliczonej/ustawionej" kontrze/podstawce, nad którą pół universum by się spuszczało (drugie pół tradycyjnie by się nie odzywało). Zysk zawsze będzie ogromny, czy teraz czy za miesiąc. 70% złomu zawsze da 70%, a jak o konto się dba to konto mogło jeszcze przez dłuuugi czas utrzymywać swój skład floty. Ba, przy takim eku zawsze nawet można by jej naklepać więcej ;)

    Właśnie Wasze reakcje, ten oczywiste wg Was push, i zwroty typu "głupszego ST nie widziałem" gracza @derpolsterer pokazują dobitnie, że jest to aż zbyt oczywiste starcie-push, RW od którego śmierdzi wałkiem na kilometr, żeby mogło faktycznie okazać się pushem.

    Z kontem które samo się prowadzi, można kombinować finezyjne złomowanko, zaś z graczem, osobą trzecią, nie związaną z atakującymi nie da się ugadać, wszak to konto było kupione przez kogoś innego i dla kogoś innego ;)

    Proszę Was tylko o przemyślane wypowiedzi, nie obrażające nikogo, tylko i wyłącznie kulturalne odniesienia się do mojej wypowiedzi. Nikogo tutaj z Was nie obrażam, ten dekiel użyty po to by trochę wstrząsnąć, jak ktoś czuje się urażony - przepraszam.
    Szanuję mocno całą obecną ekipę na Xanthus i chętnie poznałbym Was bliżej, tylko Scofield nie chce mi żadnego ze swoich multikont dać ;p

    Z chamstwem rozprawiałem się na tym forum jakiś czas temu, i mam nadzieję, że nie będę musiał robić tego ponownie :)
  • Mhhhh...jak tu mądrze spuszować się na koncie z taką flotą, które było w sojuszu....ciężka sprawa.
    Jak zezłomujemy i nie będzie wstawione - wszyscy powiedzą ewidentny pusz (racja). Trzeba więc dopisać do tego historię, która pięknie się składa.
    Shade latał po swoich idlakach w ulu, więc nie wybielaj jaki on papieski.

    PS.
    Myślę, że powinieneś zacząć rozprawiać się z tym chamstwem...ponownie i jeszcze raz i kolejny i jeszcze...itd. itd. itd. ... resztę sobie dopisz.
  • Co do idlaków, jak dobrze poszukam, to mogę wkleić moja rozmowę z Shadem gdzie sam osobiście powiedziałem mu, że pomylił koordy w transportach i wysłał własne surowce na idlaka w ulu :)
    Jak miał je odebrać inaczej, jak na tym koncie nawet nie było badań na mt? odpowiedz mi, ciekaw jestem :)

    Mam na to dowody, i doskonale wiem, że ta sytuacja zepsuła relacje na początku gry po fuzji, bowiem @buleon nie wierzył w to co Shade pisał.
    Cóż, akurat tutaj buleon od samego początku dopatrywał się w Sprite samego złego i ciężko było go do czegokolwiek przekonać, aż w końcu odpuszczono temat bo ile można odbijać się od ściany ;]


    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Nie dotyczy starcia

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jim Bean ().

  • Oczywiście ja gratuluje starcia. Obserwuje to już z boku bo od ubiegłego piątku to konto nie było moje. @buleon naprawdę myślisz, że to ja tam dalej zasiadałem i za frajer dałem sie zezłomować?

    Co do obrońcy, nawet nie będę komentował, miejsce gdzie zrobił fsa itp., ale spodziewałem się że dostanie złoma od minionków, sprait lub GP. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia w pilnowaniu większej floty to tak sie kończy. Te kilka dni co pilnowałem konto już pod nazwą oddam skanów było już dużo więcej niż zwykle, każdy zwietrzył okazje i czekał aż konto zmieni właściciela. Po wyjściu z sojuszu polowanie musiało się zacząć na dobre. Co by nie napisać i tak życze obrońcy mu SzO.
  • Aby nie było tutaj offtopu, bo zaraz wszystko przepadnie po przyjściu moderatora, proszę Cię, abyś na PW wyslał mi screeny falangi czy co tam macie jako dowód, że tyle razy atakował shade idlaka, farmiąc własną surę. Skoro oskarżacie to musicie mieć jakiś dowód, w myśl pięknej paremii Ei incumbit probatio, qui dicit, non ei, qui negat, którą na pewno ktoś od Was zna ;)
  • Panowie, darujcie sobie ta dyskusję i ciągłym bezpodstawnym oskarżaniem (zwłaszcza ci, na których inni mają dziesiątki screenów, gdzie chwalą się swoim stylem gry w myśl zasady "co nie jest zabronione jest dozwolone"). Wszyscy doskonale wiedzą, że mad sprzedał konto jakiemuś randomowi, a kolegów po prostu pieką poślady, że to nie oni to pierwsi upolowali. Wszyscy również dobrze wiedzą, że gdyby gardżi, podpiwek czy inna flotowa śmietanka muminków, czy puszerów sprzedali konto jakimś randomom, to byłby wyścig z czasem, kto to pierwszy trafi.

    Ciekawe, czy jak Was chłopaki spakują, to też będziecie krzyczeć, że push ;)

    Jak to mówią psy szczekają, karawana jedzie dalej.
  • Ależ dogodny czas był na złomowanie tej floty :D
    Chyba połowa uni żałowała że Khz był na urlopie :E
    Nie liczcie na bana zanim starcie trafiło na forum spowiedz była nie tylko w supporcie :D

    hmm co do samego starcia nasuwa się myśl ?(
    zmienił się przelicznik wracają pushe złomowe :)
    Czy to starcie jest czyste ?
    Ja mam mieszane uczucia więc braw nie będzie :E
    Minionki <3 <3 <3
  • Hahaha. Nieźle.

    Po pierwsze gratuluję mad maxowi za pozbycie się cyferek wirtualnych i zyskanie tych bardziej materialnych :)))

    Sam rozmawiałem z nim o tym w ubiegły piątek i doradzałem co i jak by nie wystrychneli go na dudka ;)

    Po drugie gratuluję ekipie zlomujacej za mega procent i potężny zysk. ;) Minionki i resztę jak widać boli to bardzo ale w sumie kogo to obchodzi ? ;)

    Bawcie się i kłóćcie dalej . Przynajmniej wesoło jest ;)

    Pozdro z wolności .
    Emerytura
  • Jim Bean napisał(a):

    @buleon sam prowadziłeś bardzo mądre i kulturalne rozmowy nt przeliczników w handlu ze Shadem, więc zapewne wiesz, że chłop ma głowę na karku i ogromną wiedzę na temat tej gry..
    naprawdę uważasz, że tak by chciał zachwiać swoją reputację??
    Głowę na karku ma, wiedzę też ma, niezaprzeczalnie. Podobnie SoS, khz, Gargamel, all, Zielu, można długo wymieniać. Powiem więcej, za to starcie nie będzie blokady :)

    Jim Bean napisał(a):

    Mam na to dowody, i doskonale wiem, że ta sytuacja zepsuła relacje na początku gry po fuzji, bowiem @buleon nie wierzył w to co Shade pisał.
    Mowy o pomyłce koordów wtedy nie było. A problemów było znacznie więcej niż wyfarmianie idlaków. Między innymi bashowanie z gs-ówki.


    [ciach]

    Mad Max Ufop U21 napisał(a):

    @buleon naprawdę myślisz, że to ja tam dalej zasiadałem i za frajer dałem sie zezłomować?
    Obaj wiemy, że nie za frajer :D O, i Zielu też wie :D

    Jarun napisał(a):

    Wszyscy doskonale wiedzą, że mad sprzedał konto jakiemuś randomowi, a kolegów po prostu pieką poślady, że to nie oni to pierwsi upolowali.
    @Mad Max Ufop U21 możesz potwierdzić tę... rewelację? :)

    Moderator Neferet:
    Usuniety komentarz do ciachnietego fragmentu

    Lwica jest boska :)
  • buleon napisał(a):

    Jim Bean napisał(a):

    @buleon sam prowadziłeś bardzo mądre i kulturalne rozmowy nt przeliczników w handlu ze Shadem, więc zapewne wiesz, że chłop ma głowę na karku i ogromną wiedzę na temat tej gry..
    naprawdę uważasz, że tak by chciał zachwiać swoją reputację??
    Głowę na karku ma, wiedzę też ma, niezaprzeczalnie. Podobnie SoS, khz, Gargamel, all, Zielu, można długo wymieniać. Powiem więcej, za to starcie nie będzie blokady :)


    Jim Bean napisał(a):

    Mam na to dowody, i doskonale wiem, że ta sytuacja zepsuła relacje na początku gry po fuzji, bowiem @buleon nie wierzył w to co Shade pisał.
    Mowy o pomyłce koordów wtedy nie było. A problemów było znacznie więcej niż wyfarmianie idlaków. Między innymi bashowanie z gs-ówki.

    Jim Bean napisał(a):

    W ogame można wiele rzeczy zrobić, pisać normalnie telenowele, kreować postacie, fejkowe ataki RMP aby wywołać konflikt między sojuszami, nęcić, atakować na forum.... w końcu to gra strateczna, masz łeb to kombinuj *
    No tak, ale to agresorom musiałoby się chcieć. Zresztą trochę linijek podbudowy fabularnej na discordzie się wylało :)
    Nie umiem rozdzielać cytatów, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi więc nie będę czekać aż ktoś mi podpowie jak się rozdziela taki tekst. Do sedna:

    1. Wiem, że bana nie będzie - bo starcie wbrew Twojej opinii jest czyste.
    Ponadto przeraża mnie trzymanie w jednej grupie ludzi, którzy po prostu mają skilla, i ogromną wiedzę o mechanice gry, algorytmach i innych matematycznych bzdurach które kryją się pod tą teoretycznie prostą grą, do ludzi dla których cudem jest kogoś czysto upolować, wiesz, tak czysto, bez kupna konta obrońcy.

    2. Była pomyłka koordów, wiem o tym, bo miałem bekę z Shade przez jakieś pół dnia, gdzie przeważnie o ogame myślę z 30minut dziennie :D
    Nadal czekam na PW ze screenami, jak to Shade sie spuszował na zapychaczu którego ja prowadziłem ;> (oh nie, czyżby mit multikontowości upadł, czyżby sprite miało jednak zaplecze kadrowe w postaci nieaktywnych graczy którzy po prostu pomogą? czy przy zapychaczach czy gsówkach :O hehe nie, na pewno wiecie lepiej jak to w sprite jest)
    Potem miałem jeszcze większą bekę, jak dowiedziałem się, że m.in o to spinasz się do Shade, i ten musiał Ci się tłumaczyć chcąc utrzymać długoterminowe, dobre relacje.

    [ciach]

    3. Widać mało znasz rywali, co w sumie jest dla nich korzystne - bowiem im mniej się spodziewasz, tym łatwiej Cię wytropić. Mało komu się tak chce jak ludziom w sprite. Zobacz sobie po aktywnościach czy liczbach ST tutaj. Gdybyś był bardziej otwarty na świat, i chciał chociaż odrobinę zaufać, zauważyłbyś, że w Sprite nie grają same boty/cwaniacy nastawieni na zysk, a naprawdę spoko ludzie, z którymi aż chce się siedzieć i pół dnia przegadać.
    Naprawdę jesteś tak zaszufladkowany, czy wręcz na swój sposób ograniczony, że uważasz, że oni z lenistwa zrobili takie ST? osłabiając tym sojusz? gdzie znalazła by się osoba która z doskoku mogłaby grać na tym koncie, zdejmować urlopy na same akcje i tym samym bardziej pomagać sprite zarabiać jeszcze więcej? Jak pisałem, tylko głupi i zuchwały, mając możliwości kadrowe olałby szansę na utrzymanie takiej floty w sojuszu, tym bardziej, że tych flot trochę w Sprite i w Minionkach brakuje.

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Offtop

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jim Bean ().

  • Czytam i ciężko się powstrzymać od śmiechu ;)

    Hehe jak przez ostatni czas bardzo rzadko zaglądałem bo mam lepsze zajęcia to teraz co godzinę odswierzam bo wiem ,że potem będzie za późno.

    Fajnie poczytać w końcu jakas dyskusje na poziomie niż jak zazwyczaj słów "pusz" i "ban".

    Starcie jak jak każde gdy w grę wchodzą ogromne ilości surówki wywołuje u co niektórych skrajne emocje. Z tym ,że zapominacie iż to tylko gra.

    Liczę na więcej komentarzy ;)
    Emerytura