Shade [Sprite] & Scofield [Sprite] & Ilusioon [Sprite] vs. Odddam ~ 431435.75%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Część ludzi chyba nie wie co się dzieje w ogejmach bo czytając co po nie które komentarze czuje się jakbym znowu zaczynał grać w tą po kręconą grę. Takiego konta jak MadMaxa rozlokowanego po zapchanych układach sojuszniczych najzwyczajniej w świecie nie oddaje pierwszej lepszej osobie tylko zazwyczaj zostają w sojuszach i odgrywają takie cz inne rolle ew próbuje się wepchnąć kogoś na to konto :P Jeszcze brakuje wpisu ,,nowego'' nabywcy z konta na forum założonego godzinę szybciej co by dopełnić szobkę :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 2+2 ().

  • Ulala ... powinienem dostać medal, że chciało mi się to wszystko czytać :D
    Postanowiłem przeczekać tą gównoburzę, żeby mój komentarz w niech nie zginął :D

    WIELKIE gratulacje dla agresorów, kosmiczne RW ! Super % a do tego powalający zastrzyk surki - ciekawe czy ktoś was przebije na tym uni :thumbsup:

    Pozdrawiam
  • Temat zamykam do wieczora, żeby go wymoderować, bo temat nie należy do najłatwiejszych.
    O ponownym otwarciu tematu zostaniecie poinformowani.

    EDIT: Temat ponownie zostaje otwarty, ale dorzucę do tego swoje 3 grosze.
    Mam wrażenie, że trochę zapomnieliście co to za dział. Dla przypomnienia to ST a nie DiD. Komentarze powinny odnosić się do tego starcia (wyjątkowo zostawiłam fragmenty o atakowaniu idlaka, bo dotyczy to jednego z agresorów - chociaż nie samego starcia. Jednak "bo na innym uni..." to już nie bardzo.
    Wymienianie sposobów na łamanie zasad jest niedopuszczalne.
    Wszelkie spekulacje nt. nieczystości starcia tego jak i innych które wymieniliście powinny być zgłaszane poprzez system support a nie na forum.
    Dla przypomnienia przytoczę fragment regulaminu:

    Toadie napisał(a):

    Wymienianie z nazwy osób które oszukują, wykorzystują błędy gry albo po prostu Cię denerwują, jest zakazane na naszym forum. Nie jest to w żaden sposób konstruktywnie i nie doprowadzi do żadnych akcji przeciwko tym osobom. Takie posty mogą być usunięte. W zamian prosimy zgłaszać takie przypadki bezpośrednio do naszego Systemu pomocy.
    @buleon @Jim Bean możecie dalej kontynuować swoją dyskusję na pw.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Neferet napisał(a):


    @buleon @Jim Bean możecie dalej kontynuować swoją dyskusję na pw.
    z przyjemnością Szanowna Pani Moderator, ale niestety użytkownik @buleon ani @abraaa którzy oskarżają jednego z atakierów o push na idlakach, nie kwapią się do wysłania mi dowodów na PW, o które prosiłem chyba dwukrotnie. Co tylko pokazuje, iż ból pupy mają bezpodstawny :) i nie jest to wulgaryzm, więc pliska, bode nie manuj ;*
  • Jim Bean napisał(a):

    Neferet napisał(a):

    @buleon @Jim Bean możecie dalej kontynuować swoją dyskusję na pw.
    z przyjemnością Szanowna Pani Moderator, ale niestety użytkownik @buleon ani @abraaa którzy oskarżają jednego z atakierów o push na idlakach, nie kwapią się do wysłania mi dowodów na PW, o które prosiłem chyba dwukrotnie. Co tylko pokazuje, iż ból pupy mają bezpodstawny :) i nie jest to wulgaryzm, więc pliska, bode nie manuj ;*
    czytasz czasem to co piszesz przed wysłaniem? :D widzę atak na idlaka i pierwsze co przychodzi mi do głowy to zrobienie screena dla ciebie :E :E :E :E za offtop najmocniej przepraszam agresorom po raz który nie gratuluje...
  • @Neferet forum to jedyne miejsce, gdzie tego typu starcia można skomentować. Gdzie można pokazać, że na nieczyste zagrania nie ma przyzwolenia na Xanthus. Rozumiem Cię jednak, masz swoje przepisy i to ich musisz się trzymać.

    Ticket do supportu poszedł swoją drogą, ale w momencie, w którym widzę GO jako jednego z agresorów, jest w 100 % pewien, że zostało to wykonane tak, żeby nie było dowodów, same poszlaki, które wskazywaliśmy w temacie, starając się nie łamać Regulaminu Forum.


    Jim Bean napisał(a):

    z przyjemnością Szanowna Pani Moderator, ale niestety użytkownik @buleon ani @abraaa którzy oskarżają jednego z atakierów o push na idlakach, nie kwapią się do wysłania mi dowodów na PW, o które prosiłem chyba dwukrotnie. Co tylko pokazuje, iż ból pupy mają bezpodstawny i nie jest to wulgaryzm, więc pliska, bode nie manuj ;*
    Ech, prosiłeś o screeny z falangi na idlakach. To akurat najmniejszy problem. Problemem było bashowanie z gs-ówek oraz aktualnie ustawione starcie.

    Lwica jest boska :)
  • @derpolsterer Z mojej strony, jak i pewnie wielu innych z Formacji Zielonych Gazów wielki szacunek za przyznanie się do błędu.
    Mam nadzieję, że inni postąpią podobnie jak Ty. Sporo oskarżeń i brzydkich słów padło w tym temacie.


    buleon napisał(a):



    Jim Bean napisał(a):

    z przyjemnością Szanowna Pani Moderator, ale niestety użytkownik @buleon ani @abraaa którzy oskarżają jednego z atakierów o push na idlakach, nie kwapią się do wysłania mi dowodów na PW, o które prosiłem chyba dwukrotnie. Co tylko pokazuje, iż ból pupy mają bezpodstawny i nie jest to wulgaryzm, więc pliska, bode nie manuj ;*
    Ech, prosiłeś o screeny z falangi na idlakach. To akurat najmniejszy problem. Problemem było bashowanie z gs-ówek oraz aktualnie ustawione starcie.

    Prosiłem i nadal ich nie otrzymałem. A ten temat jest mi bardzo dobrze był znany, bo to m.in. ja, jako jedna z osób nie grająca regularnie na Xanthus, zapychała im układy :)
    Jeżeli było się czegoś naocznym świadkiem, ba, autorem wiadomości do Shade "yyy ziomek coś Ci się koordy pomyliły 8o " to bardzo chciałbym zweryfikować "Waszą wersję prawdy" czyli jak to Shade pushuje się z "własnych idlaków" :thumbsup: :thumbsup:

    Wyuczono mnie, aby rzucać oskarżenia mając dowody w ręku, a nie pitoląc trzy po trzy. Takie rzeczy można robić w polityce, bo zgodnie ze słowami jednego z polityków "głupi naród wszystko kupi".
    Nam tutaj, na forum ogame, do polityki daleko.

    Liczę, że Ty w szczególności odniesiesz się do swojej poprzedniej wypowiedzi o ustawionym starciu. I po prostu przeprosisz autorów starcia jak i czytających ten temat za swoje oskarżenia i próbę wmówienia "swojej prawdy"
    Tak wypada, po męsku się zachować.

    Jednocześnie mam ogromną nadzieję, że przestaniesz się w końcu kompromitować i robić nierządnicy z logiki, i że nie rzucisz zaraz jakimś chłamem wymyślonym na poczekaniu, jakoby złe Sprite mające cały team ogame w garści wpłynęło na to aby nie dostać bana, i przekierowali całą złość Temidy przeciwko GEN :E :E

    Z mojej strony dodam tylko, iż wszystkie dogryzki, odniesienia się do Ciebie pójdą w niepamięć, i sam wniosę prośbę do moderacji o kasację tych treści, jeżeli tylko pokażesz, że potrafisz się odpowiednio zachować.


    Co do starcia, w obliczu najnowszych, a mi znanych od samego początku informacji, wypada JESZCZE RAZ POGRATULOWAĆ CZYSTEGO STARCIA, obrońcy zaś - żyłki do bardziej trafionych inwestycji.
    I gdy spoglądam na mapach ogame na szczyt listy graczy Uni Xanthus, mam nadzieję, że proceder nielegalnej sprzedaży kont na tym uni właśnie dobiegł końca. I już nikt nie będzie ryzykował utraty realnej gotówki na konto, które i tak skończy na banie.


    Brawo Team Ogame. Za właśnie takie ściganie zachowań niezgodnych z regulaminem nic nie robiłem. Szanuję w opór.
  • No cóż, wygląda na to, że starcie czyste. Za niesłuszne podejrzenia przepraszam. Z logiką mi się kłóciło to, że ktoś mógł kupić konto i wstawić flotę w ul z agresorem, natomiast logiczna gra nie jest obowiązująca. Z logiką kłóciło mi się też to, że konto mad maxa wylądowało poza sojuszem, a jednak surowce z niego zasiliły Sprite. Jest jedno logiczne wyjaśnienie, na które jednak nie mam twardych dowodów :)


    Jim Bean napisał(a):

    Prosiłem i nadal ich nie otrzymałem. A ten temat jest mi bardzo dobrze był znany, bo to m.in. ja, jako jedna z osób nie grająca regularnie na Xanthus, zapychała im układy
    Jeżeli było się czegoś naocznym świadkiem, ba, autorem wiadomości do Shade "yyy ziomek coś Ci się koordy pomyliły " to bardzo chciałbym zweryfikować "Waszą wersję prawdy" czyli jak to Shade pushuje się z "własnych idlaków"
    Powtórzę raz jeszcze, nie ja o tym pisałem, zwróć się po przeczytaniu tematu do odpowiedniej osoby.


    Jim Bean napisał(a):

    I gdy spoglądam na mapach ogame na szczyt listy graczy Uni Xanthus, mam nadzieję, że proceder nielegalnej sprzedaży kont na tym uni właśnie dobiegł końca. I już nikt nie będzie ryzykował utraty realnej gotówki na konto, które i tak skończy na banie.
    Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z Twoich sojuszników "ofiarował" konto wrogowi. Jak się to skończy, to jeszcze niepewne. Bo blokada to jedno, a jej przyczyna to drugie. Jeśli nie będzie dowodów na sprzedaż, to może się okazać, że konta wrócą do gry. Konto alla dostało już blokadę na 2 tygodnie w tym roku, ciekawe na ile obecnie jest ustawiony ban.

    Jim Bean napisał(a):

    Liczę, że Ty w szczególności odniesiesz się do swojej poprzedniej wypowiedzi o ustawionym starciu. I po prostu przeprosisz autorów starcia jak i czytających ten temat za swoje oskarżenia i próbę wmówienia "swojej prawdy"
    Tak wypada, po męsku się zachować.
    Wypada. Przypomnij o tym graczom Sprite, np. Scofieldowi, który oskarżał gracza panwojny o bycie pushówką na forum i reszcie graczy, którzy w PW oskarżają moich sojuszników i mnie o multikonta.

    Lwica jest boska :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez buleon ().

  • Jako gracz patrzący na ST zupełnie z boku nasuwa mi się jedna myśl. Takie konta nie są sprzedawane przypadkowym osobom,zwykle pozostają w sojuszach albo u ogamowych wyjadaczy. Cel w tym jest oczywisty, byle gracz nie kupi takiego konta bo zwykle nie będzie wiedział co z nim zrobić,wydaje też mi się że sprzedający też bierze pod uwage kto będzie kupującym. Zostaje wiec opcja z wykupem konta przez selektywnego gracza z dużym doswiadczeniem który takie konto umiejętnie wykorzysta do zaistnienia w ST.
    To sa moje przemyślenia bez pokrycia w dowodach ale takie rozwiązanie jest najbardziej racjonalne
    UNI 3 - Lord Beliar (top 10) niezezłomowany :D ,kariera zakończona
    Uriel/Xanthus - po dłuuuuugiej przerwie zajrzałem ponownie do Ogama,tym razem bardziej w eko - Infiminium