Shade [Sprite] & Scofield [Sprite] & Ilusioon [Sprite] vs. Odddam ~ 431435.75%

• Część ludzi chyba nie wie co się dzieje w ogejmach bo czytając co po nie które komentarze czuje się jakbym znowu zaczynał grać w tą po kręconą grę. Takiego konta jak MadMaxa rozlokowanego po zapchanych układach sojuszniczych najzwyczajniej w świecie nie oddaje pierwszej lepszej osobie tylko zazwyczaj zostają w sojuszach i odgrywają takie cz inne rolle ew próbuje się wepchnąć kogoś na to konto :P Jeszcze brakuje wpisu ,,nowego'' nabywcy z konta na forum założonego godzinę szybciej co by dopełnić szobkę :E

The post was edited 1 time, last by Cztery ().

• Ulala ... powinienem dostać medal, że chciało mi się to wszystko czytać :D
      Postanowiłem przeczekać tą gównoburzę, żeby mój komentarz w niech nie zginął :D

WIELKIE gratulacje dla agresorów, kosmiczne RW ! Super % a do tego powalający zastrzyk surki - ciekawe czy ktoś was przebije na tym uni :thumbsup:

Pozdrawiam
    • Temat zamykam do wieczora, żeby go wymoderować, bo temat nie należy do najłatwiejszych.
      O ponownym otwarciu tematu zostaniecie poinformowani.

EDIT: Temat ponownie zostaje otwarty, ale dorzucę do tego swoje 3 grosze.
      Mam wrażenie, że trochę zapomnieliście co to za dział. Dla przypomnienia to ST a nie DiD. Komentarze powinny odnosić się do tego starcia (wyjątkowo zostawiłam fragmenty o atakowaniu idlaka, bo dotyczy to jednego z agresorów - chociaż nie samego starcia. Jednak "bo na innym uni..." to już nie bardzo.
      Wymienianie sposobów na łamanie zasad jest niedopuszczalne.
      Wszelkie spekulacje nt. nieczystości starcia tego jak i innych które wymieniliście powinny być zgłaszane poprzez system support a nie na forum.
      Dla przypomnienia przytoczę fragment regulaminu:

Toadie wrote:

Wymienianie z nazwy osób które oszukują, wykorzystują błędy gry albo po prostu Cię denerwują, jest zakazane na naszym forum. Nie jest to w żaden sposób konstruktywnie i nie doprowadzi do żadnych akcji przeciwko tym osobom. Takie posty mogą być usunięte. W zamian prosimy zgłaszać takie przypadki bezpośrednio do naszego Systemu pomocy.
      @buleon @Jim Bean możecie dalej kontynuować swoją dyskusję na pw.

Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa
      Seek and Destroy

• Gratulacje :) Szkoda konta MM, ale tak to zwykle się kończy :( Powodzenia i do zobaczenia :)
      “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary.
      The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”
    • Neferet wrote:

z przyjemnością Szanowna Pani Moderator, ale niestety użytkownik @buleon ani @abraaa którzy oskarżają jednego z atakierów o push na idlakach, nie kwapią się do wysłania mi dowodów na PW, o które prosiłem chyba dwukrotnie. Co tylko pokazuje, iż ból pupy mają bezpodstawny :) i nie jest to wulgaryzm, więc pliska, bode nie manuj ;*
    • Jim Bean wrote:

Neferet wrote:

z przyjemnością Szanowna Pani Moderator, ale niestety użytkownik @buleon ani @abraaa którzy oskarżają jednego z atakierów o push na idlakach, nie kwapią się do wysłania mi dowodów na PW, o które prosiłem chyba dwukrotnie. Co tylko pokazuje, iż ból pupy mają bezpodstawny :) i nie jest to wulgaryzm, więc pliska, bode nie manuj ;*
      czytasz czasem to co piszesz przed wysłaniem? :D widzę atak na idlaka i pierwsze co przychodzi mi do głowy to zrobienie screena dla ciebie :E :E :E :E za offtop najmocniej przepraszam agresorom po raz który nie gratuluje...
    • @Neferet forum to jedyne miejsce, gdzie tego typu starcia można skomentować. Gdzie można pokazać, że na nieczyste zagrania nie ma przyzwolenia na Xanthus. Rozumiem Cię jednak, masz swoje przepisy i to ich musisz się trzymać.

Ticket do supportu poszedł swoją drogą, ale w momencie, w którym widzę GO jako jednego z agresorów, jest w 100 % pewien, że zostało to wykonane tak, żeby nie było dowodów, same poszlaki, które wskazywaliśmy w temacie, starając się nie łamać Regulaminu Forum.

Jim Bean wrote:

z przyjemnością Szanowna Pani Moderator, ale niestety użytkownik @buleon ani @abraaa którzy oskarżają jednego z atakierów o push na idlakach, nie kwapią się do wysłania mi dowodów na PW, o które prosiłem chyba dwukrotnie. Co tylko pokazuje, iż ból pupy mają bezpodstawny i nie jest to wulgaryzm, więc pliska, bode nie manuj ;*
      Ech, prosiłeś o screeny z falangi na idlakach. To akurat najmniejszy problem. Problemem było bashowanie z gs-ówek oraz aktualnie ustawione starcie.

Lwica jest boska :)
    • @derpolsterer Z mojej strony, jak i pewnie wielu innych z Formacji Zielonych Gazów wielki szacunek za przyznanie się do błędu.
      Mam nadzieję, że inni postąpią podobnie jak Ty. Sporo oskarżeń i brzydkich słów padło w tym temacie.

buleon wrote:

Jim Bean wrote:

z przyjemnością Szanowna Pani Moderator, ale niestety użytkownik @buleon ani @abraaa którzy oskarżają jednego z atakierów o push na idlakach, nie kwapią się do wysłania mi dowodów na PW, o które prosiłem chyba dwukrotnie. Co tylko pokazuje, iż ból pupy mają bezpodstawny i nie jest to wulgaryzm, więc pliska, bode nie manuj ;*
      Ech, prosiłeś o screeny z falangi na idlakach. To akurat najmniejszy problem. Problemem było bashowanie z gs-ówek oraz aktualnie ustawione starcie.

Prosiłem i nadal ich nie otrzymałem. A ten temat jest mi bardzo dobrze był znany, bo to m.in. ja, jako jedna z osób nie grająca regularnie na Xanthus, zapychała im układy :)
      Jeżeli było się czegoś naocznym świadkiem, ba, autorem wiadomości do Shade "yyy ziomek coś Ci się koordy pomyliły 8o " to bardzo chciałbym zweryfikować "Waszą wersję prawdy" czyli jak to Shade pushuje się z "własnych idlaków" :thumbsup: :thumbsup:

Wyuczono mnie, aby rzucać oskarżenia mając dowody w ręku, a nie pitoląc trzy po trzy. Takie rzeczy można robić w polityce, bo zgodnie ze słowami jednego z polityków "głupi naród wszystko kupi".
      Nam tutaj, na forum ogame, do polityki daleko.

Liczę, że Ty w szczególności odniesiesz się do swojej poprzedniej wypowiedzi o ustawionym starciu. I po prostu przeprosisz autorów starcia jak i czytających ten temat za swoje oskarżenia i próbę wmówienia "swojej prawdy"
      Tak wypada, po męsku się zachować.

Jednocześnie mam ogromną nadzieję, że przestaniesz się w końcu kompromitować i robić nierządnicy z logiki, i że nie rzucisz zaraz jakimś chłamem wymyślonym na poczekaniu, jakoby złe Sprite mające cały team ogame w garści wpłynęło na to aby nie dostać bana, i przekierowali całą złość Temidy przeciwko GEN :E :E

Z mojej strony dodam tylko, iż wszystkie dogryzki, odniesienia się do Ciebie pójdą w niepamięć, i sam wniosę prośbę do moderacji o kasację tych treści, jeżeli tylko pokażesz, że potrafisz się odpowiednio zachować.

Co do starcia, w obliczu najnowszych, a mi znanych od samego początku informacji, wypada JESZCZE RAZ POGRATULOWAĆ CZYSTEGO STARCIA, obrońcy zaś - żyłki do bardziej trafionych inwestycji.
      I gdy spoglądam na mapach ogame na szczyt listy graczy Uni Xanthus, mam nadzieję, że proceder nielegalnej sprzedaży kont na tym uni właśnie dobiegł końca. I już nikt nie będzie ryzykował utraty realnej gotówki na konto, które i tak skończy na banie.

Brawo Team Ogame. Za właśnie takie ściganie zachowań niezgodnych z regulaminem nic nie robiłem. Szanuję w opór.
    • No cóż, wygląda na to, że starcie czyste. Za niesłuszne podejrzenia przepraszam. Z logiką mi się kłóciło to, że ktoś mógł kupić konto i wstawić flotę w ul z agresorem, natomiast logiczna gra nie jest obowiązująca. Z logiką kłóciło mi się też to, że konto mad maxa wylądowało poza sojuszem, a jednak surowce z niego zasiliły Sprite. Jest jedno logiczne wyjaśnienie, na które jednak nie mam twardych dowodów :)

Jim Bean wrote:

Prosiłem i nadal ich nie otrzymałem. A ten temat jest mi bardzo dobrze był znany, bo to m.in. ja, jako jedna z osób nie grająca regularnie na Xanthus, zapychała im układy
      Jeżeli było się czegoś naocznym świadkiem, ba, autorem wiadomości do Shade "yyy ziomek coś Ci się koordy pomyliły " to bardzo chciałbym zweryfikować "Waszą wersję prawdy" czyli jak to Shade pushuje się z "własnych idlaków"
      Powtórzę raz jeszcze, nie ja o tym pisałem, zwróć się po przeczytaniu tematu do odpowiedniej osoby.

Jim Bean wrote:

I gdy spoglądam na mapach ogame na szczyt listy graczy Uni Xanthus, mam nadzieję, że proceder nielegalnej sprzedaży kont na tym uni właśnie dobiegł końca. I już nikt nie będzie ryzykował utraty realnej gotówki na konto, które i tak skończy na banie.
      Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z Twoich sojuszników "ofiarował" konto wrogowi. Jak się to skończy, to jeszcze niepewne. Bo blokada to jedno, a jej przyczyna to drugie. Jeśli nie będzie dowodów na sprzedaż, to może się okazać, że konta wrócą do gry. Konto alla dostało już blokadę na 2 tygodnie w tym roku, ciekawe na ile obecnie jest ustawiony ban.

Jim Bean wrote:

Liczę, że Ty w szczególności odniesiesz się do swojej poprzedniej wypowiedzi o ustawionym starciu. I po prostu przeprosisz autorów starcia jak i czytających ten temat za swoje oskarżenia i próbę wmówienia "swojej prawdy"
      Tak wypada, po męsku się zachować.
      Wypada. Przypomnij o tym graczom Sprite, np. Scofieldowi, który oskarżał gracza panwojny o bycie pushówką na forum i reszcie graczy, którzy w PW oskarżają moich sojuszników i mnie o multikonta.

Lwica jest boska :)

The post was edited 1 time, last by buleon ().

• Jako gracz patrzący na ST zupełnie z boku nasuwa mi się jedna myśl. Takie konta nie są sprzedawane przypadkowym osobom,zwykle pozostają w sojuszach albo u ogamowych wyjadaczy. Cel w tym jest oczywisty, byle gracz nie kupi takiego konta bo zwykle nie będzie wiedział co z nim zrobić,wydaje też mi się że sprzedający też bierze pod uwage kto będzie kupującym. Zostaje wiec opcja z wykupem konta przez selektywnego gracza z dużym doswiadczeniem który takie konto umiejętnie wykorzysta do zaistnienia w ST.
      To sa moje przemyślenia bez pokrycia w dowodach ale takie rozwiązanie jest najbardziej racjonalne
      UNI 3 - Lord Beliar (top 10) niezezłomowany :D ,kariera zakończona
      Uriel/Xanthus - po dłuuuuugiej przerwie zajrzałem ponownie do Ogama,tym razem bardziej w eko - Infiminium